Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
27. pro 2013

@zuzkat1 budeš kupovať obom rovnaké lebo sa budú biť inak :D
mám v hlave nejakú loptu, to sa rád hrá-možno nejakú hovoriacu a plán je ušiť mu aktívnu kocku, ale to aby som začala :D

lenka07
27. pro 2013

@tamarar ahoj ja som mala presne takú istú zlú skúsenosť a teraz čakám na dobré výsledky keď mi vzali krv na toxoplazmu tie boli negativne no vyskočili vysledky na na virusy a mám v sebe agresivny virus herpesu tak beriem lieky naň musím to vydržať a snáď sa nám to podarí do tretice ale až niekedy v marci skusime aby sa telo vysporiadalo so zmenamy po liekoch a túžba po dieťatku je veľká aj keď mám doma tri krásne deti a v nebíčku dvoch anjelikov ☹ nevzdávam sa a ani ty budem ti držať prsty aby sa to podarilo 🙂 prajem ti to z úprimného srdiečka 😉

zuzkat1
27. pro 2013

@ellysa uvidim ako bude hanka reagovat.zatial sa velmi tesi..

julka82
27. pro 2013

@lenka07 ahojky tebe brali krv na vysetrenia po druhom potrate? Lebo mne po prvom nechceli zistovat nic.

zuzkat1
27. pro 2013

@julka82 po prvom nezistuju... To sa berie ako normalne...

mili1
27. pro 2013

Ahojte, Nef malá je krásne, mab jéééj vy ste už komplet rodinka 😵 gratulujemmm aj ked opozdene 😉

nefertitka
27. pro 2013

@ellysa no spieva to par veci, rozprava, svietia tomu kridla, mava s nimi a ked to posuva, tak akoze lieta, hybu sa pritom kridla...
tak uz som pred chvilou doniesla skrecka, chudak, dali sme ho do klietky, chvilu behal a teraz pol hodinu stoji v jednej polohe a vôbec sa nehne....myslite, ze je vystraseny, ci co?

nefertitka
27. pro 2013

som zvedava, ako Niki rano zareaguje 😝

mabe
autor
27. pro 2013

ahojte, tak dneska dopo na vycházce pekne spolu všichni, odpo k nasim. zítra dopo bych zase chtěla jit ven a odpo k tchanovcum zase. pak uz budeme mit volno, tatku mame doma do 2. tak si ho uzijeme, jestli z nas nezesili. 😀

mabe
autor
27. pro 2013

@nefertitka jee, to bude nikca prekvapena 😉 urcite kreckovi nic není, jenom sleduje..a jakyho mate?

nefertitka
27. pro 2013

@mabe dzungarskeho🙂

mabe
autor
27. pro 2013

@nefertitka to bude nikca nadsena 😉 pak napis..

mabe
autor
27. pro 2013

@nefertitka jak se jinak cítíš?

nefertitka
27. pro 2013

@mabe napisem🙂 este blbo aj psychicky a co sa tyka kramov, tak dnes ich mam besne,,,,

ellysa
27. pro 2013

bože baby ja som na pokraji nervového zrútenia, wiliam je strašne na mna prilepený, až chorobne, malá večer plakala nech ju hladkám po hlave a tak chce zaspať, chúďatko choré, no nie Wiliam si vydobil aby som s ním ležala doteraz v posteli ako som sa pohla rev a ešte nespí, muž prišiel teraz od rána od 5 v robote, mňa už to nebaví, nebaví ma jeho robota, bol tam už včera a ešte na štedrý deň do obeda, toto sú svoatky a tak je to stále, stále je tam do noci
nebaví ma už Wiliam, nemôžem doma urobiť nič, kď chcem niečo spraviť zavesí sa mi nohu ziape, normálne som teraz v stave že sme ho ani nemali mať, s Oli sa už vôbec nehrám, nič, lebo on to nedovolí...
zajtra máme ísť j našim ešte som ani nezačala baliť

nefertitka
27. pro 2013

@ellysa mas toho teraz naraz vela...mas nervy na dranc...verim, ze si v strese, ale ked budu obaja vacsi a hlavne William, tak to bude omnoho lepsie, len toto si "pretrpiet" a hlavne ak su obaja naraz chori...neda sa lahnut si s oboma naraz?
No a to s tou robotou ti verim, tiez to neznasam, ked je tam moj dlho...teraz je nastastie doma az do 2.1.

nefertitka
27. pro 2013

@ellysa a u vasich to bude lepsie, pomozu ti 😉

mabe
autor
28. pro 2013

ahojte, tak dnesni noc hruza, ja mela jakysi strevni potize, tak me bylo blbe od zaludku a pak me bolely streva nez jsem se...asi prezrana z tech svatku. 😀 no, dospím tu noc na zachode po obede. tedka anicce provetravam skrin a maly věci davam pro pepku do krabic, ještě si chvilku pocka na ne. manza sel na chvilku do práce, uvaříme obed a pak ten spanek snad. odpo jdeme k tchanovcum.
jo a včera se nam podruhe anicka ztratila v obchode. poprvé v intersparu a tedka v tescu. my byly s manzou spolu a ja se rozhodla jit pro sampon a anicka se manzovi vytratila, jak cucel do regalu. hledaly jsme ji tak 5min, silenych pet minut. plno lidi, ze bylo spatne videt do ulicek. pak jsme ji nasli na druhé strane tesca, pry me hledala. 😝 minule si sla pro piti, ona se vůbec nebala a sla nekam dopr* 😝
@ellysa musí to byt hodne narocny tedka pro tebe. urcite to obdobi p 😝 rejde. a když ještě manza je porad v praci...

nefertitka
28. pro 2013

Ahojte, tak skrecok mal velky uspech🙂 dve hodiny sa od neho nehla, teraz spi, tak zatial kuka telku a kazdu chvilu sa ma pyta, ci sa uz nezobudil 😝
A nakoniec mu vymyslela meno fifi

nefertitka
28. pro 2013

@mabe mne sa raz Niki stratila na par sekund a myslela som, ze sa zblaznim, ste museli mat obrovsky strach

mabe
autor
28. pro 2013

@nefertitka bylo to sileny, ja v prvním okamziku manzovi nadala a dost, ale to se proste stane. 😝

nefertitka
28. pro 2013

@mabe no to by som aj ja urobila, akoze moze sa to stat, ale nemalo by sa, nie je to sranda...

nefertitka
28. pro 2013

chuda moje male, skrecok stale spi a Niki je nestastna...ze co sme jej to kupili za skrecka 😝

zuzkat1
28. pro 2013

@nefertitka my mame fifu-psa🙂

nefertitka
28. pro 2013

tak dieta je hotove a pozera do telky, oslava za nami🙂

nefertitka
28. pro 2013

a inak ja som tiez uplne vypluta, kamosky ma este volaju von, ale jak som cely den stala pri robeni chlebickov a vsetkeho okolo toho, normalne nevladzem ani prd...

@ellysa dnes je lepsie?

mabe
autor
29. pro 2013

ahojte, tak pepka je porad jakasi zahlenena. vždycky ji to zacne kolem 6h ranni, asi jak uz dlouho lezi, tak chrci.takze jsem vysala a uz jsem nasadila aji nasivin. ma uz tu rymu tyden, zkousela jsem to sterimarem, tak jsem pridala nasivin. přes den je to dobry, ale k ranu jak dlouho lezi...teplotu vůbec nemá, nekašle, atakze si myslim ze to neni tak hrozny. anicka uz sem tam zakasle, ale ryma ji netece, tak za tyden skolka. 🙂
dneska dopo zase prochajda a odpo prijdou tchanovci se podivat na stromeček.

lenka07
29. pro 2013

@julka82 po druhom som si to žiadala 🙂 mala som taký pocit že to treba zistiť

lenka07
29. pro 2013

@julka82 ja som to žiadala lekar nebol nadšený že som to chcela ale potom bol rád že sme to zistili a už sa to lieči mám tabletky ešte na dva týždne a potom ešte na podporu imunity a hurá smelo možme skúsiť už by to malo byť úspešné ja tomu verím aj vám budem držať prsty aby sa to podarilo a boli sme šťastné mamičky so svojími babetkami 🙂

julka82
29. pro 2013

@lenka07 no verím, že to už nezažijem, ale dr povedala, že po druhom už nejaké vyšetrenia robiť bude. Ak by aj nechcela tak by som išla do car a zaplatila za to. Tak držím palčeky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru