Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
15. únor 2010

elly, ahoj, ty nehody, taky me je z toho spatne. 😖 ja sem tam, kdyz mala se dlouho nehybe, tak ji dam sladkost. 😀 posledni dobou nemusim, hejbe se porad.

ellysa
15. únor 2010

mabe aj moja reagovala na sladkosti, no teraz ich nemôžem, ale aspoň po tých nesladených keksoch sa prebrala. 😀 Inak ja mám pocit, že odkedy mám tú diétu tak sa hýbe viac, tak neviem, či mohla byť niekedy taká apatická kvôli tomu cukru 😒 .
A kedy idete postaviť postieľku? My ju ideme už na budúci týždeň kúpiť, to budú zase boje, včera sme sa s mojím kvôli nej aj chytili, páči sa nám niečo úplne iné. 😖

mabe
autor
15. únor 2010

elly, musime ji jeste koupit. ve ctvrtek jsme koupily akorat kocarek (album). mame na ni misto, ale jeste neni. asi ve stredu. dneska nee, zitra mam kurz predporodni posledni, tak ve stredu. my udelaly taky kompromis s tim kocarkem. manza chtela ten sedej pruh se vzorama, jak cernej pruh. tak sme vybraly hlubokej podle nej, sportak je napul a autosedacka podle me. 😀

ellysa
15. únor 2010

mabe 😉 ja sa aj obávam, čo to bude, lebo môj vie byť aj ofúknutý, keď nie je po ňom a ideme aj s mojou mamou, nakoľko to chcú financovať naši, tak sa bojím aby tam zasa nejaké truc scény nerobil, jaj niekedy je chlap za tri deti 🙄

mabe
autor
15. únor 2010

elly, budu drzet palce

ellysa
15. únor 2010

no ďakujem 🙂

mabe
autor
15. únor 2010

nemas zac 🙂

nefertitka
15. únor 2010

ahojte...
super bam,ze ste si uzili ples...a vy ostatne ste ako valentinovali?🙂
mne sa zas tuto noc snivalo,ze som bola na Antolskej(kde som rodila) a zas som rodila a boli tam vsetky moje spoluziacky zo ZS..a tiez rodili,zas mi nechceli dat epidural,muz tam nebol,neviem preco,tak som mu volala,nech zavola na Kramare,ci su ochotni mi tam dat epidural a ze ked hej,nech ma tam prevezu;)normalne som mala taku hrozu z toho porodu v tom sne ze az...vsetky pocity z toho mojho nekonecneho porodu sa mi v sne vratili,brrrrrrrrrrr...ale potom som sa zobudila,takze som nakoniec nerodila 😀

sarlotta
15. únor 2010

Holčičky byla jsem kuknout na utz🙂)))))))))))))

a dobréééé... máme skoro 10cm od hlavičky ke kostrči... mimís už se tam doktorovi skoro nevlezl 😎 srdíčko ok, mával na mě ručkou 😉

jo a už cítím i nějaké to šmrdolení v bříšku🙂 tak jsem spokojenost sama dneska 😀 😎

mabe
autor
15. únor 2010

sarlotko, gratulujuuuu 🙂

sarlotta
15. únor 2010

děkuju🙂)) dneska se bude asi usmívat jak měsíček celý den 😵

nefertitka
15. únor 2010

tak isto gratulujem🙂)))

mili1
15. únor 2010

Ahojteee, nef my sme moc neoslavovali valentina, dali sme si pohar vina, kedze moj odisiel vcera na skolenie ale dostala som krásnu orchideu tak ma to potešilo 😉 🙂
Nef no tie spomienky su zle ale nabuduce si vybav epiduralku, mne sa tiez niekedy prisniju ako som bola v nemocke porod nie je lahky, ja ked si spomeniem na kontrakcie 😒 brrr este dobre ze mi tu epiduralku pichli hned mi bolo lepšie 😉 🙂 ale ty si ho mala ovela tazsi ...no zvladli sme to... 😉 🙂
čo robite ostatne....ani anda tu uz davno nebola.... 😉

dorik
15. únor 2010

ellysa, robim vsetko co mozem ale ved ked uz raz je taky zazitok tak pokial ti lekari nepotvrdia opak tak clovek nikdy uplne kludny nebude ale snazim sa toho diablika co mi nasepkava skarede veci zahnat aby som myslela len nato pekne 🙂 nastastie je to uz zajtra tak snad budem o nieco malo mudrejsia aj ked v takomto skorom stadiu 5tt+4 by mi ani pripadny UZ este cinnost srdiecka asi neukazal takze mi asi len odoberu krv tak tipujem a porovnaju HCG ci narastlo alebo nie a potom sa uvidi... nastastie ide so mnou aj priatel aj ked som ho presviedcala ze to zvladnem ale vzdy je lepsie ked ste na to dvaja 🙂 ja som len zvedava co si zase tunajsi lekari vymyslia lebo tu je kazda navsteva u lekara jednym velkym prekvapenim kolkokrat mi to tak pride ako keby ani skolu nemali dochodenu ale ved aj to treba hodit za hlavu ved by som nebola ani prva ani posledna ci uz rodicka alebo missedka tak treba im troska doverovat ale len troska 🙂 pekny vecer prajem a dufam ze drahy sa ti uz ozval! 🙂

nefertitka
16. únor 2010

ahojte...no veru aanda je asi zaneprazdnena🙂 nedivim sa...
a na dlho siel drahy na skolenie Mili?no urcite si vybavim epidural ak este budem rodit,ale sme sa o tom bavili a ostaneme asi len pri jednom ditku...mne trvalo aj dlho otehotniet...ved nebude Niki prva ako jedinacik...a budeme sa snazit ju nerozmaznavat...kedby sa pritrafilo,tak si babo nechame ale snazit sa uz tak to vyzera nebudeme...to som rada,ze sa Nikolka nenarodila uz v tom 25tt ako ma strasili...

dorik neboj,v tejto teme sa na baby stastie usmieva,takze vsetko bude ok🙂ja som tiez mala 2x MA,tretie tehu bolo komplikovane,porod este komplikovanejsi,porodila som skor,ale predsa mame nase slniecko🙂 niekedy je ta cesta tazka.,..

nefertitka
16. únor 2010

a pridala som par fotos;)kto by mal zaujem

mabe
autor
16. únor 2010

Ahoj holky, tak noc zase naprd. vcera jsem asi hodne uklizela a pak jsem se vecer jeste protahovala a jak jsem byla na zachode, tak sem mela mirne naruzovelej vytok. zase, uz me to sere. dneska uz je to zatim ok. jsem tedka u nasich, manza me sem hodil autem do nemocnice to mam 5 minut misto 45 z domu.ja uz si fakt nevim rady. vim, ze jsem s tim mela vzdycky potize, tak asi pri vyssi aktivite, jak je vsechno prokrveny, tak...neni to teda vubec samotna krev, vzdycky zbarvenej vytok do svetle hned a nebo jako vcera trosku do ruzova. uvidime, co me reknou v nemocnici.jinak me nic neboli a mam jeste obrovskej prujem.

sarlotta
16. únor 2010

dobré ránko🙂

mabe no asi Ti fakt nezbyde než hodit nožky nahoru a uklízení se vy....nějaký ten prach Ti za ty nervíky nestojí.
Už to zmáknete neboooj 😉

Dorik, všechno špatné už máš vybrané, už bude jen líp 😎

Nef už máte doma slečnu🙂 je moc hezká, musíte pořídit bráchu, aby jí kluci dali pokoj🙂)))) 😀

mabe
autor
16. únor 2010

sarlotko, asi jo, ale mam teda strach. mala se nejak nechce hejbat, tak to neprida

ellysa
16. únor 2010

ahojte, nef Nikolka je kočka 🙂 , aká je už copíkatá, na toto sa aj ja teším, copíky, sponky, ale ak bude po mojom tak je do dvoch rokov plešatá 😀
mabuška, musíš sa už šetriť, už radšej nevymýšľaj s upratovaním, aby ste ešte dva týždne vydržali a pôotom to už bude ok 😀

mabe
autor
16. únor 2010

elly, taky si myslis, ze je to tim? je pravda, ze me pak bolelo a tahlo bricho. a to jsem jenom utrela prach, trosku par schodu vysudlila a zehlila hodku. je pravda, ze zehlim za stolem, tak mozna sem si to bricho nejak natahovala 😖

mabe
autor
16. únor 2010

holky, jeste snad mam cas a jak dva tydny????vzdyt jeste 3tt aspon.

ellysa
16. únor 2010

asi áno, ale ak si moc nervózna zbehni do nemocnice, ale ani minule ti na nič neprišli, tak nôžky hore a nechaj sa obskakovať, už tých pár týždňov to všetci vydržia, neboj, aj naša je od včera nejaká kľudná, tiež ma to už hnevá, asi jej idem urobiť zle a ponatriasam brucho-som krkavčia mater 😅

ellysa
16. únor 2010

no od 37tt sú už detičku donosené, nie? aspoň mám taký pocit 🙂

mabe
autor
16. únor 2010

elly, ja jdu zrovna tedka za 10 minut do nemocnice na dalsi UTZ, tak si o tom pokecam. Jinak ja hned neletim. mela jsem to v patek a lezela jsem v sobotu a dobry.

sarlotta
16. únor 2010

Mabe na to žehlení se fakt vyprdni... mě to ke konci těhu vyvolalo takové poslíčky, že sem myslela, že fakt rodím 😅 taky žehlím v sedě za stolem...

jestli máš pocit, že málo kopká tak si někam zajdi, radši buď za hysterku.

nefertitka
16. únor 2010

ahojte....no dakujeme za pochvaly;) sarlotta,mas pravdu,len keby to bola dalsia kocka,tak tato by uz musel chystat dve flinty,nie jednu 😀
heh elly,ze plesata do dvoch rokov 😀 ....
to nase male ma huste vlasky po nas oboch,ale chuda,ked ich bude mat take nepodarene po mne.... 😨 😕 😅 ...no ale radsej huste ako ziadne;)

a ano mabe,radsej sa setri,ked chces este potiahnut,absolutne nic nerob,ved mas na to aj pravo...aby si si nevyvoala skor porod, a ano elly,mas pravdu,v 37tt sa uz babo poklada za donosene

sarlotta
16. únor 2010

akorát to musí být ukončený 37tt

mabe tak to prokonzultuj a poptej se jak má malá kopat a kdy jet radši do nemocky... a dojdi nám pak napsat, ju.

nefertitka
16. únor 2010

sarlotta,kedy je normalne,aby sa dieta ucilo samo pit z flasky popripade z hrnceka?nasa mala asi tak v 8-9mesiacoch javila pokusy pit sama z flasky,len nejak ten zaujem total stratila a teraz to nechce skusat ani za svet,ked jej to dame my,tak to vypije,ale sama ani za svet,to ani nechce radsej pit...z hrnceka jej skusam davat tak,ze jej to lejem zatial po jednom glgu do pusky,ale to zas ma srandu z toho,ze to moze na mna prskat 😉 😅

sarlotta
16. únor 2010

nef no já dávala malému na hraní hrneček od Mamu . takový plastový baňatý se dvěma ušima... už od 5měs... nijak extra nepil, ale naučil se na tu násosku. Flašku s dudlíkem neměl vůbec. potom jsem dávala hrneček s pítkem, které normal teče a pak ze skleničky - aby bylo vidět tu tekutinu a nepoléval se tím tak kolem 15měs.
´Flašku bych už nedával. spíš trpělivost s tím hrnečkem a zkus třeba si dát taky do hrnečku/ skleničky něco a ťuknout si s ní ... na zdraví a pak se napijete obě .. víš udělat z toho hru🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru