Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
2. bře 2010

nef mne sa tiež páči Karolínka, ale môjmu nie a aj Klára, no ale nebude vedieťdieťa povedať l a r a keď sa jej spýtajú, ako sa volá "Kváva" no neviem 😀

ellysa
2. bře 2010

Olívia sa zasa nedá nejak pekne zdrobniť, ale keďže bude chodiť do škôlky aj do školy v Rakúsku,všetci ju budú volať Olívia, tu sa nezdrobňuje a ja si už zdrobneninku nájdem 😀, mňa mama volala hádam až do VŠ Bubinko 😀

mili1
2. bře 2010

Nef máme sa fajn...už nám ide prvý zúbok... 😀 sme sa dočkali 😝
A s tymi menami máš pravdu aj nam sa niektoré pačili ale ked som si to dala ako zdrobneninu tak nie... 😒
Nikolka spinká?

katka22r
2. bře 2010

ajojky no mame sa fajn zatial klo klop vsetko oki spinka nam aj v noci ani moc neplace snad sa to nezmeni
sem tam tu nakuknem 😀

nefertitka
2. bře 2010

ano mili spinka...;) chvilu nemusim za nou behat 😀

Ze Kvava🙂))))) heh...no presne ako pises elly,ja tiez Nikolku volam menom len sem tam 😀 inak je kadeco ine len nie Nikolka,ale celkom podobne ju volam...ze Bubošík🙂

no Katka ake ma dobre babatko,len tak dalej🙂 som rada,ze sa vam dobre vodi🙂

ellysa
2. bře 2010

katka to je super, tak držím palce aby vám to ostalo takto nastálo 😉 takže mám nádej, že nebudem chodiť po pôrode ako vygrcaná hlísta 😀

katka22r
2. bře 2010

noo tak snad to dlho vydrzi 😀

ellysa
2. bře 2010

kati a koľko už malá pribrala? a iba kojíš, či aj prikrmuješ

nefertitka
2. bře 2010

elly 😀 😀 😀 je to kludne mozne🙂) pre mna osobne boli prve tri mesiace velmi tazke,my sme museli Nikolku budit kazde 2,5hodiny na papanie,lebo mala nizku vahu,sme nerozoznavali den a noc a tak...navyse mala reflux,koliku...brrrr...nechcelo by sa mi to v najblizsej dobe opakovat cele...to som chodila teda ako vygracana hlista 😀 😀 😀 ...jaj a kolko krat si len tak plakala aj cely den vkuse a nie a nie ju utisit...ale nechcem strasit... 😉 kazde dieta je ine...to len to moje je taky loptos este stale...to bude tym magneziom,mi vraveli v nemocnici,ze ked ho jem tak vela,ze budem mat hyperaktivne dieta 😀

mili1
2. bře 2010

Ja som bola tiez prve 4 mesiace dosť unavená, no dalo sa to....ale malý dobre papal pekne priberal atd.. a nebudili sme ho,,,ale večer zvykol sem tam plakat ale to bolo bruško.....no neplakal v kuse celé hodiny... 😉v noci spaval dobre ale cez den nie ..a to mu zostalo doteraz...
Ako píš nef kazde dieta je iné.. 😉

ellysa
2. bře 2010

no veď ja sa na to pripravujem, každý mi hovorí, že tie prvé 3-4 mesiace sú des, no pri najhoršom zavolám mamu alebo sa ja tam odtrepem, určite sa nezbláznim 😀.

nefertitka
2. bře 2010

skoda,ze nebyvate niektora blizsie,by sme zbehli spolu na prechadzku,s Bam som bola dohoduta uz od minuleho leta a stale sa tomu nejak vyhyba...no ved neva...ked nechce,tak nechce 😉 ...

uz sa tesim ked bude teplo....nemusi byt Nikolka taka zababusena a uvidi konecne kvietky vtacikov a podobne;)))len nech jej tie ocka ostanu v poriadku 😒

Elly,ked sa male narodi a bude vacsie,tak mozme bud ty alebo ja niekedy prebehnut kopec a mozme ich skamaratit;)ak sa ti bude chciet

mili1
2. bře 2010

elly určite nie,nezblázniš sa,,,, to si zvykneš .... 😉 🙂 sú to starosti ale také peknééééé 😉

ellysa
2. bře 2010

nef to fakt s tým magnézkom? Ja ho tiež teraz jem kvôli tomu tvrdnutiu, no ale vyber si, buď tvrdé brucho alebo malý čert 😀

nefertitka
2. bře 2010

elly, aj ja sa niekedy odtrepem k mame,nech mi s nou trosku pomozu,niekedy to clovek potrebuje,,,neni to jednoduche byt cele dni sama doma zavreta s dietatom...pre mna je to aj strasny stereotyp,potrebujem sem tam zmenit prostredie

nefertitka
2. bře 2010

no jasne,ze radsej maly ceert;)))))

ale ja som ho dostavala aj do zily niekolko tyzdnov vkuse🙂)) a potom kazdych 6 hodin 4 tablety 500vky,takze to bolo fakt dost;)

mili ty si to tiez tak mala,ze?

ellysa
2. bře 2010

nef jasnéééé, teším sa, môj už sníva ako budeme cez leto chodiť k neusiedlu-vy tam nechodievate?, no uvidíme, všetko bude záležať na krpcovi

mili1
2. bře 2010

Nef ja by som hned šla s vami na prechádzku 😉 🙂 škoda že to je tak dalekoooo ale určite sa stretneme onedlh sa už teším na vás... 😉
aj ja sa už teším na leto...bude behat po dvore... 😀
ocka budu v poriadku...ja tomu verím ... 😉

nefertitka
2. bře 2010

nechodievame ale mohli by sme;)ja by som chcela sem tam cez vikend zajst aj do Brucku na kupko,ale vraj aj tam u vas v Hainburgu je nejake...nejak ma tu tie bratislavske spinave jazera nelakaju...a bazeny byvaju total preplnene...

aj ja sa tesim Mili;)))no vidis Mili,on moze behat a ty sa mozes opalovat;)

mili1
2. bře 2010

Ano nef mala..aj infuzky a dost ..mesiac v kuse ...prvé dni 2x potom už len raz...ale ked som mala tie infuzky uz som nebrala tablety...to len doma predtym a tiez velke davky...
Aj naš je taký živý ...a stále musí kopať s nôžkami...ešte aj v brušku furt kopal... 😉
Nef a myslíš že to je tým magnézkom?aj ja som to niekde čítala...

nefertitka
2. bře 2010

no neviem Mili,ale mozno aj hej🙂))vraveli mi to v nemocnici,tak na tom asi nieco bude;))))

no to presne ako Nikolka,ked pije cajik alebo mliecko,alebo ked sedi a krmim ju,neustalemusi nieco robit,kopat nohami,tlieskat rukami a pododbne🙂 vkuse je v pohybe ked nespi...ked ju krmim z misticky,stale sa mi v nej chce hrabat,stale tam pcha rucicky...je to proste sidlo...

dnes mi behala po izbe s otvorenym casopisom,akoze cita a nekukala si pod nohy....tak som ju musela ratovat,ked sa blizila k radiatoru a tak...

mili1
2. bře 2010

Nef my sme tiež stále doma v kuse a sami a máš právdu je to taký stereotyp ....chodíme vonku.... ale nebývame v meste a ked máme ist do mesta sa mi moc nechce trepat... a hlavne teraz v zime s tým obliekaním ... 😒
Tak stale chodia k nám všetci... 😀

katka22r
2. bře 2010

elly za mesiac nam mala pribrala 700g,ja len cisto kojim aj dr.nas pochvalila ze pekne papka 🙂

mili1
2. bře 2010

Nef my to máme podobne... 😀 😀 ako píšeš

nefertitka
2. bře 2010

super mili,ze mate aspon tu zahradu,my v tom novom byte tiez budeme mat predzahradku aspon,tak aj tam sa moze trosku vyjasit..urobime jej tam nejake pieskovisko ,nech sa hra;) mna strasne bavilo hrat sa v piesku ako malu,dedko nam spravil na zahrade pieskovisko,dali nam tam este aj maly bazen a nevedeli o nas so sestrou ely den 😀

mili1
2. bře 2010

Katka aj náš tak pekne priberal... 😉 🙂 len ho pekne koj... 😉

nefertitka
2. bře 2010

pridam foto s tymi novinami🙂

mili1
2. bře 2010

kedy sa stahujete? ano ta zahradka je super...niečo aj posadím.. 😀 a dufam že to nezarastie burinou 😀
a chceme kupit aj bazenik aj pieskovicko urobit, hojdačku atd....sa už tesím... 🙂

ellysa
2. bře 2010

nef no máme bazén, je super, ale už tiež dosť preplnený, veľa Blavákov tam chodí, ale ak by si chcela niekedy v lete cez týždeň by sme tam mohli zbehnúť 🙂, však chodí aj mhd, nám sa strašne páči pri tom neeusiedly, tiež je síce mútne, lebo na spodu je bahno, ale určite nezávadné, oni si to dosť strážia, super služby, plytká voda,my ani more nepotrebujeme, sme sa dohodli, že na dôchodok sa tam odsťahujeme. 😀
idem do BA na tú diabetológiu, tak sa zatiaľ majte

nefertitka
2. bře 2010

uz su tam. 4 nove;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru