Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
8. srp 2009

cukruska... další snažení se doporučuje po 3MS, aby dobře narostla sliznice. Já se hned objednala na genetiku- dali mi termín za týden a výsledky byly do měsíce... takže žádná dlouhá čekací doba nebyla... záleží ale asi na tom kde Vám budou genet.testy dělat. berou jen zkumavku krve - je to úplně v pohodě.
Spousta holek se snaží hned po první MS ... ono Ti stejně nikdo nezaručí že se to nestane znovu... je to příroda a je to buď a nebo - nedá se to ovlivnit, určitě ses jako těhulka hlídala, takže si nemáš co vyčítat. Je to smutné,ale někdo prodělá potratů třeba 7 a pak má 3 zdravé dětičky.. je to veliký zázrak a dost složitý vývoj, takže je velká pravděpodobnost že se něco může pokazit.... nidky mě to nenapadlo tak brát... ale člověk míní a život mění, bohužel.

na druhou stranu sluníčko, v pondělí držím palečky, určitě Tě řádně prohlédnou a třeba tam bude srdeční akce 😉
myslím, že miminko velikostně odpovídá, jen neviděl to srdíčko... takže to ještě nemusí být špatně... moc bych Ti to přála. Kdyby bylo mimi menší tak bys šla do nemocky hned. Každopádně se drž a pak se ukaž.

sarlotta
8. srp 2009

Mabe, myslím na Tebe jak to zvládáš ... určitě dobře ... 😉 pak napiš dojmy🙂))

janka.s
8. srp 2009

Ahojky,jak se tu máte? Chtěla bych se zeptat jak se stím vyrovnávate?? Já tu v útery na mised a je mi strašně. Před rokem a pul sem zažila to samí a teď mi příde že je to ještě horší.

bambi7
8. srp 2009

cafte babulky 🙂

janka to mi je luto ☹
viem ako sa citis ale ja som to 1X niesla horsie ovela horsie nie ze by ma to 2x nebolelo to nie je to strasne ale vedela som ze musim ist dalej a nie sa v tom utapat ako 1X 😒 bolelo to jasne ale isla som dalej ved co ine zostava a sla som na vsetky mozne vysetrenia .......
sice mam vsetko ok ale brala som pre istotu injekcie a vitaminky a uz mame 3mesacnu princeznicku.....
viem ze je to tazke ale ver ze sa podari moccccc drzkam palceeeee a ked sa budes chciet vykecat prid

bambi7
8. srp 2009

cukrus ahoj az teraz som si vsimla ze pises jajjj to mi je luto ale este to nevzdavaj mozno si nie je ist inac by nevravel aby si drala duphaston a mocccc drzkam palce moja zlata

bambi7
8. srp 2009

a daj hned vediet cukrusssss moc na teba myslim a drzim palceeee

janka.s
8. srp 2009

mockrát ti děkuji.Vím že to budu muset zvládnout,ale teďkom je to tak těžký a bolestivý. Teď právě nevím jak dál. Jak si to zvládala?? Já se bojim že to nezvládnu.

farmarska
8. srp 2009

jani nic jiného nám asi nezbejvá 😔 , než to nějak zvládnout, snažit se na to nemyslet, snažit se zapomenou a koukat dopředu. Každej kdo chce své vlastní mimi, musí prostě jít dál a to i kdyby to byl už třebas pátý pokus, prostě jít dál, protože to je jediná cesta k děťátku 😔
je fajn vidět, že spousta holčinkám to tady dotřetice vyšlo 🙂
neboj i my se určitě dočkáme 🙂
já taky už dvakrát nic, 😢 ale o to třetí se prostě poperu 😀






🙂

mili1
8. srp 2009

Bambi ja mam tiez rada teplo ale teraz ho nemusim 😒 uz chcem aby sa ochladilo ....
janka je mi to luto co sa stalo, ja som to prezila , prvy krat mi bolo hrozne, ale druhy krat som sa s tym vyrovnala, samozrejme ze to bolelo ale musela som ist dalej, porobila som si vsetky vysetrenia a sli sme do toho a mame krasneho synceka 😉 sme tu viacere co sme tu prikladom 😉 takze drzim palceky aby to cim skor vyslo 😉 cukruska verim ze ti v pondelok povedia ze je tam srdiecko a bude vsetko v poriadku,,,,
Ja si teraz spominam ako som si priala ked mi to povedal moj doktor a potom som mala ist do nemocnice aby ma este raz pozreli a a nakoniec som zostala tam ☹
ale verim ze u teba to bude opacne a uvidis srdiecko 🙂

farmarska
8. srp 2009

jani ještě mne napadlo, že mně pomáhalo se z toho vypsat, tady na koňoj.. bo doma a v okolí to nikdo tak nechápal 😒 a když to u srdce fakt bolelo, tak jsem psala a psala 😅 pak si pobrečela a zase psala a psala 😅
smutek je přirozenej a k tomudle prostě patří a je zbytečný se tomu bránit.
ale pozor smutnit jo, utápět se v tom ne 😉

tak nevím jestli jsem ti nějak pomohla 😅 😅

farmarska
8. srp 2009

cukruska, budu na tebe v pondělí moc myslet 😔 naděje umírá poslední 😔
posílám pohlazení a holka drž se 😖

janka.s
8. srp 2009

moc ti děkuji farmaska aj tobě mili. Já vím že je nejlepší se vypovídat,ale teď zatím jen brečím. Kor teď když vím že ještě stále ve mě je,ale je mrtvý to moc strašně moc bolí.

farmarska
8. srp 2009

věř že tohle je to NEJhorší období ☹ ☹ ☹ pak už bude líp 😔 je mi tě tak líto 😔 ale nevím jak ti pomoct 😔 drž se, plakej.. ☹ i já u prvního MA probrečela pomalu tejden v kuse a nebejt tady holek ze zamlklinek, tak bych byla asi už ted v Bohnicích 😖
ještě mi pomáhala, kouknout se, na jiné příběhy tady... jako, že je a byl na tom někdo ještě daleko hůř než já ☹ že jí miminko třeba už kopalo, že si ho porodila, že ho viděla, že umřelo poporodu.. 😔 😔 no hrůza děs, co se děje! ☹ ☹ ☹ To pak mně ten můj 13tt přišel hned malichernější 😅

janka.s
8. srp 2009

Už aby to bylo strašně to bolí. Vým že sou na tom i hůř. třeba až budu po zákroku tak to malinko ustopí. Z toho prvního missedu sem se celkom rychle schopila,jen díky práce,ale bala sem se pokusit o další. Skusili sme to po roce a pul a je to tady zase. Ta sama bolest,ta sama prázdnota. Muj doktor mě taky utěšoval a chce abych to za tři měsíce skusila znovu,ale s veškerou péči před tím že mě na to připravý,ale mám z toho strašný strach co když........

bambi7
9. srp 2009

cafte babulky 🙂

janka viem ze je to tazke ale uvidis bude lepsie .....vsetko chce cas a daj si spravit vysetrenia nech mas istotu ze je vsetko ok a drzkaj sa a uvidis podari sa ako nas co sme tu.....moc ti drzkam palce

cukrus drzim palce na pondelok a daj vediet ....

no babule oslavu mame za sebou boli sme v restauracii Dominika 😀tak sme sa najedli ze este teraz fucim 😅

😀

no tatinko dostal kopu darcekov 😀 a mala mala satocky bola v nich prekrasna mala princeznicka ,taka bola dobra ze sme nevedeli ze je tam sedela a kukala a potom si pospala 😀
tak super vikend za nami a zajtra ide moj uz do robotky tak nam bolo super ze sa mu ani nechce 😀
a vy ako?

sarlotta
9. srp 2009

janka.s myslím na Tebe a na cukrusku taky..... holčinky držte se, opravdu bude líp.... dáš si pauzu, vyčistíš hlavu..... není to Tvoje chyba..... budeš mít dětičky.... jednou to vyjde...... je to strašně nespravedlivé a moc to bolí..... šíleně, já vím 😔 😔 😔

nepodléhej tomu a klidně se vyplakej.... nemá cenu čekat déle než ty 3měsíce... bude to zase na přírodě, buď a nebo, tomu se nevyhne nikdo... my co jsme tady do toho ale jdeme už se strachem.... to je jasné....
zvládneš to, fyzicky je to jen o tom uspání ... a psychicky se dojdi vykecat sem, ju🙂

bambi7
9. srp 2009

ahoj sarlottka ako?

jasne cakat staci 3mesiace ale dala by som si spravit vysetrenia su tu babulky co im nasli zo zrazanim a keby neboli.....ako nasa liduska brala injekcie a teraz ma krasneho synceka 😉 ja som za vysetrenia clovek nikdy nevie jasne priroda je priroda ale niekedy mozes pomoct tomu ja som brala zasa kopu vitaminov lebo mam slabsiuimunitu a verim tomu ze mi to len pomoho a tiez injekcie a bohve ako by to dopadlo a teraz som najstast.clovek na svete

a janka bude dobre moc drzim palce

bambi7
9. srp 2009

napriklad mi aj zakazal navstevu do 4 mesiaca koli tomu aby som neochorela.......

sarlotta
9. srp 2009

bambi máš pravdu, po druhém MA jsou určo genet. a krevní testy na místě.. člověk aspoň zabije čas, přitom čekání.... holčičky příroda dala možnost mít děti jen ženám... a věděla proč... nikdo jiný nevydrží tolik bolesti, dlouhé čekání a vrtochy osudu.... kdyby to bylo na chlapech tak vymřeme.... takže nezbývá než se dívat dopředu.

Já se mám docela fajn, trochu nervíky, ale je to lepší, už to zpraví třezalkový čajík, tak dobrý. jezdíme po výletech, dnesk a byla Zoo... moc pěkný den🙂

bambi7
9. srp 2009

a z coho nervy?co sa deje? jej ZOO super
jasne je toho moc ked clovek prejde missedom a nik to nepochopi len ten co to zazil ale treba ist dalej a bojovat viem ze to nie je lahkem my s muzom sme presli kadecim ale teraz mame Dominiku a sme najstast.ludia na svete ale netreba sa vzdavat aj ked je to tazke vsetko bude fajn len to chce cas

a ty mas synceka je zlaty a druhe bude coskoro 😉

sarlotta
9. srp 2009

bambi děkuju... jojo letos toho bylo už dost... ale už se dívám správným směrem... nemá cenu se v tom utápět... já se po prvním MA vrhla do nové práce a vzala sem si toho moc... doma jsem nervózně poletovala a uklízela po večerech a pak přišel druhý MA a pak strach z té kýly.. aby se to nepo.... no , ale operace je za mnou a ťukám🙂 je to dobré.... doc říkal, že můžu hned těhulit, mám to zašité klasicky, bez síťky, bylo to maličké... tak sem spokojená.
Synáček je zlatý, ale samozřejmě taky odsaď pocaď🙂)) takže sem tam musím zvýšit hlas a nedělá mi to dobře, když se rozčílím, je to poznat, že tělíčko to neustojí.... tak se dopuju hořčíkem 😉

bambi7
9. srp 2009

sarlottka neboj vsetko zvladnes kazda mame dobre a blbe dni 😉 to sa spravi a to mas pravdu cim viac sa v tom clovek vrta myslim po missede je to horsie ☹ ja som po prvom bola na tom blbo dost ale po druhom som si povedala ze dost a idem e dalej ze babo bude a hotovo----moj na mna kukal ze co sa deje nechapal ,zacala som byt optimista a to velky 😀 a to mi zostalo 😀 nic nie je take zle ako sa zda treba verit a bojovat a vsetko bude ok 😉

a ty budes tiez v poriadku a budes mat druhekrasne dietatko uvidis 😉

bambi7
9. srp 2009

halooo som tu sama ☹

bambi7
9. srp 2009

tak nic prajemm dobruu noc 🙂

sarlotta
9. srp 2009

bambi je to tak, díky... už sem taky unavená... dobrou 😉

ellysa
10. srp 2009

Ahojte babuľky!

cukruska veľmi ti držím plačeky. Budem na teba myslieť, drž sa moja 😔
janka najhoršie je prežiť čas do kyretu 😢 , pri druhom MA som čakala až týždeň, bolo to strašné. Stále som plakala, cítila som sa úplne prízdna. Uvidíš, že potom už bude lepšie. Povieš si, že začínaš odznova, zahodíš za hlavu, čo bolo... Musíme bojovať ďalej, aj keď tá naša cesta je možno až príliš kľukatá, keby sme sa vzdali, bolo by nám ešte horšie...Neboj budeme tu s tebou, nedovolíme ti stratiť nádej a silu. 🙂

My sme mali víkend zasa ubehaný po výletoch, ale bolo super v sobotu na jazere a v nedeľu sme boli v dvoch kláštoroch, človek sa tam hneď cíti nejak lepšie. 🙂 Mám veľa práce a vôôôôôôôôôôôôôôôôôôbec sa mi nechce 😠

mabe
autor
10. srp 2009

dobre ranko devcata, celej vikend jsem tady nebyla. nejak sem nestihala. v sobotu svatba - nakonec jsem tam byla do 23h a vcera v 9h jsem jela s nasema na vylet. pak uz jsem mela vseho plny zuby. skoro jsem si nedosla ani na zachod. mooooooooooc unavena. 😝 dneska jsem doma a relaxuju.

mabe
autor
10. srp 2009

jinak svatba super. papala jsem a papala, pak jsem vypadala aspon jako v patym mesici. Bylo to na takovym velkym statku, takze to byla takova venkovska svatba. i kone tam meli. kamaradi se jeli projet zadarmo, ja jsem taky chtela, ale teda udolala. 🙂

sarlotta
10. srp 2009

Dobré ránko🙂
Vidíš Mabe.. tak svatba se podařila🙂))

ellysa...my byli v sobotu taky na výletě,u sv. Antonínka... byl tam klid, krásný výhled a popíeli sme vodu z pramene🙂))

mabe
autor
10. srp 2009

ahoj sarlotko, podarila, ale jsem teda unavena. bylo to zajimavy, kamarad cech a neveste nemka. takze takova nemecko-ceska svatba. ruzny souteze ve trech jazycich - nemcina, anglictina, cestina. 🙂 ale jidla tam byla spousta. divim se, ze sem tak dlouho vydrzela, ale tedka ta unava je silena. jeste vcera ten rodinny vylet s nasema. 😝

jak se mame sarlotko?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru