Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
12. srp 2009

😀 dufam, ze este tym 6-7 tyzdnov vydrzime v jednom 😀
ja to tam mam stale nejako velmi prekrvene a po poslednom vysetreni som tiez mala taky vytok... som sa prelakla, som aj volala so sestrickou... a tak.... tak uz len dufam, verim a modlim sa aby to bolo OK do konca 🙂

stinka
12. srp 2009

Ahojte všetky...

presne po roku sa k vám opať pripájam... mám za sebou dva potraty a od budúceho týždňa sa môžeme opať, začať snažiť... tak uvidíme hádam do 3tice to už KONECNE výjde...

držím Vám všetkým a aj nám palce...

janka.s
12. srp 2009

určitě vám to všem dobře dopadne. Já teď musim chvilku odpočívat,ale hned jak to pujde tak to taky skusíme. Od příštího týdne du na vyšetření. Nevim co to bude všechno obnášet a mám z toho strach. Snad to dobře dopadne.

stinka
12. srp 2009

ako čítam tak už viaceré ste tehu... gratulujem Vám ...

asi si ma už nepamätáte ale už sme sa tu spolu neraz stretli...

Držte sa ... dúfam, že čoskoro sa aj ja k vám pripojím KONEČNE.... ☹

janka.s
12. srp 2009

Copak vše dělaj za vyšetření po missedu??

stinka
12. srp 2009

každému niečo inéééé

ja som išla po prvom missedu iba na sono a také ale po druhom mi zobral stery na všetky baktérie, choroby no a potom poslali aj manžela ... nebolo to nič strašné... naozaj
😉

bambi7
12. srp 2009

cafte babulky no po 2 missedoch by mali kazdej urobit genetiku,ist na endokrinologiu ci nieco nie je zo stit.zlazou a velmi dolezita je hematologia vela bab ma nieco zo zrazanlivostou ani o tom nevie a je hned problem 😒 ale ak to vie tak sa to da a ma hned krasne mimi ako nasa lid 😉

no a potom u gynekologa vytery .odber na chlamydie ,rubeolu,toxoplazmozu,boreliozu a cytomegalovirus
atd.....

drzkam vam palce a chlap na urologiu skontrolovat spermiogram ci je vsetko ok ci nema tiez dak zapal....

ellysa
12. srp 2009

ahojte stinka prajem aby si bola čoskoro tehu a tentoraz samozrejme 41 tt
bambi aká bola prechádzka 🙂
babule ja mám posledné dni nejakú depku, asi to bude ten prednison, môže to byť vedľajší účinok, navyše v práci strašný sters a ešte aj to šoférovanie do toho, som taká nejaká bez života 🙄 už aby bol piatok mám pol dňa voľno, prídu moji rodičia a na tých sa veľmi teším 🙂

sarlotta
12. srp 2009

Ahojík🙂
zdravím stinka🙂 já jsem dneska 2DC a pevně doufám, že je to poslední MS na dlouhou dobu🙂))))))))))))))))) takže snaženíčku zdar🙂

sarlotta
12. srp 2009

ellysa to mě mrzí... já teď na nějakou dobu auto úplně vzdávám, šíleně mě to stresuje.... já jsem od řidičáku nesedla za volant 10let a pak před 2lety jsem znovu začla... a super, nervy přešly... ale teď jak je člověk rozhozený se mi to zase vrátilo a nezvládám vydržet někde v zácpě, třepou se mi ruce... fujjj... tak jezdím jen po městečku tady🙂 na poštu a tak 😎

sarlotta
12. srp 2009

janka po MA dělají už v nemocce testy na nemoci . toxoplasmozu, listeriozu atd... to by Ti mělo dojít pak na gyndu výsledky a potom po kontrole na gyndě 14dní po revizi by Ti gynekolog měl dát kontakt na genetiku... dělá se to po dvou MA 😔 a tam Ti udělají i trombofilní mutace... je dobré tohle mít... víš příčina může být banalita....štítku mi udělala obvodní.

sarlotta
12. srp 2009

všude to bylo jen o braní krve, nic hrozného. 😉

mirip
12. srp 2009

sarlotta tak mne toto všetko urobil Dr. po prvom missede našťastie, inak by sme prišli aj o toto, lebo mám tormbofílie, takže som rada že má Dr. práve takého aký je

bambi7
12. srp 2009

ahojte babulky no mirip to mas dobre lebo u nas co poznam gynekologov vsetko robia po druhom tak asi tak

a super uz si v 32t parada 🙂

sarlott ako dnes?

sarlotta
12. srp 2009

mirip máš skvělého doc🙂))) to jsem moc ráda... tak se hezky kulať🙂))

bambi, dobrý🙂)) dneska to bylo fajn, žádné bolení žaludku ani srdce v krku 😀 😀 no a přišla mrška, tak je to veselejší🙂))

ellysa
12. srp 2009

sarlotta ja som sa takto vyhýbala šoférovaniu 3 roky, no teraz keď sme sa presťahovali mimo BA ušetrím tak 1,5 h na cestovaníí denne. Navyše som sa chcela radšej pocvičiť teraz, aby keď bude bábo a budem to potrebovať nebol taký stres. Však mňa to hádam prejde.
sarlott, tak ti budem o tých 28 dní veľmi držať palčeky a ty mne potom ďalší mesiac 😀

janka.s
12. srp 2009

Tak uvidíme mám z toho všeho strach snad to dopadne dobře.

ellysa
12. srp 2009

inak mám taký pocit, že ja som mala tento mesiac ovulku už na 12 DC, zdá sa mi to celkom skoro, začala som si aj merať teplotu, no potom som na to pár dní zabudla a už to bolo a včera 13 DC som si odmerala a mala som aj také moje ovulačné pocity a teplota fakt bola 37,1 a dnes 36,9 dovtedy bola tak 36,5

ellysa
12. srp 2009

jani neboj, radšej vedieť, čo ti je a riešiť to, ako nerobiť nič a zažívať to znova. 🙂 Bude to ok.

janka.s
12. srp 2009

moc mi tu všici pomáháte děkuji vám. Poprví sem na to byla celkom sama. Manžel nevěděl jak se semnou o tom má bavit a myslel že když se o tom bavim tak mi to ubližuje. Tak rači mlčel. Teď podruhý se snaží,ale máme na sebe málo času,jelikož stavýme a on je převážně tam. Chce aby to bylo brzo hotový. Pak mě napadlo kouknout se na net a našla sem vaší stránku. Nejdřív sem nechtěla napsat bylo mi to hloupe,ale pak sem se odvážila a sem moc ráda. Ono je něco jiné popovídat si s někým kdo prožil to co já než stím kdo to nikdy nezažil. Proto vám za vše děkuji.

mirip
12. srp 2009

no super ako super že 32t, stále musíme dietovať kvoli cukru aj ked je to niekedy sakra ťažké a malá kopcuje ako o život a stále sa jej nechce otočiť, dúfam len že nezlenivie a otočí sa nerada by som rodila cisakakom 🙄

bambi7
12. srp 2009

no babulky mala je okupana teraz papa no a snad bude spat 😅
sarlott som rada ze ti e lepsie 😉

elly budes coskoro tehu uvidissss a vsetky budeteeee babulky mojeeee

janka sme tu pre teba vieme co to je ....fakt to malo kto pochopi 😒najlepsie ten kto to iba zazil .....ale babulky my sme tu silne zienky a vsetko sa zvladneee ja to viemmm tak hlavku hore a bojujeme dalej 😉 musimeeee

ellysa
12. srp 2009

jani 😀 sme tu taká malá terapeutická skupina, len sa nás drž a tu ti už dievčatá nedovolia mať dlho depku 😀 Môj manžel to zvláda horšie než ja aj keď je mi veľkou oporou, najhoršia spomienka na druhý MA je to, ako som ho videla prvý krát v živote plakať, preto sa tiež radšej prídem vyrozprávať sem. Ale dosť škaredých spomienok... 😉

bambi7
12. srp 2009

mirip drzkame palce ja som sla cisarskym a to mas pravdu nie je to bohvie co ale da sa to 😉 neboj zvladnes to hlavne ze bude drobcek ok 😉

sarlotta
12. srp 2009

janka určitě bude fajn mít genet testy... uvidíš že budou v pořádku 😉

mirip
12. srp 2009

ja viem ale aj tak by som kvoli tej mojej zrážanlivosti rodila radšej normálne, baby v okobrovkách písali že si bábatko provokovali škrabkaním aby sa otočilo a naozaj sa niektorým otočilo, no ja možem robiť malej čo chcem nechce sa jej ešte, ani škrabkanie ani mužovo cmukanie ked ju ked spí bozkáva práve na vystrčenú hlavičku nezájem, práveže na to cmukanie sa pohmýri, a o chvílu je zase hlavička vlavo naboku

bambi7
12. srp 2009

elly aj ja som po prvom videla mojho prvy krat plakat ach jaj ale babulky dost vsetky budete mat babetka zoberte si mna mili lid..lenku..nef.....a teraz vy ideteeeee

bambi7
12. srp 2009

janka a dolezita je aj ta hematologia a to dost....

bambi7
12. srp 2009

no kde steeee halooo babulky no a nechali ste ma tu samu 😢 a ja mam chvilku mala lezi v postielke a keca tam na kolotoc....a gggggggggggggg bleeee a.....atak
no sranda ju pocuvat a teraz piska no na spanok to nebude ☹
sarlott co robit aby zaspala sama bez nosenia 😖 ja uz neviem co skusit ju tazko uspat cez den pohoda ale vecer ach jajjjj

no dobre idem do vane a potom este nakuknem

sarlotta
12. srp 2009

bambi... neporadím nic extra...tak maličkého sem prcka kojila třeba do 10hodin s přestávkama až usnul. dost pomáhal kojící polštář, tam si udělal hnízdečko🙂 a jak zavřel očka tak sem ho oddělala a dala plenku na bradičku... měl pocit, že tam jsem a klidně spal.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru