Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
8. únor 2010

farmarska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , neviem čo povedať
babuľky odkiaľ to viete? a mala aj nejaké ťažkosti počas tehu? ja to nechápem, ☹ ☹ ☹ chúďatko

katka22r
8. únor 2010

ahojte kocky len tak som na rychlo citala tak vy dietujete?ta co? 😒

a co sa stalo farmarske?

inak kocky podla vas mam malu budit na papanie ci nie?ona v noci tak sladucko spinka 😒

mabe
autor
8. únor 2010

sarlotka s tim prisla, pry farminka psala nekomu z diskuze zamlklinek. nevim, jak se to stalo.

kati, ja bych ji nebudila, pokud ti to nedela problemy z hlediska prs. ale ja vim prd.

ellysa
8. únor 2010

kati ahoj
farmarskej umrelo bábätko v 21tt ☹ ☹
no diétujeme, ja musím-mám tehu cukrovku, dnes som už aj vyfasovala glukomer a mám sa merať a baby chcú byť ešte krajšie
s budením ti neporadím 😅

casia
8. únor 2010

volala to tercii ze zamlklinek, ráno měla normálně kontrolu na sonu a tam jí řekli, že nevidí pohyby a srdce, doufalo se, že to byl omyl a tak jela do nemocnice a tam se to bohužel potvrdilo 😨

katka22r
8. únor 2010

farmarskej co???? ☹ ☹ ☹ ach moje chudatko....

ellysa
8. únor 2010

ja som z toho 😔 😔 😔 😔 , človek so mzslí, že je už za vodou a potom... mechcem ani myslieť na také veci...
ja som na ňu myslievala, že sa tu dlho neukázala, či je všetko ok, ale toto som nečakala...
casia, ofs, teraz je asi na to blbá chvíľa ale verím, že za chvíľočku budete obe tehu a že to všetko dobre dopadne

katka22r
8. únor 2010

no drzim prsteky aj ja

casia
8. únor 2010

díky 😵

lendaw
8. únor 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám za sebou missed v lednu a září 2009. Dnes jsem 9+0tt, ale před týdnem mě pustili z nemocnice, protože v 6+5 jsem začala silně krvácet a šlo to ven i s kousky sliznice. Naštěstí se vše zatím vyvíjí dobře. Beru "Utriš" 2-0-2 a mám nařízený klidový režim.

ellysa
8. únor 2010

ahoj lendaw, jasné, že môžeš vitaj a nch ťa všetko zlé v tejto téme obchádza 🙂

casia
8. únor 2010

lendaw, kočko, jasně, koukám, ty sis teda taky prožila,to je děs, snad už bude všechno jak má, držím palce 😉

mabe
autor
8. únor 2010

Ahoj holky, tak nervozita vladne. ach jo. snad me daji jeste nejakej ten tyden. jinak jsem znova kontrolovala tasku a najednou manza, at mu rekne, co vsechno pak ma delat. tak tim me vystrasil. ja hned, to si myslis, ze si me tam uz nechaji??? je normalni, abych mela porad boule? porad se vystrkuje, porad na me cuci hlavickou.

sarlotta
8. únor 2010

Mabe, neboj,myslím že to bude dobré a že Ti ještě nějaký ten týden dají.. každý den je dobrý... a manžovi můžeš dávat instrukce i přes mobil, neboj hlady určitě neumře a ostatní věci se nepos. kdyby náhodou. 😉
myslím na Tebe.

mabe
autor
8. únor 2010

sarlotko, tedka jsme znovu sbalily kabelu a ja mu ukazala, co a jak. snad nam jeste daji nejakej ten tyden. ale kdyby byla ohrozena, tak jasan, at jde uz radsi ven. ale jak se to blizi, tak mam nervy.

mabe
autor
9. únor 2010

Ahojte,

tak uz to je tady. Noc, manza rikal, ze jsem spala, protoze jsem funela jak lokomotiva. Ale budila jsem se kazdou pul hodinu. Jsem dost nervozni. Snad nam daji jeste nejakej cas na rust.

katka22r
9. únor 2010

mabe myslime na teba s malou🙂

mabe
autor
9. únor 2010

kati, dekujuu

katka22r
9. únor 2010

nebojaj vsetko bude dobre a o chvilku budes anicku drzat v naruci krasny pocit 😉

mabe
autor
9. únor 2010

na to se tesim, ale nejak mam strach z porodu. uz se to stejne blizi, tak jako tak, ale nejak nejsem psychicky na to pripravena 😝

katka22r
9. únor 2010

neboj ono to pride samo a ani sa nenazdas..posielame pusinky a vela energie 😉

mabe
autor
9. únor 2010

tak jdu

mili1
9. únor 2010

Ahojte babulky,,, bambi mame stale problemy s PC 😒a z notebooku je hroza pisat...dufam ze nam to coskoro opravia....ale aspon som vsetko poupratovala.... maly je taky umrncany tak sme stale na rukach 😀 no co uz
Katka ak ti pekne papa cez den a sa napapa a pekne pribera nebud ju / nemusis...ako casto cez noc papa?
Vitajte nove babulky lendaw, ofs... viem ze je to tazke ale treba ist dalej...ja som to prezila aj ostatne babulky a dockali sme sa....coskoro sa podari ja verim a drzkam vam palceky... 😉 🙂
my sme absolvovali genetiku, hematologiu, aj imulogiu...protilatky, gynekologiu / horm. profil, ster z krcka , chlamydie, urea, mykoplazmy ...ale bambi to vie lepsie ona vam napise co vsetko treba
Mab ja si myslim ze mas uz dobry tyzden a ked by ta nechali este to trocha predlzia ale myslim ze vsetko bude v poriadku a anicka vydrzi... 😉
to mi je luto farmarky...jooj 😢 zivot je taky kruty...clovek sa uz tesi a toto..neviem co dodat... 😢
Mab a ked budes mat cisarsky tak sa nebo porodu .... 😉 🙂 a ked uvidis anicku zabudnes na vsetko 😉

sarlotta
9. únor 2010

Mabe držím palušky 😎

katka22r
9. únor 2010

mili no papame 2x za noc...myslis ze dost?

casia
9. únor 2010

mabe, držím také palečky 😉

ellysa
9. únor 2010

aj ja držím palce,ale hádam sa nám ešte mabe vráti 😉

mabe
autor
9. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem cekala 1,5h na primare a nedockala, nakonec musel prijit jiny dr. to neva, jenom kdybych dosla o 5 minut driv, tak jsem hned hotova. Nicmene ko dopadla ok, prutoky v poradku, voda min, ale v norme. Pekne jsme vyrostly. Mame 2280g, minule 1800g. takze jsme pekne pribraly. ko za tyden, nejdriv rekl za 14 dni a ja se zeptala, to se nic nepokazi, ze? a on, tak teda za tyden, ze pak udelame zatezak atd.

sarlotta
9. únor 2010

mabe super, je to možné tolik vyrůst za 14dní🙂))) oni ty jejich měření nejsou přesná🙂))) většinou hádají míň.

tak pěkně papej každé deko dobré 😎

casia
9. únor 2010

tak super 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru