Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. črc 2009

Tak jsem po o. Nic moc a uz se mi chce domu. Sakra. Jeste to vidim tak na hodku, hodku a pul. 😝

mabe
autor
6. črc 2009

Tak uz jdu domuuuuuuuu. 🙂

ellysa
6. črc 2009

Mabus, ako ti je dobre, ja tu ešte musím dve hoďky kysnúť. ☹
Som strašne nervózna, volala som na gyndu, či mi už neprišli výsledky z gentiky-povedali, že ak nič nezistie prídu za 6, inak do 8 týždňov a teraz sa bojím, na čo prišli, už je to 7 týždňov. Boli ste niektorá na genetike na americkom námestí, či im to vždy toľko trvá?
A aj z Perahy sú to už 4 týždne, povedali, že do 5 týždňov prídu, no som na odstrel od nervov 😠

mili1
6. črc 2009

Ahojte babulky, bambi no super ze mala spinka dobre, moj teraz toho vela nenaspi, odkedy ho zacalo boliet to brusko nechce velmi spavat, zaspi uz iba na brusku a 😒 le aspon neplakal cez vikend, klop klop,
Ellysa neboj coskoro sa to podari a budes tehulka a j vsetky ostatne - myslim mab - uz sa tesim......
Ja som uz prestala chodit cvicit, bola som aj na masaz , torcha pomohla , ale brusko ma este boli a to mi nevedia povedat z coho tak musim ist na dalsie vysetrenia 😒
Prajem vam pekny den - u nas je pekne slnecno. ....

nefertitka
6. črc 2009

Ahojte....tak my sme sa uz vratili od prababicky🙂 bolo super,aj pocasie nam vyslo,aj malinka bola vela na vzduchu,videla sliepocky a kozicky 😉 tak sa strasne obzerala vsade kde mohla...zlatusik moj🙂 kukala jak teliatko na nove vratka,ze kde to je🙂 a babku stale tahala za satku...tu sa take nenosi 😀 😝
a mili,nedavala by som maleho spavat na brusko...pohrat sa, to ano, to musis,postupne, najprv iba par minutiek a potom kazdym dnom o trochu viac,aby sa ucil dvihat hlavicku a aby mu pevnel chrbatik,ale spinkat by som ho tak nedavala,Nikolku som tak nikdy nedala spat,aj nam to zakazovali v nemocnici,ked nas prepustali

mabe
autor
6. črc 2009

Ahoj elly, ja mela vysledky az za 8tydnu. Neboj bude to ok.¨

Mili, to je me lito, ze te boli brisko. 😒 Snad na to prijdou.

Ahoj nef,

Holky, tak ja zase musela jit spat, jak jsem dosla z prace a spala jsem zase 2h 😝 . Vcera odpo 2h a pak jsem sla spat v 22h. Dneska sice vstavala v 5h, ale zase sem musela jit spat. Tedka jsem si jenom namerila BT a mam 37,5C 😕 . Fuj, ten utros me dava zabrat.

bambi7
6. črc 2009

ahojte babulky

mab Bt si meraj vzdy rano skor ako vstanes z postele 😉 inac to moze skreslovat

nef na brusku mozu kludne deticky spavat ak chcu len ich treba sledovat to povedla aj moja lekarka aj primar v nemocnici.....nasa sise na brusku nechce byt 😀 ale pohoda

elly nebojkaj vysledky pridu aj nam prisli za 6t je to bezne

mili mas ip 😉

a ako ste sa dnes mal?

nef super ze ste sa mali dobre to som rada

mabe
autor
7. črc 2009

Ahojte devcata, tak dneska je mazec den. Mame v praci dvojitou davku, snad tady budeme i spat. Je tady chaos a moc je toho. 😝 Mam jit na 17h k architektovi, ale asi to nestiham. Manza bude nastvanej. 😖 Minulej sem tam taky nebyla, ale co mam delat, kdyz musim byt v praci. 😖 A jeste jsem se tahala s tezkyma bednama a poboliva me podrisek. Blbec, chtela jsem pomoct. 😒

mabe
autor
7. črc 2009

Bambi, merim teplotku vzdy rano po vstati. To sem si jenom tak na matkou zkusila. 🙂

bambi7
7. črc 2009

mabuska len si davaj na seba pozor a nenatahuj sa s vecami....

a ako dnes ?co mate v plane ?ja pojdem von a potom sa uvidi 😉

zajtra mame navstevu pridu MM kamaratky s vysokej skoly .....dve super babule boli aj na nasej svadbe tak sa stretavame.....
inac nemam nic take na plane 😀 klasika

sarlotta
7. črc 2009

Ahoj holky.
Elly neboj se, ta genetika bude jistě v pořádku. Taky čekám 😉 Mě naopak říkala sestra na genetice že ať spíš počítám s 8týdny raději...že stačí být lehce nachlazený, nebo si dát nějaký vitamín před odběrem a pak jim to pomaleji roste a musí to dokapávat a čeká se déle. Ještě to neznamená, že by to bylo špatné.

mabe
autor
7. črc 2009

Bambi, taky jsem si to uvedomila, ze kdyby nahodou...nesmim se tahat. 😒 Tedka uz nic netaham. ale porad litam a jsem dost unavena. Mela bych zbrzdit,a le nemuzu, je tady toho moc. A hlavne uz jsem psychicky vycerpana, tak jestli je tam mimisek, tak snad se udrzi. 😒

bambi7
7. črc 2009

ahojteee babulky tak lid je uz doma a vsetky vas pozdravujeeee 🙂

mabus neboj sa nic tentokrat to vyjde len si budes musiet davat pozor 😉 a ty si nase slniecko ved vies a zvladnes vsetkooooooooo 😉

inac babulky nasa domca uz 3 dni si rozprava nahlas tak ze ggggggggggggg,a take vseliake zvukyyyy je to take zlateee a smeje sa tak nahlas 😀 je podarenaaaaaa

boli sme rano vonku ...teraz sme domka lebo moc pecie slnieckoooo a hrame sa 😉

mili1
7. črc 2009

Ahojte, mab tak len davaj pozor ak by si nahodou bola tehu - potom radsej prve mesiace v klude lezkaj - drazim palceky , teplotka je pekna len nech tak zostane
Nef tak super ked ste si oddychli , pekny vikend ste mali 😉 aj mne by sa zisiel aspon na take 3 dni lebo uz ani neviem ako to vonku vyzera 😀
Bambi aj k nam sa zacinaju hlasit navstevy, len sa mi nechce nejako vypekat uz som nepiekla zopar mesiacov ale asi budem musiet zacat 😀
Bambi ani u nas nie je nic nove 😀
Ellysa bud trpezliva, vysledky dojdu coskoro a urcite budu v poriadku 😉 potom uz môzete snazilkovat

mili1
7. črc 2009

Ahoj bambi, jejej aj ja uz chcem gagotanie 😀

bambi7
7. črc 2009

ahojjj

bambi7
7. črc 2009

mili k nam chodia navste a este stale sa nevycerpali 😀 tento vykend idem k nasim

bambi7
7. črc 2009

mili a uz si si zvykla na rezim?

mili1
7. črc 2009

Hej uz som si zvykla, aj ty?

bambi7
7. črc 2009

jasne 😉

a co robievas cez den ?a co mate na plane cez vikend?

bambi7
7. črc 2009

aky mate kocik?si spokojna?

nefertitka
7. črc 2009

cafte 🙂

mili1
7. črc 2009

Cez den varim a upratujem, potom som chodila na prechadzky , no ale ked teraz nechce byt v kociku nechodime nikam 😀 len vecer vyjdeme trocha na dvor aby bol na vzduchu
Cez vikend budeme doma - klasika 😀
A vy? co zvyknete robit?

bambi7
7. črc 2009

caf nef

no mili podobne ako ty len ja chodim stale von .... 😀 milujem prechadzky aj ja aj mala a sadnem si aj na kavu 😀

nefertitka
7. črc 2009

co robia drobcekovia?

bambi7
7. črc 2009

nasa je v lehatku a blaboce si

mili1
7. črc 2009

Ano som spokojna len sa tazko sklada, kym sho poskladam natrapim sa
Ahoj nefff

mili1
7. črc 2009

Tak to ti je super - ze aj na kavu - ns nasim sa teraz nikam neda ist v kociku 😀
moj teraz spinka a vasi?

nefertitka
7. črc 2009

a co blaboce?🙂
moja spinka na balkone uz 3 hodky...co sa divim

bambi7
7. črc 2009

ja nemam poblem ak ked place v kociku uz viem ako na nu 😀 a je 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru