Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. říj 2012

@nefertitka s anickou jsem jela sama uz dvakrat a v pohode, zalezi, jak dlouho jedete? my vzdycky jedeme 20min max.

nefertitka
3. říj 2012

@mabe no my asi 4 hodiny:P

mabe
autor
3. říj 2012

holky, vysledky cytologie ukazkovy, juchuuuuuuu. ja su stresar. 😝

mabe
autor
4. říj 2012

ahojte, tak anicka sla spat vcera krasne v 21h, tak ze by to vyslo? dneska jsem ji vzbudila v 7:30h, pak sokol, tedka papame a za chvilku jde spinkat na hodku. 🙂 odpo asi hriste.

mabe
autor
5. říj 2012

dobre ranko, tak dneska dopo jdeme do cirkusove zoo a odpo ke kamosce na novej baracek, tak se moc tesime. anicka bude ve svym zivlu. vcera usla v 21h, takze uspech a vstavala sama v 7h, takze uvidime co bude dal, chtela bych to vydrzet. manza jde vecer na rozlucku se svobodou kamaradovi, za 14 dni jdeme na svatbu, vubec nemam nic na sebe, musim si neco pujcit od kamosky. nebo bych mozna mela neco poridit do satniku...

mabe
autor
5. říj 2012

bambi??????drzim palce a jsem napnutaaaaa 😉

bambi7
5. říj 2012

cafte babule tak 2odber krvi pozit tesimmmm sa takto vyslo elly pridavam sa k tebeeee
tak sa tesimmmm
pockajte idem si zobrat lieky pipa telefon
no som tu musim to mat v telefone zabudla by som je ich velaaa a uz aj injekcie ale uz zvladnem vsetko nech je vsetko tak ako maaaaa

a vy ako?

bambi7
5. říj 2012

mabus slniecko dakujem si poklad

bambi7
5. říj 2012

a gratulujem k vysledkom mabus 😵

ellysa
5. říj 2012

@bambi7 no teším sa aj ja moja 😎 tak hlavne nech TT pekne pribúdajú

mabe
autor
5. říj 2012

@bambi7 kocenko nase, moc moc gratulujuuuu, ja ti to tak preju a drzim palce. 😉 dekuju, snad uz bude i u me vse dobre. do konce roku cvicim mojzisku a neni me doporuceno pri ni byt tehu, pry by mohlo byt mimodelozni, takze radsi pockam a pak hura na to. 🙂

ahojte, tak dnesek uplne super, dopo s mojim tatkou v cirkusove zoo, anicce se to moc libilo, zvirata metr od nas, takze lepsi nez v zoo, sice jenom 7 druhu, ale to staci.- lvi byli nejlepsi. 🙂 odpo jsme byly u kamosky na baracku novym, tedka jsme dosly. myslim, ze anicka vytuhne v 20h jako nic, tedka ma jeste davku pohadek do 20h.manza na rozlucce, takze ja mam volnej vecer. 😀 zitra tatu nechame dopo spinkat a pujdeme nekam na hriste a odpo vezmeme tatku na cerstvej vzduch do lesa. 🙂 v nedelu mozna bazen, ma byt 14C a prset.

mabe
autor
5. říj 2012

holky, tak anicka uz spinka, bezvadnyyy. asi ji budu muset poridit k vanocum panenko miminko, ona si vzdycky pred spanim hraje s moji rukou jako miminko moje, pojd za mnou, neboj, ....ma sice panenky dve, ale takovou dospelackou velkou a pak hadrovou. nechci aby toho mela moc, ale zase to miminko primo s lahvickama a tak asi bude dobry, co rikate? jinak u kamosky se k 5mesicnimu miminku chovala nadherne, nezne, mile,....bude to chtit dalsiho sourozence 😀 , i kdyz to bude asi neco jinyho, mit vlastni

bambi7
8. říj 2012

cafte babule ako sa dnes mate?
ja spinim ako pri domke snad to bude vsetko ok bolia na prsia tak sa ukludnujem budem volat lekarovi do centra ci tie lieky co mam su aj na spinenie alebo mi este daco daju drzte palceee musi to dopadnut dobre.......

mabus anicka aka zlata 🙂 co mate na plane?

elly spinila si aj ty ??a ako sa citis

pekny den

nefertitka
8. říj 2012

ahojte, tak sme spat...bolo super, v zime sa tam este vyberieme aspon na tyzden;)

@bambi7 gratulujem a drzim palce....
ved vies ze spinenie moze a nemusi nic znamenat, ja som pri nikolke spinila 3 mesiace a dokonca aj krvacala...ale vzdy to treba prekonzultovat s lekarom radsej

mabe
autor
8. říj 2012

dobre ranko, tak dneska je velkej den, odpoledne jdeme podepsat kupni smlouvu na byt a bude to uz rozhodnuty, do konce roku je termin na vystehovani a pak hura budovat svuj vlastni bytecek. vcera jsme byly u tchanovcu na pokec a domluvit se, aby nam poslaly penize na ucet a tchyne rekla: tak tyto penize vam dame(1,5mega 😝 😕 😀 ) a pak vam kdyztak pujcime jeste na vybaveni. ja to nejak nejdriv nezaregistrovala a manza nic taky nerikal a pak jsme se o tom bavily a on ze to myslela, ze nam to jako daji a nebudou to chtit zpatky, tak ja ho sprdla, proc neco nerekl, nebo nejak nezareagoval a on ze neni treba, ze si s mamkou vymenily pohledy. tak oni daji tolik penez a my nic nerekly, jestli to tak teda opravdu je. ja jsem z toho byla vecer uplne na mekko. je fakt, ze svagrova bydli v baraku s babickou a pak ji asi zustane, my dostaly tu zahradu jako pozemek na staveni a jeste toto, takze pak by to bylo fifty fifty jako dedictvi,, no ale...ufff, dava me to zabrat...jako emoce, co rict...manza rikal, ze az se nastehujeme, tak udelame nejakou kolaudacku a tam ji jako ofiko podekujeme. jezis, aji tedka kdyz o tom pisu, tak mam slzy na krajicku...
jinak anicka je treti noc bez plinky, delam to teda tak, ze ji dam v noci vycurat. jeste ji davam dvakrat, mozna by stacilo jenom jednou, protoze treba dneska po te 5 hodine se trosku vic probrala a pak nemohla usnout, ale o pulnoci usla v pohode, takze treba ji dat vycurat kolem 1 nebo 2h. nemyslite, ze ji rusim spanek? ona si to teda nepamatuje v noci.

mabe
autor
8. říj 2012

@bambi7 drzim palce, aby to bylo uhnizdovani, myslim na tebe kocko 😉

mabe
autor
8. říj 2012

@bambi7 ja spinila u anicky taky za zacatku a chtelo to jit z prace pryc a setrny rezim. ale z druhym ditetem to nevim jak na to. i kdyz jak jsem minule krvacela, tak jsem taky lezela a slo to nejak.

mabe
autor
8. říj 2012

@nefertitka vitej 😉

nefertitka
8. říj 2012

@mabe dakujem
a to mate fakt skvelu pomoc a aj zavidim, nam nikto nic nedal, svokra ma kopu penazi a neda nic, kupila nam jeden gauc za ktory potom vykrikovala, nenavidim ju z celej duse...a ani sa nebavime uz od februar a ani sa s nou v zivote uz nemienim bavit, krava nebeska je to.
takze mame vysoke splatky za hypoteku, ledva vychadzame s platom a ja si nemozem najst pracu, a ta persona to vie a nijak nepomoze, fuj je mi z nej zle...
este si pamatam jak mi tu raz vravela, ze si chodi kazdy den handry kupovat, ze kde uz ma tie peniaze na stare kolena davat!

mabe
autor
8. říj 2012

@nefertitka tak to je smutny s tvou tchyni ☹ . oni tchanovci maji penize, teda spis tata vydelava pekny penize a nic si nekupuji drahyho. na dovoleny jezdi pod stan do chorvatska, maji starou televizu 20 let, proste nepotrebuji si kupovat drahy veci,t akze maji hodne nasetreny. ja si myslela, ze treba jenom neco nam odpusti a ne ze nam daji celou castku.

nefertitka
8. říj 2012

@mabe no vidis akych mas dobrych svokrovcov;)

mabe
autor
8. říj 2012

@nefertitka ja vim odjakziva, ze jsou super, ale toto me uplne vyrazilo dech. a jsu z toho uplne namekko. strasne nam to pomuze, ze si koupime jenom vybaveni a hotovo. zadny zadluzeni, .....penize pro anicku, pripadne pro tonika....

ellysa
8. říj 2012

@mabe super mabe, tak o tomto môžeme jedine snívať, mne dali naši ako svadobný dar 100 tisíc a mužovi nič o o ostatné sa staráme sami, jednoducho rodičia nemajú...
@bambi7 ja som nešpinila, pri Oliv vôbec, pri Viliamkovi som začala v 8tt krvácať, ale tak, že trochu čerstvej krvi a potom nič, ešte deň som špinila, potom zasa o týždeň som špinila jeden deň, takým tmavohnedým, ževraj ten prvý krát mi praskla nejaká cievka a z toho sa mi urobil hematóm, to bolo to druhé špinenie, ten sa za dva týždne pri kľudovom režime vstrebal, odvtedy chvalabohu nič, ale stále sa bojím keď idem na WC, alebo mám silnejší výtok utekám, či nešpiním zasa.

Však skonzultuj s lekárom a hlavne sa určite šetri čo najviac, aspoň do toho 13 tt, moja myslím na teba, už mi tu tehuľka chýbala 😉

ellysa
8. říj 2012

a inak sme boli v piatok na 3D UTZ, tak potvrdený pipík na 100% a malý má už 700g a cca 30cm

Už sme mu aj kočík od radosti boli kúpiť cez víkend, momentálne ho okupuje ešte Ojka 😀

bambi7
8. říj 2012

cafte babule lezim boli ma brucho

elly pekny kocik 🙂

nef aj ja trochu krvacam kedy to prestalo u teba ...../ja iba vtedy ked idem na wc inak nic dufam ze bude mimi ok

dakujem ze na mna myslite zajtra mam termin rano u lekara tak dam hned vediet

mabe
autor
8. říj 2012

@bambi7 drzim moc a moc palce, at je vse ok a zitra rano na tebe budu myslet.

mabe
autor
8. říj 2012

@ellysa gratulace k UTZ 🙂 a neni ten kocarek nejak velkej pro maly mimco? nebo mas jeste hlubokou korbu k tomu?

ellysa
8. říj 2012

@mabe hej aj hlbokú máme, len sme dali šporťák, ak by sa chcela ešte Oliv povoziť teraz

mabe
autor
8. říj 2012

@ellysa jasnacka 🙂
mate na noc jeste plinky? my jsme je uz tri noci nemely, ale davam anicku curat na nocnik, nevim jestli je to spravny. abych ji nejak nenarusila spanek...

ellysa
8. říj 2012

@mabe ešte sme, aj cez obed, musím kúpiť nejakú podložku nepremokavú do postele a potom začneme, ona už má väčšinou suchúú plienku, ale raz na obed sa pocikala a sme museli všetko prať, no už sa mi nechce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru