Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. kvě 2010

ahoj holky, tak ja spala s anickou 2h. kdyz jsem si za ni lehla, tak se samozrejme vzbudila. takze jsem si ji vzala do postele, chviclku jsme prdely. pak usla v naruci, hlavickou na hrudniku, tak asi slysely srdicko(normalne takhle nespava), pak sem ji polozila zadama k sobe a drzela ji za ruku a normalne usla. to jsou zvlastni polohy pro ni. je to moje prcina. 🙂

dilema
21. kvě 2010

odporucali vam po potratoch urobit PGD aj ked ste otehotneli prirodzene? mna s tym teraz gyndoska zaskocila a neviem co mam robit...hmm ... lebo nebolo z histologie potvrdena ziadna chromozomova vyvojova vada, tak nechapem a este missed som mala dvakrat az v druhom trimestri a co som citala PGD sa odporuca zenam ktore mali v prvom, tak fakt neviem, nemate skusenost?

mabe
autor
21. kvě 2010

dilemo, ahoj, nam to bylo doporuceny, i kdyz histolka nic neobjevila, ale ja potratila v prvnim trimestru.

mabe
autor
21. kvě 2010

holky chci se zeptat. anicka uz nerada jenom lezi na zadech. rada se nosi. nosime ji v poloze tygrik - na brise nebo v klubicku. drzim ji pod zadkem jednou rukou a druhou pod pazema a je oprena zadama o me. nevadi ji to na pater? spis ji drzim tou rukou pod zadkem

dilema
21. kvě 2010

mabe a absolvovali ste to?

mabe
autor
21. kvě 2010

dilema, ja se spletla. toto nam doporuceny nebylo promin.

nefertitka
21. kvě 2010

Ahojte. Nikolka sa tak super dnes vybezkala,videla capka,kozicky,sliepocky,havka vacsieho ako ona a vobec sa nebala🙂. Jaj a este aj zajkov. Inak sme si dnes vsimli,ze nemoze vystriet palcek na pravej rucicke,volali sme dr.a ze to ma asi skratenu slachu,potom sme volali ortopedovi a ze to asi bude treba operovat. Mna asi trafi slak,stale nieco musi byt:(. V pondelok po neurologicke ideme este aj s tym prstekom. Mabe,naj poloha na nosenie je,ze si ju opries o hrud chrbatikom,trosku sa ohnes dozadu,aby jej nepadala hlavicka, a jednou rukou jej popod zadocek pokrcis jednu nozku v kolienku. Vtedy je chrbatik perfektne rovny. Dufam,ze chapes,neviem ako to inak vysvetlit. Dufam,ze elly a malinkej sa vodi dobre.

mabe
autor
21. kvě 2010

nefi, presne takhle ji nosim

sarlotta
22. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
22. kvě 2010

dilema ahojík, co je PGD ?

Mabe klidně ji nos opřenou zádama o Tebe.. jen ji neposazuj, vždycky musíš být oporou pro celé její tělíčko... lepší poloha je ale v pololeže a malou bříškem k sobě, aby se snažila zvedat hlavičku... začne posilovat zádové svalíky a pak už bud pást koníčky-poloha na bříšku, kdy si sama dá ručky na lokty a vzepře se.. ale to až koncem 3měs. Teď spíš ji nějak zabav v tom lehu- hrazdičky, kolotoče, písničky z cd 😉

mabe
autor
22. kvě 2010

dobre ranko,

sarlotko, ahoj, my uz davame na brisko a zvedame hlavicku - mame to nakazany od dr.

mabe
autor
22. kvě 2010

holky, jdeme s manzou na vylet dneska. tedka je to 10h na tenise a pak jedeme MHD za Brno na konicky. Mistrovstvi CR policejnich koni. Ja mam moc rada kone. Musime to stihnout do tech 14h, stejne musim cca po 3h kojit. Uz se moc tesim, pocasi vypada dobre zatim.

sarlotta
22. kvě 2010

jooo do hokejíku coooo🙂)))) se těšííííím 😎

mabe
autor
22. kvě 2010

sarltoko, presne tak, musim se divat, ne? 😉

sarlotta
22. kvě 2010

manža je včíl v práci, ale má nakézané do 2 se vrátit a pak půjdou s úrcek ven, u nás je krásně, konečně sluníčko a teplíčko 20st 😉

mabe
autor
22. kvě 2010

sarlotko, ja prave nevim jak sebe a anicku oblict. 😒

sarlotta
22. kvě 2010

Mabe tak vždycky je lepší dát víc vrstev🙂 vzít deku sebou 😉

mabe
autor
22. kvě 2010

ahoj holky, tak vylet uplne super. byly jsme na tech zavodech koni, pak jsme sly lesem, polem na autobus, pekne svitilo slunicko, pohladila jsem si kone, nakojila anicku na zastavce autobusu nez jel.. 🙂 zitra jdeme zase do lesa, nekam jinam. kocarek byl teda zasratej, ale co, to se oplachne. 🙂

mabe
autor
23. kvě 2010

dobre ranko, tak noc uplne luxusni. anicka usla v 20h a spala do 4h, pak se najedla, vykadila a od 5-8h zase spala. to je sikulka. tedka mame tatku zase na tenise a pak jdeme zase do lesicka. 🙂 venku je nadherne. vcera se zatrasla u nas zeme vecer. 😀

mabe
autor
23. kvě 2010

pridala jsem dve fota 🙂

sarlotta
23. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
23. kvě 2010

Mabe tak to je super🙂)) dneska nezapomeň na hokejííííííííííík🙂)))))) aby se zas netřásla zem po lesíčku 😀 😀
to počásko dělá divy cooooooo 😉

mabe
autor
23. kvě 2010

sarlotko, neboj, ten zacina v 20h. no, uvidime, ale pripada me, ze jsem se nejak smrskla. bude se to muset poradne protahnout. 😀 jezisi, to jsou reci po ranu. 😀

sarlotta
23. kvě 2010

😀 😀 doporučuju oliv. olej 😎 to je normální, to jsou i hormony, že kojíš víš 😉

sarlotta
23. kvě 2010

myslím namazat na chlapa a pak společná sprška 😉

mabe
autor
23. kvě 2010

myslis, ze hormonama jsem dole smrskla? neslo to uplne, pripadala jsem si jako panna. 😀

sarlotta
23. kvě 2010

Mabe určitě, to je fakt normální, nic si z toho nedělej, to se zlepší, chce to tréning a nějaké ty podpůrné olejíky, gelíky🙂)) aspoň vyzkoušíte něco nového 😎

mabe
autor
23. kvě 2010

sarlotko, jojo, aspon to bude oziveni. ale prekvapilo me to. co dneska delate vy?

sarlotta
23. kvě 2010

hehe, no tohle ne 😀 😀 😀 čekám co mi řekne doc na kontrolce v úterý, furt mě dole bolí, tak se trochu bojím co bude 😔

jedem se podívat do skanzenu do Strážnice a zpátky obchůdek nějaký🙂 no hlavně někam ven 😎

mabe
autor
23. kvě 2010

sarlotko, nedivim se ti. ja jsem vubec nechtela riskovat. venku to vypada dobre, i kdyz se tedka u nas trosku zatahlo. ale prset z toho urcite nebude. videla jsi foto nasi modelky? 🙂 jinak ty fotecky z atelieru mate uzasny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru