Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
14. srp 2009

hej bola, som sa na nej musela rehotat, este hodila taky ksichtik podareny,ze haha aha co som vymyslela 😉 ...teraz ked uz je vacsia,je s nou vacsia sranda by som povedala🙂
aj dnes rano som si dala na hlavu natacky,no koniec sveta,co stvarala🙂))) kukala na mna jak na mimozemstana 😀 a ked som ju mala na rukach furt mi ich obchytavala a uskrnala sa pri tom...
je to moj pokladik...a sice mi da zabrat,ale to som cakala...kazdy mi to aj hovoril,ked som musela v tehu lezat,ze ved pockaj,ked sa narodi,to uz si tak skoro nezalenosis a mali pravdu 😀 ...aspon sa nenudimL🙂

nefertitka
14. srp 2009

neboj mabe,bude to dobre, aj ja som krvacala cerstvou krvou a vidis,Niki je tu...len sa musis naozaj setrit,hlavne ten prvy trimester,prosim ta,len si lahni a rob len nevyhnutne veci,nechod radsej ani na ziadne svadby a podobne ako si bola ,,,ved do konca 1.trimestra nemas daleko,a potom uz by si viacmenej mala byt za vodou....ja uz chcem vidiet aspon na fotke male mabuliatko...tak sa fakt setri ako naviac mozes

mabe
autor
14. srp 2009

nefi, dekuju. budu se hodne setrit. hodne me to vydesilo. a jsem tedka moc a moc nervozni. jeste hodinu 😒

nefertitka
14. srp 2009

nebud...bude to dobre,uvidis...budem mooooc drzat palce...mohla sa ti len vyplavit nejaka zrazenina...moze to byt ako si vravela ten cipek,ako sa to povie po cesky🙂 babo sa drzi zubami nechtami neboj🙂

mabe
autor
14. srp 2009

nefi, ja si myslim, ze je to ten cipek. predtim vubec nic a ja si tam fakt na neho sahala. jsu uplne blba. a aji jak tam strkam ty prasky, tak se mohla sliznice narusit. ach jo. 😒 dva dny jsem moc nejedla a jsem splaskla. 😖

nefertitka
14. srp 2009

moze to byt aj to....moc si tam radsej neryp...a ze si splaskla nevadi,neboj,budes este bubon pred sebou nosit...🙂a funet... 😉

nefertitka
14. srp 2009

ako lokomotiva;)

mabe
autor
14. srp 2009

nefi, tesim se na to, ale je ve trosku i pesimista. 😒

nefertitka
14. srp 2009

ja ti verim,ved to by kazdeho vystrasilo,este si aj pamatam na vlastne pocity...ale chvalabohu ako vravim, Nikolka sa tiez drzala zubami nechtami a je teraz tu🙂

bambi7
14. srp 2009

cafte tak som tu boli sme vonku 2hodinky malo spala asi tak 30minut a uz pisti je unavena tak pojdem ju uspat...
mab drzim palceeee

mabe
autor
14. srp 2009

hoky, tak jsem zpet. vsechno je ok. mimisek ma 14mm a jsme 7+4tt. ja mela ovulku pozdeji. ono se stejne TP ukaze pozdejac. to krvaceni bylo diky me, takze ode dneska polykam utros. jinak mam uz tehu prukajdu a na kontrolu 10.9. - je to za moc dlouho, ale snad to bude ok. hodim foto do alba

nefertitka
14. srp 2009

ahoj mabe,no super,tesim sa....davaj si pozor ....

nefertitka
14. srp 2009

pekny drobuliacik na fotke;)

janka.s
14. srp 2009

to sem ráda že ti to dobře dopadlo. 🙂

sarlotta
14. srp 2009

mabe ta fotečka je moc krásná 😵

mabe
autor
14. srp 2009

holky, diky. 🙂 je me i lip fyzicky. dneska jsem jeste nezvracela a jim. 🙂

bambi7
14. srp 2009

cafte prisla som mrknut co nasa mabus a superrr presne ako som si myslela a fotka je krasna teda mrnus 😉 mabuska nasa len sa do toho 12t setriiiii jasne 😉 som stastna za vas 🙂

no ja som dnes ani nemala cas pristnapisat boli sme vonku a nechcela spat tak sme si kecali v kociku a ked prisla domov bola taka unavena ze o 13 som ju dala spat ale zamozrejme sama nechcela tak som si lahla k nej a tak ma chmatla za ruku a drzala 3h tak som lezala s nou 😅 a sledovala sem tam ci som pri nej 😀 je taka krasna ach jaj 🙂 som stastna ze ju mameeeee 🙂

dnes prisla podlozka taka rozvojova dostala od babky ja som si vybrala 😀 ale je krasna a domi sa velmi paci tie hracky -zvieratka a to ze je to cele farebne

no a co vy?

bambi7
14. srp 2009

tu podlozku dostala aj od dedka 😀

bambi7
14. srp 2009

no vidim ze ste tu neboli tak prajem pekny vikenddd babulenky

mabe
autor
15. srp 2009

ahoj holky, tak spineni nic, tuk , tuk. ale zlobi me zaludek. Rano jsem si dala 3 krajice vanocky s cajem a stejne jsem vrhla a dost. tak ja nevim, co mimisek chce. 😝 🙂

mabe
autor
15. srp 2009

dneska mame grilovacku s tchanovcema - slavi narozky, tak doufam, ze nebudu porad zvracet a taky si to uziju. 🙂

janka.s
15. srp 2009

ahojky,jak se tu máte??? Chtěla sem se jen zeptat jak dlouho vás bolelo v podbříšku po missedu??? Já sem dva dny po tom přestala špinit a včera se mi vrátilo špinění a pobolívá mě v podbříšku.

mirip
15. srp 2009

mna bolelo dobrý týždeň aj ked bolesť bola zo dna na deň trochu menšia a hlavne som mala poct ked som šlqa na velkú akoby som išla vys............ maternicu von 🙄 špinenie som mala asi tak 4dni po bola krv potom hnedé nejakých 5dný potom deň dva pauza a potom zase hnedé asi týždeň

ellysa
15. srp 2009

janka aj ja od MA niekedy špiním, aj teraz mám taký hnedý hlien, ale doktorka tvrdí, že to môže byť poovulačné špinenie a že je to ok, tak neviem 😒 .
Mabuš gratulujeeeeeeeeeeeemm. To je teda už riany fešák 🙂 .
Práve ma strašne naprdli v správach. V kostoloch sa dnes kázalo, že umelé oplodnenie je hriech a také deti by sa rodiť nemali. No ide ma rozdrapiť od jedu. Som zvedavá, čo by robili oni, keby to bola jediná možnosť...Ale najlepšie kážu tí, čo o to hovno vedia 😠

bambi7
15. srp 2009

elly caf jaj tak taketo reci ja nmusim presne aako pises ja by som im dala 😠

a ako ste sa dnes mali,_?

ellysa
15. srp 2009

ahoj bambi, no k tej téme nemám ani slov 😠 .
deň sme mali pekný, zobrali sme našich do BA na nejaké nákupy a potom do maďarska na obed, zajtra sa chystáme k jazeru, tak sa teším, ako si zaplávam 😀

mirip
15. srp 2009

ahojte no ja som sa do tej témy tu na koníku zapojila som im tam rozvírila vodu 😀

ellysa
16. srp 2009

mirip no všimla som si 😀 , mňa ešte aj dnes dvíha táto témo zo stoličky, veľmi ma tým cirkev sklamala, no ale čo už, nech si každý žije podľa svojho vedomia a svedomia a ja si myslím, že ak Boh existuje, bude tam hore sparvodlivý a bude pozerať na to ako človek skutočne žil, nie koľko času trávil v kostole. 😉

nefertitka
17. srp 2009

bre ranko,ste tu niekto?ako sa mate?

mabe
autor
17. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak oslava v sobotu uzasna. Bylo sportovni odpoledne a samy jidlo. vydrzela jsem v poho do 12h, ale vcera jsem byla grogy. jeste dneska jsem unavenoucka. takze budu doma - odpocivat. zitra musim do prace - odevzdat neschopenku.

a jak vy devcata?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru