Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. říj 2013

@zuzkat1 ja jsem byla rada, ze jsem byla doma celou dobu, jak s anickou, tak tedka s pepcou, ale sama musíš vedet, jak se citis

zuzkat1
22. říj 2013

@mabe no ono je to hrozne obmedzujuce.aj teraz chcem ist k nasim a neviem ako to vybavit.
Ale teraz asi este ostatnem,no v decembri sa vratim do roboty,aspon na tie 2mesiace.

mabe
autor
22. říj 2013

@zuzkat1 ja to teda az tak moc nedodržovala, byl to risk, ale vysel 😀

zuzkat1
22. říj 2013

@mabe no ale nasi su v inom meste a chceme ist na par dni. A keby bola kontrola tak mi nezaplatia pnku.

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 mozes len musis na svojej pibocje sp oznamit ze odvtedy dovtedy budes na inom mieste

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa a ako velmi dopredu to musim nahlasit?

ellysa
22. říj 2013

@nefertit zakryte ale nie zavrete a ona to ma doma?bech to zaleje mlikom myslim ze sa nic nestali.max ti skapu teda sa ti neurobi kefir potom ti dam ja

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 Zavolaj im tesne pred a asi by bolo fajn ajbkeby si to poslala aspon mailom ak nie aj pisomne

ellysa
22. říj 2013

My sme sa teraz vecer s muzom tak dpvadili ze som mu aj dbe facky strelila a zial pted detmi

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa no ja idem v utorok k dr a hned v utorok chcem ist.

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa fiha,tak ten moj by mi vratil

ellysa
22. říj 2013

@zuzkat1 moj keby mi vratil ma vidi uz len na sude

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa a cim ta tak vytocil?ked sa mozem opytat...

mabe
autor
22. říj 2013

@ellysa no teda, domaci nasili? 😀
@zuzkat1 elly ma pravdu, ze když jsem jela v lete dvakrát na dovcu na tyden, tak sem to oznámila dr. na gynde a ona napsala zpravu pro sociálku, ze budu tam a tam...ale zase to není dobry často zneužívat.

zuzkat1
22. říj 2013

@ellysa tak to je potom nevyrovnane...
Zajtra asi zavolam na tu socialku a opytam sa na to.

nefertitka
22. říj 2013

dnes sme boli s Bam vonku a Niki s Dominikou sa pekne hrali , baby 😉

ellysa
22. říj 2013

@nefertitka no hovadinou vsak preco by sme sa vadili.robil palacinky akoze raz za uhorsky rok ide nieco robit a zacala mu vyblikovat indukcna.nejaka chyba tak mu hovorim ze idem pozriet do navodu co omu je a on zozuril ze on to dorobi.ja mu ako to chces dorobit ked to nejde a pitom sme sa vyhecovaki tak ze mna triaslo od zlosti.hlavne po jeho frazach ty si ako tvoj otec a podobne na co som obzvlast haliva

nefertitka
22. říj 2013

@zuzkat1 tak ale zas nevies co tam bolo, mozno si zasluzil, tym padom nic nie je nevyrovnane, a myslim, ze je rozdiel, ked da facku zena muzovi ako naopak. Tym samozrejme nechcem povedat, ze zeny maju pravo fackat muzov....ale ako vravim, nevieme o com to bolo, ta hadka

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa no pre taketo blbosti sa aj my vieme poriadne pohadat. Tiez som hakliva presne na to iste, co pises ty...

ellysa
22. říj 2013

@nefertitkato bola druha moja facka prvu som mu dala pred8rokmi

nefertitka
22. říj 2013

@ellysa si fakt musela byt vo vyvrtke, no stane sa...

zuzkat1
22. říj 2013

@nefertitka no neviem,ale keby mu dam facku a on mi vrati tak sa nemam preco hnevat.
@mabe Ved zneuzivat to nebudem,len teraz na sviatky chcem ist.cez vianoce uz budem robit tak mozem ist kam chcem.

nefertitka
23. říj 2013

@mabe no co, este nerodis?;)

mabe
autor
23. říj 2013

ahojte, tak dnesni noc jsem spala, ale sla jsem az o pulnoci, takze jsu mooc uanvena. chtěla jsem si zdřímnout, jak se anicka bude divat na pohádky a ona nechce zatim. 😀 za chvilku budeme varit ryzi s kurecim masem opecenym. odpo asi pujdeme ven se provětrat. dneska nemame hlidani, tak se pujdu protáhnout ja. zítra prijede muj tatka pro anicku a budou ji mit do patku, ja se tam pak stavim po monitoru k nasim. 🙂

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka uz bych mela rodit, nebo co? 😕 😀 nene, ja si pockam na patecni kontrolu, az me reknou, jestli uz to vypada nebo jak....a co ty dneska?

mabe
autor
23. říj 2013

@zuzkat1 ja sem taky nechodila kazdej den ven přes obed. mela jsem 3h dopo a odpo 3h a 1x do tydne jsem byla u nasich na obed.

nefertitka
23. říj 2013

@mabe ok🙂 som sa len uistovala🙂

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka ja vim, ale ještě bych chtěla ten patecni monitor a pak uz muzeme...ono by to bylo aji dobry, tedka o vikendu a na svatek pristi tyden, manza stejne bude doma... 😀

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka a ty jak dneska? co budete delat?

nefertitka
23. říj 2013

@mabe mna trapi zaludok, od vecera vkuse, ale zaroven to spinenie sa nejak zosilnelo, takze uz neviem, co si mysliet. Pojdeme doobeda von, je tam pekne, obed mame zo vcera

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru