Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
23. srp 2013

@nefertitka tak mam takovy botky ještě jedny na suchac, nejsou to tenisky, ale snad by to mohla mit na ven. takze myslim, ze radsi ještě koupit na ty dva mesice botky na suchac? třeba ne tenisky, ale nejaky proste takovy ty outdoor, aby teda to mela aji do deste a tak..

nefertitka
23. srp 2013

@mabe ano, myslim, ze to bude najlepsie...

mabe
autor
23. srp 2013

@nefertitka hmm, tak zase další nakupovani 😝

nefertitka
23. srp 2013

@mabe mi hovor...a zas aj na zimu, nove cizmy, oteplovaky su nam uz male...a veru aj prechodne topanky...no bude toho este 😝

mabe
autor
23. srp 2013

@nefertitka no vidíš, oteplovačky to vůbec zatím neresim.

nefertitka
23. srp 2013

@mabe ani ja, len ma to tak napadlo, ze co vsetko zas bude treba... 😉

mabe
autor
24. srp 2013

ahojte, tak dnesni noc zase katastrofa. ja padam na hubu vecer, ale snazim se jit spat co nejpozději, abych v noci spala, sla jsem v 23h a stejne od 3 do 5h vzhuru. 😝 tedka me teda nechal manza spat a sly ještě s anickou tedka ven, ale kdy se vyspim? 😀 dopo budeme doma varit a něco poklidit a odpo jdeme na zahradu kacet stromy a travu, snad nebude prset. jdeme s nasema, tak o anicku bude postarany. 🙂

casia
24. srp 2013

@mabe já Ti to povím, na všechno se vykašli a odpočívej přes den, o Aničku se postará manžel nebo vaši, musíš nabrat síly 😉

mabe
autor
24. srp 2013

@casia ja neuklizim, ze bych vysávala, umyvala zem, okna. tedka si anicka kresli barvama a ja ji prebiram věci, abych dala do krabic, co je ji maly a tak...ja hodne odpocivam oproti tydnum, co mam za sebou 😀 me vadi ten spanek v noci. po obede si chodim lehnout s anickou, vždycky dame 1,5h, ale ta noc je pro me zahada.

mabe
autor
24. srp 2013

@casia a ještě tyden a anicka bude chodit do skolky min na pul dne, takze zase budu vic odpočívat 🙂

casia
25. srp 2013

@mabe nechces na to spani zkusit medunkovy caj, pry je pro tehulky na lepsi spanek vhodny...ja zatim spim jak zabita, spis pres den mi zacinaji dochazet sily....

mabe
autor
25. srp 2013

ahojte, tak dnesek ve znameni prezirani, jsu uplne na prasknuti, skoro jsem ani nedosla od tchanovcu domu, jak me pnulo bricho. 😝 😀 zítra jdu rano na krev na gyndu a jinak jdeme k nasim, tak bude o anicku postarano. 😀

mabe
autor
26. srp 2013

ahojte, tak anicka v noci nejak pokašlávala, tak jsem zustaly doma. mozna naší prijedou odpo nas navštívit.

brisalek
26. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli po "biochemické těhu", kdy přijde MS třeba o 10 dnů později, ale asi to není potrat (nevím přesně jak to rozlišují) se můžeme zase hned další ovulaci snažit ??? nebo počkat na další MS??

nefertitka
26. srp 2013

@mabe male je tal moc hladne? 😀

ja uz chytam totalny stres zo skolky 😒

nefertitka
26. srp 2013

super, volala som na vysledky kultivacie a mam aj streptokoka aj enterokoka 😒

bambi7
26. srp 2013

cafte babule no coskoro skolka aj u nas ale len na 4 hodky ,ani neviem co budem robit bude mi smutno je to 🙂 moj cecok

a co mate nove?
nef ako tiez coskoro skolka co? a nevies co treba do skolky zobrat prvy den ....prezuvky a co take?

mabus ako sa mate?

little_miracle
26. srp 2013

@brisalek ak si to priroda zariadila sama a nemusela si ist na cistenie, tak sa mozete snazit hned 😉 . Drzim palce nech sa cim skor podari!!!

mabe
autor
26. srp 2013

@nefertitka no, to me povídej se skolkou. dneska jak jsme doma, tak si nejak uvědomuju, ze uz to takhle nebude. 😖 je me z toho smutno, ale naprosto si uvědomuju, ze budu mit na anicku vic trpelivosti,...a ona bude s detma stastna. a co ti daji - atb?

mabe
autor
26. srp 2013

@bambi7 taky bych potrebovala poradit, co první den do skolky. 😀 my se mame dobře, ja uz hekam, funim. mala me tlaci, v noci je to nejhorsi. chodim porad curat,...proste tehu poslední dva mesice. 🙂 pristi tyden jdu na velkej UTZ, tak snad bude vse ok. 1x jsem spinila před 14 dnama, ale jenom 2 dny, dr. me prohlidla a nic nenasla. asi jsem se pretahla, musim vic odpočívat. však anicka za tyden zacne chodit do skolky, tak budu mit vic casu, teda asi hodne. ja to budu brat spatne, uz tedka je me smutno. ale vim, ze anicka tam bude stastna, ma strasne rada deti a ja uz jsu taky vystavena trosku po 3,5letech a nemam uz takovou trpelivost s ni na hrani a vymysleni....

mabe
autor
26. srp 2013

@bambi7 co vy? jak vy se mate?

nefertitka
26. srp 2013

@bambi7 urcite prezuvky a do skrinky jej tam dajte veci na pripadne prezlecenie sa....teplacky, tricko nahradne, gatky, ponozky...aj mne je smutno...fuj, ze ale aky stres mam...hlavne tych chorob sa zas bojim a toho, ze bude plakavat znova:(
@mabe neviem, co mi daju...zajtra mam prist...ty si mala ecoli ze?podarilo sa preliecit?co ti na to dali?

mabe
autor
26. srp 2013

@nefertitka ja jsem mela nepatrne ecolu a dala me dr. akorát tablety na zavadeni Macmiron nebo tak nejak. rikala, ze jsem to mela nepatrne, ze kdybych nebyla tehu, tak to ani neresi a telo si s tim pomuze samo. pak me nedělala kontrolni stery, jenom se mrkla. však za tyden me bude delat zase kultivaci, tak asi uvidim,..

bambi7
26. srp 2013

my sa makme ok vsetko po starom v septembri okolo 23 ideme na dovolenku este nevieme presne kam ale je mi to jedno tak uvidime

jaj chorob sa bojim aj ja co domka ako to zvladne no uvidime

bambi7
26. srp 2013

mabus len sa setri ,ja sa s domkou hravam a ucim ju stale nieco nove uz vie pekne abecedu ju to bavi tak sa hrame

mabe
autor
26. srp 2013

holky, vidim ze ta skolka nas desi všechny trosku. ja anicku dam první tyden na dopo, teda po obede a pak se uvidi, jak to bude zvládat, pokud ji tam bude dobře, tak si rikam, proc ji brat domu...

nefertitka
26. srp 2013

@mabe ja tiez inak nemam ziadne priznaky, nic ma nesvrbi, nepali...hm
@bambi7 my tiez zacneme na 4 hodky, necham ju tam aj spapt obed...

nefertitka
26. srp 2013

@mabe to urcite, ak sa jej tam bude pacit, urcite ju tam nechaj aj dlhsie

mabe
autor
26. srp 2013

@nefertitka ja jsem taky nemela zadny příznaky a bylo to tam

mabe
autor
26. srp 2013

no nic děvčata, jdu se natáhnout po obede 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru