Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. pro 2012

inak vcera som videla v Tescu v kociku malilinkate babatko a tak mi na chvilu stislo srdce od radosti🙂 ....aspon na chvilu som sa tesila,ale verim, ze druhy trimester uz fakt bude lepsi, co sa tyka psychiky aj...
a babizne, aj ked den dopredu, ale aj tak, prajem vam kraaaasne Vianoce plne rodinnej pohody a vela darcekov od Jeziska

ellysa
23. pro 2012

@nefertitka no vidíš 😉
Aj ja sa pripájam, šťastné a veselé a hlavne pokojné Vianoce, nech sa zajtra detičky tešia a žiaria im očká 🙂.

mabe
autor
23. pro 2012

ahojte, tak vcera bylo fajn na zavodech, svagrova byla predposledni, ale atmosfera super. pak jsem dojely domu a deda ze nemuze dychat, tak jsem s nim jela do nemocnice, tam mu udelaly vsechny vysetreni, krome zavodneni trosku nic, tak dostal nejaky prasky navic a zpatky domu uz chodil jako jinoch, stacilo aby se na neho koukly a hnedka mu bylo lip - ta psychika.
dneska jsme byly pro stromek na zahradce nasi, pak u tchanovcu na obede a pro kapra, tedka ho manza kucha pro babicku. zitra dopo budeme zdobit stromecek s anickou, pak k mymu dedovi vdovci a na 17h k tchanovcum aji s nasema na vanocni veceri a rozdavani darecku. 🙂

HOLKY, PREJI KRASNE A SPOKOJENE VANOCE 😉

nefertitka
23. pro 2012

@ellysa to je radosti🙂 certik maly 😝
ja pridavam co sme boli dnes na Mikulasovi v Auparku

nefertitka
23. pro 2012
mabe
autor
23. pro 2012

@nefertitka jak se citis kocko? nikolka se nebala? 🙂

nefertitka
23. pro 2012

@mabe bala, teda bola taka zaseknuta akokeby, aj sa jej pytal ako sa vola a ona nic, sadla nanho ako namesacna, dal jej pexeso, ked ju dofotili, schmatla a utekala prec 😝 ...som ju musela poslat naspat, nech podakuje 🙂
citim sa vselijako, doobeda mi bolo dnes trosku lepsie ako inokedy ale poobede to zas prislo, v Auparku som citila hlad a hrozne ma z toho bolel zaludok, tak ked sme prisli domov, zjedla som take kysle ryby, resp. doslova zozrala a teraz mi je zle z toho....tak pijem bublinkove nech sa vygrgam, ale nezabera... ☹

nefertitka
23. pro 2012

miesam fantu s kofolou 😝 ...vodu ani mineralku nemozem ani citit 😖

nefertitka
23. pro 2012

inak mam uz normalne problem zapnut si gate 😕

mabe
autor
23. pro 2012

@nefertitka jee, brisko roste? 😉 a chute mas taky poradny 😉 tak to tehu bezva prosperuje, to je dobre 😉

ellysa
23. pro 2012

@nefertitka ja nosím legíny a tehu tepláky asi od 10tt, už mi to bolo nepríjemné v normálnych, pri druhom to ide nejak skôr, ani rifle tehotenské už nenosím, lebo aj to ma už nejak ťahá

mabe
autor
25. pro 2012

ahojte, tak ty vanoce staly za to. anicka si je naramne uzila, rozdavala darecky, byla uplne nadsena a usla az v 23h. 🙂 bylo to krasny, jak zazvonil jezisek a ona ztuhla a rychle bezela do pokoje a videla svitit stromecek s prskavkama a plno darecku. 🙂 krasnyyy. 😀

nefertitka
25. pro 2012

@mabe ahoj, u nas to iste a tato hracka zabodovala najviac, ani ju z ruky nepusti od vcera, aj spat s nou musela, to pisala jedine jeziskovi, ze by chcela;)

nefertitka
25. pro 2012

len na kazdej fotke ma spinavu pusu od jedla 😒 😝 ...no co uz...

ellysa
25. pro 2012

čaute, u nás podobne zaspala až okolo jedenástej, asi od toľkého vzrušenia, hračky sa jej páčia všetky, dostala takú magnetickú mozaiku, zatlkacku-zatlka klinčeky, a domček s nábytkom a zvieratkami, pečiatky-abecedu, so všetkým sa hráme stále dookola 🙂

ellysa
25. pro 2012
nefertitka
26. pro 2012

@ellysa no tie darceky su vzacne, ved su od Jeziska;)

my mame v piatok druhu varku darcekov....takto nakopu jej to vyslo, no co uz

mabe
autor
26. pro 2012

ahojte, tak my uz mame vanoce skoro za sebou. na stedrej den mela anicka dvakrat cinkani jeziska - u dedy, a u tchanovcu vecer. vcera odpo nahore u babicky a odpo u manzove babicky s tetou. tedka jsem doma a po obede jdeme k manzove babicce bude tam dalsi teta, takze zase neco a pak zitra moje teta a uz hotovo. 🙂 zitra dopo jdu s dedou na kontrolu do nemocnice, snad to bude vse ok. odpo prijede teta se strejdou a bratrancem za babickou, tak bude plnej barak lidi par dnu. v patek k nasim na obed, pak ke kamosce a v sobotu s manzou do kina - dostala jsem listek na Hobita ve 3D. 🙂 anicka bude spat u tchanovcu. 🙂 snad to bez ni zvladnu, uz nejsu zvykla ji davat pres noc. 😀 takze mame toho dost, skoda ze neni snih.

nefertitka
27. pro 2012

@mabe no vy mate bohaty program🙂

ellysa
27. pro 2012

@mabe no veru, ja som strašne unudená, som tri dni z domu nevyliezla, okrem jednej prechádzky, dnes je už manžel v práci, tak my po starom.
spali sme do 9.30 takže obedný spánok nehrozí

mabe
autor
27. pro 2012

ahojte, jojo, bohatej program, ale stejne bych radsi nekam do prirody. tedka jsem teprve dojela z nemocnice s dedou - byl na ko, anicka vari s manzou spagety. vcea vytuhla v 19:30h a spala az do 8:30h, tak dneska taky nehrozi obedospanek. 🙂

mabe
autor
27. pro 2012

@nefertitka jak je kocko? ja uz se tak moc tesim na tehu, snad to bude vse ok

nefertitka
27. pro 2012

@ellysa napodobne a potom mam este vacsiu depku:( musim niekam vybehnut alebo co...
@mabe zle je ....stale od zaludka, ale ze strasne a vkuse...a pachy stale, no po starom...no uz sa ti to snazenie blizi;) kedy mas plodne?v polke januara? 😉

nefertitka
27. pro 2012

@mabe ty budes plodit a
@ellysa rodit 😉

ellysa
27. pro 2012

@nefertitka no veru, bojím bojím

mabe
autor
27. pro 2012

@nefertitka no doufam, ze se to povede brzo a bude vse ok. uz se mooc tesimmm.
@nefertitka plodne dny mam kolem 15ledna 🙂

nefertitka
27. pro 2012

@ellysa aj ja 😝 a to mam este ako daleko

nefertitka
27. pro 2012

@mabe povede a bude 😝

mabe
autor
27. pro 2012

@nefertitka dekujuuuu, verim tomu, ale zaroven se trosku bojim, vsak vis. 😝

nefertitka
27. pro 2012

@mabe viem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru