Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mili1
22. čer 2010

moj kolega raz povedal že svokry je mat najlepšie aspon 300 km od seba 😀

nefertitka
22. čer 2010

no veru,to by bolo naj🙂))
dieta cokoladu nepozna,kym ho rodicia alebo niekto na to nenauci...nikolka nevie co to je a ani to tak skoro vediet nebude,chcem,aby sa zdravo stravovala,pokial je to mozne a ziadna svokra mi to kazit nebude,preto jej ju tiez nedavame,lebo ktovie,cim by ju naladovala za nasim chrbtom,neda sa jej verit...

nefertitka
22. čer 2010

neviem,ako niekto moze byt taky a ze jej to neni trapne uz...robit nam stale napriek...svoje deti si mohla krmit cim len chcela...ked som jej povedala,ze nechce ovocie cerstve,tak jej ho mam pricukrovat,no nepricukrujem! radsej jej to vmiesam do vyzivky a tak to ako tak spapa.Dnes som jej tak nastruhala hrusku do slivkovej vyzivky a pekne spapkala,lepsie ako cukor.Ved mi aj vravela,ked mala nikolka mesiac ci kolko,nech jej ocukrujem dudel...

mili1
22. čer 2010

naša mu chcela stále cumel namočiť do medu : a to mal zopar tyzdnov -D 😀
my mu dame sem tam ochutnat keksiky,, ovocie papa pekne, aj vyzivky,,, len masko mi vypluje tak mu ho musim pomixovat a tak zje

mili1
22. čer 2010

uz idem tak sa zatial majte a posielame pusinku NIkolke 😵 😉

nefertitka
22. čer 2010

ahoj dakujeme,pusinka naspat 😉

mabe
autor
22. čer 2010

tak za chvilku jdeme k dr. jsem z toho nervozni, aby vse bylo ok. mam nekolik poznamek, na co se chci zeptat. musim si to psat, jinak zapomenu. anicka se pekne tedka po koju vykakala, ja ji pekne prebalila, tak snad se nepo* 😀

mabe
autor
22. čer 2010

nefi, teda ta babicka 😝 . uvidime, jak to bude u nas

lubica69
22. čer 2010

Ahojte kočky No tie babičky a svokry Proste stará škola Ale určite nechcú zle Ale starať do všetkého by sa fakt nemali Mabe držím palčeky u dokiny

mabe
autor
22. čer 2010

ahojte, tak jsme zpet. miry 5,5kg, 60cm. pekne rosteme. tedka jsme dostaly hexa a za mesic dalsi davka a prevenar.koupila jsem paralen cipky, ale snad zadna teplota nebude.

nefertitka
22. čer 2010

ahoj mabe, no vidis, mliecka ma dost;)

mabe
autor
22. čer 2010

nefi, jojo, vypada to , ze mam. 🙂 dr. rikala,ze postupne ti prdici budou tedka ustúpovat, tak snad jo. a jak je to s tema teplotama? dr. rikala, ze pokud bude mit v zadecku 38,5C, tak ji mam dat pulku cipku paralenu a co vyssi teploty? vola se nekdy sanitka? nechci nic privolavat, ale nevim, co muze nastat

lubica69
22. čer 2010

Jej Mabe tak rastiete ako z mliečka Ak bude teplota vyššia tak daj čípok aj celý resp podľa pribaloveho letáku pozri Ale snáď nebudú žiadne teploty

ellysa
22. čer 2010

ahojte

@mabe no vidíš, všetko ako má byť, snáď už aj tie prdy ustúpia 🙂 my s nimi stál bojujeme, iank Oliv má posledné dni nejaké také svoje hoďky keď plače len tak pre nič za nič a už dva dni nechce byť v kočíku viac ako hoďku mňa drbne, ak budem museť sedieť stále doma, lebo ona nevydrží 😒 , dúfam, že je to prechodnéyinak v noci už tri dni pekne spí a dnes sa začala zaujímať o predmety pekne ich sleduje

nefertitka
22. čer 2010

mabe my sme davali nad 38....a daj iba polku paralenu...leby neustupovalo,daj zabaly...hrudnik zabalit do vlaznej plienky...ale nebude mat nic,neboj
elly,to prejde,neboj,aj my sme mavali take raple...to je uplne normal...cim bude vacsia,tym bude plackat menej

lubica69
22. čer 2010

Ely neboj Určite je to len prechodné Kľudne ju dávaj zvykať do kočíka na dlhšie aby si nemusela byť len doma Ona si zvykne

sarlotta
22. čer 2010

kuk holky🙂

@mabe neboj tak vysoké teploty nebudou, kdyžtak dáš zábal vlažný 😉 ale na pohotovost bych volala až kdyby bylo teplota nad 39,5st v zadečku. 38st je normální reakce na očkování.

@ellysa u mimíska je normální častá změna nálady... nic si z toho nedělej a přizpůsob se stavu jaký je 😉 za 14dní to bude zase jinak 😉

mabe
autor
22. čer 2010

holky, tak zatim teplota nic. doufam, ze to tak zustane, dr. rikala v zadecku 38,5C dat pulku cipku paralenu. takze od 39,5C volat? jinak nad 38,5C zabaly nebo i pri nich. nechci vypadat jako plasan, ale mam o ni proste strach. do kdy muzou jeste nastat? hnedka nebo klidne i zitra?

sarlotta
22. čer 2010

mabe do 24hodin... takže do zítřka může teplota vyskočit, ale myslím, že už by ji měla🙂 tak bu´d v klidu, jen ji v noci víc hlídej 😉 pořádně vyvětrej a nebal ji moc a budete ok🙂

kolem té 40tky může dojít k febrilním křečím u malých dětí, musí pak podat i diazepam víš... ale to by ta teplota vyskočila z ničeho nic a velice rychle a to byste ji prostě naložili a jeli. Místo po vpichu má klidné ? není červené ?

mabe
autor
22. čer 2010

sarlotko, takze az kolem 40C? ona je tedka neklidna, ale to spis kvuli prdikum. v noci ji mam taky merit? ona spi od 20-2h. mam ji nechat spat? diazepam nemame...misto po vpichu uplne v poho

mabe
autor
22. čer 2010

ona spi v noci v bodycku s dlouhym a ponozkama pod dekou.

sarlotta
22. čer 2010

mabe to poznáš jen sáhnutím na čelo... kdyby měla 39 tak bude horká jak kamna 😉

mabe
autor
22. čer 2010

tak ja na ni sahnu, jak pujdu v 22h spat. takze se nemam ceho bat? ty jsi me uklidnila. 🙂 jesteze vas mam. 😉

sarlotta
22. čer 2010

jinak ji nebuď 🙂 nebooooj, to bude v pohodě, ty dnešní vakcíny jsou šetrné 😉

mabe
autor
22. čer 2010

diky mooooc 😉

sarlotta
22. čer 2010

hele napiš si číslo na Vaši pohotovost do nemocky abys byla v klidu a kdyby jí ta teplota z ničeho nic vyletěla, tak tam zavoláš a oni Ti poradí.

ale fakt si myslím, že vám horečka už nehrozí, max nějaká zvýšená teplotka 😉

mabe
autor
22. čer 2010

sarlotko, tedka si me trosku vydesila 😝

mabe
autor
22. čer 2010

ja vim, lepsi byt pripravena

mabe
autor
22. čer 2010

takze volat nad 39C?

sarlotta
22. čer 2010

jééé, to sem myslela, že tě uklidní🙂)))) když bude mít 39,5 v zadečku tak brnkni a udělej jí vlažný zábal na hrudník- mokrý ručník a na to suchý ručník a dej čípek do zadečku.
při 38,5 v zdečku jen ten čípek jak říkala doc.
při nižší teplotě nic, jen větrat.

a nebooooooooooooooooooooj, nebude žádná teplota.... takových očkování máte před sebou spoustu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru