Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. bře 2013

dobre ranko, tak vcera jsme s manzou nakoupily zbytek skrinek kuchynskych, tak uz se muze stavet kuchyn. 🙂 nejak jsem v noci nemohla spat a anicka pokaslava, tak jsem si rekla, ze do cviceni nepujdeme. venku jsou 2C, nikam se me nechce, pujdeme se jenom projit do obchodu, ale jinak je to narocny prejizdeni do cviceni a me se taaak nechce. 😝 dneska pusti dedu domu z nemocnice, nakonec mu daly jeden sten do srdce, tak snad uz to bude ok. mamka je tady jeste dneska, takze se postara i o anicku, ja budu trosku poklizet.
@ellysa to si vubec nedokazu predstavit, ze by anicka me taklhe malo spala tak mala. 😝 vydrz urco to bude lepsi

mabe
autor
28. bře 2013

@ellysa a oli chodi kazdej den do skolky? a na jak dlouho?

ellysa
28. bře 2013

@mabe no chodí každý deň na 4h od 8-12.00 ale teraz má až do budúcej stredy prázdniny
však ani ja som si to nevedela predstaviť, Olivia spala cez deň vždy pekne,ale malý ten nespí nič a potom je už nervný od únavy, nevie zaspať, oči červené a reveeeeeeee a už sa s ním nič nedá potom ani na rukách, ani do postele, nič...

mabe
autor
28. bře 2013

@ellysa aha, oni maji prazdniny. a kdy ji tam nechas na celej den? ja prave premyslela, ze taky tak prvni nebo prvni dva mesice dam anicku na dopoledne a pak uz na celej den. ono po porodu, budu asi rada, ze mam jenom jednoho prcka...jejda, tak snad ho to prejde brzo.

ellysa
28. bře 2013

@mabe no nechcem ju dávať, aj kvôli peniazom, keď je tam do tej 12.00 tak máme škôlku zadarmo-platíme nejakých 110 EUR ročne za pastelky, farbičky...
ak by som ju nechala do druhej-tretej už to je cca 150 EUR mesačne

mabe
autor
28. bře 2013

@ellysa aha, tak to mate teda zvlastni

mabe
autor
28. bře 2013

tak mamka tady chodi, ze ji skrabe v krku, tak snad nas nenakazi. musi pockat na dedu, jestli se nevrati z nemocnice 😖

nefertitka
28. bře 2013

@mabe tebe nevadia pachy teraz v tehu?

mabe
autor
28. bře 2013

@nefertitka no, pachy mam zbystreny, ale jinak nic me nevadi...je to spatne? snad ne. jsu rada, ze uz muzu jest, tedka jim furt, jinak je me zle.

nefertitka
28. bře 2013

@mabe neni to spatne;) ja len ze zavidim ticho, lebo ja som to mala extremne a nedalo sa to vydrzat ako mi vsetko vadilo...
inak som po potrate nieco vyse dvoch mesiacov a stale mam hnede okolo dvorcov, to je ok podla vas?

mabe
autor
28. bře 2013

@nefertitka s tema dvorcema nevim jak to je, to ti neporadim. 😖

mabe
autor
28. bře 2013

jinak venku kosa dneska, byly jsme odpo u kamosky, ale po ceste jsem vymrzla jak blazen, brrr. uz chci teploooo 😀 😀 😀 😀

nefertitka
28. bře 2013

@mabe mi hovor o tom teple

mabe
autor
29. bře 2013

dobre ranko, tak to pocasi fakt uz neni mozny - sneziii a pritom to rovnou taje a budou z toho sracky. 😝 my dopo pujdeme akorat nakoupit a odpo pujde anicka k tchanovcum, tak ja neco malo poklidim. zitra mame u nasich oslavu narozek jeste jedna oficialni, i kdyz nam vsichni uz popraly. 😀

nefertitka
29. bře 2013

ahojte, Niki sa nam od rana nechce vycikat, ani v sprche, ze ju to strasne stipe, co mame robit?ist na pohotovost?

mabe
autor
29. bře 2013

@nefertitka jejda, chuderka mala a to vubec nepije? urcite bych asi zasla k dr. vas neordinuje?

nefertitka
29. bře 2013

@mabe pije, od vecera necikala a to uz aj skoro rano vypila 250ml mlieka. Dnes je sviatok, tak neordinuje, len ta pohotovost sa mi nepozdava, bojim sa, co si odtial prinesie

ellysa
29. bře 2013

@nefertitka juj žeby zápal močových ciest? na pohotovosť určite 🙄 🙄 🙄 🙄
ja tiež začínam deň úžasne od polnoci grciam a hnačkujem a u nás dnes nie je sviatok, takže muž v robote a ja sama s deťmi, neviem či dožijem do poobedia

nefertitka
29. bře 2013

@ellysa no sa toho obavam:( snad si ju tam nebudu chciet hned nechat, ci??
no to ti nezavidim, keby bolo moc zle, nemoze sa manzel vypytat domov?

mabe
autor
29. bře 2013

@nefertitka urcite ji daji atb, chuderka mala 😖
@ellysa ahoj, jejda, mas nejakou strevni chripku? no to je des, tak at to zvladnes nejak

ellysa
29. bře 2013

@nefertitka podľa mňa nechať nie, ale ak sa nevyciká asi ju budú cievkovať 🙄
ďakujem baby no musím to zvládnuť, už som na muža nahnevaná, lebo vždy je robota prednejšia ako my, on by sa ani nevypýtal, pravdepodobne by ho šéf ani nepustil, lebo dnes majú kľúčový deň, ale štve ma,že on sa ani nespýta

mabe
autor
29. bře 2013

@ellysa naprosto te chapu, ze jses nastvana. drzim palce, at to nejak ten dnesek zvladnes

nefertitka
29. bře 2013

@ellysa pre toto sme sa aj my s muzom uz hadali, som mu povedala, ze ked uz neprihliada na to, ze ja ledva existujem, nech prihliada aspon na to, ze mozem malu nakazit, tiez som vtedy mala crevnu chripku, som chcela byt aspon 2 dni mimo nej, tak napokon sa vypytal a vyhli sme sa tomu, mala to nechytila, dva dni som bola v izbe radsej. Tak ale nie vzdy sa to da

nefertitka
29. bře 2013

este pockame, manzel je v lekarni a poradili mu kupel v repiku, tak uz sa vyclapkala(ale stale nevycikala 😒 ), teraz som jej to dala aj na gazicku a prilozila a dala som jej plienku, keby sa jej odcvrkavalo a nejaky brusnicovy sirup mu odporucili a ze k lekarovi az ked budu teploty vraj, tak pockame a uvidime, ale zas ked sa nam nevycika, tak musime ist...

nefertitka
29. bře 2013

ja neviem, ako ju donutit cikat:( nechcem, aby sa jej tam mnozili bakterie, nechce ani za svet...ani v bazeniku, ani so sprchou, ani nijak

vanilka31
29. bře 2013

Ahoj, já jsem taky zažila dva potraty, do třetice se zadařilo a mám krásnou dcerku 🙂

mabe
autor
29. bře 2013

@nefertitka drzim palce, at se vycurate a je to ok

mabe
autor
29. bře 2013

@vanilka31 ahoj, jojo stava se to hodne casto, a jsem rada, ze do tretice vseho dobreho 😉

ellysa
29. bře 2013

@nefertitka a nemohla sa tam aj nejak uškrabnúť? žeby ju to pálilo?

mabe
autor
29. bře 2013

@ellysa tak jak ti je?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru