Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
26. říj 2009

nejak to tu blbne...
inak som pridala par fotiek novych,ak by ste si chceli pozriet...
bam,ty by si uz tiez nejake aktualne mohla pridat 😉 som zvedava ako drobcek rastie a meni sa

aanda
26. říj 2009

elly, drzim palceky 😉 neboj, bude to ok.

Nef, nam zasa horny sused stale klepe popol na okno... uz ho mame cele zazltnute.... ja som asi hnusna, ale mne to fajcenie taaaaaaak lezie na nervy.... aj moji svokrovci fajcia... no a na zaciatku sa aj zduvali trochu, lebo hned ked sme prerabali byt, som im povedala, ze u nas sa fajci iba na "zvnutra zatvorenom" balkone.... 😝
ved doma nech si robia co chcu... v nasom byte..nase pravidla...

aj ja som nejake fotky pridala 🙂

aanda
26. říj 2009

Nef, mala je zlatuckaa.... jakaaa okana 🙂

nefertitka
26. říj 2009

dakujem Aanda,aj Samko je pekny;) take malinke klbko este,ani sa mi nechce verit,ze aj Nikolka bola taka...no a ti tvoji svokrovci,nech sa zduvaju,ved vase dieta,vase pravidla,ja by som sa mohla rozpisovat o svokre,ako nas nepocuva v nicom,az som z nej na nervy uz....

ellysa
26. říj 2009

máte krásne detičky 😀
a mabus,co???

bambi7
26. říj 2009

cafte babulky

nef aj my tak uspavane inak to nejde a este jej aj spievam 😀 a zaspava len u mna a ruky si niekedy necitim ani ja 😀

elly neboj urcite je vsetko ok to vracanie je dobre znamenie aj ja som to tak mala 😉

mabuska kde siiiii?

aanda
26. říj 2009

cauko bambi... si este tuuuu? 😕

aanda
26. říj 2009

Mabe, aj ja som na teba myslela...

bambi7
26. říj 2009

ahoj aanda ako?

bambi7
26. říj 2009

babulky zajtra mame 6mesiacikov 😵 😵 😵 😵 😵 a dnes sme mali kalerab a ten nam chutil jedine zemiaky a brokolicu nemusi

bambi7
26. říj 2009

nef ja mam super svokrovcov klop klop 😀 nemozem si stazovat vychadzame super 😉

nefertitka
27. říj 2009

no bud rada bam🙂 za svokrovcov myslim...a kde si jej kupila kalerabik?z tesca sa jej odvazis dat?
bam tak oslavte vyrocie;)
nase male chuda vecer chytilo horucku 39 stupnovu,a to ani nekasle,nesopli,nic,ani ockovana nebola....tak sa paralenujeme a nurofenujeme...nechapem,neviete,ci to nemoze byt zo zubkov?lebo naozaj uz neviem

casia
27. říj 2009

mabe..holka ty nás napínáš 😎

mili1
27. říj 2009

Ahojte, nejako nestiham...
Dnes sme boli na pohrebe kamaratovej mame.😢 tak sa mi nechcelo ale museli sme ist.
aanda maly je peknucky ... 😉
Nef a vasa je uz riadne velka holka ....zlatucka.... 🙂
Mab dufam ze je vsetko ako ma byt... 😉
babulky nef a bambi vy ste tu kasu davali malym s lyzickou ? alebo vo flasi?
My uz papame mrkvicku, zemiacik ..a ked papame cely sme spinavy ---- 😀 😀
Nef teploty mozu byt aj zo zubkov to viem urcite.... 😒 aj hnacky mozu byt...

mili1
27. říj 2009

A v piatok sme mali 5 mesiacov...... 😉 😉 😉

sarlotta
27. říj 2009

Ahojík holčinky, tak co je s Mabe, nemáte na ni někdo telefon ?

ellysa
27. říj 2009

no aj ja som ako na ihlách, že čo je s mabe, verím, že sú v poriadku
ja dnes trochu lepšie, grcky boli len teraz po večeri a len trošku, bola som na troj hodinovej prechádzke s kamoškou a jej malinkou, som poriadne uťahaná 🙂

sarlotta
27. říj 2009

ellysa normálně dostane na ,,zadek" darebačka... určo někde oslavuje, nakupuje .... ale co ... hlavně ať je všechno v pořádku ... myslím na ni celý den.
😉

nefertitka
27. říj 2009

ahojte...tak my mame stale teplotky,chuda,tak mi jej je luto 😖
aj ja dufam,ze s mabe je vsetko ok....
mili,davali sme to hned od zaciatku lyzickou...plastovou....nech sa uci pekne papkat z lyzicky 😉

nefertitka
27. říj 2009

no vidis mili,este ma napadlo ako si pisala,ze si zelas,aby maly mal uz aspon pol roka a o chvilu je to uz tu🙂
my mame zas zajtra 10 mesiacikov🙂
pri prvych dvoch mala Niki hnacky,odvtedy jej uz ziaden nenarastol...teraz sa hlasia na svet asi dalsie a to ma zas tie teploty hnusne...by som si to odtrpela za nu radsej...

mili1
28. říj 2009

Ahoj Nef, ano zelala som si a strasne rychlo to uteka... 😀 jeej tak ona ma uz dve zubky, a kedy jej vyšli ? kolko mala? lebo aj ja to uz onedlho cakam.... 😉
Verim ze s mab je vsetko v poriadku .... 😉 mab kde si?
Takze nef s plastovou lyzickou,,,,, no kym to spapa s lyzickou budeme cely spinavy 😀

mili1
28. říj 2009

Nef tak dnes oslavte 10mesiacov.... 😵

mabe
autor
28. říj 2009

Dobre dopo,

tak kde zacit. V pondeli jsme sly s tema rozstepama. Nejdriv u geneticky, ta rekla, ze mame jit na UTZ. Takze jsem hned sly na velkej UTZ. Vsechno v poradku, srdicko jsme slysely, zadny rozstep parada. Pak pani dr. se divala na nos. Zdal se ji dost malej. Polovicni nez ma byt. Rekla, ze je to znak Downa, i kdyz nemusi a ze se mame rozhodnout na plodovku. To byla rana jak svina. Takze zpatky ke geneticce a rozhodovani. Ja jsem rikala, ze na plodovku nepujdu, ale vubec jsem nevidela ktera bije. Do brezna bych to nervama asi nevydrzela, takze jsme sly. V pondeli jsem prolezela, vcera taky, dneska poposedavam, polehavam. Odber plodovky nic nebyl a zatim je vse ok, tak snad to bude dobry a uz se nic nemuze stat. Do nedele budu doma a hodne se setrit. Ja premyslela pak nad tim, jestli jsem udelala spravne nebo ne. Ale co uz, uz jsme tam byla, tedka mam dva dny za sebou, tak jak rikam snad to bude ok.

Verim, ze je mimisek v poradku. NT naprosto skvele, triplle testy - krev zvysena na rozstepy. Byla jsem teprve 18+6tt a mozna i 18+2tt podle MS. Tak si rikam, ze mozna na ten velkej UTZ bylo jeste brzo.

Jinak cekame holcicku - Anicku. 🙂 Je to neco neuveritelnyho, kdyz uz vite pohlavi. Uz to neni tak anonymni a mam o ni snad jeste vetsi strach. Verim, ze je zdrava a akorat protoze je to holka, tak ma nos po me. Mamka rika, ze ja jsme mela malinkatej nosanek. 🙂

Diky za podporu a starost.

ellysa
28. říj 2009

mabuška teda ty si nás poriadne naľakala. Dostaneš po zadku 🙂
takže dievčatko, no teda sme sa poriadne sekli, gratulujeeeeem 😀 no a jasné, že dievčatko musí mať malý noštek, nie nejaký raťafák 🙂, všetko bude ok, neboj. A inak ja by som asi po tom všetkom tiež šla na plodovku

aanda
28. říj 2009

ahojte babulky,
mabe drzim palceky, aby bolo vsetko ok.

Nef, Bambi mam otazocku... ako ste si brali UM ked ste isli k lekarovi? vodu zoberiem do termosky, ale co to mlieko? to mam tahat so sebou celu krabicu???
my sme boli vcera na poradni.... malicky mi rastie do dlzky, ale to priberanie ide pomensie ☹ takze uz budeme dava 90ml UM.... vyzera to tak, ze to co si odo mna potiahne je veeeeelmi malicko ☹ no co uz, zakial sa bude dat budem mu aspon nieco davat, ved kazda kvapka je dobra 😒

Ake mate uz velke deticky vsetky.... 🙂 nas je zatial iba taky dlhy pavuz

mabe
autor
28. říj 2009

holky, diky. a omlouvam se za vystraseni, ja si to taky vyzrala. 😝

aanda
28. říj 2009

Mabe, hlavne aby ste boli OK.... treba tomu verit 🙂

mili1
28. říj 2009

Ahoj mab, drzim palce aby boli vysledky v poriadku..... Ja som hovorila ze by som na odber plodovej vody nesla ale verim ze si sa dobre rozhodla
Aanda aj tvoj bude onedlho velky ani sa nenazdas... 😉 Nas ma uz urcite aj 9 kg, teda vlacit ho cele dni , niekedy si uz necitim ramena a chrbat 😒
A inac aanda chcela som ti povedat aby si prikladala cim viac maleho na prsnik - bude sa ti tvorit viac mlieka.... a pi aj caje pre dojciace matky...ja ich pijem doteraz 😉

mili1
28. říj 2009

Mab a gratulujem k Anicke 😵 😵

sarlotta
28. říj 2009

Mabe, uff... tak všechno je ok🙂)))))))))))
jsem moc ráda. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru