Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
8. pro 2009

ahoj holky, tak my jsme tedka vstaly - samozrejme po o, rano jsme byly vzhuru. 🙂

holky, jak vas kopaly holky? ja ctu na jine diskuzi, jak maji holky perdy od kluku. anicka me teda setri. citim ji prubezne cely den, vecer je vetsi kopani, ale zadny obrovsky kopance. 😒

jinak po vcerejsim cviceni jsem dneska mimo. uplne me vsechno boli. tak akorat nadobi a uvarila jsem si brokolici se syrovou omackou a sunkou. asi se z toho po*, uz me zase rvou streva, ale to neva. jinak se budu valet.

aanda
8. pro 2009

sarlotka, to mal iba 6m ????? neuveitelne... aky bol krasnucky 🙂

nef, diky za nazor... dnes som viac pozorovala, co vlastne robi... on robi bublinky a ked ich robi po leziacky, tak "kasle" to mu asi slinka zabehne... ked ho drzime na rukach, tak to nerobi...... betaaar 🙂

ellysa
8. pro 2009

ahojte, tak ja som dnes mala manžela doma, aspoň mi to ubehlo 🙂 boli sme v tej Inchebe na trhoch a my sme veru minuli peňazí, mújho seklo, tak som mu kúpila taký nahrievací vankúšik s levanduľov a hovorí, že je super, tak tam ešte asi skočím a kúpim ho ja našim 🙂

ellysa
8. pro 2009

ospravedlňujem sa za chyby ale nechce sa mi zasvietiť, tak píšem po tme 😀

nefertitka
9. pro 2009

aanda som si aj myslela,ze to bude tymi slinkami🙂su to mali vymyselnici,tie nase deticky🙂

a bolo tam vela ludi cez tyzden elly?

aanda
9. pro 2009

nef, mne nerobi problem aj behnut lekarke - mam to 5min. pesibusom,ale nechcem robit uuuplne zbytocnu paniku... ak by mal soplik,alebo nedajboze teplotu, tak uz aj letiiim s nim dakde pre pomoc 😉

mili1
9. pro 2009

Ahojjjtee, aanda ja si myslim že mu slinky zabiehaju, aj naš to sem tam robí, tak sa nebojkaj, ak začne kašlať to zistiš podla mna,
sarlotkak maly je zlatučký... šidlo malé a krásny je 😉 🙂 a ked bude mat surodenca to je krásne ako ho bude pozerat a kukat, moja sestra ma dve detičky a ked sa jej narodilo druhé tak staršia tak chodila a kukala a podavala veci a nosila cumel atd.proste pomocnica 😀 bolo to také krásne, detičky su najkrajšia radosť v
v živote, ja to tiež chcem zažiť... 😉 🙂
My sme boli včera v poradni, malý má 9500g, pán doktor nás pochválil že dobre vyzeráme 😉 🙂
Len musíme viac papať všetko lebo on má najradšej mliečko, ale papá všetko len menej, a vraj mu mám čím menej dávať mliečko, uvidíme 😉
nef vaša malá kolko dávky cez den papá mliečko ?
Bambi my ešte nemáme žiadny zúbok ale stále si cmúľa palce tak možno zachvílu prídu 😉

mabe
autor
9. pro 2009

ahojte holky, tak dneska v noci lepsi noc. ale trosku me zlobily krize. dopo budu trosku uklizet a odpo jdu s kamoskou na vanocni trhy do mesta. takze snad uz nasaknu vanocni atmosferu. 🙂 jinak za 14 dni jsou vanoce, to je mazec. mame dva darky. takze musime s manzou neco nakoupit, ale nemame kdy. dneska jde na koncert, zitra po mym plavcu nevim, 😒 patek ma basket, v sobotu jsem ja na vanocnim vecirku kouzelniku, nedele mozna. 😖

aanda
9. pro 2009

mili diky 🙂 aj mne sa to s tym jeho "kaslom" tak zda.... lebo ked spinka, krasne cisto dycha a nosik ma taky ako vzdy - raz za den sa mu urobi susnik.... ale zacal tak chrochtat, bublinky robit v puse - a k tomu ten vymysleny kasel....... no uz je to uplne ine babo, uz sa rozobera.... dnes uz sa konecne sam hraje so zavesenou hrackou, bucha do nej a vydava take srandovne zvuky pri tom...... 😀 😀 😀

ellysa
9. pro 2009

ahojte
nef my sme tam boli medzi 12.-14.00 a bolo tak akurát ľudí, v pohode sa dalo obzerať aj nakupovať
teda aanda malý Samko je výmyselník 🙂
mili nikolasko je už veľkýýýýýýýýýýýýý 😀
babule mna od víkendu pobolieva tak dole nie v podbrušku ale akoby lonové kosti alebo až v pošve, dúfam, že sa nedeje nič s krčkom, pichne to tak 6 krát za deň tak maximálne 10 sekúnd. Zajtra idem na poradňu, zas nebudem dnes spať, čo som nervózna, či je v poriadku 😒 .
Inak manžel mi akurát volala, či nechcem maltezáčika, že jeho šéf má štenietka, keby sme už mali domček hneď 😀

mabe
autor
9. pro 2009

elly, me tam taky tak pichalo jakoby vevnitr. tedka taky obcas. dr. rikala, ze pokud to nejsou nejaky krece, tak je to tim, jak se deloha roztahuje a tak.

ellysa
9. pro 2009

mabe si ma ukľudnila, nie sú to kŕče, len ako ma pichne sem tam v podbrušku, tak aj tam, hlavne som si všimla keď viac pochodím, aj ja dúfam že malinké rastie a robí si miesto, musí byť v poriadku, zlú správu by som už nezvládla 😔

mabe
autor
9. pro 2009

me taky pichalo jakoby cipek. ja te naprosto chapu. klidne se jeste dr. zeptej, ale moje me rekla toto.

ellysa
9. pro 2009

inak včera som sa zasmiala, manžel podával lotto a pošúchal mi tiket o brucho a hovorí malému, že ak chce taký parádny kočík, musí si naň zarobiť, inak ideme do Poľska 🙂

nefertitka
9. pro 2009

mili,nasa vazi 8700 gramov,sa ani nedivim,co spapa,tak hned aj vylozi...je to male sidlo,neposedi ani sekundu.Inak papka cca tak 400 - 500ml mliecka za den,rano a vecer,ale praveze ho uz moc ani nechce.Vacsinou jej jednu davku musime davat na 2 krat.
elly,aj ja si myslim,ze sa ti roztahuje maternica,aj ja som mavala take pichanie.Ten tvoj manzel je tiez tusim vymyselnik 😀 ...chuda male este je v brusku a uz aby zarabalo 😀 😀 😀

aanda
9. pro 2009

elly, aj mna pichavalo hlavne na lavej strane, doktorka povedala, ze sa mi roztahuju vazy ako rastie maternica 😉 a veru,ked uz bolo brusko vacsie, tak to niekedy aj velmi pichalo....

aanda
9. pro 2009

nef, som sa ta chcela spytat, co si robila s plechovkami od UM? ja som par z nich pouzila na zamrazovanie polievky, z jednej som spravila provizornu sporkasu pre maleho - nez nejaku kupime a ostatne mi zatial trcia na linke....
....mojmu som navrhla, ze ich mozu pouzit na strelbu so vzduchovky ..... 😀 😀 😀

nefertitka
9. pro 2009

mna neskor strasne bolievali aj triesla,hlavne v noci,ked som spala

nefertitka
9. pro 2009

my sme ich vsetky vyhadzovali🙂 seem tam som si jednu nechala na prenasanie mlieka,ked som potrebovala len trochu,za to som zacala zbierat pohariky z detskych vyziv a mojho muza slak triafa;) tak uz aj tie vyhadzujeme...

aanda
9. pro 2009

nef, mala si nejaku "prirucku" podla ktorej si zavadzala prikrmy? kedze sme na UM, tak asi od 4-teho mesiaca zacneme a ja o tom nemam ani paaaruu 😠

sarlotta
9. pro 2009

Ahojík holky.. děkujeme za pochvaly🙂)) jste milé🙂

Nef malý měl v roce 8600g... neměl čas na jídlo a furt v pohybu. Je zdravý, nikdy nebyl oplácaný. 😉

Ellysa mě taky přes den sem tam natahuje podbřišek 😉 a ze začátku jsem cítila i dost tlaky na čípek zevnitř.
neboj se všechno bude v pořádku, máš krásný 15tt🙂

nefertitka
9. pro 2009

aanda,ja mam doma casopis mama a ja ,ktory je cely len o tom ako zavadzat prikrmy,ale mozes si aj u dr. vypytat,oni maju take prirucky,nam to dali sami od seba.

no to som rada sarlotta,ze viem,ze len nie nasa je taky pisisvor 😉

mili1
9. pro 2009

Ahoj Nef , aj my sme začali zbierať flase, najprv som ich povyhadzovala a teraz odkladam-mozno sa zídu... 😀 😀
ale už ich máme teraz dosť...
My sme dnes boli na prechádzke bolo nádherne, slniečko svietil o a potom som upratovala prezliekla postele aby sme mali čisto, už som urobila aj výzdobu na vianoce a stromcek chcem na budúci týzden - trocha skoro ale sa tesím ako bude maly kukat na stromcek-svetielka, a neviem sa už dočkať 😀 😀
Buduci tyzden idem ku kozmetičke a kadernicke dať sa do poriadku aby som nejako vyzerala k svetu 😀 😀

mabe
autor
9. pro 2009

ahoj holky, tak tedka jsem dosla z mesta a me boli zada jak svina a slabiny na brise. taky jsem dlouho chodila. darky jsem nekoupila zatim. vyridila jsem ty hodinky a zapis basketu a koupila manzovi pravej pendrek. trosku me kamoska zarazila. je v 5 mesici po umelym. taky jednou se nezdarilo. a nejak me pripada, ze to tehu neproziva. ze ho bere jako samozrejmost. sama o tom nemluvi a kdyz se ji zeptam, tak proste jenom tak odpovi. rikala, ze nechce na vanoce zadny veci pro malyho, ze si chce uzit svoje vanoce jeste a dalsi takovy veci. mozna se boji neco zakriknout nevim. ona je proste takova tvrda. trosku me to prekvapilo. 😒

mili, jakpak to, ze vy jste mely krasne?? 😕 vyzdobu musim udelat. dneska jsem nasala vanocni atmosferu.

nefertitka
10. pro 2009

mili,ty sa tesis ako maly bude kukat na stromcek a ja sa tesim ako nam mala bude furt pistat ze ona ho chce chytat a stahovat ozdoby a podobne.Manzel ju musi asi aj zobrat prec,ked to budem ozdobovat,uz si to viem predstavit,ako by to vyzeralo,keby bola pritom;)

ellysa
10. pro 2009

ahojteee, už sme späť. Bábo je v poriadku, som z tej prehliadky taká rozpačitá, lebo mi lrn tak rýchlo urobila UTZ, ukázala mi ho tak rýchlo, povedala, že je ok, že srdiečko je, že narástlo, vztlačila foto...len som ho nevidela hýbať sa 😒 , ale tak ja som asi moc veľký perfelcionista. A chcela som aby ho ymerala, tak hovorila, že je skrútené do klbka, že sa to už zle meria, že nabudúce už bude merať len hlavičku a kostičky, tak ho len tak zbežne zamerala a malo 9cm, nezdá sa vám to málo?
ale inak som šťastná, hádam by ma nepresviedčala,že je všetko super,keby nebolo 🙂

ellysa
10. pro 2009

A brali mi krv na tripple, výsledky budú už budúci týždeň, oni to robia tak, že spoja tieto výsledky s NT, tk nám držte palce 🙂

mabe
autor
10. pro 2009

elly, gratuluju ke kontrole. 😉

ellysa
10. pro 2009

a inak bola som sa spýtať na 3D v gin-five a oni, že či nechcem prísť v sobotu na malý 3D že majú termín, tak ideme 12.12. o 12.00 🙂

nefertitka
10. pro 2009

elly urcite je vsetko v poriadku,inak by ta ani domov nepustila,neboj🙂 ja som tiez bola z niektorych kontrol sklamana.Presne to prebiehalo niekedy ako ty pises

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru