Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
25. led 2010

bambi, dekuju 🙂 . jeste tu tasku do porodky, ale kdyztak mam seznam napsanej na papire.

bambi7
25. led 2010

mabuska to uz je sup sup ja som sa dobalila este v noci ked mi odtiekla plod voda 😀

mabe
autor
25. led 2010

ty si byla teda sikulka 🙂

mabe
autor
25. led 2010

bambi, ja vim, ze je to furt dokola, ale ja jsem tak stastna. snad ten pocit neprestane a bude vse ok. uz se na ni moc tesim na prdolku. 🙂

bambi7
25. led 2010

jasne ze sa tesim a kludne pis aj dokola to iste 😉 ja som velmi rada ze to vsetko vyslo a ze bude anickaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uz coskorooo a jasne ze bude vsetko ok bude krasna to je jasne 😉

mabe
autor
25. led 2010

😉 uz toho nechame nebo zacnu brecet 😉

bambi7
25. led 2010

ok 😀 😀 😀 idem mala je hore tak pekny den babulky moje

nefertitka
25. led 2010

ahojte...baby mna asi uz porazi,boli sme s malou u neurologicky na odporucanie tej ocnej a to co nam tam porozpravala ma tak soklo ze az...Nikolka ma 2 problemy s ockami,jednak slabsie vidi a este ma nieco aj s ocnym nervom..tak nam povedala,ze to moze byt aj nieco s mozgom a kludne to moze byt aj nieco vazne,ze ci ju nebolieva hlava(to mam ako vediet???!) a musime ist na sono mozgu,ze ci sa nam nezda trosku zaostala???(nezda!) a ze to chodenie Nikolkine sa jej tiez moc nepaci,ze ked sa uz v septembri sama postavila na nohy,ze uz by mala sama teraz bez problemov chodit a nie tak ako chodi teraz,t.z. ze sa vacsinou drzi niekoho za ruku,prejde aj sama,ale potom este balancuje...no ona mala mat este len teraz rok, a neviem,ci rocne deti uz vsetky perfektne same chodia bez padania!Ja som taka vynervovana,ze az...ze problemy s mozgom,to ma ani vo sne nenapadlo,ze z oci moze vzniknut este aj nieco taketo...a ze nejake ich ma vypukle,ze aj to nieco znamena...no mne sa zdaju uplne normalne...
fakt mam nervy na konci,lebo ked si predstavim,ze fakt jej nieco moze byt,tak mi je az zle(to by som neprezila) a ked zvelicovala,tak ju pojdem asi nakopat do riti!uz sa nam tolko krat stalo,ze lekari zvelicovali a pritom to niec nebolo...vobec im nevadi,ze tym robia soky rodicom?

paajaa
25. led 2010

Ahoj holky,
vím že k vám do diskuze nechodím, ale mám dotaz ( budu ráda, když někdo zaraegovat). Můžu se zeptat po jaké době se zadařilo od druhého neuspěchu???
Já jsem si tím taky prošla 2x a teď nemohu 9 měsíců otěhotněnt. Moc děkuji za všechno odpovědi a doufám, že se na mě nezlobíte, že sem lezu.

nefertitka
25. led 2010

ahoj paajaa,kludne sa pytaj a loz sem kolko chces;)
nam sa s muzom zadarilo od druheho missedu az zarok aj 3 mesiace....

mabe
autor
25. led 2010

nefi, chudacku malej. snad to nic vaznyho nebude. ze by v roce mela chodit sama??? to snad ne, ja tomu teda moc nerozumim, ale myslim, ze je jeste mala na to. 😖 my byly v lete u kamosky, mala mela neco pres rok a taky chodila jen za ruku a tedka cupita pekne. budu drzet palecky, at je mala v poradku.

bambi7
25. led 2010

cafte babulky no mala tu beha v choditku a musim sa pochvalit uz dnes stala drzala sa postielky 😉 taka bola zlata stale sa skerila zze stoji 😀 bola pri mne a videla postielku tak sa jej chmatla.....

nef ja si myslim ze vela deticiek v roku nechodi samo to co je za doktorku koza jedna 😠 mam kamosku a jej malej sa vobec nechcelo chodit a zacala v 1 a 4mes....a co ved kazde dieta je ine tak co trepe.....
a verim ze bude niky v poriadku ...myslim s tym chodenim ,a drzkam palce nech su ocka coskoro fit....

paajaa jasne kludne sa k nam pridaj 😉 no ja som otehotnela vzdy na 2 pokus ked sme sa zacali snazit....ak sa nedari nezufaj chod k lekarke na gynekologiu nech zoberie hormon,profil ci nie je zvys prolaktin ten brani ovulacii ja som to mala po prvom MA .....telo malo chaos da sa len lieky na upravu a je 😉 a ked je vsetko ok moze tto byt stresom tak nebojkaj coskoro budes tehu drzkam palce 😉

no ja som dnes varila masovu omacku s olivam na spagety a urobila som pernik 😉 a hrame sa cely den klasika 😉

mili1
25. led 2010

Ahojjjjteee ,,,, bam aj Nikolasko uz stoji ale drzi sa niecoho a je je taky rad a popritom dava take usmevy so skerenim k 😀 ed chcem aby sa posadil uz sa dava na nozky a chce chodit, nam lekar minule povedal ze bude skor chodit ako sediet 😉 🙂
Nef ja mam tiez kamosku co jej mala este ani nechodila v roku ...ved kazde dieta je ine. . 😉
Urcite bude všetko v poriadkuuuuu, drzim palceky.... 😉 🙂

bambi7
25. led 2010

caf miliiiiiiiiiiiiiii ako?

mabe
autor
25. led 2010

nazdar holky 😉 , tedka jeste zehlim. nechce se mi, ale musim. jinak uz zacinaji nerviky z toho zitrku. 😖

bambi7
25. led 2010

mabuska nemaj strach vsetko bude ok uvidis anicke je tam dobre 😉

mili1
25. led 2010

Paaja kludne sa pytaj,,,, my sme tu na to aby sme sa podporili navzajommmm 😉 🙂
ja som otehotnela na prvy mesiac do druhom ma - predtym sme mali pauzu 3 mesiace,,,a po prvom som otehotnela asi na 9 mesiac...
Bambi my sme mali fašírky so zemiakmi od včera a cesnakovu polievku
Ako si robila tu masovu omacku s olivami?vyskusala by som ....

mili1
25. led 2010

Ahoj bammm, babulky neviete mi poradit ako pomoct malinkemu sa vykakat,,, zvykne dobre kakat, ale dnes tlaci chuda moje a nie ist.... 😒

sarlotta
25. led 2010

Ahojík holčinky)))

Taaaak NT je v pořádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nosní kůstka přítomna, a šíjové projasnění 1,2mm. Zítra bude krev.
Máme crl skoro 6cm, fotečka v albu. 2 ručky i nožky, prstíčky. Srdíčko ok. A možná děvčátko

No a omlouvám se, sem tu nebyla🙂... spadla nám síť a navíc malý má zánět středního ucha.. tak jsme byli pichat v sobotu uško no už je dobře... ale chuďatko moje, jak bečal.

mabe
autor
25. led 2010

zitra jeden kamarad z basketu bude mit dcerusku. Rodi naplanovanym cisarem, tak po zapase se jde do hospy oslavovat. ja si dam teda nealko pivo a topinecku, mnam. 🙂

sarlotko, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu. mam obrovskou radost. 🙂

bambi7
25. led 2010

sarlotka gratulujemmmmmmmmm 😉

mili keby malej neslo tak by som pocvicila nozkami ,cajik na travenie a ked uz nic tak rurka inak asi nie.....

recept napisem do ip mili 😉

a ako ste sa dnes mali?

mabe
autor
25. led 2010

holky, mate pro mimisky podlozku do vanicky? ja premyslim nad touto http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/koupaci-podl...

mili1
25. led 2010

Sarlotka gratulujemmmmm, 😵 Malý sa uurčite teší na sestricku... 😉
Bambi uz som skusala vsetko,,, 😉 dakujem za recept...
my sme dnes boli na prechadzke a sme sa hrali a nosili cely den 😉 a vy??
mab ahojček...

bambi7
25. led 2010

mili a ked cvicis s nozickami ani rurka nezabrala? ☹

mabus mam tu podlozku ale moc sme ju nepouzivali ,

mabe
autor
25. led 2010

mili, ahoj

bambi, tak ja ji asi objednam. uvidime, jak to pouzijeme.

mili1
25. led 2010

Rurku som este neskurala ale vidim ze ma tvrdu stolicu tak neviem či by tak zabrala...
Mab my mame taku vanicku co je tam vo vnutri neviem ako sa to vola a na to sa polozi babatko...som s nou velmi spokojna....

bambi7
25. led 2010

my mme to iste ale da sa o vybrat ale nepouzivam to 😉 ale zalezi mab ako budes chciet my ju kupeme spolu lebo sa tam hrame a mala tam spliecha kope

bambi7
25. led 2010

ale kupala som ju aj sama 😉

bambi7
25. led 2010

ale ked chces mat istotu tak kup

mabe
autor
25. led 2010

me to pripada idealni na to koupanicko, kdyz je mala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru