Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
10. srp 2009

cez den spi hodinu doobeda a hodinu poobede....MOHLA BY AJ VIAC....mam ju na rukach a kope mi do klavesnice🙂ja inak dobre....a ty?

mili1
10. srp 2009

Aj ja dobre,,,,dala som ho spat ale uz zacina mrncat... 😒 nenecha ma nikdy pri pc 😀

nefertitka
10. srp 2009

no to poznam🙂 inak to moje male uz ovlada,ze na PC sa pise...teda na klavesnici,ked si ju dam niekedy na kolena, tak do toho trieska jak diva...a nedajboze sa jej toho dotknem,ze chcem nieco napisat..... 😀 a sem tam pusti klavesnicu a chyti mys a potom zas klavesnicu a tak na striedacku,tusim bude inteligentna 😉

mili1
10. srp 2009

Idem uz zatial sa maj paaaa, potom sa este zastavim 😉

nefertitka
10. srp 2009

pa

bambi7
10. srp 2009

cafte ste tu?

bambi7
10. srp 2009

tak nic ☹

ellysa
10. srp 2009

no vy máte šikovné detičky 😀
idem kuknúť tie fotky malej dominiky 😉

bambi7
10. srp 2009

ahoj elly ako sa mas zlatko nase?

ellysa
10. srp 2009

ahoj bambi, dominika je kráááásna bábika, všetky máte nádherné deťúrence. Už by ste nám bezdetným mohli niekedy napísať ako vás štvú a že nemôžete spávať a nič robiť, aby sme vám toľko nezávideli 😀

Ja sa mám celkom fajn, odrátavam 3 týždne a potom už ideme aj my na vec. teda ešte ma čaká kontrola na endo a hematológii ale dúfam, že nám už nič nestojí v ceste. čakáme ešte na výsledky manžela z genetiky (už 3 mesiace, ale predpokladám, že ich nerobia kvôli tomu, že manžel je poistený v rakúsku a asi im ešte nezaplatili) ale dúfam, že mu nič strašné nenájdu a moje výsledky sú v poriadku.

za hoďku pôjdem domov z práce-zasa autom, tak snáď to prežijem 😉

cukruška sa neozvala však 😔

bambi7
10. srp 2009

elly to je jasne ze aj hnevaju 😀 a spat sa uz da ale ja som s tm ani na zaciatku nemala problem stanem hned ako mrnci 😉 a jasne coskoro budes aj ty tehulka nasa uvidis vsetko bude a neboj vysledok bude ok a keby aj nieco bolo co menyslim vzdy sa da nieco robit a budes mamca 😉

no cukrus sa neozvala 😒

mabe
autor
10. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem po spanku zpet. Jsu jak prejata. 😝

ellysa
10. srp 2009

mabe dobré ránko 😉 ale neviem, čo znamená prejatá 😝

ellysa
10. srp 2009

inak už som doma, obehla som jeden traktor a 5 cyklistov, myslím, že žijú 😀 ja som to prežila tiež

nefertitka
10. srp 2009

elly,naozaj nemam na nic cas a spavam malo 😀 ale nevadi mi to;)

nefertitka
10. srp 2009

aj ked sem tam ano,ale staci, ked sa na mna raz potmehudsky pozrie,alebo usmeje a uz mi to neva🙂))

mabe
autor
11. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak dneska se me spinkalo krasne, jak prselo. ale je zajimavy, ze v 5h se vzbudim a uz nemuzu zabrat - takhle jsem chodila do prace. 🙂 jinak chodim trikrat nebo minimalne dvakrat curat - to je na nervy. dneska se me zdalo o mimiskovi - neumela jsem ho vubec vzit a pretocit, nakrmit 😕

vcera byl za mnou deda a donesl me kacenu upecenou, mnam. takze si dneska udelam cerveny zeli na sladko a kacenu 😝

bambi7
11. srp 2009

cafte babulky ako?

ja sa snazim malu uspat ledva vidi na oci ale nezatvori sleduje ma 😉 a ked spi sem tam kuka ci som tam 😀

bambi7
11. srp 2009

dnes som uz bola rano s malou vonku 2h boli sme aj v obchode kupit teplaciky lebo nam dako narastla 😀

mabe
autor
11. srp 2009

ahoj bambi, ja sem dneska jakasi utahana. vcera odpo jsme byly u architekta a ve meste pro darky pro tchanovce. dneska v poledne si dam vyvar a pak si udelam odpo zeli a kacenu. Kacenu a vyvar me donesl vcera deda. 🙂 asi te mala kontroluje, jestli si ji nenechala samotnou. 🙂 rano jsem zkusila pastu a nejde to po ranu, zase sem vrhla. 😖

bambi7
11. srp 2009

mab neboj bude lepsie uvidis 😉 ja som vracala skoro po kazdom jedle do 17t a potom uz bolo dobre 😀 vsetko zvladnes a budes coskoro maminka 😉 len pekne oddychuj nestresuj sa to je pre vas to najlepsie

mabe
autor
11. srp 2009

bambi, jak jsem doma, tak se vubec nestresuju. 🙂 tedka jsem trosku napla, protoze v patek jdu po 14 dnech na kontrolu.

bambi7
11. srp 2009

nebojkaj vsetko dopadne ok 😉 uvidis citim tooooooooo

no mala je hore tak ju hojdam lebo niekto tu vrta ach 😠 konecne zaspi a toto

prdecek
11. srp 2009

ahojky holky,
jak se máte? co nového???
Jsem tu dlouho nebyla. Neměla jsem na konika moc náladu.

mili1
11. srp 2009

Ahojte ... elly no jasne ze nas aj hnevaju ale viac robia radosti a ked sa na mojho pozriem je to najvacsie a najkrajsie štastie 😵 nic krajsie nas nemohlo stretnut 😉 mne sa rano tak chcelo spat ale moj mrnus nie anie spat tak sme vstali 😀 bam a ja tak podobne ak zamrnci hned som hore ....
U nas je dnes zamracene ale aspon je troska chladnejsie 😉

mili1
11. srp 2009

elly a onedlho aj ty budes mat takeho mrnusa 😉 ,
ahoj bambi - hojdas ju v lehatku? je to polohovatelne?

bambi7
11. srp 2009

cafte mili hej aleona tam uz spavat nechce uz je aj tak hore spala 15minut

ellysa
11. srp 2009

ahojte, idem vás len pozdraviť a utekám zasa pracovať, dnes od 6.00 a ešte som sa nezastavila, už som napripomienkovala aj to o čom nemám ani šajnu, neviem či im šibe 😠 .
prdecek ahoj a ty čo nové 🙂

bambi7
11. srp 2009

no kde sa dnes flakate 😀 😅 hahhhhhaaaloooooo 😵

mabe
autor
11. srp 2009

ja jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru