Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
7. led 2010

katy, to se mame na co tesit.

ted jsem odpovedela na inzerat z mimbazaru, dobry ne? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21147640&tab=3

katka22r
7. led 2010

jeje krasne ja mam podobne zbalene do porodnice

katka22r
7. led 2010

mamicky co ste porodili ako to je s kontrakciamy?to musia byt take bolestive?aj krize musia boliet?ja mam take slabsie bolesti v podbrusku ale krize ani stehna ma nebolia ja som nikdy nemala bolesti pred menst.tak ja neviem ..rano som bola na ctg a kontrakcie ziadne neukazalo...hlienova zatka stale neodisla aj ta musi odist?

ellysa
7. led 2010

Ahojte, sme doma 😉
poradňa v priadku, mala som trochu vyššie ph v moči ale povedala, že na zápal to nevidí, asi je to tým že som teraz prechladnutá.Popozerala ma dole, to mám v poriadku a krpčekovi skontrolovala srdiečko, aj mi ho ukázala, ale pohlavie nepozrela ani nemerala, že na veľkom UTZ, tam idem 22.1.
Som úplne grogy, dosť som dnes nabehala, tak ležkám, malé už tri dni cítim dosť intenzívne, dnes som kúpila aj fonendoskop, manžel chcel ale počujem tam len svoje črevá 😖
kati hádam to už čoskoro príde 🙂

nefertitka
7. led 2010

katka,sleduj,ci nie su pravidelne...tie prve su menej bolestive ako tie,co pridu casom...a rano si este kontrakcie nemusela mat a teraz ich uz mat mozes....zatka nemusi odist...teda nemusis to postrehnut,mne praskla voda,ako som uz pisala...mozno praskne aj tebe a to uz budes vediet, kam mas ist🙂

nefertitka
7. led 2010

ahoj elly,no super,ze je vsetko v poriadku🙂 len tak dalej;)aj ja som mala fonendoskop a nic som nepocula,presne ako vravis,pocula som len ako sami prevaluju vnutornosti;)

mabe
autor
7. led 2010

elly, gratuluju ke kontrole.

kati,tak ze by uz? 😕

jinak pani me odepsala, ze souprava je porad k dispozici a jeste si mam vybrat dva kousky z jejiho alba zdarma 🙂

mabe
autor
7. led 2010

jinak dneska mam bricho jakysi tezsi a pripada me, ze ho mam i vetsi nez vcera. ze bych to tak poznala? 😕

katka22r
7. led 2010

nefertitka ono niesu pravidelne a ani v noci som nemala bolesti pravidelne to kontrakcie maju byt minutove a pol 20 minut alebo 5 min nic a zasa bolest?mna boli tak dlhsie a v kuse a tak za 4 hodiny nic len potom daj vediet ako sa to pocita hej?...mabe ta zatim nic...ellysa super tesime sa s tebou

mabe
autor
7. led 2010

katy, to je fuska to poznat, co? jezis, ja si nedokazu predstavit sebe. 😝

katka22r
7. led 2010

no ja som s toho debil 😒

aanda
7. led 2010

nef...on spi v ociku len na prechadzke...inak nechce uz ani na balkone ked sa nehybe
mili...presne toto mame s dennym spankom...nas ma 40minutovky 😀

aanda
7. led 2010

nf, diky za tvpje skusenosti 😉

katka22r
7. led 2010

a co kocky ako sa inak mate?co ste mali na obedik?my plnenu papriku ja by som sa v nej kupala 😀 ale neviem co zajtra

aanda
7. led 2010

ahoj katka.... co sa kontrakcii tyka dolezita je ta pravidelnost...ja som mala napr.hned od zaciatku kazdych 8-10 min a trnali 45 sekun-1,5min...ja si myslim, ze je to individualne, ale musi tam byt urcite pravidelnost, intervaly sa budu postupne skracovat a intenzita bolesti stupnovat, ale neboj, zvadnes to...vsetky maminy to zvladli 😉

mabe
autor
7. led 2010

tak jsme zpet. koupila jsem v tescu za 110kc polodupacky dvoje. pak v Dm par veci hlavne ten prasek a avivaz. v Kice za 89KC gate manchestrovy ruzovy 2-4 mesice, overal 120kc, rukavicky 2x 30kc, tricko s dlouhym rukavem s fleecovou vestou za 150kc. dobry, ne? jeste mamka me da nejaky veci a asi staci, co se tyce obleceni. 🙂

bambi7
7. led 2010

cafte babulky moje no akurat som vas docitala ....dnes som nemohla prist skor mala si uz lozi kade tade teda ako hadik je zlata tak kukam na nu aby sa niekde nerachla 😅

no tak idem reagovat co ste popisali 😀
no tak k druhemu tehu :ja som bola tiez na rizikovom od zaciatku som bola doma a lezala a k tomu hned od 2tehu paliciek mi pichali injekcie takze ich bolo mocccccccccccccccccccccc ale aj napriek tomu ze to bolo vsetko komplikovane chcem druheeeeeeeeeeeeeeeee ak sa podari co verim ze ano 😉 tak ked bude mat domi 2roky alebo tak dako idemmmmmmmmmm do tohoooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 ved je to uzasne aj napriek vsetkemu co si musime prejst 😉 aleeeeeeeeeeee stoji to podla mna za vsetko 😉

no a aanda mi sme zacali prikrmovat od 5,5 mesiaca ci tak dako, a varim si sama na dva dni nasa mala nechce jest z flasticiek nic dnes som ties skusila a moc sa nenajedla nechcela ale ked dam svoje chce duplu 😀 ale ved to nie je pre mna problem uvarim jej aspon viem co tam je 😀 ale keby chcela tak jej jasne sem tam dam aj kupovane ale kazdy den by som jej to nedavala ale je to na kazdej 😉
no amanda ja uvarim a mam to na dva dni a dam do chladnicky ,nemrazim nic......ked budes chciet daco vediet kludne sa pytaj aj ja som bola rada ak mi babulky napisali 😉

nef co sa tyka dovolenky myslim si ze malej urcite nieco vyberies ked budu sved,stoly a ked niky lubi aj tie flasky tak jej pre istotu daco zober 😉 ale myslim si ze nieco tam vyberies nemusis sa bat urcite sa napapate 😉

a ako ste sa dnes mali?

mabuliatka ako sa mate?

aanda
7. led 2010

Mabe, no ty si toho dnes postihala... sikulka.... ja nedavam avivaz na maleho veci, iba prasok pouzivam...Persil sensitive a placham 2x...no a kozna mi povedala, ze ci tomu verim...ze ved keby v tom neboli "nejake" latky, tak to neoperie...

mabe
autor
7. led 2010

aandy, ja treba avivaz taky nebudu pouzivat, ale mela jsem kuponovy slevy. 🙂

bambi, uz se to horsi. roste bricho, tahne, boli zada, spatne chodi 😀 . jinak nam je fajn. tedka aktivne resim vybavicku, at mam vse. chci o vikendu prat a uz davat veci do komody.

bambi7
7. led 2010

aanda ja periem tiez v persile sensitive a mam velnmi citlivu a periem v tom ....a moze byt ze vsade je nieco ale neboj ja som sa vyhadzala z arielu ale tak a persil je ok podla mna 😉 a uplne zaspinene veci nevyperie az tak ako klasicky prasok takze je tam podla mna urcite lepsie ako sil.prasok

bambi7
7. led 2010

mabuska jej len si pekne daj do komody veci ja spm sa tak vytesovala 😉

mabe
autor
7. led 2010

dam, at mam potom uz pokoj a jsem klidnejsi 🙂

aanda
7. led 2010

bambi, ved ja to pouzivat aj ked mi kozna hento povedala, ved v cistej vode sa neda prat....
mabe, ved jasne, kupony treba vyuzit, ja len ze ako to robim ja, ale napr.mam kamosku a ta malemu vobec nic nezehlila od narodenia a bol v pohode.... ja zehlim vsetko...

katka22r
7. led 2010

kocky bru nocku,ja som akasi unavena tak sa majte snad vas rano docitam 😉

aanda
7. led 2010

mabe, pravdu mas, ked bude pripravena, budes kludnejsia...ved ku koncu sa ti nebude chciet tolko...budes len chodit nakukat... ja som vsetky vecicky kazdemu ukazovala, furt som ich vytahovala... 😀

mabe
autor
7. led 2010

aandy, uz tedka me to bricho pripada velky a zacinam byt nemotorna. takze bych to chtela mit v lednu vse ok.

bambi7
7. led 2010

ajja malej zehlim 😉 a ten prasok mne vyhovuje 😉

mabe
autor
7. led 2010

bambi, jaky prasek lovela nebo persil?

bambi7
7. led 2010

mabuska nebojkaj coskoro budes mamca a este si uzi anicku v brusku 😉

mabe
autor
7. led 2010

jo, ja si ji uzivam, ale uz je to jinaci nez treba pred mesicem. tedka uz me bricho tahne, boli me nohy pri delsi chuzi a zada. a jaka jsem nafoukla. uz me aji pri sezeni u PC tlaci do zeber. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru