Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

Jdu k dr., pak se ozvu.

casia
13. črc 2009

ahoj farmi, taky jsem se tak nejak podobne cistila, jestli je to jiz uplne jiste, doporuciju horkou vanu, svarak s hodne skorici, prokrvi a vetsinou pomuze, k tomu kontryhel a budes brzy ty i delozka pripraveny na nove a lepsi tehu 😉 mabe, no super, stin je dobrej zacatek, co mas za test?
mamatest jen tak stiny nehaze 😉 tak uvidime, urcite rekni a dej vedet, drzim palce a vsechno k lekari!!!
Me desne boli bricho, ale jsem docela stastna, ze uz to vsechno jde a cistim se😀

mabe
autor
13. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet od dr. Delala mi UZV a nic nevidel, akorat pry vysoka sliznice (nevim, co to znamena). Brala me stery z cipku a porypala se pekne trosku spinim. Je to obvykly, ze jo? Uz se zase bojim spineni. Zitra jdu na HCG rano a ve stredu vysledky.

Casio, mela jsem best2. Tedka jsem si jenom tak z hecu delala mamatest a taky je tam stinecek, ale uplne neviditelnej.

sarlotta
13. črc 2009

Mabe, vysoká sliznice je dobrá... ale je to normální stav v začátku těhu nebo před menstruací...prostě tělo se nachystalo na zahnízdění vajíčka.. teď jen aby tam nějaké oplodněné bylo🙂))

No a ten stíneček si schovej a zítra ho porovnej s dalším testem...

Mamatest je opravdu spolehlivý- držím Ti všechny palečky 😉

mabe
autor
13. črc 2009

Sarlotko diky. Je normalni to spineni po prohlidce, ze jo? Nemela jsem ho a tedka spinim. 😒

mabe
autor
13. črc 2009

Ale asi je to normal, kdyz se mi rypala v te vysoke sliznici. DIky za drzeni palecku. Ja jsem tak nervozni. Co kdyz to vyjde. Dopadne to dobre? Snad ano. atd. 😖

sarlotta
13. črc 2009

po prohlídce je to normální... nesmíš mít jasnou červenou krev.... nestresuj se... pokud jsi těhulka je to v začátku.... buď to bude dobré a mimísek se ukáže 🙂))) a nebo přijde MS. Zítra už by jsi špinit neměla, pokud je to jen oděrka od prohlídky🙂)) Tak žádné zkoumání🙂)) a běž si koupit něco dobrého na zub nebo na sebe.
Budu na Tebe myslet aby se podařilo. 😎

mabe
autor
13. črc 2009

Sarlotko, dekuju za uteseni. Tedka jsem si vzala utros a pujdu si lehnout. Do prace uz dneska nejdu. Chce se mi moc spat.

mabe
autor
13. črc 2009

Nevim, proc se stresuju. Budto to proste vyjde nebo ne.

mabe
autor
13. črc 2009

Jdu si lehnout, at nad tim nepremyslim. V 16h pro me dojede manza a jedeme na katastr a k architektovi, tak se aspon zabavim. A zitra normal rano na 6h do prace a pak na 8:45 na krev a zpatky do prace.

sarlotta
13. črc 2009

Mabe... přesně tak... je mi jasné, že máš nervíky... kdo říká, že nemá, ten kecá ... jestli to má vyjít, tak pořádně a až do konce🙂))))

mabe
autor
13. črc 2009

Tak jo, jdu si lehnout. Jeste chvilicku cist a pak usnu. Ty carecky vidim cim dal tim jasneji. 😉 Jenom aby se mimisek udrzel.

mili1
13. črc 2009

Ahojte babulky, mab vysoka sliznica moze byt aj na zaciatku tehu tak ako hovori sarlotka, a ja ked som bola tehu treti krat ani mne neukazal test hned - som sa cudovala pretoze predtym mi hned pred menzesom ukazal . takze nadej tam este je 🙂 drzim silno palceeee, zajtra este skus z ranneho mocu a mamatest je dobry 😉
to spinenie moze byt, aj mne ked brali ster z krcka stale som mala spinenie, este aj nemocke ked som uz bola tehu po pozerani som hned spinila , takze sa preto netrap......
Bambi mojmu pomohol ten espumisan - klop klop teda dufam, stale ho berieme lebo predtym sme ho vysadili ale znova zacali brat 😉
Ahoj farmi vitaj medzi nami, tak ako pise bambi aj nam to dva krat nevyslo ale treti krat a mame krasnych anjelikov a takze treba verit a presli sme si tym, ja som musela tiez lezat, bola som aj dlho v nemocke a sme tuuuuuuu, vsetko sa daaaaa ak clovek velmiiiii chce , takze drzim ti silno palceky do tretice to vyjde urcite...
moc vam drzim palcekyyyyyy

ellysa
13. črc 2009

ahoíjte, tak sa hlásim, že víkend so synovcami sme zdarne zvládli. Bolo to fajn, som síce unavená, ale dnes mi aj chýbajú 🙂 .

Farmi, ahoj! Moja, držkaj sa ☹ , neviem prečo je to takto, ale neboj najväčšia bolesť časom prejde a už bude len dobre. Všetky tu tomu veríme 😉 a držíme si palce.

Mabuš jaaaaaaaaaj tak veľmi držím palčeky. No ale keď je tam tienik, niečo sa určite deje. 🙂 Som zvedavá na ďalšie info. 😀

mabe
autor
13. črc 2009

Ahoj mili, elly,

no uvidime podle krve. Tedka jsem vstala, uplne jsem odpadla. 😝 NO aspon by to tehu melo duvod toho spani a citlivych prs. Ja si myslim, ze asi jsem, ale aby se to udrzelo a hlavne, pokud se ted udrzi, aby to bylo uz ok. Mam strach z dalsiho nezdaru.

ellysa
13. črc 2009

mabe, úplne ťa chápem, ak budem znova tehotná asi budem cvokatieť od nervov, takže neviem, čo teraz povedať-lebo "buď kľudná a nestresuj sa" by mi asi tiež nepomohlo 🙂. Hlavne sa skús odreagovať aspoň trošku, ísť niekam s manželom, niečo čo ťa odvedie od zlých myšlienok.
Ja verím, že už to bude dobre, musí. Veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii držím palce, lebo keď to teraz výjde tebe budem už na rade aj ja 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
13. črc 2009

Elly, dekuju. Vim, ze stresovat se nema cenu. Stejne to neovlivnim a pro mimiska je nejlepsi klid. I v praci musim byt klidna - nikam se nehonit a nestresovat. Ale je to tezky, nemyslet nsa predchozi nezdary. Manza me volal z prace a ptal se: tak co? A ja mu rikala: JO v 16h prijed a jedem k architektovi a on na to: Ja se ptam, co ti rekla dr.? Ja zapomela kalisek na zachode. 😀 Je zvedavej. Myslim, ze je z toho taky paf. Ja vim, jeste musim pockat na vysledky krve. Treba tam nic nebude a test kecal, ale na tom odpolednim mamatestu ja vidim stin. Vic rozeznatelnej nez na rannim Best2. Zacinam tomu verit. 😖

ellysa
13. črc 2009

tak tak, teraz pôjdete k architektovi a budete rozmýšľať nad domčekom a zajtra alebo pozajtra urobíš test znova a uvidíš, čo sa bude diať asi je najlepšie nechať to teraz na toho HORE a spoliehať sa, že už nás nesklame 😀.
Ja už padám z práce, ale idem variť a upratovať ten bordel po deťoch, tak si veľmi neoddýchnem 🙂

mabe
autor
13. črc 2009

Ahoj elly, 🙂

bambi7
13. črc 2009

cafte babulky 😉

mabus moc drzkam palce a urcite ak budes tehu musi to dopadnut ok len ber vitamiky 😉

ellysa
13. črc 2009

ahojte, tak práve nám prišli výsledky z Prahy. Mám mierne zníženú bunecnu imunitu na spermie a trolinku aj na trofoblast. Mám tam napísané, že mám jesť 6 týždňov Prednison, potom znížiť dávku a snažiť sa len cez ovuláciu. Mám slzy na krajíčku 😢 , neviem, čo to znamená a keď som si čítala tému, žiadne pozitíva som pri tej liečbe nenašla

alex001
13. črc 2009

ahoj holky potřebovala bych poradit:
3.7. jsem byla na revizi zamklé těhotenství 11t - rozhodla jsem se že zkusím ovulační testy a dnes 11den po revizi mám na ovulačním testu // myslíte, že je to možné vím že se říká že k ovulaci dochází až po 1.porevizní MS?

mabe
autor
13. črc 2009

Ahoj bambi, kyselinu listovou tu plus jim uz asi 14 dni sama a tedka calibrum normalni. Zitra skocim rano na tu krev a ve stredu si budu jista. Jsem trosku nervozni z toho spineni, ale asi to bylo opravdu jenom z UTZ a steru z cipku, tedka je uz hnede.Boli me nejak v krizi a i trosku podbrisek. Kriz muze bolet i ze zablokovani. Mam s tim tedka problem.

Elly, to je me lito, ze ti neco nasli. Ja o tom moc nevim. Vim, ze je to hruza, ale to chce cas a urco se mimiska dockas.

Alex, je me to lito. O tom jestli muze byt ovu fak nevim. 😒

alex001
13. črc 2009

mabe: díky

mabe
autor
13. črc 2009

Neni vubec zac, kez bych ti to nemusela psat.

farmarska
13. črc 2009

mabe já se tak těším na tu středu! To normálně prožívám znovu, s tebou to napětí a nervíky! 😀 Jsem tááák zvědavá jak dopadneš 😵 já doufám, věřím, že dobře!!! 😵 😵 A snaž se mín nervovat 😅 i když vím, že to asi nejde.. 😅 člověk je na jednu stranu děsně štastnej, srdce mu buší štěstím jak o závod a na druhou stranu ten hroznej strach a tíseň 😝 no je to k zešílení vid 😀
holky všem moc děkuju za podporu! 🙂 podvědomě to všechno vím, ale je to pěkné slyšet 😵
elly, ráda bych tě taky nějak utěšila, ale já o tomdle vím prdlačku 😢 musíš věřit holka 😅

sarlotta
13. črc 2009

ellysa to mě mrzí, že Vám něco našli... ale na druhou stranu máš novou naději, že po přeléčení to klapne....jak to funguje/nefunguje u ostatních nic neznamená pro Vás. Musíš věřit, že prednison Vám pomůže. Jsou jiné poruchy, které se ani léčit nedají. Takže je to jen výzva... musíme bojovat!! Na podzim si uděláte krásné letní miminko, uvidíš.

mabe
autor
13. črc 2009

Farmi, dekuju moooooooooooooooooc. Presne vis, jak se citim. Ale jeste nechci jasat. Az budou vysledky testu. Spineni prestava, asi to bylo opravdu z toho vysetreni, snad - jinak zesilim.

sarlotta
13. črc 2009

ahojík farmi🙂 sluníčko.

ellysa
13. črc 2009

sarlotta no ja veľmi dúfam, napísali, že je to mierne pozitívne, voči spermiám je výsledok horší o 12% a voči embryjkám len o 2 %. Len sa strašne bojím, že liečba nezaberie alebo bude trvať dlho-jednoducho ma nikdy nenapadlo, že cesta za dieťaťkom bude taká dlhá a zložitá ☹ . Viem, že musím bojovať, čo iné nám ostáva.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru