Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
13. dub 2010

ešteže už existuje non stop tesco a lekárne aj v noci, vtedy ževraj nevedeli v celej dedine zohnať čistý cumeľ

mabe
autor
13. dub 2010

ahojky, tak nakonec mala zaspala v 14:30, tak jsem si s ni lehla a jeste tedka spi a to jedla v poledne.

mabe
autor
13. dub 2010

elly, presne je to ruzny. mala sama dudel odmita, kdyz nechce.

sarlotta
13. dub 2010

Ahojík tak jsme zpět z utz. Čekáme děvčátko 😎 Všechno v pořádku velikostně odpovídá tt i podle hlavičky i podle stehenní kosti, žaludek byl už vidět pěkně. Vážíme 600g
Děkuju všem za palečky)))))
A něco jsem pokoupila 😉

bambi7
13. dub 2010

cafte
sarlotka gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm parada a veci su krasne 😉
no a ake meno date?

sarlotta
13. dub 2010

bambi hádej🙂 mám to v pasu 😉 a děkujuuuuuu.

bambi7
13. dub 2010

jaj 😀 ta moja slepota 😀 😎 superrr tesim saaaaaaaaaaaa len tak dalej

ellysa
13. dub 2010

sarlott teším sa s tebooooooooooooooooooooou 😀 😀 😀 tak ďalšie dievčatko
😀 😀 😀 😀 😀 , chlapci budú ďalšia várka

bambi7
13. dub 2010

no babulky domi sa zobudila chudatko boli ju ten zubok dali sme jej paralen a zaspala tak plakala 😢 zlatko moje male snad zajtra uz bude lepsie....
no elly mozno dalsia varka bude chlapcek zaciname sa snazit po dovolenke tak uvidime 😀

tak babulky dobru noc

sarlotta
14. dub 2010

dobré ránečko🙂

ellysa
14. dub 2010

dobré 🙂
baby včera večer som mala infarktový stav, v piatok som si objednala v lekárni injekcie, oni ich nikde nemávajú, a včera sme boli po ne, s tým, že som už doma žiadne nemala a oni, že ich nemajú a že je pozastavená distribúcia do celého Slovenska. Ja som skoro skolabovala, hneď slzy v očiach, predstava, čo sa stane keď je na ne telo 8 mesiacov zvyknuté, či sa malej niečo nestane, chúďa tá začala kopať ako besná, asi cítila, ako mne bije srdce 😠 , tak že ideme po všetkých lekárňach v BA či ich nemajú, chvalabohu hneď v ďalšej mali jedno balenie a že mi ich objednajú, volali do skladu a že nič nie je pozastavené. Podľa mňa v tej prvej na to zabudli a vyhovorili sa, ale mňa skoro .... 😠 😠 😠 😠

sarlotta
14. dub 2010

elly šmarjá.. to jsou darebáci teda 😠

mili1
14. dub 2010

sarlotka gratulujem k dievčatku... 😉 🙂 inač krásne vecičky
bambi takže budeš dalšia tehulka ,,,,držím vám palceky... 😉 🙂 my ešte trocha počkáme 😀
elly nemám slov 😒
k tym dudlom ,,ani mne sa to nepaci ak su velke deti a dudlaju ale naša neter má 4 roky a donedávna ešte používala no len na spanie...ak boli u nás nedávno tak si pýtala dudlík že aj ona chce ked má Niky,,tak som jej vysvetlila ze ona je už velká 😀
my používame hlavne na spanie a potom ho vypluje 😀

nefertitka
14. dub 2010

ahojte...sarlotta tak dievcatko;)super...takze bude Sarlottka na 100% 😀 ...aspon bude mat bracek koho ochranovat 😉
elly,esteze to dobre dopadlo....
ja som tiez mavala cumel na spanie,jeden v puse a dva v rukach,no a mala som svoj jeden vycumlany,ktoreho som sa ani za svet nechcela vzdat,raz,ked uz bol rozzuzlany,mi ho mama vyhodila a vraj som tak revala,ze dosli susedia,ze co mi robia 😀
ale mavala som ho len na spanie...
bam aj my mame ostaru teraz so zubkami:( a furt ich mame len 6

sarlotta
14. dub 2010

díky holky🙂

ellysa
14. dub 2010

jeho už aj zo mňa je len obrázok a čo bolo akože zlé na tej fotke? Už to trochu admini preháňajú, však si tu môžem dať hocijakú fotku kde bude vidieť do tváre a namusím to byť ani ja 😀

mabe
autor
14. dub 2010

ahoj holky, tak nam nakonec na ocnim propichavali ocni kanalek. chuderka mala, ja ji drzela nohy, sestricka ruce a hlavu a pani dr. propichavala jehlou. mame starsi pani dr. a neslo ji to, tak po 5 minutach zavolala mladsi kolegyni. takze znova. anicka byla cervena, spocena, pak jeste 15 minut rvala, uplne tiky mela rvaci nez jsem ji nakojila. pak spinkala v kocarku celou dobu, co jsme byly s mamkou ve meste - 2h. mam ucajdany nohy, nejsem na to zvykla. 😀 😝 zitra jdeme jeste na proplach oci a s tim zadkem.

ellysa
14. dub 2010

mabe chúďatko malinké ☹ , keď si to predstavím ☹ , aspoň, že si potom pobuvkala a vy ste sa mohli poprechádzať. 🙂
toto by som ja nezvládla, nenávidím keď chce niekto robiť s očami mne a neznesiem ani keď sa budú špárať v malej, to bude musieť ísť muž, obdivujem ťa

bambi7
14. dub 2010

cafte babulky

mabus jaj chudatko male ☹ a ako sa mate teraz uz ok?

elly a ake mas injekcie?keby clexane 0?2 tak mam doma v chladnicke keby nieco 😉

a co ste robkali ?no ja som bola z domi poobede vonku konecne neprsalo.....zajtra mame ockovanie ach jaj ☹
no tak snad nebudu teploty zatial sme mali po ockovani tak drzte palce

sarlotta
14. dub 2010

Mabe ach jooo. taky jsme na tom byli, takže vím o čem mluvíš... dětičky to nebolí, ale nelíbí se jim se nemoct pohnout, víš. Tak to vydržte.
No a jako podržte se v zamlklinkách dneska jedna kočka píše ve 14 hod jakože má asi poslíčky a v 18 už zpráva, že je malý na světě.... tak bych taky chtěla rodit 😅 😀 😎 😎 😎

mabe
autor
14. dub 2010

elly, a co sem mela delat, kdyz to potrebuje? to oko by se nevylecilo.

bambi, tedka je takova plactiva. po nakojeni u dr. usla a spala cely mesto, ale jak je vzhuru, tak breci a nechce byt sama v postylce a vyjimecne ma dneska porad dudana.

sarlotko, bylo me ji lito, ale bylo to treba

mili1
15. dub 2010

Ahojteee, mab chuda malicka, ale ked treba nič sa neda robit 😒
elly aj mne zmazali fotku 😠 a rozhodla som sa že si ju už nedám...ved to je kazdého vec aku fotku si dá 😒 fakt už s tym prehanaju 😒
bambi vy sa idete ockovat tretou vakcínou? my sme boli minulý týžden...
držim palce aby nebola teplotka... 😉 🙂
u nas zasa prši tak už treti den sa neda ist vonku a dnu nam je dost dlho 😒

sarlotta
15. dub 2010

dobré ránečko 😉

nefertitka
15. dub 2010

ahojte....
chuda Anicka,a presne ako pise Elly,tiez mam niekedy sto chuti taketo veci ani neabsolvovat,aj u ocnej druhy krat s nou siel manzel na ten usg...akoze pozerat sa na to,ako jej to oka pchaju usg a ako pri tom place,doslova az reve...az na chodbu som ju pocula,no a teraz o chvilu nas to caka znovu 😖
dufam mabe,ze uz to bude mat v poriadku,,,
bam drzim palce,aby neboli teplotky....
sarlotta,budes rodit aj ty,neboj 😀
mili aj mne to pocasie ide uz total na nervy.... 😒 😠 hrozne...

sarlotta
15. dub 2010

hehe nef já budu rodit zas 2 dni... mě je to jasné 😖 😀 takové štěstí nemám 😠 😉

holky já bych zas prcka nenechala někde v ordinaci jen s tatínkem nebo s doktory.... sem ho držela sama při tom proplachování kanálků... tak jsem si byla jistá, že se jim nepohne a že mu neubližují nějak 😀 😀 😀 jako poslouchat za dveřma jak brečí... to bych nemohla, bych se zbláznila 😲 😀

mili1
15. dub 2010

Ahojteeee, nef ako sa má Nikolka?
sarlotka my ked sme sa prvý krát šli očkovať mi bolo velmi lúto až do plaču 😒 ale som čítala niekde že mamka má byť stále nablízku aby to dieťatko cítilo 😉 ja tiež chcem byt pri nom 😉
sarlotka prvý pôrod si rodila spontánne? možno už pri druhom budeš mať šťastie 😉

sarlotta
15. dub 2010

mili nooo spontáně 22hod a pak císař víš 😖

nefertitka
15. dub 2010

ahojte znovu,uspavala som Nikolku....
aj ja som pri vsetkom,len pri tych ockach som proste nemohla a aj tak sme tam nemohli byt obaja a manzel sa hned podujal...chvalabohu...
sarlotta,druhy porod byva vraj lepsi 😉
ja som ho tiez mala katastrofalny,nie 22 hodin ako ty,iba 11,ale tie stali teda za to....kazde 4 minuty kontrakcia a este aj medzi nimi ma bolelo brucho,vkuse som bola v bolestiach...neverila som predtym,ze to az tak moze bolet...a tam som sa zaprisahala,ze nikdy viac 😀

nefertitka
15. dub 2010

neviete ako sa vari ten kuskus?mam to dat varit,alebo nasypat len do horucej vody?neni tam navod ☹

mabe
autor
15. dub 2010

ahojky, nedocitam omlouvam se, ale anicka je rozhozena z dr. . na ocnim jeste pruplach, takze trauma mame z toho. dneska naposled kapeme a bude to fajn a zadek mame lepsi-jeste tyden mazat a hotovo. uz nemusime na dalsi kontroly. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru