Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
23. říj 2013

@ellysa a exituje nejaky prasok bez vone?

zuzkat1
23. říj 2013

@nefertitka tu pachut poznam... A mne bolo zle od oplodnenia vajicka takze je to uz tiez dlho.

nefertitka
23. říj 2013

@zuzkat1 uz sa to zlepsuje teraz?

zuzkat1
23. říj 2013

@nefertitka hej zlepsuje ale nie je to uplne fajn.napr.dnes doobeda mi bolo hrozne,ked som sla pre malu myslela som ze odpadnem,ale poobede uz ok.

ellysa
23. říj 2013

@nefertitka ja používam práškový formil z lidla a ten má veľmi jemnú vôňu, ja vôbec nepoužívam aviváž

mabe
autor
23. říj 2013

@nefertitka uplne balsam na dusi, ze? 🙂 uplne me to dobilo pozitivni energii 🙂

mabe
autor
23. říj 2013

a anicka asi zacne chodit do tancovani v pondělí, za 50kc , plati se za docházku, nemusi nic dopředu a deti tam jsou sami. tchyne tam chodi cvicit na zada, tak rikala, ze by tam anicku davala v po po skolce pravidelne, ze se klidne o to postara. ja si nejdriv rikala, ze by anicka chodila az po novym roce, az budeme s pepinou zabehly, ale když se tchyne nabidla, tak budu rada, když anicka bude chodit uz tedka, pokud se ji to bude libit. 😀

mabe
autor
24. říj 2013

dobre ranko, tak dneska v noci jsem spala jako zabita, asi ta vcerejsi prochazka. dneska prsi, tak jsu rada, ze naší dorazi dopo a pak si vezmou anicku do zitrka a ja budu odpočívat.

ellysa
24. říj 2013

@mabe no aspoň niekto sa dobre vyspal,
mňa zobudil 5.20 drobec-vstal si, tak že sa ma držal a pozeral na mňa. potom ma komplet ogrcal-má sople, tak grcká hlieny, tak som šla do sprchy a na to sa zobudila aj Oli, a aj tá začína zasa sopliť, mňa už asi odstrelí, ideme na moju stravu všetci, neverím, že sa nedá zvýšiť imunita aj inak ako liekmi, tej baby dcérka, čo mi radí v stravovaní ma 4 roky a ešte ani sople nemala

ellysa
24. říj 2013

@mabe bude sa jej to páčiť, uvidíš, moja včera videla divečatko na tanečnej a malo také krásne šaty, už profi na tancovanie a aj tanečné sandálky, no a odvtedy len o takých sníva 😀

včera sa asi už učili jive, lebo mi povedala, že sa učili dživ, tak buď je to nejaký nový zvláštny tanec alebo to poplietla :D

zuzkat1
24. říj 2013

@mabe super aj ja chcem dat malu na tanec ale neviem kam.
Nasi si ju chceli vziat na vikend,ale ja na to nie som pripravena.este nebola na noc bezo mna.
Inak uz mi je dost casto dobre a vtedy myslim na hluposti ze nieco nie je ok... Ale este su aj chvile kedy mi je velmi zle.

zuzkat1
24. říj 2013

Inak Charlie's dance studio poznate? To mam blizko tak to zvazujem

@ellysa a ten formil je aky? Dobry? Ja pouzivam persil a bez avivaze si to neviem predstavit.davam silan.

zuzkat1
24. říj 2013

@ellysa chudacik maly,tak nech sa rychlo uzdravi..

ellysa
24. říj 2013

@zuzkat1 ja som tiež dlho používala aviváž, ale začali sme mať kopec vecí, na ktoré sa nesmie používať, tak som ju úplne prestala a vôbec mi nechýba. ja som s ním veľmi spokojná, odpere kadečo, ale práškový je lepší, ten gelový už je dosť aromatický.
teraz keď bola malá na prázdninách u našich, mama jej oprala veci, no normálne mi smrdeli

mabe
autor
24. říj 2013

@ellysa no, tak to jsi mela brzo budicek. ja teda se vyspala, ale nejak se me chce znova spaaat. 😝 😀 no, rikam si, jestli to zvladne, když ji tam zavede tchyne. ja urcite za 14 dni asi to nedam, uvidíme. vis, jakoze poprvé tam pujde s tchyni, ona je takova když to prostředí nezna, tak se muze sprajcnout
@zuzkat1 není to uplne klasicky tancovani, proste pro holky 3-4 roky pisnicky a rikanky.

zuzkat1
24. říj 2013

@mabe na take uz chodila,ale prestala ked nastupila do skolky.mali sme to dost od ruky.

@ellysa ja mam s praskovymi zlu skusenost.vzdy mi ostali v pradle take zvysky prasku. Ja mam rada ked to vonia,len aj rozmyslam nad niecim lacnejsim len cokolvek sme vyskusali neopralo to dobre.

mabe
autor
24. říj 2013

@zuzkat1 tak anicka to ma 5min od skolky na 16h. skolka byva do 16:15h, takze když pro ni babicka dojde v 15:30h jako obvykle, tak ji tam hnedka muze odvezt. a tchyne ma to tanceni 5min od baraku, takze si na tu hodku zajde domu a pak zase dojde. 😀

mabe
autor
24. říj 2013

tak vymyslim darky na vanoce pro nas od příbuzných, abychom nedostaly nejaky zbytecny dary, tak zarizeni do bytecku. napr.: http://www.designovehodiny.cz/designove-nastenn... do kuchyne 🙂

zuzkat1
24. říj 2013

@mabe my sme to mali pol hodinu od skolky a 45min z domu.skolka je hodina od domu. Ale to tam chodi bambi s malou som pozrela,je to blizsie k nam a od septembra ju tam dam.beru od 4rokov a hani este nema 4

ellysa
24. říj 2013

@zuzkat1 aj v dansovii berú až od 4 ani oliv nemá ale aj tak ju vzali, aj ked po známosti,ale aj kamoska dávala malú na balet a tiež má len tri a berú od 4

ellysa
24. říj 2013

@ellysa volal mi svokro že za dve hodinu sú u nás, do zajtra akože prepadovka tak idem aspoň povysávať

zuzkat1
24. říj 2013

@ellysa tak to je u mna nonsens aby ma takto prepadli.
Skusim tam teda zavolat,ale kurzy uz bezia tak teraz ju iste nevezmu.

ellysa
24. říj 2013

fuj povysávané, zotretá dlazka,umyté wc a kúpelka,potím sa ako fretka 😝

zuzkat1
24. říj 2013

@ellysa dansovia je na holicskej? tak asi tam budem volat to mam este blizsie.ale az na jar zavolam.od septembra ju chcem dat.

mabe
autor
24. říj 2013

holky, tak tedka mam nejakou hormonalni bouri, brecim a brecim. anicka jela s nasema k nim do zitrka a mela svou chvilku kdy všechno bylo spatne, nechtěla se oblikat, vztekala se, takhle ne, takhle jo,...a naší do toho...jako mysli to dobře, ale proste nemela jsem prostor to resit po svým. tak nez odesly, tak jsem zacla bulet aji ja. proste me to uplne jaksi psychicky vyčerpalo. 😝 a pripadam si, ze jsem tu situaci vůbec nezvladla, ach jo. tedka uz je me zase smutno po anci, přitom zítra po monitoru odpo si pro ni dojdu. no, jsu v takovym rozpolozeni. no nic, jdu si dat zdravej vlasak, a colu na nervy.

nefertitka
24. říj 2013

baby ja mam dost, moju mamu mali dnes operovat, tie kamene v mocovode, ci pri ladvine, ci kde ich ma. Tak oni jej pichli oblbovak, dali nejaku tabletku a potom jej hovoria, ze nemaju jej CT-cko, ze nech ide prenho. No a jasne, mama sa zdruzgala zo stola dole, rozbita hlava, nos a koleno!!!! Im tam drbe??Sorry za vyraz, ale ako mozu cloveka, ktory je uz omameny a na stole niekam posielat!

nefertitka
24. říj 2013

Takze si tam polezi dlhsie, operacia odlozena!

mabe
autor
24. říj 2013

@nefertitka to si delaji prdel, ze? preci nemůže si sama zenska ze stolu pro něco zajit? takze tekda bude cekat az se da dohromady, nebo co? 😝

mabe
autor
24. říj 2013

@nefertitka a jak ty se cítíš?

nefertitka
24. říj 2013

myslite, ze mozem niekam podat podnet?Napr. na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou?Ved bohvie, ci aj otras mozgu nema z toho, lebo vravela, ze jej je aj zle.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru