Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. srp 2010

a nikolka spatne spavala od kdy? pak ji prendas nebo jak?

ellysa
27. srp 2010

@nefertitka no verím, nevracajte ho 🙂

@mabe pekná húsenička-Anička, fakt vám už začne pomaly loziť, naša už tiež putuje v postieľke v noci som sa zobudila na to, že má nohy prehodené cez moju ruku bola úplne opačne ako som ju uložila.
@lubica69 no pekne mohli by ste s mili aj nám niečo poslať 😝
no môj bol celé poobedie kukať autá a povedal, že už nevie ako sa volá, zajtra budeme zasa celý deň chodiť a pozerať, už ma to ani nebaví

ellysa
27. srp 2010

inak krpo mi spal dne s od 8.30-11.30 potom od 13.30-14.30 potom od 15.30 do 17. 30 a už je tuhá 😎

nefertitka
27. srp 2010

ano,potom ju prenesieme...ona je prvu pol hodinu po zaspani nezobuditelna...

ona spava ako kedy sa jej zachce,niekedy o nej nevieme celu noc,ale to je malokedy,ale uz to neni tak,ze sa zobudi a vsetci sme hore 3 hodiny,lebo milostiva sa rozhodla,ze uz nebude hajat...ale najhorsie to bolo so spankom asi okolo 8 mesiaca,ked jej sli prve zubky a potom okolo 13 mesiaca,to bolo hrozne...to vecer sme robili uz aj nemozne,aby zaspala a v noci to tiez nebolo bohvieco...

mabe
autor
27. srp 2010

@ellysa uz se pretaci o 106 🙂 . to jste pekne spaly, anicka dneska po obede nic. takze usla v 19h 🙂

mabe
autor
27. srp 2010

@nefertitka snad nas to nepotka a bude spavat dobre 😝

nefertitka
27. srp 2010

no snad🙂)

nefertitka
27. srp 2010

no a inak moju mamu vytopili,doniesli sme lavore a handry,sme to rozlozili okolo,ked to kvapkalo,nikolka dosla k tomu a povedala anda....a doslo mi,ze tym mysli handru...dalsie nove slovo 😉

lubica69
27. srp 2010

nef ale nie tie povodne?

mabe
autor
27. srp 2010

to je silkulka 😉

nefertitka
27. srp 2010

susedia hore prali,odisli prec,hadica im vyletela a vsetko to vytieklo

mabe
autor
27. srp 2010

to nas deda taky zapomina dat hadicu do zachoda a lekarna byla zatopena uz nekolikrat

nefertitka
27. srp 2010

boze a co este dnes vymyslela🙂)))

dala som jej dole plienku,zacala behat po byte a ukazovat mojej mame a sestre susku a zacala hovorit ze "mama ano,baba ano,Daba ano,tata ne" 😀

ak by ste nahodou nepochopili, znamenalo to,ze vsetky mame susky len tato tam ma nieco ine;))) furt jej to neda pokoja,on uz chudak chodi do kupelky sa sukromne prezliekat,ani sa jej nemoze v trenkach ukazat,hned mu tam kuka a picha prstom 😀

mabe
autor
27. srp 2010

@nefertitka to je lumpacka 😀 anicka taky na manzu kouka, kdyz jde nahej. asi z toho jeste nema rozum.

mabe
autor
27. srp 2010

jsou to nase prciny, ze? 😉

nefertitka
27. srp 2010

no ved ja az neverim niekedy co to dieta vymysli a co vsetko si dokaze vsimnut 😀

lubica69
27. srp 2010

nef 😀 😀 😀

nefertitka
27. srp 2010

ale uz pochopila ze predkom sa cika a zadkom sa kaka 😉

nefertitka
27. srp 2010

@lubica69 😀

mabe
autor
27. srp 2010

😀

nefertitka
27. srp 2010

no idem pozriet nieco v telke a potom spat,bru noc prajem......

mabe
autor
27. srp 2010

dobrou, ja taky za chvilku pujdu

mabe
autor
28. srp 2010

dobre ranko, tak anicka jeste spi 😲 😀 . usla v 7h, spala do 24h a jedla, pak jedla v 5h a jeste spinka. mozna je to tim, ze je tady fakt ticho, ze manza tady nesusti. my totiz mezi pokojema nemame dvere.

bambi7
28. srp 2010

cafte babulky ako sa mate?ani vas nejdem docitat idem k nasim na 10 dni ideme este dokoncit byt a mame pokojjjj uz sa tesimm tak potom sa ozvem paaaaaa

mabe
autor
28. srp 2010

ahoj bambi, tak si to u vasich uzij. my jedeme na dnesek na vysocinu, slavi se 3x30tiny i manzovi. cekame na kamarada, az prijede pro nas.

mabe
autor
28. srp 2010

ahojte, tak mam asi uplne rozhozeny dite. pred pul hodkou jsme dojely z te chaty. ovezly nas nakonec tchanovci, anicka byla skvela, jako obvykle budto spala po pul hodkach nebo byla vzhuru v rukach. v aute si zdrimla na chvilku a pak sem si rikala, ze ji nakojim a bude spat a to ne, v postylce dela rambajz. nekrici, ale pretaci se porad na bricho a posunuje se. asi tak rychle spat nepujdu. necham ji dokud nerve, pak ji kdyztak zkusim za pul nebo hodku jeste nakojit a uvidime. sakra, nikdy rozhozena z takovych oslav nebyla. 😒 bylo to super, akorat 9C, anicka teda mela podvlikacky, teplacky, teply ponozky, tenko a tlustou mikcu a zabalena v dece. rucicky studeny a nos, snad nebude nemocna.

mabe
autor
29. srp 2010

dobre ranko, tak noc nic moc, anicka byla rozhozena. vstala v 24h, pak teda v pul seste, ale celou noc hekala jaksi. asi moc zazitku. takze jsem porad byla vzhuru.

lubica69
29. srp 2010

Ahojte kočky
Nám víkend začína len dnes Muž prišiel z práce a je doma až do utorku Inak sme len na záhrade Je už trochu cítiť jeseň ale aspoň neprší Musíme už aj bazén vypustiť a tak
Držkajte sa zatiaľ 😀

mili1
29. srp 2010

Ahojtee,,, nef takže aj nikolka mala také obdobie ked nechcela v noci zaspať ...kolko to trvalo? lebo včera sme mali zasa zlú noc ,,, zobudil sa o 1.0 a potom zaspal o 3.00 no úžas,,,,doteraz zaspal tak do hodiny , čím dalej tým horšie 😒 😖
lubi ano už je cítit jesen, ja neviem čo budeme robit v zime dnu, malý chce byt stále vonku na dvore.... 😉
my sme už bazen odložili ,,,máme tiež na záhrade slivky tak asi urobím slivkový džem, 😉
Lubi tak si to užite s manželíkom 😉

ellysa
29. srp 2010

ahojte, no fakt už cítiť vo vzduchu jeseň ale mne to tak celkom vyhovuje, len tej zimy sa aj ja desím, že čo budeme robiť doma.
dnes sme boli od rána až doteraz von, malá spala 4 hodiny vonku, ale v noci tiež už bola o 2.00 hore potom ešte spala do 7.00 ale už od 5.00 sa tak hádzala takže ja som bola hore, celkom som grogy
baby zajtra ideme objednávať to auto, ja už dúfam, že sa to zasa nezruší, lebo ma picne, tak nakoniec predsa ten hyundai

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru