Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
16. črc 2009

a žena toho primára je moja hematologička, tak možno to dajú nejak dokopy 😉

bambi7
16. črc 2009

ahoj elly to je super aspon bude viac nazorov 😉 a super ze ste boli na kupku aj ja by som sla ale asi o rok 😀

ellysa
16. črc 2009

a potom si do s Dominikou užijete, no podľa mňa by ste už aj teraz mohli- u nás chodí veľa rodičov aj s bábätkami sú tam stromy a veľa trávy, tak sa dá najsť v pohode tienik, a z blavy je to kúsok (Hainburg)

nefertitka
17. črc 2009

ahojte...akurat som muzovi navrhovala,aby sme sli do Hainburgu alebo do Brucku🙂 ale vikend ma byt skaredy; 🙄

ellysa
17. črc 2009

Nef v Brucku som ešte nebola, len cez plot sme pozreli. Ale chodievame často aj k Neusiedlu a tam je to tiež veľmi pekne urobené pre detičky, aj prebaľovacie kabínky a také malinké záchodíky aby detičky mohli ísť samé a tiež je tam veľa stromov. No víkend hlásia hnusne, my sa asi ešte dnes večer pôjdeme okúpať a cez víkend asi bude nejaký vílet 🙂, kúpili sme si tú Niederosterreich card, tak môžeme chodiť 😀

casia
17. črc 2009

ahoj kočeny, no jo elly, to mě bylo jasné, že Ti to bude šrotovat, proto jsem tak dlouho otálela Ti napsat svůj názor, protože jsem to pořád četla a věděla, že máme stejné výsledky a říkala si, jestli mám napsat jak to vidím a nakonec mi to nedalo, to jsem celá já🙂))))))))))))))))
v klidu, druhý názor bude fajn a uvidíš, ono je to skutečně strašně individuální a složitý, taky se strašně bojím třetího nezdaru, no uvidíme jak bude, já se včera objednala do pronatalu, ať už se něco děje a doufám, že než tam v září půjdu, tak už budu těhu a ok..
mabe, držím palečky, mám z Tebe radost, neboj se ničeho, co je dobré pro tebe, je dobré i pro mímo...odpočívej, ale normálka, dítě se nedá vyležet, tak bud přirozená...koupání závidím, já mám moc práce a nestíhám, dneska musím doma uklidit, ještě, že máme klimatizaci 😉
Zítra jedeme na návštěvu a v neděli taky, se těším už na pivko a pohodu...
Nějak nakouknu, užijte si vikendy...

mabe
autor
17. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet. Na endo jsem sla na lacno a sestricka rikala, ze sem se mohla najest. Venku vedro a hlavne dusno jak svina. Nedela me to dobre. Porad jsem pila po ceste. Pak jsem jela k nasim - tatka byl doma a zkoukla jsem darcu. Pak jsem jela s tatkou nakoupit kratase a za odmenu me odvezl domu. 🙂 Udelala jsem si teda jeste velkej nakup. ALe uz jsem uhondana a hladova. Mela jsem jenom jeden krajic chleba u nasich a to sem ho jeste do sebe nacpala nasilim - nemela jsem chut. Tedka trosku citim brisko, takze se napapkam a lehnu. Pak neco malo poklidim. Mamka prijde odpo a obarvi me hlavu. 🙂

A co vy koceny?

Casi, diky. 😉

mabe
autor
17. črc 2009

Tak holky, jdu si lehnout. Napapana a mam uplne unavove mdloby. 😀 Tak jdu regenerovat. 😀

mili1
17. črc 2009

Ahojte babulky..... mab len pekne oddychuj....u nas je hrozne horuco , aj ja by som sla na kupko vykupat sa
Ja som zavarala marhule tak budeme mat co papat....
Bam no a super ked mala vyrastla...My pojdeme v pondelok do poradne tak uvidime kolko nas pribral lebo furt by len papal - hladosko po ockovi 😀

mili1
17. črc 2009

A prajem vam krasny vikend 😉 🙂

mabe
autor
17. črc 2009

Ahoj mili, odpocivam, odpocivam. Vedro je teda svinsky. Tedka jeste dopapkavam fazole - 1,5h spanku mam za sebou. Tedka chvilku budu jeste oddechovat u telky a pak nadobi a uvidim co dal. Ja mam jit zitra na posvatebni party kamarada od 17h - bude selatko atd. Pojedeme tam autem i kdyz tam jede MHD, ale jsem zvedava, jak dlouho to vydrzim. Dneska sem nejak mooooocc unavena. 😒

Bambi, uplne bych zapomela. Malinka pekne roste. 😉

mabe
autor
17. črc 2009

Holky, ty hormony se mnou cloumaji. Tedka si poustim Nedvedi, zpivam si a jsem hodne, hodne na mekko. 🙂

ellysa
17. črc 2009

mabe 😀

ellysa
17. črc 2009

so mnou zasa drme zlosť. S kúpania nebude nič, manžel šiel pomáhať kamarátovi na stavbu-večne má niekto prednosť, už mi to lezie na nervy, viem, že som teraz prcitlivená a nervózna, ale celý víkend má byť škaredo, to nemohol ísť zajtra? 😠

nefertitka
17. črc 2009

elly ja ta plne chapem,moj muz je strasne vzdy unaveny,ked ho niekam taham,ale ked je futbal alebo hokej,tak aj zabudne,co je unava...s tymi muzmi je to niekedy kriz

mabe
autor
17. črc 2009

Elly, to je me lito. Je pravda, ze ma byt skarede. 😒

mili1
17. črc 2009

Cauteeee, 😉

mili1
17. črc 2009

Ste tuuu?

mabe
autor
17. črc 2009

mili, jsem tu, ale ty uz asi ne.

mabe
autor
17. črc 2009

tak vidim, ze nikde nikdo. Ja tedka vyhnala manzu se projet. A jdu zehlit. Nechce se mi, ale v telce nic moc neni, nebo teda je u ceho muzu zehlit. tak ty hromady zacnu likvidovat. 🙂

Holky, co s tim barveni vlasu? Mam pockat? Cetla jsem ruzny nazory.

bambi7
17. črc 2009

cafte babulky

mabus ja som si farbila vlasy po 3mes.aj lekarka ze kludne len nie melir aspon mne tak povedala 😉

nefertitka
18. črc 2009

mabe,mozes sa kludne farbit,ale az po prvom trimestri, existuju keby nieco aj farby bez amoniaku,ja som raz pouzila taku a raz som bola na melire...mne zas povedali,ze melir mozem kludne,lebo ten sa nedava az od korienkov...

mabe
autor
18. črc 2009

Ahojte holky,

tak ja na to barveni kaslu. Nechci nic pokazit. JInak mimisek je hodnej a porad nezlobi. 🙂 Snad to vydrzi. Vcera jsem byla na te krvi a jdu na kontrolu ve stredu. Dneska jsem udelala posledni test a carka je stejne silna jako ta testovaci. 🙂 A uz nebudu nic testovat, uvidime 27.7. 🙂 HOlky, to je takovy vedro, hruza. V noci jsem se porad budila. 😝

mili1
18. črc 2009

Ahojte,,,, mab mne doslova moj doktor zakazal od zaciatku tehotenstva farbit vlasy tak som nefarbila...ani zaiadny melir , vraj su tam skodlive latky a to moze skodit.....Ale potom som si zafarbila s takou farbou bez amoniaku niekedy v 6 mesiaci lebo som uz vyzerala hrozne 😀 :
Ja som dnes upratovala, bol taky neporiadok 😀 maly spinka len so zvedava dokedy 😒
Mab drzim palce na toho 27.....budes uz vidiet fazulku 😵 😵

mabe
autor
18. črc 2009

Mili, diky uz se moc tesim. Jeste neco pres tyden, nemuzu se dockat. 😝

mabe
autor
18. črc 2009

NO nic holky, jdu se vykoupat a nachystat. Jedeme na kamaradovu zapijecku svatby. Budu samozrejme ridit, bude to plno kecu, ale co. Ma tam byt selatko, mnam. 🙂

lidus30
18. črc 2009

Ahojte babulky. viem že je to dlhá doba, ale zvykáme si na malúcha a času na net je málo. Ale v skratke: pôrod - no boli aj príjemnejšie veci ale to ked som videla Janíčka to bolo úžasné. Sme zdraví, chutí nám papať a celkom dobre spinkáme. Maminka s ocinkom sa nevedia dovytešovať 😀
Všetkým vám čo ste tu nové prajem vela trpezlivosti, lásky a sily a uvidíte, že to pôjde. Náš štvrtý pokus je úspešný a NADHERNY!!!!
Mab a tebe špeciálne posielam tfuj tfuj tfuj tehu bacila 😀 zo starej partie si na rade ty 😀

mabe
autor
19. črc 2009

Dobre ranko devcata,

tak vcera jsme dorazily domu kolem 22h. Dyl jsem tam nevydrzela. Bylo to venku a uz me zacala byt zima. Tak sme radsi sli. Dneska popijim cajiky, trosililinku citim krv. NIc hroznyho, ale....Dneska odpocivam. Pojedeme k dedovi dopo a potom mozna jeste vysaju a potom uz nic. 🙂

Lidusko, ja uz tehu jsem, cca v 4tt. 27.7. jdu na kontrolu. 🙂

bambi7
19. črc 2009

ahojte babulky ....my mame relax dnes nerobime nic 😉 mala tu keca a keca 😀

poobede pojdeme von trosku ....inac klasika....

mabus len pekne lezkaj a nohy hore 😉 mne aj lekarka povedala ze po missedoch co som mala je dolezite prve 3m sa maximum setrit viac lezkat...predsa tam boli zakroky...tak len lezkaj moja zlata 😉

a co mate dnes na plane?

lia
19. črc 2009

ahojte 🙂
jeeejj mabiiiikkkkkkk,to vaaaaznnnneee??tak drzim palcule nech je vsetko ako ma byt 😵 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru