Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
3. srp 2009

nefi, oddychuju. Tedka jsem vrhla. 😖 Dala jsem si puding s jabkama, co me udelal tatka a nejak to nesedlo. 😒

farmarska
3. srp 2009

mabe to je dobře, že se cítíš jako prává těhulinka 🙂 zvracení, únava, děláš mi radost, jen tak dál matko 😀 😀

mabe
autor
3. srp 2009

farmi, to ti pekne dekuju 😉

farmarska
3. srp 2009

však ty víš kočko jak to myslím 🙂 🙂 🙂

ellysa
3. srp 2009

mabe, že ti je zle znamená, že je všetko v poriadku 😀 Nejak to pretrp a skús niečo iné, možno sadne 😀

nefertitka
3. srp 2009

ja som sa chvalabohu nevolnostiam vyhla,ale strasne mi smrdela kazda druha vec

farmarska
3. srp 2009

mabe tak ti ještě přeju ať ti pěkně všechno smrdí! 😀 😀 😀

já chci taky aby mi už bylo zle a smrdělo mi 😀

mabe
autor
3. srp 2009

tak jsem holky zpet z nakupu. jsem nejaka slaba a moc unavena. tedka si zkusim dat rohlicek se syrem, snad to nevyvrhnu 😀

farmarska
3. srp 2009

holky jinak vám povím, že má ovulka myslím dorazila pátek sobota, což nic nebylo, páč jsme byli i s našim dítkem u vody 😝 ale dělali jsme to ve čtvrtek. Myslíte, že tam ti pulci mohli vydržet a že by z toho mohlo něco být?? 😕
Týjo, kdyby se to podařilo ještě třeba dneškem potvrdit, hned bych byla zase veselejší 😀

nefertitka
3. srp 2009

heh farmarska;))) 😀

mabe
autor
3. srp 2009

farmi, ja myslim, ze spermose mohli vydrzet

nefertitka
3. srp 2009

aj ja si to myslim;)

mili1
3. srp 2009

Ahojte... mab super ze si doma....urcite je lepsie zostat doma a mat klud aj pre miminko...
Ja som nemala nevolnosti len na zaciatku trocha ale tiez vsetko mi smrdelo - parfemy, mydla atd...fujjj....ak si teraz na to spomeniem citim tie pachy...
Ja dnes budem oddychovat, navarene mame, uz len pozehlit ...a pride sestra na navstevu tak sa tesime 😉
Ahoj nefff, co robi mala?
Elly dufam ze bylinky pomozu a budes dalsia tehulka 🙂
Farmarka ja si myslim ze by tam mohli zostat a poriadne sa uhniezdit 😀

farmarska
3. srp 2009

no tak holky uvidíme 😵 brzy pojedu nakoupit zásobu těhu testů 😀 a už pojedu 😀 😀 😀

nefertitka
3. srp 2009

mala spinuska,uvidim dokedy🙂 a Nikolasko?🙂
inak ti nasi mali by sa k sebe hodili aj menami 😀

mabe
autor
3. srp 2009

Ahoj mili,

taky si rikam, ze je lepsi byt doma. Nejak dneska nemam naladu na nic. Mam plnou lednicku jidla. Mamka me navarila, ja si navarila. Nevim, kdo to bude vsechno jest. 🙂 Dneska nikam, zitra uvidime, ve stredu pujdu do prace delat pohovor. Takze tam pujdu na 9h, naobedvam se a pujdu domu. 🙂

Tedka me psal manza, ze muzeme jit vecer do divadla - nejaky volny listky, ale me se nejak nechce. Vecer byvam unavena, a chodim porad na zachod a je to venku. 😒

Holky, je to mozny, abych byla tak unavena? Pripadam si uplne nepouzitelna a nemozna. Rano spim do 8h, kolem poledne si jdu lehnout na 2h a vecer jdu spat v 22h. 😒

nefertitka
3. srp 2009

mabe,to je normalne ze si taka unavena,pre tvoj organizmus je tehotenstvo nieco nove....tak sa s tym vysporiadava

mili1
3. srp 2009

Nikolasko spinkal ale uz sa zacal mrvit 😀
Hej nef hodili 😀 😀
Este doteraz som pocuvala od svokry ze sa jej meno nepaci 😒 ale hlavne ze sa paci nam 😉

mabe
autor
3. srp 2009

nef, tak to jsme rada, ze je to normal 😀

mili1
3. srp 2009

Mab je to tak - aj ja som bola taka unavena 😉

nefertitka
3. srp 2009

mili, este raz z nich budu frajeri,pockaj🙂
no nech sa jej nepaci,hlavne ze sa paci vam

ellysa
3. srp 2009

farmarska 😉 len nemiň celý majetok na testy, stačí tetsovať tesne pred mrchou alebo až keď bude meškať 😀 . Ale držím palce. Mohlo by sa to tu zaplniť ďalšími tehuľkami 😉 . Ja tež dúfam, že o mesiac ma čaká posledná mrcha 🙂

ellysa
4. srp 2009

Dobré ránko!
A to čo, že tu nikto od včera nenapísal? 🙂

nefertitka
4. srp 2009

no veru,nejak to tu slabne🙂

farmarska
4. srp 2009

ahoj holčičky, pěkné ráno 😵

tak se musím pochlubit, že se mi včera manžu zase podařilo svést a potvrzovací snažení se konalo 😉 a dokonce se mi to i moc líbilo 😀 sem nad tím pak přemejšlela, že mi to snad i potom až otěhu bude chybět 😀 😀

ellysa
4. srp 2009

nef no aj ja som si to všimla, že to tu nejak mrzne, no ale snáď sa na nás vy maminky a tehule nevykašlete, však nám tu musíte nosiť pozitívnu energiu a tehuvírus 😀
Farmarska, len si to pekne užívajte 😉. No a nad tým , čo bude POTOM ešte nemysli. Ja som svojmu minule povedala, že ak otehotniem nebude už žiadne ťuťu-muťu, no tak sa chudák na mňa pozrel, ako psík, ale sľúbil, že vydrží. 😀

nefertitka
4. srp 2009

ellysa nevykasleme neboj a tu mate tehu virus🙂 tfuj tfuj tfuj🙂)) 😀 a este raz tfuj....

ze pozrel sa na mna ako psik...heh;))) no moj to musel tiez vydrzat cele tehu, no a ze by sme sa aj teraz nejak do toho hrnuli,nemozem povedat,to ditko zabera vela casu a navyse mne je to aj dost neprijemne,ved som bola postopkana odvrchu az po spodok... 😀

farmarska...nebude ti to chybat uvidis🙂 to som si aj ja myslela🙂)) ale no nemozem hovorit za teba..kazdy sme iny 😉 ale moc vam prajem,aby vam to uz vyslo...

no a hento moje male nezbedne tu vyzivovalo,bo sa skoro zobudilo,dala som ju spinkat na balkon a dala tomu pol hodinu a uz trepe rucickami do kocika...ach jaj🙂 no nic,skusim neskor...

nefertitka
4. srp 2009

jaj som sa sekla,ja uz nemozem posielat tehu virus,ja uz nie som tehotna 😀 ...inak aj ked som uz bola doma z porodnice,stale som hladala,kde mam tehotensku knizku🙂 aj ked ma prepustali,som si ju pytala a kukali na mna,ze ci mi nehrabka,ze ved uz ju nepotrebujem,az potom mi to docvaklo,,,,som ju brala ako moj druhy obciansky🙂

casia
4. srp 2009

ahojky...mrzne, mrzne, taky koukam, jak tu ubyvame...taky se to nejak presouva do zamlklinek ☹ tak u me nic noveho, my se tak nejak nepravidelne snazime, manze mel anginu, tak asi poradne az od zari, jinak vse ok, no uvidime, jak to pujde...jsem se chtela zeptat holky..nevite proc se kontik pije jen do ovulky? Ja ji nijak nesleduji, tedy presne nevim kdy je a kdyz si zvyknu konecne neco pit, tak pak je to blby, je to pro me slozity a po ovulce zase nebo zase az pri ms?
Dekuji a preji fajn den 😵 😵 😵

ellysa
4. srp 2009

nef a možno, že o chvíľu budeš zasa tehuľka 😀
casia ak sa už snažíte, môže sa piť len do ovulácie, lebo prekrvuje maternicu a potom by mohlo dôjsť k potratu, ak dostaneš MS, tak potom ho môžeš začať hneď piť zasa až do ovulácie.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru