Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
19. dub 2013

mabuska nic sa nestane nesmie uz bude vsetko ok a coskoro bude mimco na svete a co mena ake uz rozmyslate?my sa snazime tak uvidime co bude,,,,snad sa podari na umele uz ist nechceme moc ,ked domka bola normalne tak budeme skusat 😉
som velmi rada ze si tehu moc t to prajem a tesim sa s tebouuuu

bambi7
19. dub 2013

len papkaj a priberaj to je ok

mabe
autor
19. dub 2013

@bambi7 dekuju ti koceno. ty jses za vsech okolnosti pozitivni a dodavas silu 😉 pokud to bude kluk, tak to bude Tonik a u holky nevim. je me jedno, co to bude, hlavne aby bylo mimco zdravi. 🙂 fakt se zacinam pomalicku tesit. pristi ctvrtek jdu na ko po prvnim trimestru a pak na genetiku, tak snad vsechno bude v poradku. pristi vikend se mame uz snad stehovat, manza musi dodelat kuchyn tento vikend a pak nam uz nic nebrani, takze novy zacatek...

moc moc vam drzim palecky,aby vse vyslo. uz stacilo!!!!!

mabe
autor
19. dub 2013

@bambi7 no budu vypadat jako vorvan 🙂 u anicky jsme takovy bricho v 12tt nemela.

bambi7
19. dub 2013

super tak babo pride do noveho no super tak parada novy zaciatok super a budete 4 clenna rodinka
a neboj vsetko uz bude len ok tak ako maaa

mabe
autor
19. dub 2013

@bambi7 dekujuuu, zacinam tomu taky verit. snad to tak bude 😉

bambi7
19. dub 2013

netrap sa nad vahou my co uz mame tolko za sebou kaslat na vahu hlavne ze bude babeno ok a potom to vybehas 😉 a budes pekna maminka taka aka si take slniecko nase

a co anicka,?

bambi7
19. dub 2013

no idem pozerat telku tak sa majte obaja aj babo ok a davajte na seba pozor
tak cafte

mabe
autor
19. dub 2013

@bambi7 anicka ma takovy trosku vzdorovejsi obdobi, ale jinak je uz takova velka holka 🙂 je uzasnaaa. 🙂

mabe
autor
20. dub 2013

ahojte,tak dnesek super. dopo jsme teda byly doma, ja varila, zehlila a mamka si hrala s anickou, odpo jsme sly na byt. uz to fakt vypada, ze se pristi vikend stehujeme. 🙂 pak do lidla pro dvoje tehu gate a tilko. jsu uz totalne unavena, ale venku bylo bezvadne. 🙂 zitra tady mame jeste mamku, tak zase bude o anicku postarany.

bambi7
20. dub 2013

ahoj mabus super ze mamina sa postara o anicku aspon mozes porobit 😉

my sme boli u nasich ,a hrala sa a potom mi moj ocino povedal ze je domka daka tepla na cele sli sme domov po obede a domka ma teplotu ale mohla som to cakat vzdy ked sme s kamoskou ta jej mala je o 8 mes starsia chodi do skolky vzdy ochorieme imunologicka vravela ze je to tak ze deti v skolke hocico pozbieraju ale nie kazdemu dietatu vznikne choroba a ze ked domka ma oslab.imunitu tak ta je chora hned od skolkarov no neva tak sme doma......
a este dako moc kycha tak snad nebude mat este alergiu ako ja ked so vonku a moj ma tiez na pele a na vsetko mozne ale zacina mu az v juni....mne sa alergia objavila az po porode dovtedy nic,,,,

tak peknu nedelu

ellysa
21. dub 2013

@bambi7 chuda domka.mne oliv uz tiez cez tyzden sopli ale len vodovo a nic ind tak uz tiez rozmyslam nad alergiou.dufam ze nie.klop klop co chodi pol roka do skolky mala len sopliky.aj lekar hovorik ze ma silnu imunitu ze ine deti by uz davno boli na atb

mabe
autor
21. dub 2013

dobre ranko, tak ve ctvrtek chrchlaly decka u kamosky, v patek ve skolce a anicka dneska v noci zacla mirne pokaslavat. z nosu ji netece, snad to nebude nic strasnyho. zkusim ji dat stodal a vitaminky.

nefertitka
21. dub 2013

dobre ranko, vy tu mate vsetky nejake chore deturence...tak nech im to co najskor prejde a uz bude teplo, uz toho bude menej...ja sa tiez obavam, co kde nachytame teraz, nejak je naozaj vela deti chorych...ale ked ma byt chora, radsej nech je teraz, ako na dovolenku

@ellysa inak ja ziram, ako sa Olivia drzi... 😉

bambi7
21. dub 2013

cafte aspon ze je chora teraz a nie o tyzden na svoju oslavu....chuda moje ,inak aj domka ma soplik vodov tak uvidime snad nebude mat este aj alergiu ......
no a super ze ma oliv taku imunitu to e super

a co mate na plane?

mabe
autor
21. dub 2013

my byly dopo u manzovyho dedy na navsteve a tedka po spani pujdeme na chvliku ven, je tam krasne, sviti slunicko, tak pujdeme nakrmit asi kacenky k rece. manza zase do noci na byte. uz me to nejak nebavi. rano odejde do prace v 7h a prijde az po 21h. vim, ze chysta byt, ale je to uz takhle dva mesice, je unavenej, protivnej, i kdyz on si to nemysli. ja vecer po te 21h uz toho mam taky dost, takze jsu i ja na neho protivna(to si uvedomuju), takze fakt bezvadny obdobi. no, uz to snad za tyden prestane a budeme uz byvat spolecne v bytecku.
zitra mame ten pohreb, tak pokud anicka nebude moc nachlazena, tak pujdeme a pak k nasim.

mabe
autor
22. dub 2013

dobre ranko, tak noc byla desna, vubec jsem nespala. sli jsme s manzou spat v 23h a za pul hodky me vzbudilo zabradli, jak jsem slysela babicku schazet o patro niz do obyvaku. tak me to nedalo a sla se zeptat, co se deje. deda mel vysokej cukr, nevim proc podle me dietni chyba, on to umi, ale neprizna. takze jsem chvilku cekalo, co bude. rekly me, ze se to urcite spravi, ale tady se neda na nic spolihat. takze jsem nemohla usnout, cekala jsem jestli nezavolaji sanitku. pak se me v noci zdalo, ze me babicka vola, tak sem se vzbudila a sla na chodbu poslouchat, ale nic, takze proste psycho. uz je asi na case se prestehovat.
za chvilku jdeme na ten pohreb. anicce jsem se to nejak snazila vysvetlit, no uvidime jak to zvladneme. v noci anicka nekaslala, ma teda rymu,ale snad to nic hroznyho nebude.

ellysa
22. dub 2013

aj my sme sa dnes zobudili s kašlom-malý, ak zajtra pôjdem k doktorovi, ach jaj prvá chorôbka, zatiaľ nemá horúčku, ale pre istotu pôjdem

mabe
autor
22. dub 2013

pohreb jsme zvladly dobře. anicka si pekne sedla na sedacku a poslouchala pisnicky a vůbec nic nerekla. lidi všichni brecely ,aji ja samozrejme, je to proste nespravedlivy - takovej clovek...ale ono to je asi vždycky.
tedka jsme u nasich, pujdeme za chvilku nakupovat a domu

mabe
autor
22. dub 2013

tak uz jsem doma konecne. jsu utahana za dnesek jako kote. nic uz nedelam, jenom dam spat anicku a hotovo. 🙂 deda ma pry zase vyssi cukr, tak snad bude klidna noc, zitra jde mamka k jeho dr. s vysledkama z nemocnice, tak treba mu neco predepise nebo zmeni.

nefertitka
22. dub 2013

@ellysa ako u doktora?
@mabe no mali ste vycerpavajuci den....

my sme dnes boli za mojou babkou v nemocnici a ako sme vysli z izby na chodbu, tak mi sestricka vravi, ze nech idem s malou prec, ze tam liecia vselijake citujem"sajrajty", aby to nechytila, no lenze my sme tam uz boli predtym, aj som rozmyslala, ci moze nieco chytit, ale mama so sestrou ma prehovorili, ze prababka sa stale pyta na Nikolku, ze by sa potesila, tak sme sli, no lenze teraz sa budem klepat, ci sme sa, teda Nikolka niecoho nenadychali 😠 😒

ellysa
22. dub 2013

@nefertitka idem az zajtra rano.no hadam nic nechytila

mabe
autor
23. dub 2013

dobre ranko, tak vcera v 22h jsme poslala trosku i sobecky manzu s dedou do nemocnice. deda mel zase vysokej cukr, tak jsem je radsi poslala, at se na neho podivaji nez potom v noci volat sanitku. dneska jde mamka za jeho dr. a snad mu neco poradi, treba vic si davat inzulinu. jinak manza donesl uz pytle na stehovani a je v planu porad teda o vikendu se prestehovat. 🙂 anicka porad sopli, pokaslava, pujdeme ven asi az odpoledne. dopo budeme varit a uklizet.

mabe
autor
23. dub 2013

@nefertitka tak snad nikca nic nechytila. 😖

bambi7
23. dub 2013

cafte babule domka dnes konecne nema teplotu ale aj tak sme este dnes doma.....ma soplik ale vodov snad nebude mat alergiu zajtra idem k lekarke tak uvidime co bude

inak nic nove stale maluje domka sklada puzzle a tak
co dnes varite?

mabe
autor
23. dub 2013

@bambi7 ahoj, tak anicka je zatim u sople, myslim ze to bude snad vsechno, dopo budeme doma a odpo az bude tepleji, tak pujdeme ven prochazkou se podivat na bytecek, uz mame hotovou kuchyn. 🙂 ja jdu tedka udelat gulas s bramborem bude. 🙂 a neco malo poklidime, dneska jsu ze vcerejska a z tech noci spatne spanych s dedou unavena, tak nebudu to prehanet a zustanu doma a odpo po spani polednim pujdeme.

casia
23. dub 2013

ahoj holky moc vás zdravím, já se dnes málem nervama pozvracela, šla jsem po měsíci na kontrolu, vše ok, miminko si tam plave a mává vším možným, jsme 12+5 tt a 1. genetika ok, jsem strašně šťastná...máte už všichni prcky, tomu zatím nerozumím, tak nemohu tolik pokecat, ale na konci října to taky přijde🙂

mabe
autor
23. dub 2013

@casia ahoj, gratulujuuuuu. ja jdu na ko po 3tydnech ve ctvrtek a pak v utery na NT screening, uz zacinam byt taky nervozni. 😝

casia
23. dub 2013

@mabe děkuji, dobře to dopadne 😉

mabe
autor
23. dub 2013

@casia snad ano, ja jsu dost opatrna podle predchozich zkusenosti. je pravda, ze pomalicku zacinam verit, ze to tak bude 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru