Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
31. kvě 2010

nefi a kdy presne jedete? je to chuderka. dva dny narusenej rezim. vcera nechtela ani jest vecer, proste az se vyrvala, tak jedla. 😒

nefertitka
31. kvě 2010

odlietame zajtra o 12:50...ak sa nic nestane🙂 inak babatka niekedy placu,aby uvolnili zo seba stres...vyplacu sa a je dobre 😉

mabe
autor
31. kvě 2010

nefi, to bylo asi ono. my byly nahore u babicky skoro celou sobotu a dopo v nedeli. bylo tady 8 lidi a vsichni na ni zvatlaly a tak. a to uz jsem v sobotu odpo ji nikomu nedala do ruk. 😒 prcina moje mala, tak tedka ma klid. ale mamka by si taky lehla, kdyby se najedla a sla znovu spat. ale obavam se, ze az se probudi, tak hnedka spat nebude. 😒

zitra jeee, vy se mate. 😉 to bude paradicka

nefertitka
31. kvě 2010

kde ste vsetky cely den? 😕 🙂

mili1
31. kvě 2010

Ahojte,,, nef tak vy už zajtra letíteeee, nezabudni na foto,, tak o.k ked papate len jedno jedlo ,,,a aj v noci, náš ešte neprespal celú noc ,,,síce prespal ale už dávno..
Nef ja si myslím, že ked zoberieš tie lieky len jeden cyklus určite sa ti nerozhádže,,,to len keby si brala pravidelne ...držím palceeee
Lubi no super ked si to vybavila...ja som raz šla do Madarska to bolo už dávno , ešte ked boli hranice a zabudla som na pas tak sme sa museli s rodičmi vrátiť z pol cesty 😀 😒 vtedy mi vynadali 😉 odvtedy pozerám už pár týždnov vopred 😀
My sme dnes boli malému uzatvoriť poistku, nakoniec sme sa rozhodli pre farbičku, zo všetkých bola najvýhodnejšia 😉
Nef máme už fotky , potom pridám

mili1
31. kvě 2010

Nef ja som raz išla k mamke na jeden den a to som bola nabalená ako na týžden,,, 😀 tak si viem predstaviť kolko vecí musíš baliť 😒

nefertitka
31. kvě 2010

no hej mili,asi budeme priplacat za nadvahu 😀
na foto nazabudnem neboj🙂my sme uzavreli Nikolke zivotnu poistku v ING.
dnes bola inak cely den nejaka zla,mrzuta,stale plakala pre kazdu blbost...asi ma cestovnu horucku🙂 dufam,ze jej nie je nic ine...

lubica69
31. kvě 2010

Ahojte Nef prajem príjemnú cestu a ešte príjemnejšiu dovču My ideme zajtra v noci Dnes som bola na sone a že všetko ok Ale keď som sa bola objednať na tú hematológiu tak že,najbližší termín o mesiac a na výsledky sa ďalšie 2 mesiace čaká Juj taká som sklamaná Ja som už chcela začať skúšať skôr ako koncom leta keďže mi ide malý od septembra do škôlky A to som sa ešte nebola na genetiku objednať Boh vie koľko sa tam čaká No hlavne nech sú výsledky ok Ale sklamaná som Normálne mi do plaču prišlo Ale na dovči sa odreagujem počkám na výsledky a potom šup šup na to Všetky sa Držkajte a pa pa 13teho

mabe
autor
31. kvě 2010

ahojky,
tak anicka dneska byla hodna celej den skoro prospala, taky po tom vcerejsku. zitra dopo masaz a v poledne cviceni. takze toho mame dost.

lubica69
31. kvě 2010

Mabe tak super,že Anička dobručká Tak si zajtra užite masáž aj cvičko A nech je malá taká dobručká ako dnes

bambi7
1. čer 2010

Dobre ranko babulky ako sa mame?

no mili domka papa okolo 3h lebo nadranom 4hod ako kedy .......
no a je hore od 5,30 alebo tak skoro kazde rano a tiez len behat a behat to je pohoda len ked nespi je zabava ale inak ok 😉

no spalna je super aj som vymalovala a som spokojnaaaa

no nef coskoro idete na dovcu a potom my 🙂 no uvidime ake bude pocasie lebo toto je des cely svet je hore noham.......

no a co mate dnes na plane?

nefertitka
1. čer 2010

ahojte,tak my uz o chvilu vyrazame...tak sa ozvem,az ked sa vratime,drzte palce,aby sme tam neochoreli ani nic podobne...budete mi chybat 😉 posielam detickam narodenym aj nenarodenym cmuciky...paaa

nefertitka
1. čer 2010

a lubi aj tebe,teda vam krasnu dovcu🙂
a hej bam,je to hrozne s tym pocasim,ale bude tam vraj tych 25 v tieni,to nam staci,my sme ani nechceli horucavy kvoli nikolke...

sarlotta
1. čer 2010

dobré ránečko🙂 něco nového:

sarlotta
1. čer 2010

@nefertitka jééé šťastnou cestu do teplíčka 😉

lubica69
1. čer 2010

Ahojte Nef tak nech vám dovča vynde podľa predstáv A presne 25 v tieni kôli drobcom úplne stačí My vyrážame večer Jej Sarlotka to si robila sama?Inak počko aj tu otras Už nech sa vyčasí Ževraj cez víkend ale potom má byť zas zima a pršať

sarlotta
1. čer 2010

jj, lubica🙂 u nás pršíííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 děti měli mít dopolko nějaké klauny... no doufám, že to stihli.

v sobotu jsme byli na pohádkovém lese.. krásné to bylo a hasiči tam měli auto... 😎

mili1
1. čer 2010

Ahojte,,, sarlotka krásneeee čiapočky, si šikulka, kludne ich môžeš začať predávať, tolko ich máš ... 😀 ja budem prvý kupca 😀
Počasie aj mne ide na nervy, sa nedá ísť vôbec vonku a maly mi len ukazuje topanočky , otvorim dvere a poviem že prší ,,,že sa neda .... 😒
Lubi aj vam želam krásnu dovolenku,,, 😉 🙂 možno sa akurát tam zadarí a domov dôjdeš ako tehulka 😉 🙂
Nef aj ty budeš chýbať
Bambi fajn ked už mate všetko hotove ,,bude sa krásne spinkať 😉 🙂
My sme dnes trocha umrnčaní tak sme zaspali a mna čaká žehlenie, už sa chystám tretí den tak dúfam že dnes požehlím

mabe
autor
1. čer 2010

ahojte holky, tak my se ukazujeme az tedka. rano jsme byly na masazi kojencu. no, nic moc, anicce sem namasirovala jenom nozicky, jinak mela jecaka, nechtelo se ji lezet na zadech. pak domu, nakojit a na cviceni. jsu utahana jako kote. myslela jsem , ze anicka tedka po koju zaspi a zatim nic. ja tedka papkam,tak snad usne. ale maji zase prijit tchanovci poprat babicce, takze s tim spanim je to spatny. 😒

mabe
autor
1. čer 2010

ahojte, tak padam na hubu. anicka celej den doma nespala. byly jsme od 7:30 do 14h pryc - masaz, cviceni, spala jenom po ceste v kocarku a to se jeste probouzela. doma pak nic po dvou kojeni a tedka chce spat, ale nejde ji to. usne a za chvilku se zase vzbudi a sije sebou a sije - asi brisko. takze vzdycky uspim po delsi dobe a za chvilku zas. psychicky uz mam toho plny kecky. 😝

mabe
autor
1. čer 2010

ale je to moje prcina mala 😉

mabe
autor
2. čer 2010

ahojte devcata, tak jsme spaly do 8h. sice od 5h se probudila prdikama, ale nakojila sem a zaspaly jsme jeste. tedka se krouti a krouti. venku je hnusne. musime jit na 13h na setkani po porodu, chci tam jit, ale nemam rada kocarek s destnikem, to je vopruz. 😒

sarlotta
2. čer 2010

Dobré ránko🙂

U nás pořád prší už od včera od rána, celou noc...ach jooooo 😖

sarlotta
2. čer 2010

Mabe malá bude už víc vzhůru jak poroste.. chce to zásobu hraček🙂))) spinkání se Vám zkrátí na 2-3 denně 😉

mabe
autor
2. čer 2010

ahoj sarlotko, jako myslis pres den? v noci doufam bude spat pekne. akorat ty prdici ju budi kolem te 4-5h.

sarlotta
2. čer 2010

No v noci to nevím, to zůstane jak je 3x kojčo a spánek🙂)) dokud nebudou zoubky 😉 ale přes den už to nebude jako nakojit a spát. mě spával malý po ranním kojení tak do 9 hod a pak usnul kolem 1 a pak usnul kolem 5hod a večer sme koijli do 11 😲 😅 pak se to upravilo na 1 spaní po obědě ale až kolem 18měs... mezitím se to furt měnilo.

mabe
autor
2. čer 2010

sarlotko, to ona nedela. 🙂 sem tam zaspi po kojeni v 9h a nebo v kocarku vzdycky. a pak po 14h kojo nekdy. vcera treba ne a ani po 17h ne. az v 21h vecer. ale vcera toho mela moc, takze byla asi rozhozena. tedka si hraje s hrazdickou. je v 8h po kojeni. uvidime, kdy usne. jdeme na tu 13h do cenapu setkani po porodu, tak jsem zvedava. chci aby spala az dojdeme kolem te 15h, to bych si lehla s ni. 🙂

mabe
autor
2. čer 2010

jinak me je to jedno, uz si trosku hraje sama, takze jdu zehlit

mabe
autor
2. čer 2010

nebudu spatna matka, kdyz si sama lezi pod hrazdickou, ne?

sarlotta
2. čer 2010

To je šikulka🙂 já sem teda neměla čas žehlit🙂)) malý furt hučel 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru