Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
16. říj 2009

no babulky dnes sme papali 1X kasu tak sa tesim celkom jej chutila tak kukuckovala co to ma je podarena a zasa mame teplotku 😒 babulka moja mala uz ju moj uspava je tam ticho tak uz asi spinka 🙂 snad rano uz bude lepsie dnes len mrnkala a nosit sa ved to ockovanie bolka ale mame to za sebou 😉

a elly moc drzim palce urcite to dopadne ok 😉

mabuska slniecko moje ako sa mas?

mili no hej je otrasne pocasie ale aspon neprazi 😀 😎 uz bolo toho dost

mabe
autor
17. říj 2009

Dobre ranko devcata,

tak dneska se jeste lecime. Ryma uz jenom trosicku. Mozna pujdem odpo na nakupy a podivat se trosku na kocarky a postylky. Uvidime.

mabe
autor
18. říj 2009

Ahoj devcata,

tak dneska jsem uplne jako prastena. Vcera sme se byly podivat na ty kocarky a postylky a prebalovaky. Tak nas napadlo, ze si koupime komodu a koleml dame listy, aby mimisek nevypadl a zezadu dame listicku na hloubku. Komoda stoji 2000Kc. Ty prebalovaky se me moc nelibi a jsou drahy. Tadyk tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7005..., mozna jenom se 3 suplikama. Nevim, co s tou vyskou.
Asi jsem dneska uchozena ze vcera a taky jsem sla spat o pulnoci. Musim si jit tedka jeste lehnout na chvilku, pak umyt hlavu a na obed k tchanovcum a na 14h oslavu dedovych narozenin.

ellysa
18. říj 2009

Aojte, mabe, no veru, už sa treba obzerať po výbavičke. 🙂
Ja som včera celý deň preležala a prevracala, a večer som sa strašne zľakla začal ma bolieť chrbát a v podbrušku ako keď mám prvé dni mrchu, viem, že sa hovorí, že sa maternica rozťahuje ale toto trvalo vkuse asi hodinu, zľakla som sa, či nejdem potratiť, potom som si ľahla na ľavý bok a prešlo to. 😒

mabe
autor
18. říj 2009

elly, to je me lito, ze ses tak lekla. Ale nedivim se ti. Pekne oddychuj.

mabe
autor
18. říj 2009

mam zatim jenom 5 vecicek. cekam na ctvrtecni ko, mozna bysme mohly vedet pohlavi. 🙂

ellysa
18. říj 2009

možno ti to už povedia, ak bude pekne otočené 🙂
ja som rozmýšľala nad tým, že ak budeme ok pôjdem po tom 12tt na ten krvný test pohlavia a dala by som to manželovi na Vianoce, ale nebudem predbiehať 🙂

bambi7
18. říj 2009

ahojte babulienky moje 🙂

elly nebojkaj urcite bude vsetko ok musi to vyjst len pekne oddychujjjjj 😉

mabus bude to chlapcek 😉
ale je to aj tak jedno hlavne ze deturence su zdravuckeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no a my ppame uz kasu a mrkvicku a chuti nam pekne papa hlavne mrkvu 😉 tak sa tesimmmm no a zasa zajtra pondelok ale to ide jaj mohla by byt sobota...
no co uz narobime a babulky coskoro su vianoce tak to ide co kupujete pod stromcek uz rozmyslate?

ellysa
18. říj 2009

jaaaaaaaaaj bambi ani nehovor, ja musím najskôr dopísať rigoróznu prácu a konečne ju odovzdať a potom budem myslieť na darčeky. Ešte som nad nimi ani neuvažovala, ale tento rok si chceme kúpiť len nejakú maličkosť, chceme šetriť na väčší byt 🙂

bambi7
18. říj 2009

ahoj leey a kolko izbovy mate? a bude babo aj tam pre neho sa korunky zijdu teda eurka 😀

ellysa
18. říj 2009

bambi zatiaľ máme dvojizbový, je síce veľký, ale treba sa obzerať aj po niečom väčšom. Na jar by mali u nás začať stavať radové domčeky, tak o ňom uvažujeme. Konkrétna cenu a ponuka nám dajú až na jar, tak čakáme, ale veľmi by sme ho chceli 🙂

bambi7
18. říj 2009

jaj tak no super 😉

tak nech sa vam to podari 😉

ta nasa rebeka mala nechce spat dnes 😒 idem ju skusit uspat tak dobru noc

ellysa
18. říj 2009

dobru 😎

mabe
autor
19. říj 2009

dobre ranko devcata,

tedka snidam a v 9h jdu cvicit. Nachlazeni uz dobry. Trosililinku jeste jsem, ale dobry. Vcera jsme dosly az v 20h domu, pak jsem cucela na superstar. takze jsem nevyspala, takova rozlamana, jak jsem cely odpo sedela a jeste jsem si v noci nachladla zada. Spala jsem jenom v kosilce a porad jsem vetrala, nejak jsem mela pocit bez kysliku. Manza rikal, ze je zajimavy, kdyz jsem v obyvaku vecer, tak neotviram okno, jenom v noci. Nevim, cim to je.

Vcera me vsichni, cely pribuzenstvo cucelo na bricho, tchan rikal, co si ho porad hladis? Ja si taky nehladim bricho. Tak mu tchyne rikala, ze to mu nerozumi, ze hladim miminko.

bambi, ty si myslis, ze budu kluka? A proc? 🙂

elly, snad uz budem vedet 😒

mili1
19. říj 2009

Ahojte babulky,,,,,ako sa mate? my dnes oddychujeme....
Zacali sme uz prikrmovat bebou, no ale s tym mliekom je to ine ....kojenie je podla mna najlepsie ale uz mam malo mlieka bol zly , uz mu nestacilo.... a lekar povedal ze uz mozeme skusat davat sem tam aj zeleninove prikrmy a kasu,,, vraj nemusi ked bol doteraz len kojeny ale uz ked je prikrmovany Um tak pomalicky mozeme. ak chceme ale nie je to nutne...
Myslim ze co lekar iny nazor 😒
Bambi vy mate aku tu kasu? a mrkvicku si mu uvarila alebo davas tie flasticky hotove?
Mab aj ja tipujem na chlapca 😉 🙂 my sa s bam nezvykneme mylit 😀 😀
Babulk y my este stale prerabame kupelku a spodok domu a este je toho dost juuj keby to uz bolo hotove... 😉
Kupili sme pre maleho stolicku tak tam lezka ,,,,je taka polohovatelna aj na spat moze v nej 😀 a bol taky rad ze nevedel od radosti ani zaspat 😉
Tak sa majteee
Elly no super ked budete mat domcek...ja myslim ze v domceku je lepsie ale vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody...

mili1
19. říj 2009

AAnda a chcela som sa spytat ze preco dokrmujete, čim častejšie budeš prikladať maleho k prsniku tym viac mliečka sa ti bude tvorit....a budeš ho mať viac.... 😉

mabe
autor
19. říj 2009

ahoj mili, takze ty taky tipujes kluka...no uvidime 😉

mili1
19. říj 2009

Nikde nikoho....tak idem aj ja ...ideme na prechadzku, svieti pekne slniecko... 🙂

mili1
19. říj 2009

Ahoj mabbb, ano myslim ze bude chlapcekkkk 😵

ellysa
19. říj 2009

mabe inak ja keď som na teba včera myslela, tiež ma napadlo, že budeš mať chlapčeka, neviem prečo, len taký pocit 😀
som zvedavá, či nám to výjde-ale inak ja som trom kolegyniam správne predpovedala 😉
nám s drahým je jedno, čo bude, aj keď ja v kútiku duše túžim po dievčatku a on po chlapcovi 😀. Môj ocino mi povedal, že by rád vnučku (segra má troch synov), no hlavne aby vôbec bolo a bolo zdravé

nefertitka
19. říj 2009

ahojte....mab ja jedina si asi myslim,ze budes mat dievcatko🙂 no uvidime;) ale som strasne zvedava...
bam aj nasej velmi chutila mrkvicka,aj dodnes jej asi najviac chuti...no a za cim sa zabija je Hami banany s mliecnou ryzou;)stale si rozprava mnam mnam,ked papa 😉
mili pokial malinky nebude len kojeny,uz by som mu na tvojom mieste od ukonceneho 5teho mesiaca davala aj prikrmy...
aj na ellysu mam pocit,ze to bude dievcatko🙂

mabe
autor
19. říj 2009

takze holky jedina nef, rika holcicka. 🙂 tak uvidime, co to bude. uz sem docela nedockava na ctvrtek a docela mam zase nervy, aby bylo vse ok.

ellysa
19. říj 2009

no mabe niečo mi hovor, ja ani nechcem aby štvrtok prišiel, takto si hovorím, že bublinka je ok rastie, bojím sa čo bude, brrrrrrrrrrrrrrrr

mabe
autor
19. říj 2009

elly, tak ty musis mit nerviky vetsi v zacatku. to ja nervovala dost. ja uz preci jenom jsem klidnejsi. ale uz jsem nebyla 4 tydny na ko.

mili1
19. říj 2009

Ahojte ,
nef asi zacneme aj my davat od 5 teho mesiaca... co uz , ale aj tak by bolo potrebne od 6 teho mesiaca aj keby uz bol len kojeny, co narobime,,,,
nef a vy ste s cim zacali? s tymi flastickami a? a aku kasu si jej najprv davala ? lebo ja neviem s cim zacat... a vyzivy ste davali? kedy...

bambi7
19. říj 2009

cafte babulky

maneviem mam takeho tusaka 😉

mili ja som bola u lekarky a ta mi povedala ze nech jej mixujem vsetko ze to ze nebude vediet potom kusat je blbost ze to je fama aj tu bio zeleninu ze bola akurat na kongrese a tam kecali o tom a z to nie je az tak ako tvrdia ze kludne normalna zelenina 😉 a aj takk davam tie flasticky nekupujem zatial netvrdim ze nebudem sem tam ale ja si kludne robim domka vsetko a mam z toho radost 😀 a zajtra mame zemiaciky

no dnes sme mrzut ide nam zubok tak sme umrncane ale neva nosime sa 😉
mili ja som zacala mrkvickou ,teraz zemiacik......vzdy po 3 dnoch aby si nahodou ked sa vyhadze vedela z coho 😉

bambi7
19. říj 2009

mab mam tusaka oprava 😀 myslim ze bude chlaúcekkkkkkkkkkkkkkkkk

bambi7
19. říj 2009

a inac ta mrkva bola super aj mne chutilo 😉 a na veceru mame kasu je tam napisane moja prva kasa takou som zacala ked sme este ziadnu nemali a chuti 😉 klop klop

a vy ako babulky?

bambi7
19. říj 2009

a mili my sme zacali prikrmovat teraz ked mala 5 mes a dva tyzdne a pohoda nic nam neuslo 😀

mabe
autor
20. říj 2009

dobra ranko devcata, tak zase ucpanej nos. vim, ze minule jsem mela rymu mesic. jinak uz se tesim na ko, i kdyz jsem nervozni. 🙂

holky, tak uvidime, treba se ve ctvrtek uz dozvime pohlavi. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru