Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. bře 2013

@mabe dik...

mabe
autor
5. bře 2013

@nefertitka neni zac

mabe
autor
6. bře 2013

dobre ranko, tak my cekame na myho tatku, pak jdu na tu ko se stitnou zlazou a skocim se podivat do mesta. a anicka pojedeme k nasim, dopo jdou na prasatka (pavli 🙂 ). ja budu odpo odpocivat, uklizeny mam, akorat pak uvarim na zitra.

nefertitka
6. bře 2013

dobre🙂
dnes ma byt 16stupnov, hura🙂 ale von az poobede, musim varit

mabe
autor
6. bře 2013

ahojte, tak jsme zpatky z mesta. na endo dobry, kdybych nebyla tehu, tak me davku prasku necha stejnou, ale tedka ji zdvojnasobila. za 2 mesice na kontrolu zase. pak jsem chtela anicce koupit latku na kapsar za postel do bytu a nic nemaji. nevim, kde to sezenu, premyslim o netu. pak jsem akorat sla pro maso a do lekarny, byla jsem ve dvou botach, ale nic se me pro anicku nelibilo a pak se mi uz nechtelo nikam. 😝
@nefertitka uzijste si venek, je tam fakt nadherne, ale pry se ma po vikendu zase ochlazovat 😝

nefertitka
6. bře 2013

@mabe no len u nas fuci ako dive;(

mabe
autor
6. bře 2013

@nefertitka tak u nas ne, je tady krasne az me je trosku lito, ze nejsem s anickou, ale zase si oddychnu. 🙂

moka27
6. bře 2013

Ahojte všetci...chcela by som sa len opýtať...je možné že mám BT iba 36,6 - 36,7 a som tehu...vsetky príznaky ako pri prvých dvoch tehu....moc sa bojím...mala tu niektorá z vás takú teplotu na zaciatku ☹ k doki mam ist za dva týždne

nefertitka
6. bře 2013

@moka27 a ktory si tyzden? radsej si to nemeraj, nech sa zbytocne nestresujes...ja neviem, ci je to normalne, ja som na toto meranie nikdy nemala nervy...

moka27
6. bře 2013

@nefertitka mala by som byt v 5 + nieco tt ale nemam to potvrdené..takze vobec neviem....len kazdý píse ze má teplotu okolo 37 + hore a ja mam takú nízku...

nefertitka
6. bře 2013

@moka27 ja si myslim, ze sa nemusis kvoli tomu stresovat, kazdy je iny...

moka27
6. bře 2013

@nefertitka ...no to dufam....MS mi meskala vzdy ked som bola tehu..tak dufam ze do tretice vsetko dobré 🙂

nefertitka
6. bře 2013

@moka27 no to by uz veru bolo nacase 😉 drzim palce...

moka27
6. bře 2013
mabe
autor
6. bře 2013

@moka27 ty sis nedelala test?

mabe
autor
6. bře 2013

tak jsme byly tedka u tchanovcu a ja se poradne nadlabla, vzdycky me to chytne vecer a pak mam brisisko.... 😀

moka27
6. bře 2013

@mabe este nie. Bojim sa bo pred 3 mesiacmi som potratila v 6 tt a pred tym v juni som musela porodit v 24 tt

janka9900
6. bře 2013

@moka27 neboj sa nizkej teploty, ja som tiez nemala nikdy nad 37 a vsetko bolo v poriadku 😉 kazda sme ina 😉

moka27
6. bře 2013

@janka9900 dakujem 😉

mabe
autor
7. bře 2013

dobre ranko, tak za chvilku nas ceka sokol. dneska jsu nejaka desne unavena, no do obeda musim vydrzet a pak si pujdu s anickou lehnout. 😀 odpo budeme doma a navecer si manza pro nas dojede a pojedeme za dedou.
@moka27 tak to nemas za sebou moc pekny zkusenosti, drzim palce, at to vyjde 😉

nefertitka
7. bře 2013

@moka27 fuha a mozem sa opytat preco si musela v tom 24tt porodit?:(

mabe
autor
7. bře 2013

@nefertitka dobre ranko, co dneska delate holky? my mame zatim zatazeno, ale 10C, tak to vypada na teplicko

nefertitka
7. bře 2013

@mabe aj my mame zatiahnute, ma prsat, ale skusime ist von, snad nas to nezastihne a mozno skocime do tesca kupit farby na vajicka. Je 14 stupnov...super

bambi7
7. bře 2013

cafte babule ako sa dnes mate?

u nas fuka dost aj vcera.....pojdeme trochu von okolo 11hodine,,,,
vcera som bola odniest tu prihlasku do skolky tak koncom aprila daju vediet a uvidime
co varite?

mabuska len sa pekne trosku setri myslim a teba na vas 😉
tak pekny den

nefertitka
7. bře 2013

@bambi7 ahoj...a do ktorej skolky?uz by Domka sla v septembri teda?

musim Nikolke kupit prechodnu bundu ale neviem kde....nikde som ziadnu peknu nenasla

moka27
7. bře 2013

@nefertitka malá mala zle vyvinuté srdiecko....

bambi7
7. bře 2013

caf nef dala som prihlasku na piflovu mam onej same dobre referencie...uvidime ako o bude ako bude chora a tak v oktobri mam podat spravu o domke na urad a uvidime podla imunologicky a teda vyseldkou z krvi domka to ma stale rovnake tak v skolke bude asi chora no uvidime

moka27
7. bře 2013

@mabe dakujem 🙂

bambi7
7. bře 2013

bundu mam uz teda skoro vsetko na leto sestra mi poslala balik zo skotska dala som jej nakupit tak mam pokoj

nefertitka
7. bře 2013

@moka27 no to ma mrzi:( to musi byt strasne takto uz v pokrocilejsom stadiu...drzim palce, nech ti to uz tento krat vyjde...
@bambi7 my sme sa rozhodovali medzi Pifflovou a Rontgenovou ..... a skoncili sme na Rontgenovej🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru