Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
29. črc 2010

ahoj nefi 🙂

mabe
autor
29. črc 2010

co dneska mate v planu? anicka tedka usla, tak si da tak pul hodky a pak pujdeme do tesca, pry tam jsou slevy obleceni a do DM koupit plinky

aanda
29. črc 2010

@sarlotta gratulujem,malinka je nadherna,prajem vela vela zdravicka pre celu rodinku 😉

nefertitka
29. črc 2010

my nemame nic take v plane,mozno pojdeme von s nikolkou niekam na ihrisko,ked nebude moc svietit slnko,nejaka som uz nanho alergicka 😝 ...teraz jej varim sote kuracie s hraskom a ryzou,pojde hajat a uvidime...

aanda,uz si si nakupila handry?🙂

nefertitka
29. črc 2010

uz haja Nikolka na zahradke a tie kravy odvedla tam zas hucia,furt su tam vycapene, od rana do noci,mna z nich slahne,nedavno vecer im muz povedal svoje na to,ze ci nemozu stichnut na tu hodinu cez den aspon,ked vidia,ze tam uspavame dieta a otvarala si hubu stara, ze ona si na svojej zahrade bude robit co chce...ved ok,aj my si teda mozme robit co chceme od rana od 6tej....my mame fakt 'stastie" na takychto pritupencov...

nefertitka
29. črc 2010

sorry za vyrazy,ale neskutocne ma uz vytacaju,mne tu nema kde spat dieta,hore je bordel nad nami,ked neni tam,tak tu furt niekto vrta a klepe,vecer si vrtali o pol desiatej zas! a vonku zas hucia hentie..

lubica69
29. črc 2010

Ahojte Juj Nef tak to nezávidim Ani pôrod ani "príjemných"susedov Fuj nech sa hanbia Mabe tak vy máte každý deň nejaký plán To je pekné My sme dnes len na záhrade Je celkom príjemne

nefertitka
29. črc 2010

no mi hovor lubi,mne sa nad nimi rozum zastavuje....

nefertitka
29. črc 2010

a na domovej schodzi sme povedali,ze ci vsetci laskavo mozu prestat vrtat v noci a po veceroch,je to aj tak povolene len do 18tej od pond.do soboty a vsetci sa na nas osopili,ze nech my pochopime,ze je to novostavba a kazdy preraba,robi kuchyne a tak. My sme fakt asi dosli do nejakeho cvokhausu. Ved nech si vrtaju,ale vecer???asi nemaju deti,ti co to robia!

nefertitka
29. črc 2010

a kedze ani hore ked sme boli nepomohlo,aby boli vecer tichsie,tak ja si pekne rano o 6tej hadzem loptu o strop a tak...nejde po dobrom,pojde po zlom,nevyspime sa my,lebo nam budia dieta,nevyspia sa oni rano...aj rezne som akoze rano o pol siedmej klepala v spalni 😝

lubica69
29. črc 2010

Nef úplne ťa chápem Ja som raz v 9mesiaci ešte keď sme bývali v paneláku volala policajtov Urobili poriadok a susedia pochopili Ale aj tak sme sa radšej presťahovali Inak novostavbu závidím ale susedov nie

ellysa
29. črc 2010

@nefertitka ja by som ich pohlušila, presne si viem tie fuchtle predstaviť, chodia nám tu také nakupovať 😠 😠 😠 😠 , samozrejme že tí čo klepú nemajú deti

lubica69
29. črc 2010

Ely presne tak

aanda
29. črc 2010

@nefertitka handry som este nebola nakupovat. moj ma dovcu az v auguste.... 😒 zato som otrieskala peniaze v lekarni 😠
susedov nezavidim, mame podobnych..... niektori fakt robia akoby im sibalo....teda to je este pekne povedane....

mabe
autor
29. črc 2010

ahojte, tak my vyspinkani a utapkani. anicce jsem koupila knizku gumovou s vyraznyma obrazkama a jedny elastacky pruhovany za 80kc v tom tescu. jinak samy krasny veci, ale uz asi leto nebude, teda takovy vedra a pristi rok by ji to bylo naprd. ted jdu uklizet a pak kamoska a tchanovci.
@nefertitka lidi no 😒

mili1
29. črc 2010

Ahojte,,, my sme boli na prechádzke,,,dnes sa oteplilo...
Lubi aj my sme furt na záhrade a je tam fajn 😉
Nef susedov nezávidím , ešteže bývame v dome,,,my chodíme niekedy doma ako po špičkách lebo malý sa na všetko zobudí,,,, ked bol malý tak môj vrtal a on spal 😀 a teraz všetko počuje.... a 🙂 stále sa zobudí na rozhlas 😒
elly tie flaštišky su moc drahe sa mi zda,,,,ja doma varím malému každý den , sem tam mu kupim aj fľaštičku aby mal trocha zmenu a ked niekde idem ,,,ale zdaju sa mi drahe

ellysa
29. črc 2010

@mili1 neviem koľko stoja na SK ale tu tak 90 centov

ellysa
29. črc 2010

ale je pravda , že keby mala zjesť každý deňň jednu je to dosť, asi to budem kupovať kď niekam pôjdeme alebo nebude čas navariť, ale tak na začiatku snáď nebude problém uvariťmrkvu alebo zemiak, no nie?

lubica69
29. črc 2010

Inak ja som malému varila Potom som kúpila zopár ale vôbec vôbec mi to nechcel Takže sme ostali pri varení A dá sa to kľudne dať aj do mrazáku Mili no dom je dom Aj keď sme kúpili starší a šli sme z mesta na dedinu už by som nemenila

nefertitka
29. črc 2010

my sme zas hlavne flastickovi, aj to na odporucanie lekarky,teda hlavne ked bola mensia,teraz sa uz snazim varit,lebo fakt to vychadza draho...

elly na zaciatok by som praveze odporucila skor flasticku...je to zdravsie...fakt,teda aspon tak nam lekarka vravela, ze sice investujeme viac,ale mozme si byt isti,ze to je zdravsie...potom neskor uz sa da v pohode uvarit,zmiesas kadeco dokopy a mas to,aj tak to budes mixovat:P
a ta mrkvicka je chutnejsia z flasticky ako obycajna...teda mne aj nikolke viac chutila;)..no ale ty si samozrejme urob ako ty chces,to su len moje rady 😉

mili,ked malemu varis,uz mu aj dochucujes?

lubica69
29. črc 2010

Nef fľaštičky zdravšie ako domáce uvarené???

nefertitka
29. črc 2010

ano lubi,nam to tak dr.vravela,ze to je prisne kontrolovane,nemali by tam byt ziadne skodliviny, ako napr.psticidy a podobne....ono je to diskutabilne a zalezi od kazdeho ako to citi, tak spravi..ja som mala lepsi pocit z flasticiek

nefertitka
29. črc 2010

nase nove tenisky🙂

nefertitka
29. črc 2010

a ozaj aanda,ako ide uspavanie v kociku?

mabe
autor
29. črc 2010

ahojte holky, tak navsteva tchanovcu dneska neprosla, anicka od zacatku brecela. v aute se jeste smala, tam se na ni sesypaly vsichni naraz a neprestala fnukat. 😒 zitra manza odjizdi po praci pryc, tak si musime vymyslet nejakej program, at nejsme sami.
holky, nevim co anicce koupit na podzim zimu. uz nejaky puncochace a teplaky na to? nebo co? asi z toho delam vedu, ze? 😒

lubica69
29. črc 2010

Nef jeeej tenisky sú nádherné To sú tie z au parku? 😀 😀 😀
No ja zas v každej fľaštičke vidím aj konzervačnú látku a podobné hnusy takže áno je to na každom ako sa rozhodne
Mabe neboj ty si šikula Určite si vymyslíš nejaký program A punčošky a tepláčiky určite Len nevieš aká bude Anička vtedy veľká Detičky do roka hrozneee rýýýchlo rastú 😎

mabe
autor
29. črc 2010

lubi, vymyslim, predstava sedet doma, to ne 😉 😀 jasnacka, tedka nakoupovat nebudu, ale budu mit z toho hlavu a to ty prikrmy zase. 😖 vsak s elly si budeme pomahat.

mabe
autor
30. črc 2010

dobre ranko devcata, tak u nas zamraceno a poprchava. mam jit za dedou na tenis, asi pujdu, anicce se bude spat dobre a ja si kdyztak vezmu destnik.

ellysa
30. črc 2010

ahojteeee dobré ráno, tak my sme spali do 8.30 ale na etapy, ja som sa už tešila keď prespávala 7 hodín v kuse a teraz má už zasa týždeň režim, že ide spať medzi 21.-22.00 potom vstane medzi 2.-3.00 potom o 5.00 chvíľu sa hrá a otej šiestej ešte spí do 8.30, potom zaspí o 10.30-do tej 12.30-13.00 a poobede má ešte dva také kretšie spánky po hodinke maximálne
podľa mňa spí strašne málo, ako ona neplače takže v pohode, len tá noc, no som strašne sklamaná ako ju mám anučiť prespať dlhšie?
skúšam mať rovnaký ražim papať spať prechádzky v tom istom čase ale tá noc, to fakt neviem, ako mám riešiť ☹
chcem od nej veľa?

sarlotta
30. črc 2010

kuk holky nestíhám🙂 malá je zlatučká pořád spinká.. ale já na ni přitom furt čumím a pak na Vás vůbec nemám čas. Včera jsme podnikli první procházku s kočárkem, no líbilo se jí moc, malý se pávil a každému sestřičku ukazoval , koupila jsem jí čepičku a ponožečky.. pže faakt má malinkatou šišku , byl u nás dětský doktor, prohlédl ji a pochválil , první poradnu máme příští týden... joo teď už to pofrčí
vyzkoušeli sme lehátko a prošlo je to vegáček- odpočinek. 😎

Tatínek si zkusil hlídáníčko a taky to prošlo .. sem si zajela na masáž a kupodivu i s nástřihem se dá docela slušně řídit 😅 🤐 😀

zkusím Vás dočíst, mám chvilku čas malá chrupe, pračka pere, myčka myje 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru