Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
8. dub 2013

@nefertitka no ja pred tehu chodila aspon 1x tydne na power yogu a dobry, ale tedka...

ellysa
8. dub 2013

@mabe tuniky a legíny a šaty

mabe
autor
8. dub 2013

@ellysa no prave si budu muset neco koupit. uz tedka nosim tehu gate. 😀

mabe
autor
8. dub 2013

@ellysa a jak se mate?

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa uz sa konecne otepluje co? 😉

ellysa
8. dub 2013

@mabe ja som tiež skoro nosila, mi jednoducho tlačilo na brucho a bolo mi to nepríjemné, neskôr už ani tehu rifle som nezniesla len legíny a tepláky, ale práve leto je super, môžem si kúpiť nejaké pekné letné šatočky prestrihnuté pod prsiami . Máme sa fajn, malý bol teraz dva dni taký nervóznejší, strašne slintá, asi sa mu už ďasienka nalievajú a ževraj aj to bolí, dnes by sme mali ísť na oslavu kamarátky, ale neviem si to dobre predstaviť-byt 50m a asi 10 ľudí narvaných a ja sama s nimi, uvidíme akú bude mať krpec náladu ale asi len zagratulujeme a pôjdeme
@nefertitka konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
aj Oliv sa tak tešila ráno, že svieti slnko,včera sme v tej zime museli sedieť dve hodiny na ihrisku 😀

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa 😀 dnes uz je to lepsie s ihriskom🙂
pojdeme o chvilu tiez a poobede asi zas

mabe
autor
8. dub 2013

@nefertitka my musime pockat aspon do ctvrtka, anicka jeste pokaslava

ellysa
8. dub 2013

@mabe už snáď tá jar neodíde 😉

nefertitka
8. dub 2013

@mabe no snad uz tie choroby budu teraz menej, ked sa uz otepluje

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa ved sme si dnes s muzom rano robili srandu, ze ci uz prezut gumy, ci nahodou v maji este nenasnezi 😝

ellysa
8. dub 2013

@nefertitka pssssssssssssssssst

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa 😀

mabe
autor
8. dub 2013

ja uz bych potrebovala teplo, abysme prestaly kaslat a hura byt venku. podle me aji te energie budu mit vic a do toho za tri tydny bez utrose, uz se moc tesim

mabe
autor
8. dub 2013

tak tedka jsem si udelala jabko s krenem - pekelne to pali, musim vypalit cerva 😀

ellysa
8. dub 2013

baby ja len zíram čo robí s mojim deckom škôlka, hovorím jej, oliv jedz pekne-nič mi nehovor, spadne jej tarhoňa-do prdele a teraz začala tarhoňu hádzať na zem, hovorím jej, čo robí??? či sa jedlo hádže na zem,že hej lebo jej nechutí. no len oči vypliešťam

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa no ved, neni to len o dobrych skusenostiach 😝 ...nasa ked prisla domov, tak vsade kde sme sa pohli hovorila "hovno", ze tak pocula v skolke, ma porazalo..
a inak sa ta chcem spytat, ty si s malou chodila plavat uz ked bola babo?lebo na tej prvej hodine sa Niki vsetkeho bala, bola s tatom, ja som kukala cez okno, ale nebolo mi vsetko jedno, hlavne sa nevie potopit, zadrzat dych....

tak nas vonku to slniecko navnadilo, ze sme si sli kupit zmrzku a po obede sme si ju dali...no len uz vyjednava, ze aj ked sa vyspi chce a zajtra zas...

nefertitka
8. dub 2013

a najnovsi Nikolkin oblubeny slovnik, teda slovne spojenie "no nieeeeeeeeeeeeeeeeeee"....
uprac si hracky .... "no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee", urob to a to "no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" a na vsetko

ellysa
8. dub 2013

@nefertitka chodili sme od 3m do roka stále, potom len na bazény spolu, ale neboj aj oliv na prvej hodiny tohto veľkáčskeho plávania iba revala, nič nechcela robiť, muža sa držala ako kliešť a po 6 hodinách je zasa už taká, že sama skočí do bazéna, musia na ňu dávať pozor aby sa im neutopila, lektorka hovorila, že teraz už stratila strach ale aj rešpekt a že tak do 4m nám pláva už sama, tak uvidíme.Takže aj Niki to prejde po pár hodinách 😉

mabe
autor
8. dub 2013

@nefertitka zmrzlinku? teda vy si uzivate. ja musim pockat do toho ctvrtka. akorat nemam pro anicku jarni botky. v pondeli jdeme k ortopedovi, tak chci pockat, co nam rekne kvuli tem plochym noham.

mabe
autor
8. dub 2013

anicka sedi na kakacku a rika: maminko, jeden medvidek(mysli brumika) na me vola a chce abych ho spalala. 😀

mabe
autor
8. dub 2013

holky, nejak jde na me krize, z toho jak jsme uz 14 doma. zitra dam anicku odpo k tchanovcum, at ma zmenu.

nefertitka
8. dub 2013

@ellysa tak dufam, ze ju to prejde ten strach, aj ked zas na druhej strane som rada, ze si uz konecne aspon pri niecom uvedomuje nebezpecenstvo, doteraz sa bezhlavo pustila hocikam a akoby nemala ziaden pud sebazachovy. Len sa bojim, ci pochopi, ze nema pod vodou dychat 😝

nefertitka
8. dub 2013

@mabe sa ti nedivim....

bambi7
8. dub 2013

cafte babule ako dnes?

no my sme boli vonku doobeda aj poobede ......bolo super ,zajtra ideme na keramiku
mabus ani my zmrzku nekupime nie si sama este je skoro pre domku urcite 😎 ale dala by som si 😀

a aj my sme chodili plavat ked bola mala a v lete chodime k nasim maju velky bazen inak chcela som aj ja ale imunologicka domke cez zimu zakazala
a nef presne ako pise elly nebude sa potom bat

mabuska ako sa mate?

nefertitka
8. dub 2013

@bambi7 my sme ju jedli doma, nie vonku 😉

tak dovolenka vybrata a zajtra na 90 percent sa ide dat zaloha;)

bambi7
8. dub 2013

cafte
nef a kam idete? super ved slniecko uz chyba

no co varite zajtra? ja som dnes spravila gulas a cerstve pecivo al chlebik k tomu.....domke zajtra spravim masko a zem kasu jej oblubene a nieco upeciem asi muffin koli domke jedine to moze ale cokoladove 😉 sisku minule nechcela ze to nie tak nie
no dobru noc babule

mabe
autor
9. dub 2013

dobre ranko devcata, tak jsme si s anickou pospaly pekne, ona teda jeste lezi. 🙂 dopo budeme varit - krenovou macku s uzenym a udelam si zase vitaminovou bombu kren s jabkama. 🙂 odpo jde k tchanovcum, at ma zmenu a ja budu zehlit. 🙂
@bambi7 my pujdeme s anickou ven az ve ctvrtek. mela by byt tyden doma, sice nema teploty a zakasle sem tam, ale radsi si pockame na vetsi teplo. 🙂 jinak ja jsu taky trosku nachlazena, tak piju caje a tak, zatim se to nezhorsilo, tuk tuk, tak snad to bude ok. vecer mivam bricho jak v 5mesici po tom vsem jidle, jsu moc unavena, boli me prsiska, ale jinak dobry. snad toto tehu zvladneme, zatim bez komplikaci tuk tuk tuk..

nefertitka
9. dub 2013

@bambi7 do Turecka ...pozri ked chces...http://www.kartago.sk/info.jsp?hotel=1854
cyprus nehrozi nakoniec kvoli tej ich situacii...
ja peciem kura s ryzou

mabe
autor
9. dub 2013

@nefertitka jee, kure s ryzi, to bych si taky dala a urcite pujdete ven, co? uz bych taky chtela 🙂 no, to bude krasna dovca 😉 my treba za rok pojedeme uz k mori. no vlastne s ani ne rocnim prckem, nevim....tak si jeste chvilku pockame 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru