Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
17. kvě 2010

nef🙂)) určo to teď neřeš až po dalším prckovi třeba.. akorát pozor pak v těhu na zátěž- opravdu bacha na bříško.. aby se Ti neudělala kýlka jak mě ☹ já to mám na 1prst jenom a prdlo to.. měla sem dírku jak třešňová pecka.. doc říkal, že v poho aji v těhu,ale mě to taaaak rozčilovalo.. že sem si to nechala zašit.... a ťukám, dobré, netahá mě to nijak, nebolí...a to mám břicho už 100cm 😲 😀

nefertitka
17. kvě 2010

no ved som aj rozmyslala,ze co to spravi s bruchom v tehu....no velku operaciu brucha sa mi teda neche obsolvovat...
takze sa to neda brusakmi celkm vycvicit:( ved uz od vianoc brusakujem,myslim,ze celkom pravidelne a ono to nechce byt ploche 😠 😅 😀

mili1
17. kvě 2010

Ahojtee,,, nef super váha ,,, 😉 azda nechceš byť ako lata 😀 ved sme už po pôrode 😀
u nás stále prší,,,, musíme byť celý den dnu a je nám to dlho 😒 ráno už nepršalo ale vypadá že zasa bude... 😒
šarlotka ja som mala doteraz ešte menej kila ako pred pôrodom ... 😉 ale posledný mesiac som pribrala 2 kg čo som nikdy nevedela pribrať tak už si musím dávať pozor 😉
Myslim že aj nám pôjdu zúbky, malý sa v noci párkrát prebudil 😒
Ja som už druhý den totálne unavená a nevyspatá,,, cez den sa mi nechce... 😒

sarlotta
17. kvě 2010

ono to ani nemá smysl, by se to zase rozjelo víš. kašli na to🙂

nefertitka
17. kvě 2010

no ved kaslem...co uz...ale sranda je,ze kedysi som bola strasne vychudnuta,od maleho decka az niekam do 25tky...nie e nie pribrat a to som mohla zjest aj cele prasa na veceru...a bum porodom a tridsiatkou to ide hore 😝 ...ale ved to sa dalo cakat...
najviac ma to stve preto,lebo aj svokra ma poznamky kedy budem drzat dietu a par ludi co ma dlhsie nevidelo hned konstatuju,ze som pribrala 😠 ...ale hlavne je,ze sa pacim manzelovi a hotovo 😉
mili ja tiez spavam v noci tak 6 hodin a cez den sa mi to skoro nikdy nepodari dohnat...nam nikolka nadranom tak nejak poplakavala zo spanku,asi sa jej nieco skarede snivalo 🙂 ...isla som na nu pozriet,ze preco place a ona si pri tom spinkala 🙂
tu prsi,uz nam poodnasalo kusy hliny z predzahradky,ale na vikend sa ma oteplit aj dazde maju ustat

nefertitka
17. kvě 2010

este som sa chcela spytat,sarlotta myslis, ze uz je Nikolka vo veku ked ju mozem ucit rozlisovat farby?Lebo som si vsimla,ze mi ukazuje prstekom na rozne farby,hlavne na baloniku a ked jej ich pomenuvavam,tak sa mi zda,ako by to uz aj chapala,ze nepomenuvavam tvar,ale farbu

nefertitka
17. kvě 2010

a este jedna otazka,co sa tyka dovolenky,vraj je tam priemerna teplota mora v juni 22 stupnov,to tam akoze mozem dat nikolku cvachtat?neni to trosku studene?nechcem aby tam prechladla

ellysa
17. kvě 2010

ahojte
už sme po CTG, všetko ok, malá sa stále vrtela 🙂 , len sa nejak boja tých mojich injekcií, normálne to tam konzultovali traja doktori, že oni by ich radšej vysadili, keď ich mám len preventívne, že sa boja aby som moc nekrvácala, tak mám taký zmiešaný pocit, volala som hematologičke a ona, že si mám znížiť dávku, že aj keď by som ich vysadila, tak by sa nemalo nič stať, ale že ona by to teda znížila a keď mi povedia, že už to vypadá na pôrod tak ich mám vysadiť, no mám dilemu 😒 . Ja neviem, či v AT s tým nemajú skúsenosti, či čo...
baby na bruško sú veľmi dobré mojžišovej cviky, posilňujú vnútorné svaly...
vy máte problémy, však ste všetky ako rezance...ja nikdy chudá nebudem, aj keď som na VŠ cvičila a jedla ako vrabec, tak som stále mala minimálne tú 44 veľkosť, no čo už asi genetika 😝
nef, možno ak bude studená voda, tak aspoň v bazéniku sa okúpe a pri mori len počvachtá
😎

sarlotta
17. kvě 2010

nef tak zkus🙂 kolem roku a půl by mohla vkládat ty tvary do otvorů a barvičky stačí do 3let než půjde do školky 😉 určitě ale začni jen se dvěma a pak třema barvičkama 😉 třeba která je stejná jako ta co držíš... a pak název barvy... je zelená jako tráva🙂 je červená jako jablíčko 😉

sarlotta
17. kvě 2010

elly poslechla bych hematoložku a vysadila až na termín 😉 zatím to nevypadá na císaře ne ?

sarlotta
17. kvě 2010

nef tak nemusí tam být celý den, ale na koupališti u nás je to taky tak... když bude sluníčko a 40st tak v pohodě... jen střídat s pláží🙂 vem hodně hraček na písek. 😉

ellysa
17. kvě 2010

ja poslúchnem hematologičku, nech sa aj na hlavu postavia 😝
som akási unavená, asi z tohto krásneho poačasia

nefertitka
17. kvě 2010

no bola som akurat vonku a skoro som umrzla...to co je...za oknom mi to az take strasne nepripada,ale ked vyleziem von,katastrofa, a to vetrisko

nefertitka
17. kvě 2010

sarlotta s tymi hrackami to bude celkom problem si myslim,uz som skusala ju zabavit tolkymi formickami v pieskovisku a vobec ju nezaujimali,ona len behat a behat....no neva,aspon ma opali zo vsetkych stran 😀

mili1
17. kvě 2010

Nef aj my sme boli na dvore a záhrade a skoro som zamrzla 😒 riadna kosa,,, som si musela dať zimnú vestu 😀
no aspon budeš opálená,, pekne hnedá... 😉
Ja sa budem opalovať na záhrade 😀 😝
malý zaspal tak som si chcela lahnut,,, nejako sa mi nechcelo,,, tak som vas prišla kuknuť ...

mabe
autor
17. kvě 2010

holky, dala jsem anicku v kocarku na dvur. myslite, ze je venku zima? muzu ju tam nechat? manzovi se to nezda

aanda
17. kvě 2010

mabe, nas samko tiez chodieval von stale. kolko je u vas stupnov? treba ju dobre obliect ak je chladnejsie...ak nie je prilis silny vietor alebo fakt hrozna zima, tak istotne jej par minut neublizi... zalezi ako je zvyknuta, ci s nou chodis na prechadzky aj ked je vonku chladnejsie, a tak...

mabe
autor
17. kvě 2010

andy, my mame 11,7C. no, uz je doma, mela pridiky, tak plakala. trosku si s ni zablbla - davala jsem ji na brisko a tedka jsem ji zkusila dat poprve do sedatka. do tedka tam nechtela byt a tedka lezi a kouka na balonek nad ni a boucha do neho. treba uz se zabavi a zacalo se ji to libit.ja chodim kazdej den na prochazky, vzdycky na hodku.

mabe
autor
17. kvě 2010

holky, je hokej, jdu vam fandit 😉

ellysa
17. kvě 2010

mabe ja už sa to bojím aj prepnúť, aby sme neskončili ako minule 😝

mabe
autor
17. kvě 2010

myslim, ze tedka staci remiza v normalnim case, ne? uvidis, bude to dobry. my taky nic moc

ellysa
17. kvě 2010

no sledujem 😅 akosi sa nedarí ani vám 🤐

mabe
autor
17. kvě 2010

presne tak. uvidime. zitra hrajeme s lotysskem a pak s kanadou. mely bysme vyhrat,jinak budeme hrat play off s rusama a ti nas vzdycky poslou domu

nefertitka
17. kvě 2010

mabe,my davame nikolku od uplneho malicka na balkon stale,aj v zime,do -5 stupnov sa moze,ked davas dieta von v kazdom pocasi,je odolnejsie potom,len treba primerane obliect pocasiu, a ked fuka vietor,tak zakryt kocik tak,aby jej nefukalo dnu...kludne ju odmalicka uc a davaj ju von stale...

sarlotta
17. kvě 2010

Mabe úplně v klidu... jak říká nef do -5 i malé miminka 😉

mabe
autor
17. kvě 2010

ahoj holky, chci se zeptat,protoze nevim, co si mam o tom myslet. anicka ma problem s prdiky, takze prdi a u toho breci, krouti se. ale posledni dny se chce nosit jenom vzprimene tzn. hlavou nahoru, takze v poloze klubicka, nebo na tygrika. kdyz si ji vezmu do naruci vleze, tak krici, kdyz ji chci polozit krici. zabere az dudlik s nakapanou kapkou babycalmu. ma taky chvilky, kdy ji polozim a dobry. ale chtela bych tomu rozumet, jestli je to prdikama a nebo si uz vymrcuje. je zajimavy, ze fakt jenom vzprimene, ne vleze hojdat. 😒 ja vim, ze je mala, ale nechtela bych aby si uz tedka nejak blbe navykla vymrcovanim. diky za nazory 😉

nefertitka
17. kvě 2010

mabe,podla mna jej poloha hlavou hore ako pises robi dobre,ono sa aj odporuca dieta nechavat zvisle pri takychto problemoch,hlavne si ju skus nosit alebo proste sadnut a polozit si ju na hrudnik,tak aby nelezala,naozaj jej to vtedy nemusi robit dobre...a nemyslim si,ze by si nieco vynucovala len tak,ona sa este neda rozmaznat neboj,este je na to malinka...
a este by som ti poradila,ked uz bude mat nizsiu frekvencu spanku,skus ju davat spat von do kocika,na vzdusiku sa babatkam lepsie haja,bude ti hajat aj dlhsie podla mna,viem to aj podla nikolky aj podla znamych co maju male deticky.My ju davame hajat len von,vnutri je len ked je chora alebo ma horucky...vnutri by mi nespala hadam ani pol hodinu...normalne ju ukocikuj ako ke dide sna prechadzku a ked zaspi,tak ju tam nechaj

nefertitka
17. kvě 2010

no ale samozrejme,ked uz bude vacsia a nebudeme pouzivat kocik,tak sa bude musiet naucit hajat vnutri 🙂

mabe
autor
17. kvě 2010

nefi, diky za info. 🙂 ja jsem ju dneska chtela dat ven, ale ti prdici nas vzbudily....

nefertitka
17. kvě 2010

davaj ju spinkat nasikmo,mozes aj kocik niecim podlozit,alebo odpoj vanicku a len tu poloz na nieco vyvysene,,,ja som to podkladala balikom plienok 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru