Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
26. kvě 2010

Ahojte kočky Tak tu u nás hrozne leje @mili1 prajem peknú oslavu cez víkend @nefertitka moja nebojkaj dopadne to v nemocke dobre A môžeš byť s malou na izbe?To by bolo dobre ak budú mať miesto My odlietame 2.6 večer o 20 a spať až o 23 a izbu tiež musíme do tej 12 tak si asi tiež priplatíme na ten deň Uvidíme

sarlotta
26. kvě 2010

@nefertitka co nadstandart si zaplatit ? na druhou stranu děti se spolu zahrají aspoň.. kočárek si určo můžeš vzít a nebo tam bude erární... to si tam zavolej jak to mají 😉 kamoška byla s malou už vícekrát v nemocce a normal s ní jezdila po nemocničním parku... akorát do města nesmíš s malou, ale může Tě někdo vystřídat a Ty si zajdeš někam na chvilu 😉

nefertitka
26. kvě 2010

akurat som hovorila so svokrou,aka je pre malu nebezpecna anestezia v tomto veku,ze mame pockat,aj ten lekar vravel,ze to kludne vydrzi este aj 17 mesiacov napriklad,podla mna by bolo lepsie jej to dat urobit,ked bude o nieco vacsia,len manzel si postavil hlavu,ze co najskor,musim ho nejak presvedcit...on je neskutocne tvrdohlavy...
neviem si tu cestu naspat predstavit,ako to zvladne mala,ked v noci ma hajat,chudatko...
uz sa tesis?🙂

sarlotta
26. kvě 2010

nef tu dovolenou zvládnete neboj... malá bude mít stejně úplně jiný režim než si zvyklá 😀 hodně pitíček, ubrousků a sušenek sebou, knížky a plyšáka🙂

sarlotta
26. kvě 2010

s tou narkozou nevím.. ale operují se i novorozenci... zas bych nečekala , po 18měs přijde první vzdorové období a kolem 2 roku už Ti třeba nebude spinkat po obědě... to bude ještě horší tam pak být 😅

nefertitka
26. kvě 2010

ja viem,ze sa operuju,ale ked to neni nic zavazne,ta anestezia sa neodporuca...ono to je v podstate o dvoch dnoch,to by sme zvladli aj vo vyssom veku🙂svokra je lekarka,tak si myslim,ze asi pozna vseky tie rizika...ale zas je z ineho odboru,no...neviem co robit...lebo zas nesuhlasim so vsetkymi jej nazormi vela krat

sarlotta
26. kvě 2010

nef tak nemusíš se rozhodnout dnes.. ještě posbírej info a promluv s manželem. a nešlo by udělat zároveň to ct ? když už bude uspaná ?

ellysa
26. kvě 2010

ahojte
nefertitka, no teda ťažké rozhodnutie 😒 , ja neviem, čo by som robila, skúste si ešte poriadne posedieť s manželom a pohovoriť o tom, teraz toho máte plnú hlavu, neboj na dovolenke si oddýchnete-slniečko spraví svoje
baby tak ja som dnes odsala 60 ml naraz sa teším, malinká nás v noci prekvapila,asi je ten kýblik fakt dobrý buvala nám celú noc, teda po kúpkaní papala o polnoci, potom bola asi do štvrť na dve hore a zaspala mi na prsníku, normálne si ho sama pýtala, asi nič nevycucala ale aspoň sa prisala, potom bola hore až o pol šiestej zasa buvala do deviatej napapala a zasa buvá, tak som normálne asi 9 h spala, som to potrebovala 🙂
manžel šiel vybavovať papierovačky, príde asi až poobede, je toho strašne veľa, ambasáda vo Viedni, preklady, vybavovanie dávok ale ak nám to výjde zasa budú peniažky 😉
a ďakujem za podporu
😉
pekný dník všetkým deťúrencom, vlastne sme tu už všetky maminy, to je super, tak šup sarlott rozbieha druhé kolo, potom bambi a potom????
v nemocnici so mnou ležala baba, ktorá mala doa 10 m syna, no kedy to stihli? 😅

nefertitka
26. kvě 2010

sarlotta,tiez som nad tym uvazovala,mozem sa na to spytat.....ale nemyslim,ze to pojde,to su ine oddelenia,ale bolo by to super

ellysa
26. kvě 2010

pridala som fotky 🙂

mabe
autor
26. kvě 2010

ahoj holky, tak jsme doma. deda nakonec nebude doma odpo, tak jsem byla u sve dr. se znaminkama, dala me doporuceni na odstraneni, takze to nemusim platit, naobedvala jsem se a jela jsem od nasich dom. tedka volam dr. na tu chirurgii, tam to nikdo nezveda a na gyndu kvuli sterum a mam nervy z toho. nevim proc, vzdycky to bylo dobry, ale proste to tak mam. sestricka rikala, ze vysledky uz tam jsou, ale pani dr. tam bude mezi 15-17h, tak si mam zavolat pozdeji a ja uz v tom hledam neco jinyho. sestricka prece nerika vysledky, ze? 😝

mabe
autor
26. kvě 2010

nefi, jejda to je me lito,ze musite do nemocnice. 😒

nefertitka
26. kvě 2010

tak sme sa zatial predbezne bavili cez telefon a asi to odlozime,volali sme znova lekarovi a on ze to tak neponahla,ze sa nic nedeje,aj ked to par rokov pocka...ze je lepsie to spravit skor,ale nic zavazne to neni...
elly,mala je taka chutna,nemozem z tych vlaskov🙂)))

mabe
autor
26. kvě 2010

nefi, tak to je dobre, ze jste se dohodly, jak jste chtely. 🙂

nefertitka
26. kvě 2010

no hej,len este mi v hlave viri stale ten kliest...svina jedna...take male babo si musel vybrat...inak ja som kliesta v zivote nemala..ani segra,ani moja mama....na niekoho to vraj ide a na niekoho skoro vobec,to je ako s komarmi,tie si ale pre zmenu radi na mne zgustnu

nefertitka
26. kvě 2010

jej bazant nam sedel na plote 😀
inak predvcerom sme rano sli do petrzalky a medzi devinom a dlhymi dielmi nam zrazu do cesty vbehli dive sine,ich bolo aspon 30,a ako pekne boli zoradene,jedna velka,5 malych,zas jedna velka a 5 malych a tak dokolecka,strasne vela ich bolo,sranda ale nebola,ze sme sli 110km/h a ledva sme ubrzdili...kto by to bol povedal,v bratislave a svine v lese 😀

mili1
26. kvě 2010

Ahojtee, elly tak ako pise sarlot malu nechavaj prisat alebo mojej znamej to šlo aj so suplementorom a potom sa jej riadne prisal bez
ked nie tak skusaj odsavat ,,ja doteraz použivam elektricku medelu a ta je super, mala som aj mechanicku ale to sa neda porovnať. .. 😉
Elly za bambi možno ja 😀 😝 no uvidíme 😀
Nef ja by som počkala s tou operaciou ak bude vačšia,,pre take malinke babatka je to nebezpečne a ked to ešte počka tak čo
Myly teraz zaspinkal , dnes je velmi zly aj tie zubky ho trapia no čo narobime ,,v kuse chce byť na rukach už ani loziť sa mu nechce
lubi ved to už zachvílu idete na dovču ....tak prajme príjemné oddychovanie... 😉
babulky ako tu dávate to meno so zavinačom?

nefertitka
26. kvě 2010

mili ved ta pribalime,vyber si tunisko alebo rhodos;0)

mabe
autor
26. kvě 2010

tak my nespinkame, uz to vypada ze usne a zacne jecet z niceho nic, asi brisko nebo nevim.

mili, pokud nekomu budes odpovidat na neco konkretniho, tak das
u toho jeho prispevku odpoved a mu se to ukazu v liste nahore zminka o me a uvidi tvou reakci. nemusi docitat vsechno.

mabe
autor
26. kvě 2010

doufam, ze sem to napsala dobre.

ellysa
26. kvě 2010

mili akurát mi po medelu elektrickú išiel muž, mám doma ručnú aventku a už ma to nebaví, našla som v BA skoro novú -týždňovú, baba predáva aj so zárukou za poloviu, no nekúp 😝
nef dobre ste sa rozhodli, tie kliešte sú svine, dá sa aj očkovať však? ale nemám na to názor 😒
mabuš stále vás trápi to bruško? 😒 my zatiaľ chvalabohu kadíme dobre, to má po tatkovi-chvalabohu, dnes som jedla rascovku, tak som zvedavá-inak už sme sa dva krát prisali dnes 🙂
malinká je chutná, len sa napapá a spí, teraz buvá v lehátku, musím ju hojdať nohou 😎

lubica69
26. kvě 2010

Ahojte Nef moja na dovči si oddýchnete a podebatíte s mužom a rozhodnete sa A čo na to detská doktorka?Neporadila?Mili áno kľudne poď Pribalíme Ely a vy ste bývali vo Viedni?Či ešte stále?Mabe nech bruško rýchlo prebolí

mili1
26. kvě 2010

Nef mne je to úplne jedno či Rhodos či Tunis len nech si oddychnem 😉
Nef , Lubi prajem vam krasnu dovolenku ... 😉 nef pošli mi aspon foto z mora ... 😀
elly uvidiš s elektrickou to budeš mať hned odsaté.... 😉
Nef len davaj pozor na to miesto kde bol kliešt ,,,nechcem ťa strašiť ale moja byvala kolegyna dostala kliešťa a bola dlho v nemocnici a v zlom stave .....ale to určite nebude vaš pripad, nie všetky kliešte su nakazene 😉
Mab a užívate už espumisan? lebo možno by pomohol... dakujem za odpoved...

nefertitka
26. kvě 2010

hej mili,ved toho sa bojim,ci bol infikovany,niektore su a niektore nie,roznasa to dve hlavne choroby,boleriozu a encefalitidu,a iba proti encefalitide sa da ockovat....ked to miesto,kde bol kliest zacne cervenat,ide o boleriozu...a ma to strasne dlhu inkubacnu dobu,obe...takze to ma na tom najviac stve...dufam,ze nebol infikovany,mala ho len chvilocku,bol uplne malilinky,vobec nebol este nasaty

nefertitka
26. kvě 2010

mili foto poslem🙂

nefertitka
26. kvě 2010

jaj a inak Aanda je po operacii uz...vcera ju operovali,vraj ju to zatial nejak neboli...,

sarlotta
26. kvě 2010

nef tak ji pozdravuj moc, že na ni myslíme 😉 ať se pěkně hojí 😉

nefertitka
26. kvě 2010

a este k tym kliestom,citala som tu diskusie o tom a vela bab tam pise ako im deti nosia kliestov aj zo skolky,ako to nasli v posteli,na opratom pradle a tak...neda sa to nejak definitivne vyhubit,ked je to uz tak strasne premnozene?boze moj

sarlotta
26. kvě 2010

nef u té boreliozy by měla flíček červený s bílým středem.. a to už by bylo vidět 😉

nefertitka
26. kvě 2010

no ved,tu uz pomaly vylucujem...
len este cakat na tu encefalitidu...ale verim,ze to bude ok...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru