Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
20. čer 2010

@ellysa na zvracení existuje taková kašička už od miminka- zeptej se v lékárně, pomáhá zahustit mlíčko v bříšku aby tolik neblinkala... ještě odstříkáváš mlíčko ? Malého jsem nepučovala nikomu🙂))) poprvé spal v noci beze mě ve 2 letech.. my se kojili dlouho 😉 a kočárek jsem si taky vozila sama 😎

@mabe... ta fontanela se určitě namáhá tím křikem, ale to je normální, tak se Ti zdá třeba propadlejší..neboj🙂

nefertitka
20. čer 2010

elly a manzel siel na sluzobku?

lubica69
20. čer 2010

Ahojte
Mabe pokiaľ ja viem tak fontanelkabýva prepadnutá s nedostatku tekutín Aspoň tak to vysvetlili mne A na bruško sme dávali sab simplex Tak skús moja alebo sa najradšej opýtaj svojej dokiny
Žienky inak som pridala zopár foto z dovči 😎 V mojom albume 😀
Muž odišiel na týždňovku tak som mala čas
Dobrú noc Zajtra pa pa

sarlotta
21. čer 2010

dobré ránečko🙂

@lubica69 moc pěkné fotečky, ten písek a moooořeee🙂))) jééééé... nádhera 😎

mili1
21. čer 2010

Ahojteee,,,, elly ani ja som ešte nedala malého cez noc nikomu, si to neviem predstaviť, dala som ho asi 2 krát na prechádzku 😉 ale ked ideme nakupovat je so svokrou ale to nie sme dlho...viac hodin by som bez neho nevydržala 😀
Lubi krásne fotky 😉 🙂 tak by som tam šla ....my sa chystáme v júli ale len tu Sk,,, 😉
mab skúšala si espumisan? alebo s pupíkom masírovať bruško, nám to veľmi pomáhalo... 😉
ahoj nef ,,, ako sa máte?
a bambi stále nejde net?

ellysa
21. čer 2010

čaute

@lubica69 jaj super fotky, hneď by som šla a malý je krásny, taký pampúšik 🙂 a vypadá byť šibal, mu tak očká žiaria
baby no veru, ja si ju tiež asi z rúk nedám, ale ráno o štvrtej mi ju naši zobral lebo sa tvárila, že už nejde buvať a ja som spala do pol desiatej, cítim sa ako iný človek a Oliv sa tiež asi páči, lebo iba spí aj v noci pekne spala.No však starký by ju len na rukách nosil, ale som mu povedala že ak ju naučí, už neprídeme 😨
v noci som ju polohovala a veru lepšie jej bolo,a sem tam keď je nervná dám je vodičku asi ju páli záha, čo sa jej to vracia a tak to spláchne
@sarlotta viem, že je tá kašička, ale zasa sa bojím, či by ju nezapieklo, keď aj koliku má 😒

nef môj šiel na nejaké školenie, je v Rakúsku, ale nie doma a ďakujem za radu ohľadne očiek, dva krát sme natreli a super, už skoro žiadne kaprinky, teraz máme ešte trochu zaprenú pipu ale kúpem v repíku a natieram, tak hádam pomôže, no musíme mať všetko 😅
@nefertitka
@nefertitka
@nefertitka
@nefertitka

ellysa
21. čer 2010

to čo tam spravilo, nef máš asi milión prázdnych odkazov, čo? 🙂
a zabudla som sa pochváliť,dostala som od môjho zlatý prsteň ako bolestné, keď budem doma odfotím

ellysa
21. čer 2010

a ešte som chcela, idem k jednej známejtento týždeň je lekárka a zaoberá sa homeopatiou, chcem sa jejpopýtať na milión ecí ak by ste dačo chceli napíšte popýtam sa

lubica69
21. čer 2010

Ahojte kočky
ďakujem za foto
Ely no áno malý je živé zlato Niekady až príliš hi hi Odfoť potom prstienok
mili peknú dovču prajem

mabe
autor
21. čer 2010

Ahojte holky, ja su fakt hrozna matka. nejdriv ju stihnu a tedka skoro udusim. 😖 chtela jsem ji dat kapky na prdiky a ona brecela kvuli brisku a jak jsem ji to dala, tak se ji to dostalo do dychaci trubice a zacla kuckat a kaslat. driv se me to taky stalo, ale tedka to bylo moooc dlouho, tak jsem ji prevratila a trosku do ni zabusila, asi se lekla. kaslala jeste pak pul hodiny. ja su fakt strasna. uplne jsu z toho mimo. ☹

lubica69
21. čer 2010

@mabe nie si!Si veľmi dobrá starostlivá mamina Nebojkaj Ono sa to občas stane každej A každá občas o sebe pochybuje

mabe
autor
21. čer 2010

ahojte, tak my spinkaly az do tedka. byly jsme asi nejaci unaveni. probudily jsme se teda v 16h, tak jsem jenom nabidla prso a pak jsme spaly dal, ani jsme mezitim nevstaly. 🙂 jsu zvedava, kdy pujde anicka spat dneska.

lubi, diky, ale bylo to pro me strasny, chudak malicka. vim, ze jeste toho bude... 😒

mili1
21. čer 2010

Ahojteeee,,, mab to sa stáva,,, 😉 a fakt si starostliva mamička
elly pekný darček si dostala ,,,,super manželík..... mne môj kúpil zlatý náramok a to som ani nevedela že ho chce kúpiť 😀
Lubi Dakujeme ,,,ale to bude len taky krátky dovolenkový týžden,,, chystáme sa urobiť detskú izbu pre malého tak nam treba peniažky 😉
My sme boli oberať čerešne na záhrade,,, teda môj manžel ,,,my sme stáli pod stromom a papali ich 😀 😉
Zatial čautee.....

mili1
21. čer 2010

Lubi a malý je fakt podarený 😉 🙂 zlatučký šibal

nefertitka
21. čer 2010

ahojte,Lubi pekne fotky, ste pekna rodinka;) a pekna plaz, v Monastire sa pacilo aj mne 😉 ...celkovo v tunisku je super more a piesok na plazi....taky bledy,skoro exotika 😉
my sme dnes boli vyberat okuliarky,chuda,vyzera ako muska Puk,ale taka je podarena v tom🙂 sme ju chvalili aka je krasna,tak v nich chvilu dokonca aj chodila,ani dole si ich nedavala...hotove budu vo stvrtok,inak cena 85 eur,hrozne.Poistovna nam preplatila az 4,35 eur.Fakt vela...Potom dam foto...
elly to som rada,ze ocka su uz ok🙂
Mili a vy sa ako mate?

lubica69
21. čer 2010

Mili ďakujem Juj čerešničky by som si dala Nef držím palčeky s okuliarikmi Určite jej to pomôže Nebojkaj Tak poisťovňa sa "plesla" po vrecku Tiež som nakukla na foto Krásnučké Ale tá pláž asi nič moc či...?Inak ten melírik ti veľmi pristane

nefertitka
21. čer 2010

lubi plaz bola vcelku ok,az na tie kamene pri vode,ale to sa zas pacilo Nikolke;) a more bolo krystalovo ciste,ani stebielko travy,nic tam neplavalo,ta plaz je vraj ocenena modrou vlajkou,tak neviem....
hej plesli sa po vrecku veru...
dakujem za kompliment 😉

nefertitka
21. čer 2010

ale ja aj tak radsej cisto pieskovu plaz a dlhu,ziaden zaliv nic...

mabe
autor
21. čer 2010

mili, diky. ja se teda citila uplne bezmocne a hrozne, jak se nemohla vykaslat.

nefi, ahoj

mabe
autor
22. čer 2010

dobre ranko, tak my dneska od 4h krouceni do 6h, pak se najedla a usla na pul hodky. dneska jdeme po o k dr. na ockovani a prohlidku. mam spoustu dotazu. 😀 jinak je pekne, tak pujdeme dopo jeste ven. kdyby anicka nemela ty prdiky, tak by pekne spinkala. trosku mam strach z reakce na ockovani, snad to bude ok.

ja jdu v patek na tu masaz a bude hlidat moje mamka. trosku mam z toho strach, ona je takova zbrkla. rekla jsem ji, ze budou venku v kocarku, aby ji nevytahovala. a ona ze kdyz bude skarede, tak budou doma a pujdou nahoru za babickou, ale to je po schodech a v tomto mamce fakt neverim. mam strach, aby se neco nestalo. vim, ze bude davat pozor, ale anicka se vic pohne nebo neco... 😒 zase musim zacit ji pujcovat. ale vim, jak kdyz me pomahala z tramvaje ,tak spadla dozadu a anicka jela po hlave dolu. proste se poradne nepodivala a bylo to. 😒

mabe
autor
22. čer 2010

holky, kde jste kdo? tedka ctu o ockovani a jsem z toho zmatena, abych neco nepo, kdyz ji necham ockovat i prevenarem. snad to telicko to zvladne. 😖 ale ma to vetsina deti, ze?

nefertitka
22. čer 2010

mabe zvladne to,neboj...to ockovanie...nic sa jej nestane;)
a ked nemas dobry pocit,ked ju bude mat tvoja mama,tak jej ju nedavaj...

mabe
autor
22. čer 2010

nefi, nikdo jiny ji hlidat nemuze. a ja musim nekdy zacit. ty zacatky budou proste tezky ji nekomu sverit. 😝

jak se mate holky?

nefertitka
22. čer 2010

celkom fajn sa mame,dik;) az na par veci,co ma stale trapia,tie ocka a tak,ale inak sa z nej strasnem tesim,lebo v poslednej dobe robi pokroky a strasne mi to dieta zmudrelo 😉 az nechapem..

mabe
autor
22. čer 2010

nefi, pokroky jsou uzasny, ze? 😉

mili1
22. čer 2010

Ahojte babulky,,,Nef máme sa fajn, malý už urobil zopár krokov sám,,, ale este sa boji ,,,,
Nikolka si na okuliare zvykne a uvidíš všetko bude v poriadku.... 😉 😉
a na poistovnu nemam slov...to len u nas na Sk je to mozné 😠
Tiež ma malý teší ,,,už si vie otvoriť niektoré veci a tak , čím dalej viac rozumie...
Mab očkovanie sa musí, jeto povinné ale aj ja som rozmýšlala o tom, hlavne ked počujem niektoré prípady...
My sa budemeonedlho očkovat proti kiahnam
U nás je dne riadna kosa,,,, 😉

mili1
22. čer 2010

Babulky ja v poslednom čase premýšlam či sa vrátim potom spať do práce alebo si hladat niečo iné....ja neviem 😉

mabe
autor
22. čer 2010

mili, normalni ockovani jo, ale pak je to nepovinny Prevenar proti pneumokokum a ja ho asi necham, ale trosku mam strach. dneska sviti u nas konecne slunicko. ja tedka uklizim, anicka si dava dvacet, ona pres den usne v obyvaku tak na pul hodky dopo a odpo taky.

mabe
autor
22. čer 2010

mili vy dneska mate jeden rok? 😕 nebo jsu uplne mimo?

aanda
22. čer 2010

mili, a kedy sa planujes vratit do prace?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru