Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
8. led 2010

ahoj bambi, ja tedka delam gulasek fazolovy s veprovym masem. mnam. jinak jsem unavena, vcera jsme dosly zase o pulnoci, aspon jsem se tentokrat v noci vyspala. 😀 sla jsem jenom jednou curat. dneska budu odpo zehlit nase veci. tedka premlouvam anicku, at se hejbe. asi je taky unavena ze vcerejska z nakupu a dva dny spatnyho spani. snad je vse ok. nejak se ji nechce, lenore. a to jsem jeste vcera rikala mamce odpo, ze nevim, kdy spi, ze ji citim celej den aji v noci a uz je to tady. jak jsem psala, uz tedka nenakupuju obleceni, az se narodi.

bambi7
8. led 2010

mabuska len si pekne oddychni a kukaj tv 😉 pekne sa napapajte a oddych 😉

mabe
autor
8. led 2010

tedka jsem na netu a gulas se dela v papinaku, pak si lehnout a odpo zehlit. zitra mozna pujdeme s nasema na jidlo do hospody a pak se mamka podiva se mnou na ty oblecky zdedeny na velikosti. jeste me rekne, co je maly a co ne. ja se bez stitku nejak v tom nevyznam. 🙂

sarlotta
8. led 2010

já mám navařeno krupicové noky a žampionovou omáčku.
Jinak se mám furt stejně. Ráno záchod a pak už klídek 😉 25.1. nás čeká NT.. se nemůžu dočkat.

mabe
autor
8. led 2010

sarlotko, to je dobre, ze se mas ok az teda na to rano, ale to se da, ze? 🙂

sarlotta
8. led 2010

no už jsem si zvykla... co nadělám. vyzvracím se a je mi dobře... jinak by mě tlačil žaludek celý den.

mabe
autor
8. led 2010

poblit a je dobre. 😉 😀

bambi7
8. led 2010

ja dnes robim palacinky ......

sarlot to vracanie jaj to poznam vracala som do 17t potom to preslo 😉 tak drzkam palce nech to prejde

mabe
autor
8. led 2010

palacinky jsou taky dobry. 🙂

bambi7
8. led 2010

no mnam 😀 vsetko sladke je mnam 😀

bambi7
8. led 2010

no babulky idem uspat domi tak pekny den 😉

mabe
autor
8. led 2010

ahojky 😉

mabe
autor
8. led 2010

pro zajemce - fotky v albu 🙂

aanda
8. led 2010

mabe, presne, ked bude malo, dokupis.... ja som mala 56-tku a ani sme ju nepouzili kedze maly mal 55cm a mal hroooozne drhe ruky....
mabe, mne sa najviac osvedcila zavinovacka so snurovanim, lebo ked sme sa ucili kojit tak som ho tam mohla zavinut tak, aby sa velmi nevrtal....on ma furt s rukami odtlacal a furt s nimi sibrinkoval..... ale to uvidis sama, co ti bude vyhovovat....
😉 z tej na suchy zips sa mi stale vykopaval aj v noci, to som nebola velmi s tym spokojna...a aj ked sme ho nosili, tak to furt odkopal ten spodok

ellysa
8. led 2010

tak už som späť, unavená jak pes ale spokojná, lebo som vybavila, hneď je človeku krajšie na svete 😉 . Ešte som stihla zájsť aj do mothercare, no ruky by mi odtrhlo keby som niečo nekúpila, keď bude čas dám foto. Inak nikde neviem zohnať obyčajné bavlnené dupačky, všade majú len overalíky alebo dupačky ale tie flaušové a to nebudem na naše letné mini kupovať. Zajtra ideme do SCS do Viedne, tak uvidím, asi zasa neprídem naprázdno.
Som strašne unavená ale musím sa aspoň hoďku poučiť, potom variť lebo keď príde manžel budeme sa udobrovať 🙂

ellysa
8. led 2010

no tak už som pridala foto kuk do nového albumu 🙂

mabe
autor
8. led 2010

elly, paradni ulovek. to si nakoupila v Kice? jinak ja jsem taky mooc unavena, tedka jsme vstaly, spaly jsme 3h. 😝 😀

ellysa
8. led 2010

mabe niečo som kúpila v next a tie žlté vecičky v mothercare, mali dobré zľavy inak sú tie obchody podľa mňa drahé, aj keď veci úžasné.
No ja som si ešte neľahla ale cítom, že už pichádza kríza, večer musím zaľahnúť skôr,zajtra a ôsmej vyrážame do Viedne

mabe
autor
8. led 2010

elly, ja vcera litala s mamkou po nakupech a vecer na zapase basketu manzovi a pak jsem myslela, ze me uz upadnou zada a bricho. hruza. dneska jenom odpocivam a tak za hodku zacnu teda zehlit. mala se moc nevrti, asi toho taky mela dost a spi.

ellysa
8. led 2010

fúúúú tak to ťa obdivujem, ja som včera bola v meste tri hoďky a už ma pichalo v bruchu a krútila sa mi hlava, ale ja som blbá a od ôsmej rána som jedla až o jednej, tak mi asi klesol cukor.
Naše bolo tiež včera večer a dne s doobeda ticho a teraz sa už asi tri hodiny vkuse mrví 😀

katka22r
8. led 2010

juuuj ta ja mam taky zaludok roztiahnuty elly ze ked nezjem daco dlhsie ta sa mi kruti hlava jak sialena 😉

ellysa
8. led 2010

no treba nám pekne pravidelne papať, to znamená nonstop 😀

katka22r
8. led 2010

tak tak

mili1
8. led 2010

Ahojte babulky, mab ja este pre nich robim ale uz asi nie dlho,,, 😀 teda uz ma to nebavi 😒 a furt ma len rozculuju ako dnes a potom mam zlu naladu cely den a to mi netreba uz 😒
Mab j ais myslim ze kazdy porod boli,,, daj si epi - ja som za nu platila 2100 Sk a pomohla mi 😉 🙂
oblecenie sme mali nakupene 56 a vynosil vsetko aj ked niektore mal oblecene len raz takze az tak vela nemusis kupovat....a nas bol od zaciatku v perinke stale lebo ja som kojila a to bolo lepsie aj drzat ho aj kojit tak nam to odporucali aj v nemocnici lekarky aj laktacne sestry ... 😉 a bolo to fajn ... a mali sme aj zavinovacku a tu sme pouzivali ak sme sli k lekarovi a bola som s nou spokojna.... 😉 🙂

mili1
8. led 2010

Elly a kukam ze ty si uz 20tt ako rychlo to uteka ...
Katka ty si este tu? Ja som si myslela ze si uz porodila....

mabe
autor
8. led 2010

mili, ja nejak nechapu - jakej je rozdil perinka a zavinovacka? promin asi mam demenci, ale ja myslela, ze je to stejny.

mili1
8. led 2010

Mab perinka je tak na snurovacky a zvykne byt biela, teda ja som este farebnu nevidela ale mozno uz su,,,
zavinovacky su take hrubsie a my sme mali na suchy zips ale su aj na snurky...
A inak kukala som foto,,, pekné brusko,,, a pekny kočíky my máme skoro taký istý....trojkolku a taky cerveno-bordovy... 😉

mili1
8. led 2010

Pišem ako tatar... 😀

mabe
autor
8. led 2010

mili, aha, klasicka perinka. 🙂 dekuju za pochvalu brisiska a kocarku. 🙂

bambi7
8. led 2010

ahojte babulky

no mabuska krasne brusinkooooooooooooooooooooo a kocik sa mi velmi paci ale to som uz pisala 😉

elly tak dobre zajtra nakupte aj ja tam rada chodim vzdy kupim uplne ine co chcem 😀 ale neva je tam super vyber 😉

mili tak len sa nedaj nahnevat s robotou 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru