Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
1. lis 2013

ahojte, tak monitor ok, tlak velkej 146/90 pry si ho mam merit, ja jsem byla strasne nervni, urcite to bylo tim. cipek porad stejne, zatím se nic nechysta, akorát se pekne ve me starala, tak me boli bricho trosku. odhad vahovej stejnej jako před týdnem, tak me znervoznela, ale pry se nemam bat, ze UTZ muze mit odchylky a po tydnu to je proste zkresleny +-200g. na další ko jdu v utery, kdy mam termin. ja jsu proste nespokojena, snad je mala v poradku.

mabe
autor
1. lis 2013

holky, rikam si, ze prece monitor byl ok, tak nejakej odhad vahy me nemůže rozhazet. cely tehu je vse v pohode, tak proc by tedka mělo byt něco spatne....je to jenom vaha

ellysa
1. lis 2013

@mabe vo mne sa tak tiež pošprtali na poslednej kontrole a v noci som rodila 😎

mabe
autor
2. lis 2013

ahojte, tak v noci hnede spineni sem tam pobolivani v podbrisku, rano taky a tedka mam vytok s ruzovym spinenim s kouskami vlasecnic. zvlastni pocit jakoby mela prijit MS, zadny velky bolesti, ale proste divnej pocit. myslite, ze to spineni je po tom vysetreni, bylo to dost neprijemny, nebo se muzou otevírat porodni cesty? asi panikařit nemá smysl, pokud ze me netece krev, ne? nevim, kdy je unosny krvaceni a kdy spineni...poradite prosim, jsu z toho jakasi vylekana, aby vse bylo ok. diky

nefertitka
2. lis 2013

@mabe podla mna sa ti uz rozbieha porod, vtedy tak boli brucho ako na MS...

nefertitka
2. lis 2013

@mabe keby si zakrvacala, urcite bez do nemocnice...a uz zbalena;) mozno sa ti dnes uz rozbehnu aj kontrakcie...tak ak to tak bude, tak vela stastia a sil prajem🙂
tak ale mozno predbieham

nefertitka
2. lis 2013

@mabe tak ako?

casia
2. lis 2013

@mabe taky jsem po vyšetření špinila a pobolívalo mi břicho, ale pak to ustalo, taky Ti ale to pošťárání mohlo popohnat a už se to rozjelo, špinění může být hlenová zátka a bolesti rozbíhající porod, zkus teplo a odpočinek, když nic nepřejde, tak šup do porodnice😉

mabe
autor
2. lis 2013

@casia
@nefertitka tak jsem hodku spala, uvidíme jak to bude dal. tedka si jdu prohlidnout tasku do porodky. pak osprchovat a na obed k tchyni.

mabe
autor
2. lis 2013

@casia ty ale melas spineni , ne? ja hnedy v noci a rano jsem si riakal ze bude třeba svetly a ono zase hnedy apak to preslo v ruzovy, tedka zatm nic nevyteklo na zachode, uvidíme...

casia
2. lis 2013

@mabe dej vědět 😉

casia
2. lis 2013

@mabe ano, spíš jsem jen špinila, ale hnědý to taky bylo, u Tebe to bude nejspíš ta hlenová zátka, na druhou stranu to nemusí zatím nic znamenat, jen, že se to prostě blíží 🙂

mabe
autor
2. lis 2013

@casia urcite dam vedet, jsem nervozni, nejradši bych vedlea, co to je. ale kdo me to rekne, preci nepojedu tedka do porodky, kdzy nemam kontrakce, nekrvacim krvi...jenom proste mam pocit nafouknuti, na velkou a takovej divnej pocit. včera u vysetreni me pripadalo, ze musela malou hladit az po hlave, byla hodne daleko a dost to bolelo.

mabe
autor
2. lis 2013

@casia ja jsem tam mela aji krvavy vlasecnice

casia
2. lis 2013

@mabe jestli Tě opravdu hodně prošťourali, tak to může být z toho...buď v klidu, ono to nějak dopadne 😉

mabe
autor
2. lis 2013

@casia hlavne aby se něco neposralo. tedka se me chce na velkou,a le jinak je me dobře po spani, taska zkontrolovana, jdu se osprchovat a pak k tchyni na obed

casia
2. lis 2013

@mabe toho já se taky bojím, musíš hlavně cítit pohyby, kdyby to bylo nějak strašně moc, taky to není dobře, kdyby jsi se necítila dobře nebo krvácela, radši jeď!

ellysa
2. lis 2013

@mabe možno už sa to pomaly rozbieha daj vedieť 😉

mabe
autor
2. lis 2013

holky, tak asi před hodkou zase jakoby mela dojit MS, od oběda zatím jsem nespinila, tak uvidíme co bude. mala se hejbe normalne.

mabe
autor
2. lis 2013

@casia co myslis tim, kdyby byly pohyby moc? jezis, jsu z toho nervozni, aby se něco na poslední chvili neposralo. 😝

casia
2. lis 2013

@mabe sim Tě, klíííd 🙂 prostě je podstatné cítit pohyby a říkali mě, že kdyby byli zase nějaký úplně šílený kopance a dlouho, že to taky není ok a raději přijet...mě teda dneska taky pekelně bolí břicho na ms, ale vždy to přejde, hlen občas na papíře mám, ale jenom takovej malej smrkanec 😎 žádná krev...

mabe
autor
2. lis 2013

@casia vis, ja jsu plasan po tech potratech me desi každý spineni. uz od oběda nebylo, předtím hnedy a nakonec bylo ruzovy, ale netekla zadna krev ven. hormony u me proste pracuji, kdyby tekla krev, tak urcite jedu. me neboli jako při MS, spis se citim tedka, jakoby mela prijit, takvoa ta nafoukla, trosku ciltivejsi krize, bricho. a hlavne tento stav zacal včera po te drsnejsi kontrole, fakt to dost bolelo.

mabe
autor
2. lis 2013

@casia uvidíme, jak bude vypadat vytok rano. ja ho většinou mam rano a pak navecer.

ellysa
3. lis 2013

@mabe
@casia už sa za chvíľu dočkáte drobcov, tieto bolesti to už naznačujú, ja som také mala asi 4 dni aj ten výtok-ide hlienová zátka, každý deň večer sme už počítali či nemám kontrakcie a potm na 4 deň už som mala zasa podvečer také bolesti a už potom praskla voda, normálne som s vami v takom napätí, že kedy sa to rozbehne 😀

a inak my hore od 5.00 ma porazí, a malá bola večer umrnčaná ani zaspať nemohla aže ju uško bolí, no mňa porazíííííííííííííííí

nefertitka
3. lis 2013

@ellysa aj ja som v napati s nimi🙂
jezis, usko zas? mate fakt "veselo" teraz s tymi chorobami

ellysa
3. lis 2013

@nefertitka no vyspala sa a už v pohode, tak neviem, či bola unavená, celý deň sme behali, potom u kamarátov v DNV a potom sme si tam šli sadnúť a tam v kočíku zaspala, prebudiola sa a odvtedy len rumázgala, zaspala večer o 22.00 a furt revala potom som jej dala nurofen a až tak zaspala, tak neviem,čo to bolo, dnes je v pohode

mabe
autor
3. lis 2013

@ellysa mela jsi taky spineni? dneska uz je lepsi, mam ho svetle hnedej, sem tam ruzovy vlásečnice. bricho nijak neboli, ale takovy citlivejsi a takova nafoukla jsem.

před chvilkiou jsem premyslela, jestli nejet na pohotovost, ale proc? spineni je lepsi nez včera, zadny velky bolesti nemam, mala se normalne hybe. rikam si, ze me v patek rozrýpala vevnitř, fakt to dost bolelo, je to tak všechno prekvrney, tak to nejakou dobu asi bude, nebo me to tam proste uz porypala a odchazi hlenova zatka nebo se otviraji prodoni cesty, co rikate holky? jsu z toho nervozni, ale zase nechci plasit. kdyby tekla krev nebo byly bolesti jedu, ale takhle....

mabe
autor
3. lis 2013

anicka v noci zase spatne spala, zacla ji ryma, ma ucpanej nos. není se cemu divit, ve skolce všichni posmrkavaji, snad nebude hnedka nemocna a zustane to u rymy.

ellysa
3. lis 2013

@mabe určite sa už niečo deje ja som mala taký hlien hustý do hneda-to bola podľa mňa zátka a odchádzalo mi to dva týždne, pri oliv mi odišla až úplne nakoniec, keď už som šla rodiť

mabe
autor
3. lis 2013

@ellysa takze bys nezmatkovala a nejela do porodnice radsi na ko? ja jdu v utery na ko. rikam si, budto me tam v patek tim rypanim něco rozskrabla, mam na cipku vřídek nebo jak se ve me hrabala, tak me odchazi hlenova zatka a popohanala me to trosku, ze se třeba pomaličku otviram. u anicky jsem se spinenim nemela problém psychickej na konci, ale tedka se nejak bojim, abych něco nepodcenila. v utery jdu do porodky, tak si rikam, ze je to blizko a kdyby něco se zhoršilo, tak bych asi jela....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru