Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
29. pro 2009

cafte babulky ako sa mate?tak uz mam nove foto ako domi narastla kuknite

a kde ste haloooooooooooooooooooooooooo

mabe
autor
29. pro 2009

ahoj bambi, tady

mabe
autor
29. pro 2009

ja slamena vdova 😒

mabe
autor
29. pro 2009

dominicka je krasna, takova pekna princeznicka. 🙂 vis, vsichni v tt jako ja rikaji, jak je mimisci kopaji. ja malou citim celej den, ale tak nejak porad stejne. zadny obrovsky kopance. snad je vsechno v poradku, ale zase to neni zadna fotbalistka, ze? holcicka moje mala. jinak mam +8kg. nevim, jestli je to malo nebo akorat...tatku mame na horach od soboty, uz se nam styska a spatne spi. zitra v noci prijede domu, uz se tesime. zitra si jdu pro vysledky cukrovky a na chvilku do prace neco dodelat. jinak se mame fajn, brisko roste, vyfotim jak manza prijede s fotakem, uz je tezsi. po delsi dobe se pronese. ruce a nohy napuchavaji. nejhorsi jsou ruce, rano a vecer je mam pekne napuchly a boli klouby.

a co vy?

katka22r
30. pro 2009

kocky moja mala je taka vybita prve spinka na celom ctg a ked dr.povedala ze si nas nechaju zacala kopkat ako blazonko od pondelka sa vobec neotvarame a objednala nas na 7.1 uz aj s taskou tak uvidime ci nas neposle domou,ja si myslim ze jej je v brusku dobre,ked nechce vonku ale aspon novy rok oslavime 2v1🙂

mabe
autor
30. pro 2009

dobre ranko devcata,

tak v noci jsme krasne spinkaly. doma je doma. 😉 tedka cekam na tatku, poveze me pro ty vysledky z cukrovky a pak do prace. na obed snad uz budu doma.

kati, libi se ji u maminky 😉

katka22r
30. pro 2009

no mabe asi ano 😀

bambi7
30. pro 2009

cafte babulky

mabuska dakujeme a co mate babule dnes na plane?

ellysa
30. pro 2009

ahojte
bambi domi je fešanda, taký malý zajko smejko 😀 to je radosť mať ju domka
mabe no to ti verím, že ti je už smutno,ale deň ešte vydržíš 😉 a neberieš to magnézium?
katka no malá chcela byť ešte na silvestra v brušku a oslavovať, predsa je len tým bábatkám v brušku lepšie 😀 7.1. idem aj ja na kontrolu a je to deň narodenia môjho synovčeka, tak ti budem držať palce.
ja sa dnes chystám učiť, fuj po troch rokoch zasa v knižkách 🙄 sa mi nechce ale musím, ale len tak 4 hoďky tomu dnes dám.
Inak krpčeka sa mi zdá, že niekedy cítim kopkať ale nie som si istá, či je to ono, a voláme ho už len Viluško aj keď nevieme, čo to je, ale som si na to už tak zvykla, že keby to bola baba tak ani neviem ako ju volať
😀

nefertitka
30. pro 2009

ahojte,dakujeme za gratulacie🙂 oslavabola dobra,Niki dostala kopu darcekov;)
bam Dominika je taky zlaty smejko🙂
a inak nam uz idu zubky hore a aj dalsie dole...som vravela,ze pojdu vsetky naraz🙂

elly,to kde si nabrala tolko tyzdnov uz? 😀 normalne neverim;)

mabe ako sa vodi,uz funis? 😉

mili,aanda,vy si ako nazivate?

mili1
30. pro 2009

Ahojteee, bam malá je krásavica, teda obidve steeee, 😉 🙂
Nef tak super ked je po oslave,,,aj my gratulujeme s Nikim trocha neskor
My chceme tiez zubky nam este nechcu ist 😒
Nef mame sa dobreee
My sme včera mali navštevu kamartov tak sme šli spať okolo druhej v noci...A predstavte si začali rozoberať pôrod tak to bola sranda počuvať troch chlapov 😀

bambi7
30. pro 2009

cafte babulky dakujeme
no je to nas pokladik

a ako sa mate co mate v plane na silvestra?
my budeme domka a uvidime co sa bude diat 😀

mili ako sa mame?

elly a co sa ides ucit? 😅 jaj ani mne by sa uz nechcelo 😀 som rada ze mam po skole

mili1
30. pro 2009

Ahojjjj ,,, my budeme tiez doma na silvestra...ja som rada ze budeme doma s našim malým drobcekom to bude najkrajší silvester....
Inač bola u mna kamoška ktora žije v Taliansku a nechcela deti doteraz odkladal stale ale ked videla našho malého drobca tak už chceee taká bola zlatáááá
Bam ako sa máte?

bambi7
30. pro 2009

ahoj moja

mili1
30. pro 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

bambi7
30. pro 2009

my sa mame dobre mala rastie a co vy ?co nove

mili1
30. pro 2009

My sa máme dobre,papáme a tiež si rastiemeeee,,,,
Vy už papáte všetko???

bambi7
30. pro 2009

no vsetko nie ale uz papame klasika zeleninku, ovocie...maso kuracie aj cestoviny bezvajecne sme skusali roztek lubi a tak
vobec nechce nic ako vyzivu alebo nieco kupovane z flasticiek tak jej vsetko robim sama aspon viem co papa 😀
skusala som vyzivu a vyhadzala sa tak uz jej davam len co spravim doma 😉

a vy ako co papate

bambi7
30. pro 2009

a lubi kase od hami ale len tu hruskovu a viaczrnnu to miluje skusala som malinovu a tu nie 😀 tak a papame jogurt teda activiu bielu a do toho dam bud banan alebo piskoty tie detske a papame

bambi7
30. pro 2009

a ake darceky ste dostali pochvalte sa 😀

mili1
30. pro 2009

Aj ma papame to čo vy,ja už davam aj uvarene vajičko raz za tyzden , lekar kazal, papa všetko, masko, zeleninku, cestovinky, aj robim, aj z flaštičiek, jablčko lubi nastruhane, vyživky tiež spapa to lubi .,

bambi7
30. pro 2009

hej aj ja davam vajce teda len zltok nam kazal lekar,nasa flasky nechce vobec tak robim ale ved to je sup sup 😉

mili1
30. pro 2009

Aj nas lubi kaše ale len od nestle tie mliecne, aj ryzové, aj my papame biely gjogurt activiu, alebo pro bio, to ma velmi rad, do toho som banany ani piškoty neskušala vyskusam už
Darčeky dostali sme len malickosti kozmetiku, oblečenie, a maly kopa hračiek a oblečenia, a my si s mojim ešte chceme niečo väčšie kupiť pre oboch 😉 🙂
A vy?

mili1
30. pro 2009

Aj my žťltok a čo ešte zvyknete?
Ake ovocie ešte papate?

bambi7
30. pro 2009

aj my same hracky a kopu oblecenia 😀 a ja kabelku penazenku oblecenie parfem a tak klasika 😀

idem mala ma vola 😀 snad nabuduce pokecane viacej tak sa maj musime urobit v lete dake stretko 😉

mili1
30. pro 2009

Žltok davaš do polievočky? alebo len same?

mili1
30. pro 2009

Tak sa maj,,, zatial paaaa

bambi7
30. pro 2009

mili zltok teda uvarim vajce a dam zltok do polievky alebo mi kazala lekarka ze jej mozem na roztek dat maslo ale len klasiku so zltkom 😉

bambi7
30. pro 2009

teda vymiesam klasicke maslo a uvaren zltok ako taku pomazanku 😉

katka22r
30. pro 2009

ta len papkajte a hlavne zdravo 😉 mne posledne tyzdne ide na chut same vyprazane ale vyvarujem sa tomu a tak som si dnes dala spagety 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru