Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
9. čer 2010

sarlott 😀

mabe
autor
9. čer 2010

elly, co prcina tvoje?

mabe
autor
9. čer 2010

jako nemyslela jsem tvuj zadek, ale princeznu 😀

mili1
9. čer 2010

Sarlot 8 tyzdnov ved to je onedlho 😀 😝 s elly sme tak mysleli , však elly? : 😀
sa tešíme na dalšiu princezničku

ellysa
9. čer 2010

mabe. no poobede zasa záchvat, sme tlačili a nič, potom zasa pomohla rúrka a už bolo fajn, teraz sme sa okúpali a som zvedavá čo bude v noci, dúfam, že pokoj 😅
a aj môj zadok dobrý 😎

ellysa
10. čer 2010

Dobré ránko, tak noc tak na pol dobrá na pol zlá, večer zaspinkala o deviatej potom buvala do pol jednej, potom do tretej a o tej tretej zasa záchvat, tlačila bobok a nič, skoro sa nám upučila, už sa fakt bojím či nedostane pruh alebo čo, sme ju nosili cvičili hŕkali a keď sme už boli rozhodnutí, že zasa len rúrka tak sa sama poriadne vykakala, potom som ju ešte uspávala skoro do piatej, o šiestej papala a teraz ešte buvá aj keď sa už mrví.
takže som celkom grogy a muž šiel do práce skoro zo zatvorenými očami, no ale čo myslím, že sú na tom deti aj horšie, nejak to musíme prežiť

sarlotta
10. čer 2010

kuk holky🙂)) to je pažááááááák 😝 😝 jsem byla na masážce, dítko je ve školce 😉 mají diskotéku s čarodějnicí 😀 😀 😀 tak si bucnu po O 😎

tak co Ty vaše prciny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mabe no ale jako na to, že mu bude 5let dobrýýý neeee 😎

sarlotta
10. čer 2010

jééžiš holky takové bolení bříšek ach joooo, si musím koupit už probiozika a papat u malého to bylo v celku ok, stačili saabky , nemíval takové problémy s kakáním... naopak to byl průtokáč 😀 😀

ellysa
10. čer 2010

sarlott hádam vás to nechytí, moja segra to nepoznala ani pri jednom synovi a má troch
my sme včera večer začali s homeopatikami, nič iné už nedávam a aj v noci aj teraz sa mi sama pokakala a riadne, možno trochu zaberajú-klopklopklop
a eplo je nechutné, my máme chladný byt a už máme 25 stupňov-fuj

mabe
autor
10. čer 2010

ahoj holky, tak my tedka vstaly. byly jsme dneska na masazi miminek, poprve jsem anicku celou namasirovala. pak jsme jely na chirurgii, kde me odstranily dve znaminka. jedno na tvari, druhy na brichu, jsem olepena v pondeli kontrola. pak k nasim na obed a sup domu. s anickou jsem vytuhla na hodku. dneska bych chtela umyt okna a uklidit a vyzehlit neco, ale zatim jsu jak prastena po palici. musim pomalicku docist.

mabe
autor
10. čer 2010

elly, tak to my kakame tedka fakt 2x denne, ale prdici furt. dneska je nejaka protivna, asi z toho horka. porad tak pobrekava.

mabe
autor
10. čer 2010

ahojte, tak anicka snad bude spinkat. od 15h nespala a porad plakala, v brichu ji to buble a mozna to bude aji tim teplem. 😒 davala jsem ji dneska pit po 2h, vzdycky mrcela a pak prestala. ze by to mela z toho tepla? ze by chtela vic pit?

ellysa
10. čer 2010

mabuš aj naša dnes nie a nie spať, zaspala mi od rána až o druhej poobede aj to len na dve hoďky a ani v kočíku nespala, poľa mňa to teplo, teraz vytuhla, ale neviem aká bude noc 😅 , inak naša dnes stále chcela papať a v noci sa mi budila po dvoch-troch hoďkách, tak som jej dala už 120 ml a ona to len tak mlsla, ai už chce viac 😕

mabe
autor
10. čer 2010

elly, ai to bude tim teplem. pres den celkem dobry, i kdyz se krouti sem tam a prdi a prdi. ale zase navecer jecaky a nic nepomaha, hojdat, cvicit a tak. jestli to treba taky neni rustovy spurt, nevim. kazdopadne uz hodinu spi, tak to vypada ze noc bude u nas dobra. u nas to zacina az kolem te 5h, sije sebou v postylce a uz ji to hodne zlobi. nastesti to neni tak jako u kamosky, kdy budto ji, spi nebo rve ten jeji klucina. pry ma hodne tvrdy brisko z prdu, musi si zvyknout na mlicko. takze kdyz je vzhuru, tak ho porad hojdaji a rve a rve 😒

ellysa
11. čer 2010

ahojte
tak akú ste mali noc
my na prd ☹ celú noc mrnkala a bola len v takom polospánku, o tretej som s ňou odišla do obývačky, lebo v spálni bola úplne zapotená, ale ani to o nič lepšie, akási je od včera umrnčaná, dúfam, že to nebude stále 😕
teraz neviem, či to môže mať z tých homeopatík, kaká už krásne skoro po každom jedle, takže bruško teraz netrápi ale zasa je taká nervná, neviem...
teraz konečne na chvíľu vytuhla, tak sa idem aspoň najesť a umyť zuby

mabe
autor
11. čer 2010

dobre ranko, tak my uz jsme z mesta doma. koupily jsme plinecky za levno. anicka rano teda nic moc, zase prdici, tak jsme se vyprcaly, vykakaly, pak chvilku dobry a tedka zase, ale vykroutila se z toho sama. ale od 6h nespi, je videt, ze je unavena, tak za hodku, mozna za pul ji dam najest, tak to urco uz zaspi. jinak teplo hrozny. ja jdu zkusit umyt ty okna konecne. anicka si chvilku hraje v houpatku.

elly, jejda, ty prdici jsou fakt hruza. my mame pristi sobotu tri mesice, tak doufam, ze uz to snad prejde. treba je to z toho vedra.

sarlotta
12. čer 2010

kuk hezkou sobotku🙂)

Holky tak a kdy tu bude další těhule ???? Já tu necu být sama 😀 😀

sarlotta
12. čer 2010

Dneska máme v plánu výlet do zámeckých zahrad v Buchlovicích, tak si pofotíme nějaké fotešky hezké... a na výstavu fuchsií jdem a do záchranné stanice ptáků... doufám, že tam nebude moc komárů 😖 😉 snad ne. Tak se večer ozvu. 😉

nefertitka
12. čer 2010

ahojte,tak my sme sa uz v noci vratili a chem ist naspaaaaaaaaaaaat 😒
bolo super,len nejak je tu teplejsie pomaly ako tam 😀 a ja ze sa vratime do zimy...idem pridat nejake fotos
ako sa mate inak?co tu nove?

sarlotta
12. čer 2010

nef ahojky🙂) tož napustit bazének a pokračovat v dovolenkování 😉

nefertitka
12. čer 2010

no ved napustime🙂 len to uz neni morska voda ☹ 😝

nefertitka
12. čer 2010

uz som pridala fotky

mabe
autor
12. čer 2010

dobre dopoledne, tak pocasi zase fuj. vedro je jak ......byla jsem na hodku a pul s anickou venku ve stinu, ale uz se to neda. vcera jsem sla s kamoskou za manzou a klukama na zahradku na pivko po basketu. vysly jsme v 19h a vratily se v 22h a anicka parada- spinkala. manza byl autem ,tak pak sel s anickou sam domu (25minut pesky) a ja jela autem. poprve odloucena od anicky, zvlastni pocit. 😒 🙂 kamoska me rekla novinu, ze je v 9tt, svatbu maji v zari (ta uz byla planovana dopredu), tak jsem moc rada. dneska budeme doma, navecer obchody.

ellysa
12. čer 2010

nef ahoooooooooj, fotky sú super, hneď by som šla, aj sa mi nálada zlepšila keď som si to predstavila 🙂
no hic je hnusný, my sme boli ráno aj s malou na nákupe, ale utekali sme domov, však to sa nedá, včera sme ani neboli von, však bolo 35 stupňov ešte aj o ôsmej večer

nefertitka
12. čer 2010

no elly,ja mam zas zlu naladu,neviem sa aklimatizovat🙂 strasne.....ja byt bohata,tak som furt pri mori 😀
Nikolka si sice zo zaciatku nevedela zvyknut,ale potom sa tak zo vsetkeho tesila....
tam bola horucava uz teraz tiez,lenze tam fuka morsky vanok,takze to necitis...
naucila sa tam nikolka tancovat...je to ale take smiesne,akokeby ju kopla elektrika,tak sa hybe 😀 ale taka je podarena,kazdy vecer sa pytala tani tani 😉 normalne si tam zurovala 😝

mabe
autor
12. čer 2010

ahojte, tak to vedro je des. anicka porad mrcela, tak jsem ji zkusila soupnout na chodbu do kocarku a ona hnedka zaspala. proc jsem to neudelala driv? 😝 😀 jak se vzbudi nakojim a jedeme koupit bundu, potrebuju nejakou letni.

nefi, vy jste se mely paradne. jejda, zavidim. my pojedeme na chaloupku do jeseniku v srpnu. tot vse.

mili1
12. čer 2010

Ahojteee,,,, to je horúco , elly ani my sme neboli vonku, to sa neda v takej horučave... 😒
Nef nádherné fotky, Rodos je krásny a malá je zlatučká ,,,, hned by som šla.... 😉 papala tam malá všetko?
mab aj my tento rok zostaneme doma, pôjdeme len tu niekde na Sk
Dnes ideme pozrieť švagra a detičky ako sa majú bez sestry, aj si niečo opečieme ....
Tak sa majteee paaa

ellysa
12. čer 2010

jaj nef ja si stále kukám tie fotky, hneď by som sa šla niekam hodiť na bazén, ale s malou sa tento rok asi ešte nebude dať, jedine niekedy v auguste, že by sme ju šupli do tienika a my sa na striedačku rýchlo schladili v bazéne, no ale uvidíme, ale budúci rok si to s ňou už naplno užijem a budeme na kupku non stop 🙂
mili užite si opekačku a kde máš sestru?
mabe pri slove bunda ma obliala ešte väčšia horúčava, teraz snáď skúšať maximálne plavky 😀 ale dobre kúp
naša bambuľka dnes stále spí, asi z toho tepla, teším sa na noc,zasa bude žúr 😉 ,a le cez víkend sa dá striedame sa s mojim a on s ňou spal celé poobedie tak hádam potiahne a ja sa trošku vyspím 😉
my sa ešte večer chystáme trochu na prechádzku
jaj a inak nef, kamoši objavili trojizbový bytík v Hainburgu a na začiatok musia zaplatiť 25 tisíc ale je tam komplet nová kuchyňa, takže len sa nasťahovať a potom mesačne náklady aj so splátkou 300 EUR-závidím hneď ho zobrali, dúfam, že aj my taký nájdeme a potom ak by dačo dm vedieť aj vám, len som prekvapená, že financovanie fakt super

nefertitka
12. čer 2010

mili,praveze tam nechcela papat vobec nic,maximalne tak banan,ona ale ani nic neochutnala,len zbadala lyzicku a revala ako tur,potom na izbe sme jej dali vyzivku a tu papala,prve 4 dni ale ani to nechcela..bola asi chuda zmatena z tej zmeny,esteze sme jej zobrali.Ani pit nechcela,ani caj ani dzus,nic,tak sme ju nadajali v spanku...neviem,co to tam pochytila,doma papkala skoro vsetko.Inak som bola prekvapena,strasne vela malych deticiek tam bolo,este aj mensich ako Nikolka,aj plne lietadlo ich bolo,vela ich strasne plakalo pri vzlietani a klesani,Nikolka bola celu cestu tichucka a pekne sedkala,normalne sme nechapali 😀
zato tam sa vybehala riadne..
elly,minuly rok som aj ja mala take pocity,nikam som nemohla,ale sem tam som sa s nou na kupko zobrala,uspala som ju v kociku a zatial som sa opalovala alebo tak,ale to bolo asi len tak 3krat...dik inak za typ za ten byt,budem velmi vdacna,ked date vediet o niecom🙂odtialto chceme ist prec...a mala sa ma ako?uz ste si na seba zvykli?
a ostatne sa ako mate?

nefertitka
12. čer 2010

a chytila som nadchu z tej klimy v lietadle 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru