Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. čer 2010

holky, tak byl pul hodiny jecak. ty prdici, ale myslim, ze to bylo podporeny i ockovanim a hlavne nechtela ani jest, chudacek. dala jsem ji do postylky a spi pul hodky. tak uvidime, jak ji to dlouho vydrzi a bude papat. chuderka mala , uz jsem nevedela, co s ni mam delat.

sarlotko, diky. a co 39C? to asi taky zavolam.

lubica69
22. čer 2010

Mabe nebojkaj to bude dobré Určite ju nebuď O tej 22 ju len skontroluj Ako píše Sarlotka pri vysokej to zistíš hneď a ak tak zavolaj Ale ja myslím,že to nehrozí A na tie prdíky vám dokina nič nedala?

mabe
autor
22. čer 2010

holky, dalsi dve fotky v albu pro zajemce

lubi, mame kapky, ale na nas to nepusobi. sice kakame a prcame furt, ale trapi nas to. proste jsme ten pripad, kdy to musime vydrzet, treba bez kapek by to bylo horsi.

lubica69
22. čer 2010

Mabe tak držím palčeky Len vydržať a bude to lepšie Určite

mabe
autor
22. čer 2010

lubi, pani dr. rikala do 3 mesicu a dneska nam rekla, ze uz to bude lepsi a lepsi

lubica69
22. čer 2010

Juj tak dobre Takže máte najhoršie za sebou

mabe
autor
22. čer 2010

no, nevim podle toho jak dneska vyvadela. ale ma toho dneska moc, v noci moc nenaspala kvuli prdikum, pak dr., ockovani a prdici. myslim, ze i kdyz se poradne nenajedla tedka, tak se probudi az kolem te jedne

lubica69
22. čer 2010

Tak prajem peknú bezstarostnu nuocku

mabe
autor
22. čer 2010

lubi, tobe taky 😉

mabe
autor
23. čer 2010

dobre ranko, tak anicka vecer nechtela jest. asi to brisko nebo reakce na ockovani, nevim. takze sla spat hladova v 20h a jedla naposled v 17:30. Spala jako obvykle do 4h a to uz jedla normalne. zatim zadna teplota, tak snaad uz nic nebude. tedka ma 37,4 v zadecku, to tak miva normalne.
premyslim co budeme delat, asi pojedeme k nasim na otocku.a do DM koupit plinky.

mabe
autor
23. čer 2010

tak nikde nikdo 😒

sarlotta
23. čer 2010

dobré ránko, u nás konečně sluníííčko🙂
ahojík @mabe🙂)) to jsem ráda, že noc byla bez teplotky🙂

nefertitka
23. čer 2010

ahojte,aj tu je krasne;)
no vidis mabe,vsetko je bez komplikacii🙂
sarlotta tebe sa to uz nejak nebezpecne blizi 😉

sarlotta
23. čer 2010

nef 😝 😀 😀 😀

mili1
23. čer 2010

Ahojteee, u nás fúka vietor, šli sme s malým na dvor ale sme sa vrátili lebo nás skoro odfúklo... 😀 😉
Nef chcem sa spýtať malá papá večer este stále kašičky? dokedy sa podávajú?
Sarlotka ano uz sa ti to blíži...malý sa už nevie dočkať,, však? si pamatám na sestrinu malú že počítala dni 😀
mab aj my sme boli včera kúpiť plienky v DM, 😉
Anička je krásna..... 😉 🙂

sarlotta
23. čer 2010

mili no je to střídavě, malý neví co ho čeká... někdy hučí do bříška aby už vylezla a někdy si brble, že žádné mimino nechce 😲 😀 😀

mili1
23. čer 2010

Sarlot 😀 😝

nefertitka
23. čer 2010

mili my este davame stale kasicky,ine nechce na veceru,asi sa tak naucila,ale rada by som jej uz dala aj ine,rozmyslala som,ze jej spravim zemlovku alebo take nieco...striedat to s kasickami...

sarlotta takze maly sa este nerozhodol 😀

mili1
23. čer 2010

Nef aj my lubime kašičky...len som tak rozmyšlala dokedy sa ešte papaju.... 😉

sarlotta
23. čer 2010

se bojí , že mu bude brát hračky noooo, hlavně spidermana a taaaaak 😀 😀 😀

holky kaše se dají jest furt neeee, na tom není nic špatného🙂

sarlotta
23. čer 2010

mě teda malý kaše nijak extra nechtěl, dávala jsem to co na oběd- hustou polévku nebo normal maso a přílohu, nebo chlebík s něčím a zeleninkou 😉

lubica69
23. čer 2010

Ahojte kočky U nás je dnes pekne Aj keď trochu fúka ale nič strašné Konečne aspoň slniečko vyšlo Mabe tak super,že nuocka bola Ok Šarlot no áno už sa ti to blíži A neboj malá bude rada so súrodenca Juj už aj môjmu by sa zišiel Mili tak u vás tak veľmi fúka?Nef kašičky sú dobré stále

nefertitka
23. čer 2010

ahojte...
sarlotta, lubica kedy a ako ste zacali s uspavanim maleho stylom,dam do postielky,hajaj?mna to denglovanie s kocikom uz fakt nebavi, lenze ona mi inak nezaspi, dam ju do postielky,tak sa bude hrat, vyvadzat,ze chce ist von,nelahne si tam ani za svet,myslim,ze by tam bola aj 5 hodin a nezaspala by,alebo by zacala plakat,ze chce ist von,skusali sme uz aj , ze sme si lahli s nou, ale ani to nefunguje

lubica69
23. čer 2010

Nef mne spí malý od roka sám Síce zaspával s fľašou mlieka a keď zaspal tak ju pustil Tiež to nebolo boh tie čo s fľašou ale som vďačná aj za to Aspoň zaspal sám Tak vyskúšaj Možno zaberie

mabe
autor
23. čer 2010

ahojte, tak nakonec anicka dneska celej den prospi, asi to ockovani. byly jsme u nasich a zaroven koupit v dm ty plinky. celou cestu v kocarku anicka spinkala, akorat u nasich byla hodku vzhuru a to uz zyvala a dosly jsme domu, kojo v posteli a zase spanek. 🙂

mabe
autor
23. čer 2010

jinak od pristiho tydne zaciname chodit na cviceni miminek. 10lekci az do zari. uz se tesim, jak anicka bude cvicit. je to jenom jeji cviceni. tedka jsme chodily na moje.

lubica69
23. čer 2010

Jej Mabe tak supeeer

mabe
autor
23. čer 2010

ahoj lubi 🙂

lubica69
23. čer 2010

Ahoj moja🙂 Ako?Ešte búvate?

mili1
23. čer 2010

Ahojtee,,, nef náš zaspinká večer sám ked sa napapá, poobede tiez po mliečku,klop klop ho tam len položim a spinká , niekedy nechce a hned je hore a lozi po postielke , to už viem že spat nebude., ale to je len poobede ....
potom už zaspí od únavy 😉
mali sme aj také dni čo nechcel zaspať a musela som ho škrabkať po chrbátiku 😀
Lubi a kedy ste začali s nočníkom? a ako?som čítala že v nejakom 18 mesiaci by sa malo začať

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru