Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
10. čer 2009

Jsem porad zrmrzla a trosicku me zacina skrabat v krku. 😖 Cestou domu jsme trosku zmokli a bylo chladno. Jdu se vysprchovat a dat si teplej cajik s citronem.

mabe
autor
10. čer 2009

Holky, tak kde jste?? 😕

bambi7
10. čer 2009

ahojte babulky moje .....no bola som vonku cez den aspon tam spi ale celu noc som bola hore nechcela spinkat a stale plac bolelo ju asi brusko tak asi tak a potom ju uz nebolelo ale uz bola nastartovana pre plac a chcela sa celu noc nosit tak ani nevidim od unavy 😀 no a teraz je tiez hore a kuka a kuka no uvidime....

a vy ako co noveee?

nef ze bublinky to je zlatee 😉 no aj ked v noci to take zabavne nie je ze 😀 😀

mabe
autor
11. čer 2009

Dobre ranko devcata,

tak jsem v praci na 6h. Musim to tady zkontrolovat. 🙂

mabe
autor
11. čer 2009

Halo, devcata, kde jde kdo? 🙂

mabe
autor
11. čer 2009

Cekam tu na vas. Chybeli jste me holky. 😉

aanda
11. čer 2009

Ahoj Mabe,
Este si tu???

mabe
autor
11. čer 2009

Ahoj andy, jsem porad na prijmu - na tajnacku. Dneska je me nejak divne od zaludku. 😒 A z utrose se me chce spat. Jeste ze je ctvrtek. Trosililinku doufam, ze by tehu. Ale je to blbost. Ze by to vyslo hned napoprve a z jednoho. Je to takovy to prvni, ze se snazite. Vsak me to prejde az ubehne par mesicu a nic.

aanda
11. čer 2009

Super, ze uz sa snazite... Asi je to tazke nejako sa nesledovat, ale je fakt lepsie sa netrapit, ked sa to nepodari na prvy - druhy mesiac... lebo potom je clovek taky napnuty, ked sa na to velmi sustredi...
Ozik a s domcekom ako pokracujete?

bambi7
11. čer 2009

cafte babulkyyy moje

mabuska presne ako pise aanda ked sa nepodari teraz podari sa nabuduceee 😉 ale aj tak viem ze budes coskoro tehuuu nebojkajjjjj moc sa na to tesimmmmmmmmmmmm

aanda
11. čer 2009

ahoj bambi... princeznicka rastie?? 🙂

Mabe, to je pravda, urcite o chvilku budes tehu, teraz si uzivaj s manzelikom... potom budes mozno musiet mat post 😉

bambi7
11. čer 2009

ahoj aanda rastie rastie ved nemam cas ani fotky sem dat ale v sobotu dam

a vy akooo?

aanda
11. čer 2009

bambi, drobec kopka, tak sa velmi tesim. lekarka povedala na vysetreni, ze to vyzera OK. Na 3D pozeral podrobne aj srdiecko, kontroloval mozocek, pomeral vsetky kosticky.. na fotkach sa drobec podoba na manzela 😀 , normalne je to uz vidiet.... tak tukam na drevo nech nam to vydrzi... inak chodim teraz do prace, tak aspon mi cas rychlejsie uteka.. 😵

bambi7
11. čer 2009

aanda super tesim sa a este neviete co to bude?

mabe
autor
11. čer 2009

Holky, vsak ano. Ja tedka ani nechci. V sobotu jdeme na tu svatbu a jeste bych si vecirek chtela uzit. 🙂 Ja jsem jenom chtela napsat tedka svoje pocity. Mam prvni mesic volno - tak je to takovy zvlastni pocit.

bambi7
11. čer 2009

jasne mab ja by som sa tesila keby to vyslo hned 😉 no uvidime my len aby si nebola smutna ked to nebude hned ale urcite to bude skorooooooooooooooooooooooooooo

mabe
autor
11. čer 2009

Bambi, jak jsem psala. Smutna nebudu. V sobotu mam tu svatbu a chci si ji uzit a jeste cervenec - plno akci. Ale jasne, ze kdyby nahodou, tak by mi to nevadilo. 😉 Vzdyt rikam, ze by to byl zazrak.

aanda
11. čer 2009

bambi, vieme, chlapec 🙂 pekne ukazal co ma medzi nozickami 🙂

mabe, pekne si uzivaj, a velmi drzim palceky... urcite to bude skor nez sa nadejes... aj u mna to tak bolo... my sme zacali so snazilkovanim, vobec som sa na to nesustredila a na druhy mesiac uz to aj bolo.... 😀 verim, ze aj Vam sa podari v priebehu par mesiacikov

bambi7
11. čer 2009

aanda tak superrr gratulujemmmmmm 🙂 uz mate nieco nakupene?

bambi7
11. čer 2009

babulky idem sa venovat malej tak sa majte krasne 😉

aanda
11. čer 2009

bambi, uz som kupila prve pyzamka a taku machrovsku mikinu 😀 tu vybral moj drahy.. este capicku a rukavicky... a planujem uz objednat aj vecicky z rajdeti. uz mam v kosiku nahodene veci, uz len to poslat a cakat kym to pride. 😉

mabe
autor
11. čer 2009

Holky, ja jdu na obed. Mam svickovou.
🙂

aanda
11. čer 2009

Mabe dobru chut. aj ja zachvilku idem... mam rizotko...

bambi paa... 🙂

mabe
autor
11. čer 2009

Tak uz jsem po o. Jeste sem si musela koupit kolu - mela jsem na ni chut. No tedka jeste prezit 4h v praci a pak hura do mesta. Jdeme k architektovi - konecne - da nam vykresy a mame pres vikend promyslet, co chceme jinak a tak. Pak si musi manza koupit boty na svatbu a nejaky prani atd. Nejradsi bych sla domu, ale musi se to vsechno nachystat. 🙂

mili1
11. čer 2009

Ahojte babulky, ja som nakukla ako sa mate. mab ja verim ze to vyjde tak ako hovori bam ak nie prvy tak na dalsi sup ---- a budes onedlho tehuuuuu a ja sa budem hrozne tesit....a myslim aj vsetky ostatne....
Moj dnes rano prvy krat zaspal , neviem asi od unavy, tak som si porobila zopar veci a upratala lebo bol uz neporiadok , potom ideme na prechadzku je krasne slnecno , aj u vas je tak krasne?
Bam s tymi bublinkami to musi byt parada 😀 😀 a tak ako hovoris v noci 😀

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj holky, tak ja si rikala, ze uz tady bude plno prispevku a ono nic. 😖

Vcera jsme s manzou prolitali mesto. Prisly jsme domu az v 21h. Dneska musim z prace o chvilicku driv - musim ve meste rozmenit 12000KC na 50-ti koruny. Bude to tezky, ale musim - svatebni dar.

mabe
autor
12. čer 2009

Tak budu muset jit driv nez sem si myslela. V CNB maji jenom do 14:15h. Takze jdu v 13h a hotovo. 🙂

lia
12. čer 2009

ahojte 🙂

ako sa mate??co mate novucke??
mabe,kedy testujes??
bambi,vcera som sa pytala na morfologick& utz na poradni a povedal,ze on ho robi,tak je asi zbytocne ist k cunderlikovi.tam by sa malo zistit aj pohlavie dietatka??ci aj skor sa da??
kedy vam zistili pohlavie,v ktorom tt?
na buduce ma cakaju afp,uz teraz sa bojim 😖

mabe
autor
12. čer 2009

Lio, zitra rano. Vubec tomu nedavam, ale rozkaz od doktorky znel jasne. 🙂 Pro jistotu. Zitra jdu na tu svatbu, tak kdyby se stal zazrak, tak at vim. 😉 Tento cyklus vubec nespinim. Zda se me to zvlastni. 🙂

nefertitka
12. čer 2009

ahojte...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru