Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
20. lis 2009

mabuska ved prave ze mate toho tolko za sebou a ked to nechapu nech si hovoria co chcu hlavne ze ste ok a nenechaj si to pokazit recmi hlavne ze ste obe zdraveeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 a nech si hovoria co chcu pekne nakupuj anicke veci a bude krasna ako maminka 😉 sebe kup cokoladku 😉

mabe
autor
21. lis 2009

bambi, diky. ty si nase velka podpora. 🙂

mili1
21. lis 2009

Ahojteee...bambi no konecne si dosla lebo som ti uz chcela napisat sms ci ste v poriadku 😉
Aj nas sa uz odraza nozkami a ritku dava hore ..je taky podareny 😀 a papa vsetko, vyzivu som mu zacala davat len teraz a papal chutila mu,,,, papa aj zeleninku aj masko , ale davame mu aj mliecko...
Vcera bola u nas kamoska doniesla nam krasne veci 😉
my sa nosime cele dni , predtym vydrzal viac aj nad ohradkou, v postielke, teraz sa mu uz tam velmi nepaci .. ak ho dam tam hned je otoceny na brusku 😀 je spekulant a chce sa nosit na rukach , vtedy je ticho a ja si uz necitim ruky 😒 zistil co je dobre 😀
mab to nakupovanie je super ..ja som sa tak vytesovala ked som nieco kupila aj teraz sa 😵

bambi7
22. lis 2009

cafte babulky

mili kludne si mohla napisat sms potesila by ma 😉 si zlataaaaaaaaaaaaaaaaaa

a babulky uz som schudla 3kg 😉 tesim sa
moj mi kupil nove rifle a cizmy 😉
teraz robime obed moj kura a ja ryzu a polievku a malej obed 😉 pekne to tu rozvoniava uz sa tesim na vonu vianc to pecenie a tak

prajem vam peknu nedelu babulky moje

mabe
autor
22. lis 2009

ahoj bambi, ty ses sikulka. ja zatim pribrala +5,5kg 😀 . dneska me zase nejak boli v zadech. uz se tesim na zitrejsi cviceni. 🙂

mabe
autor
22. lis 2009

holky, kupovaly jste pres net veci pro mimiska nebo je to lepsi v obchodech?

mabe
autor
23. lis 2009

Dobre ranko devcata,

noc? - na hovno. pardon. vcera jsme byly vcera u tchanovcu a ja blbec v 19h mela cockovou polivku a pak zeli s plnenyma knedlikama uzenym. nevim, proc to delam. ale ja se proste neudrzela. takze jsem byla nacpana a spatne se me spalo. jediny pozitivum - byla jsem rano na velke. 😀 za hodku jdu cvicit, uz se tesim. i kdyz pocasi na prd,prsi a je zima. pak musim neco pokoupit a na obed jsem doma. odpo jdeme s manzou k architektovi.

preji vam pekny den 🙂

ellysa
23. lis 2009

ahojte, mabe 😀 tak to ti verím, že ti bolo zle.
ja somk bola na vianočných nákupoch, už mi chýba darček len pre manžela, ale konečne mi povedal, čo by chcel, tak to budem riešiť cez net.
Ja objednávam často cez net, aj pre drobca budem, teraz som si objednala vankúš na kojenie za 18 EUR, baba ho predáva, čisto nový, že ho dostala ako darček a jeden už má, pôvodne stál 33 EUR, tak sa vytešujem 🙂 a veľa vecí určite aj z druhej ruky pokúpim.
Inak mne asi malé už talčí na žalúdok, včera som sa chcela pritúliť k mužovi, ľahla som si na bok a zrazu mi prišlo tak zle, že som skoro nedobehla na WC 😲 .
A objavila som super tehu rifle, krásne mi sadli, čo je pre mňa problém, len stáli 40 EUR, tak som si ich nakoniec nekúpila, možno hodím na manžela smutné oko, za dva týždne mám narodky 😀

ellysa
23. lis 2009

ja mám zatiaľ -5kg, ale vôbec mi to nevadí, aj tak sa bojím, že to dotiahnem nakoniec na stovku 🙄

mili1
23. lis 2009

Ahojteee, pridala som nové fotky našho chrustika 😵 aj seba ale akosi ma nevidno musim vybrat inu 😉
ja som pribrala 3 kg, som rada tolko som akurat chcela lebo uz by mi bolo vsetko velke a bola som velmi chuda , takze mam tolko ako pred tehu 😉
Ellysa si sikulka, ja este nemam darceky ale mojmu objednam cez net parfem Hu.Bos. 😉
Aj my sme chceli kupit ten vankus ale nakoniec som ho nekupila vymyslela som si super miesto na kojenie .... 😉
Bambi ako sa ma mala?
Mab my sme vsetko kupovali v obchode, objednala som aj z netu niektore veci, ale ja to chcem vidiet tak uprednostnujem obchod..dala nam aj moja sestra po detickach a niektore ani nenosil lebo z toho vyrastol 🙂

aanda
23. lis 2009

ahojte babule...
mili, malicky je kraaaaaaaasny... jake pekne chlapca okate 🙂
mabe, ja som kupovala aj cez net veci pre malickeho a bola som pokojna... platila som to vsak na dobierku, lebo ja sa trochu bojim toho poslat niekam peniazky a nemat tovar 😉 ale bolo to fajn, doniesli mi to do prace a este aj mi to nalozili to auta 😀 som prehovorila sofera....
ellysa normalne ti zavidim... my este nemame ani vymyslene darceky nie to este kupene 😲

bam, mili, super, ze sa vam podarilo zhodit...ja mam 65kg, pred tehu 61kg, ale to som bola hrozne chuda... takze som spokojna 😉

aanda
23. lis 2009

este som sa vas chcela spytat, ci mate niektora skusenosti s potnickami.... zasa svokrovci uradovali.... 😠

v sobotu sme boli u nasich a moj hovori, ze v nedelu pojdeme k svokrovcom, tak som nebola nadsena, ale nic som nehovorila a isli sme... dosli sme tam a svokor vykuril cely byt na 28 stupnov.... skoro ma slak trafil.... ze aby malemu zima nebolo.... tak sme isli do izby kde bolo najchladnejsie a snazili sme sa vyvetrat, ale ono to neslo... ja som uz chcela povedal manzelovi, ze nech sa otocime a ideme domov, ale viem, ze by sme sa zasa hadali, lebo sme boli den predtym u nasich, tak som to nechala tak... no a vecer mal uz malinky brusko a ruky pokryte drobnymi cervenymi pupacikmi... dnes som bola u lekarky, dala mi nejaky olejovy tekuty puder a ze ked sa to nezlepsi, tak zajtra ku koznej....
tak som povedala mojmu, ze ked uz teraz neurobi krik, tak ze ho ja urobim... tak volal so svokrom, neviem co mu povedal, ale ze mu nieco povedal.... potom mi volala svokra a ja som zrusila hovor... tak som bola vytocena, ze by som na nu asi aj nakricala !

mabe
autor
23. lis 2009

aadny, 28C? a proc proboha? to je strasnej hic. 😖 Teda ti maji napady. 😒

aanda
23. lis 2009

mabe, to on dal radiatory naplno a pozatvarali okna... no sauna.... vetrali sme ako divy a vobec sa to nedalo.... jooj, ja som taka krava, ze som maleho vo dverach neotocila a neodisla.... radsej som sa mohla s muzom pohadat... no ale teraz ma aj on ponaucenie, len sa o Samka strasne bojim, aby sa mu to zlepsilo...

a to nebolo vsetko.... dala som si deku na valandu a na to plienku, ze maleho povyzliekam a svokra mi hned deku zobrala a davala tam deku ktoru ona kupila (vyvonana avivazou.. parada na alergie.... brrrrr).... tak to som ju s mojim spacifikovala a odlozili sme to prec... no a potom dovliekla take oblecenie co mu kupila a ze ci mu to bude dobre, ja ze hej, ved je to 74-ka velkost... no a ona to na neho polozila ze to prirovna.... som jej povedala, ze nech to nerobi..... oni su asi aj hluchi aj blbi... ja uz z nich nevladzem.... najlepsie, ked s nimi nemusim byt !

nefertitka
23. lis 2009

ahojte,mili maly je zlaty,krasne ocka ma 😉
aanda,ja ta total uplne chapem,ja zazivam to iste stale dokola, ale moj muz nastastie vacsinou stoji za mnou,ved aj on vidi,ked jeho mama robi nieco zle. My sme tiez boli u nich na obede v obotu,svagor oslavoval narodky,tak nas pozvali na obed,ze nech dojdeme na 12tu a ja na to,ze dojdeme vtedy,ked sa Nikolka vyhaja a napapa.O 12tej uz volali,ze kde sme,potom o dalsich 20 minut,povedala som,ze ved si musela aj oddychnut troska,ze uz ju obliekame a ideme,o 10 minut na to volali,ze kde uz sme,a ja ze hladame parkovacie miesto,dalsich 5 minut na to zas volali,ze oni su uz chudatka hladni,tak som tam rovno dosla taka vytocena ze az a hned aj medzi dverami mal svagor poznamku,ze kto to kedy videl obedovat o 13:15,ja som si musela zahryznut do jazyka,lebo by som tak vyletela,sla som sa na zachod ukludnit,akoze to kto kedy videl,aby sme my nemohli prist kedy to nam,resp.nikolke vyhovuje, do 11;50 nam len hajala...co sme ju mali budit?!!!! potom jej hned samozrejme svokra strcila do ruky hodinky,x krat sme jej povedali,ze su na nich bacily a bakterie a kadeco,kedze ich nosi cele dni na ruke a este k tomu v ordinacii a vobec nas nepocuva! ja hovorim,ze raz ked dojde ona sem alebo ja tam,ze uz na nu nakricim,lebo uz mam toho vrcholne dost...a to by som este mohla rozpisovat,co sa vsetko dialo.Ked sem bude niekedy chciet dojst,tak s nou asi hodim rec,ale ci to pomoze... 😠

aanda
23. lis 2009

nef, vidim ze aj ty si "uzivas" tie navstevy.... ja som teraz nastvana na nich a este viac na seba... ze som mala odist odtial... som nevedela, ze sa mu hned urobia pupaciky po tele.....ked sme tam aj vetrali..... jaaaaaj, to su tie chyby tych novopecenych rodicov..
inak moj muz je tiez pri mne, ale on vidi, ako ja mozem nasim vsetko povedat a aj on by chcel, ale jednoducho sa to neda s jeho rodicmi.......... 😒

mabe
autor
24. lis 2009

Ahoj holky,

tak dneska jsem spala krasne. 🙂 od vcera mam pocit uplnyho stesti a moc, moc se tesim na Anicku. Nevim, co se to se mnou deje. 🙂 Tedka chci neco poklidit a chtela bych se projit na postu a manzovi pro tkanicky. Odpo budu zehlit. Jinak dneska mam na obed ty knedliky s uzenym a zelim. mnam. 😝

ellysa
24. lis 2009

ahojte 🙂
dnes je nejaký únavný deň, pobehala som ešte obchody, potom bola u mňa kamoška na káve, potom som upratovala a varila, normálne ma už dosť začalo pichať v bruchu, malé sa asi hnevá, že neoodychujeme, tak už mám vyložené nohy 🙂
včera som od manžela dostala taviacu pištoľ, zajtra chcem skúsiť vyrobiť anjelikov na výzdobu a potom aj adventný veniec, už si suším citróniky a pomaranče 🙂
a vy ste sa ako mali?

mili1
24. lis 2009

Ahojteee, nef a aanda, uplne vas chapem, urobte u svokrovcov poriadok a budete mat pokoj, aj ja som urobila a odvtedy je pokoj 😉 nasa svokra mu chcela davat banany a ja som jej zakazala ze najprv musi zeleninku, masko a tak ovocie...nastastie ma posluchla ...moj jej povedal ze nech sa nestara , no a odvtedy sa nestara - zatial - klop klop ,
Tie ocka ma asi po mne to je jedine co ma po mne lebo ja mam take velke oci - kazdy hovori ze okale 😀
Aanda my sme nemali potnicky, my byvame v dome a od zatiatku kurime tak aby nebolo velmi teplo 😉 ale v lete ked bolo velmi horuco a sli sme vonku tak mal trocha ale potom mu aj zmizli sami , nic som nepouzivala ...my sme nechodili nikam na navstevy, ani teraz velmi nechodime lebo aj ja som sa bala aby nechytil nejake choroby atd....radsej budte doma a nikam nejdite 😉
Dnes sme boli u mamky zagratulovat mala meniny aj narodeniny 🙂

aanda
24. lis 2009

Ahoj mili, uz mu to prechadza.... hej, to sa ti povie, ze nikam nemame chodit, ale ked sme boli u nasich, tak sme museli aj ku svokrovcom... aj tak uz trepali, ze cakali, ze prideme aj k nim ked sme boli u nasich.... ze aby Samko videl kde byvaju.... akoby tomu rozumel 😒 jaaaaaaaj...... oni su cudni..... nechapem to

mili1
24. lis 2009

Aanda ja ta chapem 😉 na, lekar zakazal chodit na navstevy do tych 3 mesiacov 😉

mabe
autor
24. lis 2009

ahoj elly, mili, a andy.

ja sem tedka dozehlila a pekne me boli zada. zitra jdu k nasim a pujdu s mamkou nakupovat do obchodniho centra. no, snad neco anicce nakoupim. uz se tesim. 🙂

bambi7
25. lis 2009

cafte babulky

nebola som tu mala je chorucka a je stale na mne zavesena....aj tak spi na mne chuda male snad zajtra uz bude lepsie no uvidime.....tak sa nosime cele dni inac place

a vy ako?

mabuska len pekne nakup 😉 a ako sa citis?

nefertitka
26. lis 2009

ahojte...jaj chuda male a co jej je bam?je prechladnuta?snad jej to co najrychlejsie prejde...

mabe
autor
26. lis 2009

Ahojte holky,

tak vcera jsem mela plno prace. Byly jsme s mamkou po obchodech - kouknete do alba, co jsem koupila - nadhera. 🙂 Pak jsme byly s tatkou odpo u dedy. Dosla jsem domu az pred 20h a dneska jsem uplne unavena. Anicka se rozhodla me v noci kopat do mocaku, takze se me spalo spatne. Holky jedna zlobiva. 🙂 Jinak dneska dopo nic nedelam, odpo jdu plavat pro tehu. To budu uplne vyrizena. 😀

Jo a po me, mam par veci - cepicky a kabatky pleteny pekny. Takze vrsku mam dost, musim doplnit nejaky dupacky, ponozky a tak. To doplnim od tatkove sestrenice. Myslim, ze uz z obleceni toho nebudu moc kupovat.

bambi, citim se dobre, ale uz to bricho je tezky. Takze kdyz chodim delsi dobu, tak me boli v bedrech a boli nohy. Ale to je tehu, ze? 😉 Uz se me spatneji ohyba a tak. Jinak porad chodim plavat a cvicit, coz me pomaha na zbytek zad krome teda beder. chudak malej, ze je nemocinkana.

jinak mam nove foto v albumu briska a par vecicek 😉

stanka123
26. lis 2009

Ahoj mabe,

velmi pekne veci si nakupila 😵 ja zacnem nakupovat tiez az budem tak daleko ako ty 😉

chcela som sa ta spytat aj na to plavanie pre tehotne. u nas v bratislave som nasla taktiez taky kurz, len neviem ci sa mam prihlasit na kurz az po tom co mi to moj gynekolog schvali. zdravotne problemy nemam ziadne (tuk,tuk). ty si sa najskor poradila s lekarkou? dakujem za odpoved.

mabe
autor
26. lis 2009

stanko, dekuju. ja mam par vecicek, ale pomalicku zacnu. po novym roce se pustim do vybavicky poradne. ja musela mit potvrzeni od dr., ze muzu zacit plavat a cvicit. takze bych se radsi poradila s dr.

mabe
autor
26. lis 2009

taky ti to pekne nabyva ty tt, tak jen tak dal. 😉

stanka123
26. lis 2009

Mabe dakujem za odpoved. Tak radsej pockam do najblizsej poradne (mam ju buduci utorok) a az o tyzden zacnem. A predsa este jedna otazka 😉 nemala si nejake zdravotne problemy z bazena (svrbenie,vytok...)?
Tohoto sa trochu obavam.

mabe
autor
26. lis 2009

stanko, ja chodim do bazenu se slanou vodou na jednu zakladni skolu. zatim nic. byla jsem teda dvakrat. jeste jsem uvazovala, ze bych chodila sama jeste plavat, ale nejak jsem to jeste neuskutecnila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru