Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
8. pro 2010

@mili1 aj ja varim lahke,len mne da zabrat aj zemiaky osupat 😀

mabe
autor
8. pro 2010

@nefertitka kdepak vubec nic, ani jeden. 😝 no, uz bysme mely neco vymyslet a koupit.

nefertitka
8. pro 2010

pridavam foto ako sme sa valali v snieziku,snad to konecne pojde;)

mabe
autor
8. pro 2010

@nefertitka to je krasny 😉

nefertitka
8. pro 2010

@mabe dakujem🙂 snad sa dockame snehu zas coskoro,mna to bavi hadam este viac ako Nikolku🙂

mabe
autor
8. pro 2010

@nefertitka tak to je dobre, my si to uzije az pristi rok.

holky, jedeme v dubnu na dovolenou, ctyri rodiny, kazda jedno dite do jeseniku. uz se moc tesim. zaplatily uz jsme zalohu - velka chalupa, v podkrovi herna pro deti, vyhrivana podlaha, sauna, venku hristatko, na horach, co vic si prat. 🙂 takze jednou maminy, pak tatkove relax, uz se tesim. 🙂

nefertitka
8. pro 2010

@mabe super, odreagujete sa🙂znie to super

nefertitka
8. pro 2010

my by sme chceli v lete zas njekae to more...ak to vyjde financne...ale hadam hej, aj tak sa chystame predat kocik,tak budu nejake peniazky navyse...asi by sme sa chceli vratit tam,kde sme boli aj tento rok,uvidime

mabe
autor
8. pro 2010

@nefertitka more s anickou jeste pocka 🙂

nefertitka
8. pro 2010

@mabe no ved jasne🙂
my sme si tam super uzili a neuveritelne sme si oddychli,preto este chceme ist...

inak to je sila s tymi zralokmi v Egypte,ze?Nikdy by mi nenapadlo,ze v sharm el sheikhu niekoho niekedy napadnu zraloky

bambi7
8. pro 2010

cafte babule no bola som u lekara a dala som jej zobrat krv z prsteka CRP je to do 2 minut ci nema zapal v tele .....no takze vsetko ok takze to budu zuby este 4 a je.....

nef ani domka sa nevie sama zahrat jedine ked som pri nej ....a varenie?no tiez varim tak ze polievku doobeda teda rano do 9h potom ideme von ,ked je zima ku kamoske alebo k nam ak ma domka partaka tak v pohode sa hraju ...sama nie.....,no a poobede varim druhe jedlo....alebo vecer ale pohoda 😀

a kocik nef pouzivam concord fusion ma tam dost priestoru hlavne ked idem do obchodu.......golfac iba v lete .....a na dovolenkyyy 😀

no a na mukulasa dostala toho dost a tato mikulas nam dal cizmicky na okno a ked sme rano kukli bolo tam plnooo sladkeho aj pre mamu 😀
a vy ako?

a darceky uz daco pokupene a poobjednavane no este daco pokupim a bude.....

bambi7
8. pro 2010

jaj a more ja milujemmm a aj nam bolo skvele boli s nami svokrovci a bolo uzasne ja mam uzasnch svokrovcov aj rodicov a su z domky paffffff

nefertitka
8. pro 2010

@bambi7 to CRP nam vtedy tiez robili na pohotovosti,tam sa zistuje,ci je to virusova alebo bakterialna infekcia, ak sa zisti virus,nedavaju sa antibiotika,ak bakterie,tak sa daju.

ja som sa na kocik pytala preto,lebo my ho uz skoro vobec nepouzivame,vsade chodi peso,do obchodu chodime tak,ze si haca do vozika...jedine tak na spanie cez obed na von...inak je nam uz naprd 😝

uz davate Domke aj sladkosti?my este nie,takze Mikulasa mala same detske keksiky... 😝 ...jedine tak bebe brumika jej dame niekedy,ale nejak jej nechuti...iba niekedy...ona zboznuje tie sunarka keksiky bananove...

nefertitka
8. pro 2010

@bambi7 tak to mas stastie na svokrovcov🙂 ja by som so svojou svokrou nesla ani za milion dolarov...snad s nami zas pojde nasa mama;)

nefertitka
8. pro 2010

este som pridala par fotos do albumu

bambi7
8. pro 2010

no nef ja mam super obe strany a som rada ze ich mammmmm 😉

a sladkosti?okrem cokoladovych sladk....vsetko aj to len koli tomu ze moj je alergik a do 2 rokov nesmie cokoladu..... ja nie som zastanca ze nedam ved aj tak raz bude a zakazane ovocie chuti najviac .....s mierou preco nie....

a kocik ja urcite nepredam je super a som max.spokojna a bude pre druhe jednoznacne 😀

bambi7
8. pro 2010

a to crp je super vec moja lekarka to robi uz davnejsie.....

nefertitka
8. pro 2010

@bambi7 no to by bola blbost,keby ste predali kocik,ked este druhe planujete..my uz nie,a ked naodou v buducnosti bocian donesie,tak kupime zas...
to CRP budu mat lekari povinne od noveho roka...to je super..

s tymi sladkostami,ako kazdy uzna za vhodne,ja som zastanca ziadnych sladkosti,minimalne do tych 2 rokov,dieta to nepozna,tak mu to samozrejme ani nechyba...akoze keksiky a piskotky a podobne ano,ale cukriky,lizatka,cokoladky,to nie...na to ma casu dost...to je zas moj nazor...ale tym samozrejme nikoho neodsudzujem ani nic podobne🙂
a coko tiez nemozme aj z toho dovodu,ze ma ekzemik,tak radsej nepokusat osud...

a co uz pracujete na druhom babatku?🙂

nefertitka
8. pro 2010

myslela som keksiky detske....nie horalky a podobne 😝

nefertitka
8. pro 2010

inak neviem ci mozem uz skusit napr.mandarinku jej dat, bam,mili, vy uz ste skusali nejake citrusy davat drobcom?bojim sa alergie, tie banany a jablka a hrusky a marhule dookola mi pripadaju jednotvarne...dnes na markize bola aj nejaka pediatricka a vravela,ze napr.mandarinku a pomaranc sa uz moze dietatu skusit dat okolo 2 rokov,ale napr.kiwi a ananas az po 3.roku...tak neviem,ci aj s citrusmi cakat alebo nie...mozno jej dam skusit 1 mesiacik a tak podobne...do cajiku jej uz davam par kvapiek citrona,vyzera to byt v pohode,len ma teraz zhorseny ekzem,len neviem ci z toho alebo z toho ze je zima...v zime sa jej to vzdy zhorsi..

mili1
8. pro 2010

Ahojte,,,, nef my sme len nedávno začali papať mandarinky aj pomaranče a v pohode, najprv sťavičku a potom mesiačik, atd, kiwi sme ešte nepapali ani ananás, vacsinou papame banany, jablka hrusky,jahody a vyzivky
sladkosi papame tak s mierovu, čokolady ani nechce len kinder tie maličké ale to len trocha si odhryzne, a papame take suche keksiky, lízatko uz lízal to mu chutilo, ale nedavam mu kazdý den to len raz začas 😉
Kočík aj my využívame, a chceme ho nechat pre druhé aj všetky veci odkladám
Ku moru by som šla aj ja velmiiiiii, more zbožnujem my sme tento rok neboli nikde a neviem či aj buduci pojdeme 😒 😒 chceme ešte na dome niečo porobiť, je stále čo robiť 😒
Babulky ja sa uz teším na lyžovačku, sme rozmyslali že zajdeme do Alp ale je to dosť daleko tak asi pojdeme len tu do Tatier
kde je lubka?

mili1
8. pro 2010

Nef krásne fotky, malá je zlatučká , v akom programe si to upravovala? chcem aj ja vo photoshope ale nejako mi to nejde stiahnut

lubica69
8. pro 2010

Ahojte dievčatá @mili1 zlata si,že kde som No som stále domka len oddychujem lezkam a tak 21.12 mám ďalšiu poradňu Dostanem už aj tehu knižku Inak dnes sme začali druhý trimester tak sa teším

mabe
autor
8. pro 2010

@lubica69 tak drzim palecky. pekne pokracujes, jenom oddychuj co nejvic. 🙂

mabe
autor
9. pro 2010

ahojky, tak konik nejak blbnul. my tady mely tatku myho dopo - nejelo nam svetlo v baraku, stary kabely, musim bourat kousek zdi a tedka odesla kamoska za mesic rodi, tak jsem mohla delat chytrou. 😀 budu ji pujcovat kyblik, monitor a tak a davat nejaky vecicky, co jsme neunosily. ven uz se me nechce, anicka jeste spinka. zitra dopo doma a pak jdeme ven s kamoskou a rocnim chlapeckem a tedka cekaji dalsi. zatim si to vubec neumim predstavit, ale to taky prijde. 🙂

nefertitka
9. pro 2010

@mili1 dakujem, je to photo impression,zadarmo verzia sa da na 15 dni stiahnut z netu, ale hladaj 6,5tku....je to take trosku primitivnejsie,ale v pohode sa tam da fotka upravit,aj ked tam neni az tak moc moznosti, ten photosphop sme stiahli ale nejak nam nefunguje...
@lubica69 som rada,ze sa vam dari🙂 len tak dalej,maly sa uz tesi?

nefertitka
9. pro 2010

jaj a nikolka ma zacala volat mamina,tak sa tak rozplyvam🙂)))

ellysa
9. pro 2010

@lubica69 krása len tak ďalej
@nefertitka no to ti verím, si ťa teraz môže na chleba natrieť 😉 😝
inak včera mi porodila sesternica, tiež má Nikolku

nefertitka
9. pro 2010

@ellysa pekne meno vybrali 😀 ...no veru hej,moze si ma natret,kam len chce🙂)

nefertitka
10. pro 2010

ahojte...
viete co mi dnes to moje male milovane povedalo?Ze "mama ubim ta" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....cela som roztecena,este neviem dokedy 😝 ...aj ked pochybujem,ze pozna vyznam,ale neva,aj to bude 😝

a ake dobroty budete vypekat na vianoce?

inak Aanda sa nam tu dlho neukazala...hm

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru