Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

trskova
28. kvě 2014

Ahoj, poradí někdo? v červnu jdu na genetiku po 2 potratech. Mám se na něco připravit?

ellysa
28. kvě 2014

@trskova ahoj budu sa pytat na vsetky choroby lieky aj choroby generacie dozadu v rodine treba poriadne prezistit

casia
28. kvě 2014

@trskova obecně se ale říká, že genetika je jako když se letadlem podíváš na vlak, spočítáš zda má správně vagónů, ale už bohužel nevíš co ten vlak veze...obrň se trpělivostí, většina potratů je jen blbá náhoda a nic se nezjistí, určitě to brzo vyjde 😉

trskova
28. kvě 2014

no to doufám...ale přesto...následuje po genetice ještě nějaká vyšetření? mám za sebou vyšetření glykémie, cytomegaloviry...(tak nějak) a toxoplazmozu. vše negativní

zuzkat1
29. kvě 2014

@trskova este endokrinolog,hematolog a imunolog... Mne povedali vsade ze som velmi zdrava a aj tak som 2x potratila... U mna to bol iste stres...ale teraz uz mam male babo🙂 neboj podari sa

bambi7
29. kvě 2014

cafte babule tak bola som na kontrole a sone mala ma 2kg stale je moc dole pri vys citit hlavicku a krcok sa skracuje ale da sa ale drzime sa mam magnezium 4x denne a este zelezo a dva dalsie lieky a injekcie a mam lezat stale tak sa snazim 😉 este mesiac musime vydrzat tak som to nakazala tamarke 😎 o dva tyzdne zasa kontrola

a vy co nove?
jaj tak sa uz tesim teda cela rodinka na tamarku ,domka sa uz nevie dockat ta jej stale kresli ,vyberala oblecenie a tak je podarena

tak pekny den

mabe
autor
29. kvě 2014

@bambi7 ahoj,jsem rada,ze je vse ok,i kdyz musis lezet. Vsak uz je to za par 🙂 u nas nic novyjo,,anicka uzasna sestricka,miluje pepcu. Pepca se snazi lezt a uz papame prikrmy

nefertitka
30. kvě 2014

@bambi7 este kusok a uz ste styria;)

my v pondelok uz letime na dovcu, sa tesim🙂 len Nikolku seklo v krku, chuda, nemoze hybat hlavou, boli ju to, tak sme boli vcera na pohotovosti a musi to mat v teple, dostala golier, uzivame nurofen, plus ibalgin mast, tak snad jej to aspon ako tak prejde. Na dovolenke si ma davat pozor na prudsie pohyby( to neviem ako zvladneme, hlavne na toboganoch :p) a ked vyjde von z vody, ihned balit krk do tepleho

ellysa
30. kvě 2014

Caute baby u nas tiez akosi chorobno ked uz je wili ok mna drapsla crevna viroza a oli spadla na korculiach tiez boli s muzom vecer na pohotovosti ci to nema zlomene.nastastie nie ale poriadne udrete.

bambi7
30. kvě 2014

cafte babule

nef super ze uz idete na dovolenku snad uz bude more teple 😉 chuda niki to boli ja to tiez poznam ked na sekne tak skore uzdravenie ,no hej este kusok a je to uz sa neviem dockat ,tak lezim a lezim ako povedali 😉

dnes je aka zima mne to momentalne vyhovuje 😎 aspon nohy nepuchnu a tak

elly aj vam skore uzdravenie

mabuska mala ako rastie ale to uteka 😉

mili1
30. kvě 2014

Ahojte babulky, prišla som vás pozrieť. Nef prajeme príjemnú dovolenku. Bam držíme palčeky. Budete štvorčlenná rodinka 😵 Aj Nikolasko stále hovorí o bračekovi. Tak veľmi by chcel, samému mu je smutno 😒
Mab, Elly ahojky. My buduci týžden ideme na liečenie do Tatier. Nikolasko je alergik a teraz máme problémy s kašlom - nie a nie prestať. Aspon si trošičku oddýchneme. 🙂

msmr92
31. kvě 2014

slečny,jakto,že jste musely na potrat třeba v 8tt? to už v této době se pozná třeba ,že je plod špatný nebo... 😒
Zajímá mě to, já zatím dítě neplánuji, ale tak chodím sem na koníka docela často, tak snad vám nebude vadit když se ptám 🙂
Já sama totiž ted nevim co se v dalším měsici bude dít se mnou a tak jsem taková všudypřítomná tady 🙂

zuzkat1
31. kvě 2014

@msmr92 tu nikto nesiel na potrat...my sme potratili spontanne...alebo prestalo bit srdiecko... Nie je potrat ako potrat ...rozlisuj pojmy a dojmy...

nefertitka
31. kvě 2014

bre ranko, tak mala nam chytila hnisavu anginu:( dovca sa bude musiet odlozit, len neviem, co to obnasa:(

mabe
autor
31. kvě 2014

@nefertitka jejda,at je nikca brzo v poradku a je me lito dovci,vsak bude jina.

zuzkat1
31. kvě 2014

@nefertitka ak ste boli poisteni tak si vybav papier u dr a chod do cestovky aj do poistovne,daku ciastku by vam mali vratit.alebo skus dakoho zohnat kto pojde za vas a zaplatite prepis udajov...

nefertitka
31. kvě 2014

@zuzkat1 neboli, som skoro muza prizabila, ked mi to povedal, ani som to nevedela, bol to cele platit a riesit on a este mi povie, ze on s tym neratal, ze mala ochorie, no akoze sorry, ved to je samozrejme, ze moze ochoriet hocikto a duplovane dieta, ale nechapem, lebo som ju tyzden ani nebravala medzi ludi moc, iba na drazdiak dozadu k lesiku
ma to stve, lebo som spala v noci asi dve hodiny, teraz si zas nemozem pospat, lebo musim davat na malu pozor, plus ta dovolenka, ale budis, co uz, ale dnes mama moja oslavuje aj 60tku, idem s nou na obed nakoniec sama, muz ostava doma aj s malou, robila som s nou vcera tortu, na ktoru sa tesi a nemoze ju ani jest, lebo pri anigne vraj nesmie sladkosti, chuda moje male

nefertitka
31. kvě 2014

tak ale nastastie nam v TUI resien vysli v ustrety...aj bez poistenia....prideme asi tak o 100 eur...chvalabohu

msmr92
1. čer 2014

@zuzkat1 právě že neumim rozlišovat pojmy a dojmy... a proto se ptám;)

zuzkat1
1. čer 2014

@msmr92 tak uz vies ze nikto tu nesiel na umele prerusenie tehotenstva...

zuzkat1
1. čer 2014

@nefertitka tak to je super,mali ste stastie... Nikolke zelame skore uzdravenie...hanka ju nedavno spominala🙂

mabe
autor
2. čer 2014

Ahojte, tak dnesni noc teda pro me spatna. anicka včera nezakaslala uz, narozdil od soboty. sla spat v 20h a kolem 22:30 se vzbudila a strasne kaslala, pak se poblila a kaslala porad, asi hodinu ji to držela, ja vyvetrala poradne, dala ji odparovac do pokojiku a dala fenistil, pak usla a zadnej kasel az rano, chrčela jakoby přes nos. rano sem tam zakuckala a dobry, trosku ma rymu, teplotu nemela, tak jsem ji dala do skolky, snad jsem to neprehnala a nemela radsi zustat doma? 😖 pepca včera vecer 38C v zadecku teda, ale byla horka, sem tam pokasle. v noci taky párkrát zakašlala, tak jsem ji pustila radsi monitor a samozrejme jsem nespala skoro a porad holky hlidala. pepca tedka uz dobry, asi to snad budou zuby, porad se kouse do ruk a par dnu je protivnejsi.na anicku myslim, snad to bude dobry, uvidíme odpo. dneska mají den deti, skakaci hrad na zahrade a malovani na oblicej.

zuzkat1
2. čer 2014

@mabe tak neviem,ja by som ju nechala doma. Len tak iste nevracala, a takto tam aj deti nakazi... Ale snad to nic nebude...

mabe
autor
2. čer 2014

Ona vykaslala hleny a hotovo,uvidime co bude odpo..snad bude dobra

zuzkat1
2. čer 2014

@mabe Ved ja len za seba hovorim,ze by som ju nechala doma 2-3dni.
Ako sa ma?

mabe
autor
2. čer 2014

@zuzkat1 chapu 🙂,anicka je uplne v pohode. Jsu moc rada 🙂, zato pepca pokaslava...

martinjasen
3. čer 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.cz.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.sk prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

zuzkat1
3. čer 2014

@martinjasen to potom znamena ze sa musim prihlasit na .cz ak chcem sem pisat? A ake su dovody na tuto zmenu? Nechapem celkom dobre neustalemu "zlepsovaniu" tejto stranky

martinjasen
3. čer 2014

@zuzkat1 Ano, prihlasis sa so svojim loginom na cz konika. Dovod je cisto technicky, stranky sa technicky oddeluju,.

nefertitka
3. čer 2014

a nenechame tuto temu radsej na sk stranke? predsalen ceska je tu iba Mabe;)
@mabe suhlasila by si?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru