Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
25. zář 2013

@zuzkat1 mne dnes povedala, ze boli na velmi dlhej prechadzke a MUSELA sa drzat s chlapcom nejakym 😝

zuzkat1
25. zář 2013

@nefertitka tak ale to je normalne... Asi robili dvojice tak aby spolu nevymyslali

nefertitka
25. zář 2013

@zuzkat1 hej, ja viem, ale ona by sa radsej s dievcatom nejakym drzala;)

zuzkat1
25. zář 2013

@zuzkat1 moja je pecena varena s chalanmi🙂
Ale ona je asi iny typ

zuzkat1
25. zář 2013

@nefertitka to patrilo tebe🙂

mabe
autor
25. zář 2013

@nefertitka tak ja teda musela dneska tlacit moc, tak snad to malou nepopohnalo 😝 . budu drzet palecky, at MS nedojde
@zuzkat1 jako bylo to fakt sileny, bala jsem se, ze malou vytlacim nebo me praskne voda,..snad to nic nenastartovalo

zuzkat1
25. zář 2013

@mabe neboj...to uz by si citila...vsetko je ok...

mabe
autor
25. zář 2013

@zuzkat1 no snad jo, byl to fakt mazec, ja sedela na zachode hodinu, bolesti ze musim tlacit, ale ja nechtěla. nakonec jsem stejne musela, jinak by to neslo aji sem si myslela, ze omdlím. ja snad budu pit olivovej olej

mabe
autor
25. zář 2013

holky, tak jsem se rozmyslela, ze asi na noc si dam vždycky lok olivového oleje. dnesni epizoda se zacpou me dost vydesila, fakt jsem si myslela, ze me praskne i voda u toho tlaceni a ja tlacit musela byla to strasna bolest. omlouvam se, za takovy choulostivy téma. to lneny seminko si samozrejme dam do jogurtu taky.

nefertitka
25. zář 2013

@mabe slivkovy kompot naozaj pomaha, skus ho jedavat...a celozrnne pecivo, namiesto bieleho, to uplne vysad

nefertitka
25. zář 2013

@mabe a este ked je moc zle, skus si od lekarky vypytat glycerinove cipky, vraj sa mozu aj v tehu, hned ako zacinas citit, ze ti treba, das si cipok a uz to ide lahko...

nefertitka
25. zář 2013

minimalne takto strapate ideme kazdy den zo skolky 😝 ....a poliate kadecim

mabe
autor
26. zář 2013

ahojte, tak dneska standartni den. anicka je ve skolce, ja si uvarim dneska zapeceny brambory s masem a syrem, mnam. odpo jdou pro anicku naší a ja na tridni schůzky do skolky. 🙂

mabe
autor
26. zář 2013

@nefertitka my taky chodíme politi, napatlani 🙂

mabe
autor
26. zář 2013

včera jsem mela pod zebrama natahlou nohu, proste takovej valecek a uplne na pravym boku slapku. bolelo to jako prase, ale bylo to krasny 😀 u anicky jsem to nezazila, jak byla KP

mabe
autor
26. zář 2013

tak musim jet pro anicku do skolky, pry zvraci. mají tam nejakou strevni virózu, ach jo. 😝 co na to? dieta a ...? poradte prosim

mabe
autor
26. zář 2013

holky,tak asi az tak dramaticky to nebude. uvidíme, tedka do sebe laduje krupky a caj a vůbec se netvari nemocne. pry snedla jogurt, pak si dala piskot a pozvracela se jednou. s učitelkou jsem nemluvila, uz byly venku, jenom s uklízečkou. anicka plakala, ze není nemocna, ze deti nepozvraci a chce byt s kamaradama, tak jsu uplne v riti s nervama, je me ji lito. 😖 odpo jdu na tridni schůzky, tak uvidíme co bude u nas dal, dam ji normalni jidlo a uvidíme, pak si pokecam s ucitelkuo, jestli teda si ji nechat i zítra nebo když nebude zvracet a nic, tak ji muzu dat do skolky.

mabe
autor
26. zář 2013

holky, tak anicka nechce nic pit a grka, muze to byt ono, ze jeji zaludek není ok, nic bublinkatyho nepila, jinak se chova normalne. včera odpo prdela a grkala porad...je to hruza, moc bych chtěla vedet, co ji je, ale to asi tak rychle nejde. emoticon

ellysa
26. zář 2013

@nefertitka moje dnes mala pudingové fľaky všade, neviem či sa v ňom vykúpala a o strapatých vlasoch ani nehovorím
@mabe asi má naozaj nejakú virózu, hlavne nech veľa pije a nič mliečne a radšej len dieta

mabe
autor
26. zář 2013

ahojte, tak mame po tridni schůzce. ptala jsem se učitelky, jak to vypadalo. pry mely pudink a nejakou stavu ovocnou a anicka pak sla na zachod a najednou dosla nejaka holcicka, ze anicka vrhla. jenom jednou, sice všechno, ale jednou. pry den předtím nejakej chlapecek zvracel 10x, tak me radsi zavolaly. anicka mela na obed vareny brambory a kureci maso vareny, tedka rohlik a nic nezvraci, nekadi, nemá teplotu, tak snad to bude dobry. zítra budeme doma a v po zase skolka, snad. anicku to tam fakt moc bavi a jak byla nestastna, ze tam s detma nemohla byt. ja z toho brecela jako zelva.

nefertitka
27. zář 2013

@ellysa ja sa snazim jej robit pevne ucesy, nech sa to postrapati co najmenej 😝 ...u nas je to najvacsia katastrofa, ked ma na obed ryzu, to jej musim aj z vlasov vyberat...no a dnes maju spagety s kecupom, to bude masaker 😝
@mabe tak asi jej len ten pudincek chvalabohu nesadol...

nefertitka
27. zář 2013

Vcera sme boli v tej zoo a Niki tam mala najvacsi zacitok z krmenia vevericiek, ktore tam pobehovali volne, niektore sa dokonca nechali pohladkat;)

nefertitka
27. zář 2013

viac fotiek mam v albume

mabe
autor
27. zář 2013

ahojte, tak my uz jsme po obede a jdeme si lehnout s knížkou. me se chce nejak porad spat, holt poslední mesic. anicka mela rano normalka rohlik s maslem a marmeládou, tedka brambory s masem a nic. takze asi to byl jenom ten pudink, proste ji to nesedlo. manza prijde domu az tak kolem 20h, tak si uzijeme spolu.

mabe
autor
27. zář 2013

tak mame po polednim spani a jdeme si hrat. venku pekne, ale me se nejak nechce.

😝

nefertitka
27. zář 2013

@mabe Niki asi bude zas chora...uz ma total chyteny hlas, pri spanku jej zatekali hlieny, pokasliava:(

mabe
autor
27. zář 2013

@nefertitka zase nemocna? to je fakt desny,asi ji ta skolka neprospiva 😖 anicka dneska ani zadny zvraceni nic, to jedla normalka, takze asi fakt jenom jedna prihoda, jsem rada. snad to tak zustane a pujde do skolky zase v pondělí.

nefertitka
27. zář 2013

@mabe ale to je nas rekord, dva tyzdne tam vydrzala 😝 ..ale aj tak, nechce sa mi absolvovat Nikolkine choroby kazde dva tyzdne;(uvidime, co sa z toho vykluje

mabe
autor
27. zář 2013

@nefertitka ja vim, ze u vas dva tydny dobry, ale je to fakt mazec, kdyby to tak mělo byt porad. 😝

mabe
autor
27. zář 2013

holky, jinak anicka porad grka, ale neblinka. tak si rikam, jestli je to třeba tim, jak ji, ze třeba hodne polyka vzduch, mozna to mela i předtím, ale od včera ji vic pozoruju. 😀 prujem nemá, ji všechno neblinka, tak snad to bude vse ok.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru