Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
24. srp 2012

dobre ranko, tak uz je patek. dneska zadny velky plany, dopo hriste a odpo uvidime. tedka varim, abysme mohly byt s detma co nejdyl a pak jenom najest a spat. 🙂 zitra je manza celej den pryc na tenisovym turnaji, tak nevim co budeme delat. v nedeli rodinna oslava narozenin.

nefertitka
24. srp 2012

@mabe no ja to tiez vidim na bruchu....a tiez nic dlho nerobim...
dakujem, aj dnes som prisla z kupka a zas prischnuty biely vytok z prs a vela:(
moj muz dnes bere Niki na hokej a ja neviem, ci ostat doma, alebo ist niekam do obchodu alebo co..ja normalne neviem co so sebou, ked Nikolka neni pri mne

mabe
autor
25. srp 2012

@nefertitka ja to mam taky tak, ze si rada od anicky odpocnu, ale pak najednou nevim co mam delat. 😀

mabe
autor
25. srp 2012

@nefertitka budu drzet moc palce, at je vse ok

nefertitka
25. srp 2012

@mabe dakujem🙂

mabe
autor
25. srp 2012

devcata, tak dnesek jsme prezila bez vetsi ujmy na zdravi s anickou. 😀 uz spinka, poradne sem si ju odpo utahala, takze mam uz klid. manza dorazi z turnaje az nekdy v noci. ja si myslela, ze uz to mam vsechno vychytyny s nasema odchodama ven. reknu ji to s dostatecnym predstihem, sama si vypne pohadky, ja cekam na chodbe, ona dojde, ja oblecu a jdeme. uz mam vytazeny i jenom ty jedny boty, ktery chci aby si obula.no a dneska si slecinka usmyslela, ze si nevezme zadny boty. takze jsem ji to zkousela vysvetlit v klidu a ona jecela jak blazen, tak jsem ji vzala a dala za dvere do obyvaku, rekla, ze az se uklidni, tak at prijde a zabouchla. 2min rvala jak tur,ale jakoby ju nekdo rezal a pak dosla v klidu za mnou a ja se ji zeptala, jestli teda uz pujdeme a ona, ze jo ale bez bot, tak znova rev a znova za dvere a az potom sem ji obula a sly jsme.bezvadny, co? 😀pak teda uz bylo cely odpoledne bezvadne bez kriceni a vztekani. jestli se potrebuje dohadovat a vyrvat se, nebo ja nevim.
trosku me mrzi, ze manza to jeji vztekani nezvlada, ale treba to neni tak hrozny, jenom zacne trosku mrcet a on na ni, ty bys potrebovala...to jsou kecy na hovno, stejne ji neda, coz ja teda nechci, tak proc o tom keca a neni radsi zticha? uz jsme mu to rikala a on ze mu to vadi. me taky, ale chci se k tomu nejak postavit, abych neco nepodelala vychovne a ne si ulevila. no holky, je to boj. 😀
diky za vykecani, snad to vsechno delam dobre, ze to zkousim vysvetlit a pak kdyz to nejde, tak zvysim hlas a pak uz nezvladam jeji krik, tak ju nekam zavru nebo odejdu.

mabe
autor
27. srp 2012

dobre ranko, tak uz zacinam mit cestovni horecku, premyslim co vsechno musim sebou vzit. v sobotu jedeme na tu Sumavu s tchanovcema a svagrovou. budeme mit apartman mezonetovy, takze dost mista. a bude to super zaroven na dovci a taky odpocinek od anicky sem tam. budeme se u ni stridat, jednou pojedou na vylet tchanovci na kole daleko, pak my s manzou,... 🙂 . akorat pocasi uz asi podzimni, takze teply obleceni a dneska musim anicce koupit plastenku - ma soupravu nepromokavou, ale myslim, ze plastenka je taky treba. odpo jde anicka k tchanovcum, tak pujdu na kolo a cestou se stavim do obchodu ji koupit a taky chranic na matrace - anicka sem tam procura plinku a taky mozna pomalicku zkouset i na noc bez plinky, co rikate? kdy jste zacaly na noc bez plinky?

nefertitka
28. srp 2012

@mabe aj ja som ju dala za dvere do jej izby, ale nam to nejak nepomohlo, revala, dobyjala sa von, normalne sme sa pretlacali cez dvere:P ale ked to u vas funguje, tak super, pouzivaj🙂 moj muz tiez neni za bitie, onm sam povedal, ze nech sa jej neopovazim capat po zadku. On povedal, ze od neho dostane v pripade, ze by ho udrela ako vacsia, alebo by sa neplnoleta opila, alebo nebodaj by skusila nejaky fet a tak 😀 ...ten uz je dobre popredu, co? 😝

my sme davali Niki bez plienky, ked sa uz ced den pytavala stale sama, najprv skus na denny spanok a potom uz aj nocny, daj podlozku pod plachtu nepremokavu a ked sa aj pocika, povedz ze nevadi, ale ze sa to nesmie...vzdy jej prizvukuj, ked pojde hajat, ze keby sa jej chcelo v noci cikat, nech ide, alebo nech sa vypyta, a chval ju ked to vydrzi celu noc. Ona aj moze par noci mat bez pocikania a potom sa ti zrazu moze pocikat, s tym rataj. Na Nikolku vzdy tato chvala velmi fungovala, potom bola motivovana.

nefertitka
28. srp 2012

dnes ideme s Nikolkou na vysetrenie nosnej mandle, ci ju treba vybrat, alebo nie.... 😒

frapik
28. srp 2012

Ahoj holky, dovoluji se k vám přidat. Mám za sebou 2 zamlklé potraty v 10 tt ale nevzdáváme se a zkoušíme to do třetice! 🙂 Zdravím vás!

nefertitka
28. srp 2012

@frapik do tretice vsetko dobre 😉

mabe
autor
28. srp 2012

ahojte, dnesek uzasnej, dojely jsme az tedka, u kamosky celej den, pak jsem se na hodku potkala jeste s nasema, anicka nevypada na spani, ale myslim, ze jak ji tedka dam do postele, tak sebou sekne. kamoska teda rikala, ze su hodne benevolentni, ale ja znam vic. treba nenechala matyska davat kaminky na klouzacku. a to ja jo, zadny jiny deti tam nebyla a anicka jak je tam dala, tak je zase zhrnula na zem, kde vsude stejne byly. kdyby tam byly deti, tak ji reknu, at to tam nedava a ona to chape. proste nechci za kazdou cenu vsechno zakazovat nebo pri neposlechnuti hnedka davat na zadek, proste se ji snazim veci hodne vysvetlit.,
zitra tady mam mamku celej den a jdu se domluvit na mojzisku na rehabku, takze taky pohoda s anickou
@nefertitka anicka ma vzdycky pocuranou plinku v noci, a to se jde vycurat pred spanim. kamoska rikala, ze ji mam zacit budit v noci, coz me prijde divny. ideal kdyby si fakt rekla sama.
@nefertitka ja to taky zkousim dohodou nebo ji dam za ty dvere
@frapik drzim palce a do tretice, zaitm to vzdycky vyslo 😉

mabe
autor
29. srp 2012

dobre ranko, dneska mame nejak zatazeno, ze by prselo, ale tak bude tady ta mamka, tak dobry. 🙂 za chvilku udelam obed, at je nachystanej nez se vratim z rehabky. 😀

mabe
autor
29. srp 2012

tak vysetreni na rehabce mam za sebou, dr. po me skakal, tocil krkem,.. 🙂 takze me potvrdil cviceni na mojzisku a pridal vsechny mozny dalsi: balony, elektro, ....to budu zdrava. 13.9. zacinam 😀
akorat musim nejak vyresit hlidani. moje mamka je sice v duchodu, ale pristi stredu nastupuje zase na 2-3tydny na psychinu a zaroven se zadama ji budou lecit. ona tam jde jedno za rok na takovy leceni - terapie, kapacky, rehabilitace,...takze zbyva muj tatka dela: den, noc a dva dny volna nebo sem tam manza, snad tchyne pomuze. bude to narocny, ale chci byt na dalsi tehu nachystana na 100%

bambi7
29. srp 2012

cafte babulky co nove?
ja som mala po prvom missede zvys prolaktin 5nasobne myslela si lekarka ci nemam v hypofze nezh,nadorcek poslala ma na magneticku rezonanciu mala som to ale moc vysoke ale nic som nemala len ma poriadne vtedy nalakala ta lekarka sa chovala ako keby som to 100%mala.....bola som na endokrinologii a ta to liekm dala do normalu tak sa nebojkaj a mala som tiez z prsnika vtok,,,,,drzim palce nech je vsetko ok.....

mabus slniecko co anicka,?
a ostatne ako sa mate?
a nef ide mala do skolky?nam teda domke je potvrdena znz imunita a odporucanie od imunologa nedat este do skolky domka je aj tak casto chora a hned jej to ide na priedusky tak sme doma
tak caf zatial

mabe
autor
30. srp 2012

@bambi7 ahojkyyy koceno, anicka je velka dracice. zacala mit vzdorovy obdobi, ale jinak je to s ni super, jak uz je velka a rozumna a zase je to s ni neco jinyho. 🙂 v sobotu jedeme na sumavu s manzou a tchanovcema, moc se uz tesime. potom gynda ko a pak uz snad snazenicko. myslis, ze ten vytok z prsa musi byt ten proklatin? me se to po kojeni nikdy neprerusilo, tak si rikam, ze dobiha laktace. je to tedka rok, co jsem skoncila, pak to tehu nepodareny, no uvidime.

maximka33
30. srp 2012

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, jen jsem nakukovala. zítra jdu do CAR, tak doufám,že se domluvíme už na další cyklus na IUI. už to jsou 4 měsíce po druhém potratu, takže nejvyšší čas 🙂

ellysa
30. srp 2012

ahojte
ja som po mesiaci pripojená až dnes nám namontovali net v novom byte
ako sa máte?
my skvele, bytík je super, kúsok trávičky je na nezaplatenie a hneď v rámci bytovky máme ihrisko, takže tiež super, nikam ani nechodíme, len tu sa motkáme...
dnes som bola na kontrole, bábo je v poriadku, len nechce ukázať, čo je 🙂

mabe
autor
31. srp 2012

@ellysa ahojky, jak se mame? anicka vzdorovy obdobi, takze si uzivam. 😀 zitra jedeme na tyden na sumavu, tak se moc tesim. to je paradni, ze se vam v byte moc libi, zavidim 🙂 a gratuluju ke ko, to je uplne paradniiii, vsak se ukaze 😉

nefertitka
31. srp 2012

@bambi7 ano v pondelok uz ide do skolky, uz sa psychicky pripravujem🙂nejak sa s tym zatial neviem stotoznit....
bojim sa tych chorob a toho, ze sa jej ta nosna mandla este viac tym zvacsi, no ale co uz, kazde dieta si tym musi prejst v skolke...tak budem verit, ze take hrozne to bude len na zaciatku.Ale musi sa fakt uz trosku viac socializovat;)
a ten prolaktin, tie lieky co si brala, nebolo ti z nich zle?ako dlho si ich brala?
@ellysa tak uz v novom?mala to ako berie?

@mabe tak si idete uzivat dovcu🙂

ellysa
31. srp 2012

@nefertitka jej už v pondelok, držím palce, aby ste to zvládli bez sĺz,teda hlavne ty 😉 , nás to čaká o necelé tri mesiace a tiež sa toho desím, Oliv sa veľmi teší z bytu, má tu kamarátov v jej veku aj slovákov, tak sa spolu každý deň hrajú na tom ihrisku, je to paráda mať také niečo v rámci bytovky a my len cez chodbu 😀 , aj do škôlky sa už teší, lebo tí jej kamaráti už chodia, tak aj ona už chce, hádam ju to neprejde potom, ja ju zatiaľ chem nechávať len od 8.00-12tej, tak to si myslím utečie ako voda

nefertitka
31. srp 2012

@ellysa tiez chcem ist na to postupne....najprv na dve hodinky prve dni, potom doobeda a potom uz na cely den...uvidime, mozno ma prekvapi a bude sa jej tam pacit a bude tam chciet byt dlho;)
tak super, gratulujem k bytiku a ta zahradka je fakt super vec, ta mi chyba

nefertitka
31. srp 2012

@ellysa ja urcite budem smoklit, ja uz som ani vcera v noci nemohla spat, co som mala stale v hlave skolku....vyse troch rokov s nou cele dni a zrazu daj ju prec...no 😝

mabe
autor
31. srp 2012

ahojte, tak tedka dopo jsme se zrovna bavily s kamoskou o skolce. jeji chlapecek pujde tedka v pondeli poprve, tak je z toho taky takova nervni, co a jak.... je to velka zmena, ale urcite se jim to bude libit.
ja tedka cekam az se nasi stavi a musim jit vymenit anicce boty. ja vul jsem ji koupila maly. vcera jsme to s manzou merily. mela by mit 24 a ona tedka chodi v 22. 😝 uplne ji nicm nohu, ze jsem ji to nezmerila driv, ale ona nic nerika, nasazovat se to da. 😖 pak koupit plastenku a sobe elastaky na kole a jit si zacvicit, vecer baleni a zitra vyrazime. 😀

mabe
autor
1. zář 2012

ahojte, tak se s vama loucim, tedka balime posledni veci a hura sumava. 🙂

nefertitka
2. zář 2012

@mabe uzite si to🙂

mne uz je dnes nejak divno, z tej skolky a neviem co robit, aby som sa tam zajtra nerozplakala 😢
boze, ze ja vsetko musim takto vzdy prezivat 😒

evelin325
2. zář 2012

Ahojte baby, viem o com hovorite, ja som si tiež už zažila svoje, chodenie po doktoroch a tak, tie ich reči, že žiadna možnosť otehotnieť, doktorov netreba počúvať, lebo veľa robí psychika, hlavne treba veriť. Keď nevedia pomôcť doktori, musíme si pomôcť sami. Skúste Schusslerove bunkové soli, ide o minerály, ktoré sa nachádzajú v každej bunke nášho tela. Vyrábajú sa na spôsob homeopatík.V Nemecku sa používajú už dlho, na Slovensku je ich problém zohnať, hlavne treba dávať pozor, aby išlo o nemeckého výrobcu.Dlho som hľadala po internete, ako ich zohnať, ale nič sa mi nepozdávalo, nikde neuvádzali výrobcu.Teraz ich objednávam cez http://ostatne.bazos.sk/inzerat/17967334/Proble... , ide o kvalitného nemeckého výrobcu.

ellysa
2. zář 2012

@nefertitka no verím, ja budem určite rumázgať,my sme sa tiež dnes boli prejsť okolo škôlky
budem s ňou na začiatok chodiť aj dnu a ostávať,ale neviem či to nebude ešte horšie, uvidíme 😅

lavyrle
2. zář 2012

Ahojte baby, neviem kam sa zaradiť 😨
Mám za sebou čerstvý MA ☹ ale tiež mám dve krásne zdravé deti 🙂 a jeden MA ako úplne prvý pred 11-rokmi. No bohatá anamnéza. Chceme sa čím skôr pokúsiť o tretie bábo a hľadám mamičky, ktoré prežili niečo podobné. Neviem či čakať tie tri mesiace, či nečakať či čo. Fyzicky sa cítim fajn, krvácanie po zákroku bolo minimálne, bolesti tiež. Nemám a a ani som nikdy nemala žiadne gyn.problémy, žiadne zápaly 😒
Ak som v zlej téme, prosím napíšte mi kde mám ísť

mabe
autor
2. zář 2012

ahojte,tak od vcera sopli.vnoci jsme skoro vubec nespaly.takze odpo jsme byly vsichni po okoli,tedka spanek, anickan jeste spi a pak budto pujdeme na kolo na chvilku nebo nekam pesky. odsavacku sebou nemam, ale anicka se snazi pekne smrkat. mam trosku nervy ze zanetu stredniho ucha, ale to mela jednou jenom a to mela i ten zanet prudusek a cela zahlenena. tedka zatim jenom tecez nosa. tak ji splicham sterimar a nasivin.no snad to bude fajn. tchanovci jely tedka uz sami na velkej vylet na kole, asi ta dopoledni prichazka s nama nic moc sportovne 🙂.
@nefertitka drzim ti palce, musi to byt strasne tezky, ale je to potrebna zmena zivotni

@ellysa ahojky, pekne naskakuji tt, jen tak dal kocko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru