Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
21. říj 2013

@mabe mam:(

bambi7
21. říj 2013

cafte babule

nef super ze ti je zle vies ako to myslim 😉 to je mimi urcite ok 😉

mabus ako ?co anicka?

my sme boli vonku a poobede ideme na tanecnu ,je vonku kasne ......

zuzkat1
21. říj 2013

@mabe Dakujem🙂 ale az na kasel jej nic nie je.len mala taku tuli naladu.ona spi stale so mnou len zvycajne sa na mna nelepi.

zuzkat1
21. říj 2013

Inal vonku aka horucava,obe sme mali len mikiny a este nam bolo teplo.

zuzkat1
21. říj 2013

Zabudla som vam napisat,ze nas tatino v nedelu zahlasil ze ako zmena,teda nejaka novinka v ramci vyletov by sme mohli ist do kostola. Vraj nech hani vidi aj ludi v kostole a tu atmosferu. No nakoniec sam uznal ze to nie je dobry napad.

mabe
autor
21. říj 2013

ahojte, tak za hodku prijde pro anicku tchyne a pujdou ven, premyslim, jak ji oblict? vim, ze slunicko sviti, ale ve stinu je teda celkem zima. oni tchanovci jsou horkokrevni, takze nechat to na nich, tak jde v kratkym tricku 😝 . nechci aby se znova nastydla. ja budu lezet u telky a nic nedělat. dopo tady byly naší, takze jsem taky relaxovala. 😀 když sedim, tak me pepca hodne tlaci do zeber a spodku, takze nejlepší poloha je vleze. 😀 zase nechci prolezet poslední dny s anickou. zítra dopo se asi spolu projdeme a odpo to necham zase na tchanovcich,a t si ji taky uzijou.

mabe
autor
21. říj 2013

@zuzkat1 kostel? zvlastni vylet

mabe
autor
21. říj 2013

@bambi7 ahoj, vy si krasne uzivate 😉 ja se tesim az budu moct normalka fungovat, chodit s holkama oběma ven,...uz me pepina hodne tlaci, neohrabana jsu, tlak na curani velkej...v patek jdu na monitor, tak bych do te doby chtěla vydrzet, poprvé do porodnice a pak uz at se narodi 😉 mam z toho celkem strach, ale tesim se na ni.

nefertitka
21. říj 2013

@zuzkat1 a vy ste alebo on nejaki silno veriaci? Ako ja nemam nic proti, aj ja svojim sposobom verim v Boha, na omse ma nutili chodit cele detstvo a sprotivili mi to, ale navsteva kostola ako vylet mi pride super napr. na vianoce, ked je tam Betlehem a tak, to aj my vezmeme Niki...a preco ho to zrazu potom preslo? 😝

ja mam dnes inak nejake bolesti brucha, neviem ci normalne, ci nenormalne, ci sa mi to tam roztahuje, ci co. Vytok mam taky nejaky zlto hnedy a uz ma to fakt dost unavuje, prist na zachod a dufat, ze tam nic nebude a ono je, uz vydrzim nejako tie tri dni a v piatok uz budem mudrejsia. Nechcem teraz vyzniet zle, ale uz nech to ma dopadnut ako chce, tak chcem vediet, na com som, lebo tato neistota je najhorsia.

@mabe ja som dala teraz Nikolke kratky rukav, teplacky a navrch lahky svetrik...myslim ze staci, isla von s mojou mamou, potom sme zas same doma, muz ma zas hokej. Uz mi s tym popravde ale zacina aj liezt na nervy. Ako sem tam ok, ale 3x do tyzdna, plus okrem toho este s kamaratom von...budem sa musiet s nim porozpravat. Mne to inak nevadi, ale teraz mi je tak vselijako, tak nech sa aj on doma stara o Niki

zuzkat1
21. říj 2013

@nefertitka ja som cisty ateista a on je sice krsteny ale neveriaci.tak asi preto to nazval vyletom.
Neboj bude dobre.ale to s tou neistotou plne chapem

nefertitka
21. říj 2013

@zuzkat1 tak chodte na vianoce, ked to ma atmosferu;)

mabe
autor
21. říj 2013

@nefertitka tak anicka ma dlouhej rukav, mikinu, bundu. proste mam pocit, ze musí byt oblecena. a satek dostane sebou. mohl by byt tvůj manza vic doma, aspoň tedka ze zacatku

nefertitka
21. říj 2013

Niki dnes ze mama ty si tehotna?Vobec sa pred nou o tom nebavime...jedine, ze by si to s tymi injekciami spajala, som to zahovorila..
a teraz sa jej pytam, co chce pozerat pred spanim a ona ze Nikolku babatko..neviem, co ju to napadlo, tak pozera...boze to ani neni pravda, ze bola taka malinka a ako to ubehlo

nefertitka
21. říj 2013

pomoc, mne je tak na grcanie 😖

mabe
autor
21. říj 2013

dneska byla anicka odpo s téma tchanovcema, manza dosel domu v 17h, najedl se, sedl si k PC a hral hru, tak jsem mu rikala, jenom počkej za dva tydny uz bude jinej srumec. 😀

zuzkat1
21. říj 2013

@nefertitka aj hani to vie ze bude babo,ja to vzdy zahovorim.tie deti to asi vycitia.

A ten kostol-ani na vianoce,to proste neni pre mna miesto😅

@mabe dnes fakt horucava aj moja bola len v mikine.

mabe
autor
22. říj 2013

ahojte, tak dnesni noc zase stala za prd. bolesti a tak nemam teda zatím vůbec, ale nemuzu spat, zase jsem cucela do stropu. emoticon pak se me zdal sen, ze jsem jela do porodnice, pak najednou jsem byla na jipce a mala venku uz, sestřičky me poslaly na rtg a nikdo nic nerikal, co je s malou. pak dosla kamoska, ze mala mela na male, ze chvilku nedýchala, akutni cisar a pry uz by mela byt v poradku, fuuuj. je me z toho uplne zle.
jinak je me porad teplo jaksi a trosku ty ruce a nohy napuchly. no, v patek se uvidi....dneska dopo budeme doma, nikam se me nechce, když jsu tak unavena a odpo si anicku zase vezme tchyne na ven.

bambi7
22. říj 2013

cafte babulky

mabus slniecko neboj sa vsetko zvladnes a uz si v 39t a bali sa ze tam nevydrzi 😉 no sikovna babulka ako jej maminka
a chapem ze sa bojis to je normalne 😉

nef ako?snad sa dnes uvidime no keby nieco daj vediet 😉 domka sa tesi na niki

no my pojdeme za chvilku do dielniciek ,dako je chladno .....

domka akurat ranajkuje dopozera rozpravku a ideme sa obliekat 😉
tak babule pekny den

mabe
autor
22. říj 2013

@bambi7 ahoooj, no pekne to leti, ode dneska 14 dni do porodu, mazec. uz se teda poslední dny citim pod psa trosku, ruce nohy nateklejší, bricho na prasknuti, v noci se me spatne spi, pak jsu rano unavena, udychana, ale tak to patri k tomu.jojo, tedka uz je jedno kdy se narodi...uzijte si dilnicky, ja se tesim az budu s anickou normal fungovat. zezačátku se budeme muset zaběhnout, ale pak to bude super. od nového roku bych chtěla, aby chodila do cviceni sokola a do nejakyho tancovani 🙂

nefertitka
22. říj 2013

@bambi7 jasne, vidime sa;)

fuj, ja som rano predvarala karfiol, idem robit zapekanu zeleninu so zemiakmi, ja sa tu idem zblaznit, ako mi to smrdi a samozrejme, zaludok na to reaguje

mabe
autor
22. říj 2013

@nefertitka tehotenske potize 😀 a ćo dneska delate? anicka si tedka striha a za chvilku obídek, spanek a jde s babickou ven. ja jsu jakasi po dnesni noci moc unavena

ellysa
22. říj 2013

@mabe presne na toto som sa tešila na konci tehu, že sa budem môcť s oliv naháňať a nebudem mať problém vstať zo zeme a budeme môcť skákať a tancovať 🙂

my tiež hrozná noc, malý síce už nemá horúčku ale každú hodinu sa budil so strašným plačom a nedal sa utíšiť, takže som skoro nič nespala, neviem, čo sa mu robí, či zuby, či ho niečo iné bolí ale teda plakal ako keby ho rezali a cez deň v pohode, vysmiaty, už štvornožkuje a začal sa o všetko dvíhať a pomaly sa stavia

@nefertitka juj tieto nevoľnoti nezávidím, ale tak snáď je to znak že tehu ide správnym smerom

mabe
autor
22. říj 2013

@ellysa uz jsu poslední dny fakt dost neohrabana, manza říká, ze porad funim, hekam,....chudak, co ho asi trapi?

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 mne berie svokra malú do kostola, ona je silno veriaca a malá jej tam väčšinou zdriemne, minule, že sa bola len tak pomodliť a vzala oli a že ked sa dvíhala oli jej hovorí, starká kde ideš v kostole sa dlho sedí 😀 😀 😀
a dnes sme sa niečo rozprávali o ježiškovi a ona a kde bola panenka mária ?

ellysa
22. říj 2013

@mabe tieto posledné dni sú najhoršie už sa bojíš pôrodu a na druhej strane by si to chcela už mať za sebou, však a také to napätie, že kedy to príde 😉
ale už sa za chvíľočku dočkáš aby to nebolo aj tento týždeň 😀

mabe
autor
22. říj 2013

@ellysa jsu zvedava, kdy to prijde. prave tedka uz je to jenom takovy cekani.. 😝

ellysa
22. říj 2013

@mabe aj ja som zvedavá a teším sa na malinkú, dúfam, že nám dáš vedieť 😎 no už to môže byť naozaj kedykoľvek a koľko gramov odhadujú, že má?

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa mozno ho naozaj zubky trapia, toto sme mavali s Niki, tiez teploty, ziadny iny priznak a place...sem tam do toho mozno redsia stolica...
no snad je to znak, ze tehu ide ako ma, len zas na druhej strane ten vytok:( zase som ho mala plno...hnedeho, v piatok budem mudrejsia, ale nemozem si pomoct, ja tomu neverim, ze tehu v ktorom som bola uz 3x chora a dva razy som brala atv moze ist dobre 😒

mabe
autor
22. říj 2013

@ellysa dr. me dělala utz naposledy v 30tt, prave mam taky stracxh, aby bylo vse ok. vždycky pak jenm zkontrolovala cipek a hotovo. podle tabulek 3,2kg a 50cm. uz by to aji stacilo na velikost. dobry by bylo, kdyby v patek na monitorech rekly: tak za chvilku budete rodit a nechaly si me tam 😀

mabe
autor
22. říj 2013

@nefertitka vim, jsou to potize, ale pokud ma byt tehu v pohode, tak vydrzi vsechno 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru