Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
24. čer 2010

My sme začali s čajíkom až okolo 5-6 mesiaca Našťastie fľašu neodmietal a ani moje mliečko A to mliečko má byť také veľmi husté?Nedá sa to nejak viac zriediť?Žeby to pomohlo a lepšie tieklo Len sa pýtam lebo s tým fakt skúsenosť nemám

mabe
autor
24. čer 2010

@sarlotta jak byla na brisku, tak si tak moc prdla. 🙂 ale zkousela to pak dal a uz to nejde tak jednoduse. chce to cvik. tedka spinka, usly jsme pri kojeni. predtim 3h prochazka venku a to taky spala, teplotka zadna. urcite to dr. rekni s tim tvrdnutim.

mili, lubi, diky holky.

lubica69
24. čer 2010

@mabe vďačne Tak to je super,že teplota žiadna a tak pekne búva Ja si pamätám,že sme mali vždy po očkovaní problém so spaním S teplotou ani tak nie len s tým spaním Tak sa Držkajte Ja som dnes akčná som stihla vymaľovať kuchyňu a teraz kosím To aby nemusel muž cez víkend aby sme si ho aj užili keď je doma len cez víkendy Bežím dokosiť kým začne pršať

mabe
autor
24. čer 2010

tak anicka se porad pretaci na bricho, musim ji pomahat s rukama, jinak se rozciluje. a po chvilce na brisku uz se taky vzteka, nevim proc 😀 😒

lubica69
24. čer 2010

Mabe tak šikovnica Hnevá sa asi kôli tomu,že sa jej nedá pretočiť naspäť z bruška na chrbátik

nefertitka
24. čer 2010

ahojte, uz mame brilky,idem pridat foto do albumu,chuda nase 😅 ...no ale co uz,ale svojim sposobom je v nich zlata...
elly,nemala nikolka ziaden problem z toho mliecka...skor by som povedala,ze jej skor lepsie sadlo
mili nasa tiez nechce hocijaky cumel,iba plosky...z tej MAM flase...alebo tvarovany,ako pises...

nefertitka
24. čer 2010

je to v albume "uz som kusok podrastla"

nefertitka
24. čer 2010

mabe teda, Anicka je velmi sikovna,to celkom skoro sa zacina pretacat 😉

mabe
autor
24. čer 2010

nefi, fakt. tak to jsem rada, ze je sikovna 😉 . akorat nas trapi ti prdici. tedka manza s ni sedi v posteli a premlouva ji, at tlaci. celej den nekakala a to neni u ni normalni, ja nejedla nic jinyho. zitra ji bude hlidat ta mamka, nastesti ma byt pekne, tak budou venku v kocarku, ale stejne budu mit strach. vcera sem byla s mamkou a anickou venku u nasich a mamka pry: proc ji davam plinku na kocarek? ze ji mam zvykat na slunko? prece nesmi na ni svitit slunicko. 😖 reknu ji, co ma delat, tak snad to bude ok, me taky nejak vychovala. 🙂

mabe
autor
24. čer 2010

nefi, to je paradnice s tema brylkama 😉 . a nevadi ji? vydrzi je mit na ocich?

mabe
autor
24. čer 2010

lubi, asi mas pravdu a ja si rikala, proc breci, kdyz je na tom brisku 😀

lubica69
24. čer 2010

Nef a ako si malá na ne zvykla?Treba jej ako si už písala vravieť,že jej veľmi pristanú a že jej veľmi pomôžu Fotku pozriem potom na pc lebo mi malý zaspal u nás v izbe Teraz som len na mobile a tu mi foto nezobrazuje @mabe a kam ideš zajtra keď babka bude strážiť?Som asi nepostrehla Prepáč

mabe
autor
24. čer 2010

ja jdu na masaz, teda na krainosakralni terapii. potrebuju to jako sul na ty moje zada.

lubica69
24. čer 2010

Aha No to jasné Veď si aj zaslúžiš Dúfam,že pomôže Potom daj vedieť ako bolo A tak to nebudeš dlho žeby si mala stresy ako babka vyzlečie malú v kočíku a zvyká na slniečko Nám babka tiež raz pripiekla malému nožičky keď kočíkovala čo slnečník nezakryl

mabe
autor
24. čer 2010

lubi, mam to hodinu, takze hodina a pul i s cestou. je to moje mamka, tak urco to bude dobry, ale je to poprve, tak jsem z toho nervozni

lubica69
24. čer 2010

Veď tak to hej Ale neboj ono to bude dobré A niekedy je všetko prvý raz

mabe
autor
24. čer 2010

lubi, ja vim,ale.. 🙂

lubica69
24. čer 2010

Mabe ja ťa chápem Presne si pamätám aké to bolo keď som dala strážiť Sebastiána

mabe
autor
25. čer 2010

dobre ranko, tak anicka spinkala pekne az do rana, a rano se vykakala konecne, ale jak....prokadila se a manza ma zase spinavou duchnu, vzal si ji totiz na prdeni v 6h. od vcera jak zjistila otaceni, tak se otaci porad. nemuze lezet na zadech. ale pak na brise ji vadi ty ruce a nevi co dal, tak se rozciluje. mam ji tedka v lehatku a to se ji na zasech moc nelibi. 🙂

nefertitka
25. čer 2010

dobre rano....
mne to moje sidlo asi pred dvoma hodinami v 5 sekundovej nepozornosti padlo z postele rovno na hlavu ☹ ... strasne som z toho nestastna,lebo si to vycitam,ze som ju podcenila,ona uz vie zliezat z postele,lenze teraz sa naschval rozbehla po styroch,este sa pri tom smiala,taku rychlost som este nevidela...a bum,sipka dolu 😒 ...myslite,ze keby jej nieco malo byt,uz by bolo?neviem,ci to nechat tak,alebo ist k lekarke,zas na druhej strane mi vraveli obe babky,ze sa nemam strachovat,ze uz by jej fakt nieco bolo,keby nieco bolo a ze este bude mat vela urazov a ze s kazdym sa predsa nemoze utekat k lekarovi...:(
a odpoved na tvoju otazku mabe na okuliarky,vcera ked sme jej ich dali,tak sa najprv snazila dat si ich dole,ale po chvili zabudla,ze ich ma...takze ich mala skoro 2 hodiny,potom som jej ich dala dole,nechcem,aby to hned na zaciatok mala na ockach cely den...

sarlotta
25. čer 2010

Hezké dopolko holky 😉

Jsem dneska letěla 2x do školky. 😠 .. malý má karneval a já jsem na to zapoměla su hroznááááááá 🤐 🤐 🤐 jsme došli do školky a děti hned za co jdeeeeeš ???? a malý se na mě podíval 😅 😅 😅 .. tak jsem letěla dom ale nenašla jsem ani kostým čertíka ani kostým strašidýlka 😠 co máme vyrobený tak jsem vyházela skříně ,šatnu a nakonec jsem zbalila santovskou čepicu 😎 -ta je teda pěkná-plyšová červená s bílým chlupatým lemem a bambulkou a moji bílou halenku co mám na španělský orient-taková nařasená-se dá stáhnout na ramena a frčela jsem zpátky do školky ... malý za oknem slzy v očách 😖 .... no ale jak sem dala tu čepicu, tak hned všeci jééééééé a malý spokojený 😀
uffff... to sem matka coooooo 😅 😔

mili1
25. čer 2010

Ahojte babulky,,, lubi si šikulka ked aj kosíš a maluješ,,, 😉 ja to nechavam manželovi 😀
Ja som dnes zavarila čerešne a zajtra urobim džem a sirup,,,,,
som sa ešte pustila do umyvania okien ,,,, tak dnes umyjem druhé okno 😒
Nef Nikolka je zlatá v okuliaroch... pristanuu jej
šarlotka to sa stáva ... 😉
Nef aj mne sa to už stalo , nedávno že mi malý spadol na zem,skoro mi bolo do plaču ,,,a bola som pri nom ,,, našťastie tam bol koberec .... ....vtedy som sa pytala lekara tak mi povedal že ho mám sledovať celý den a keby som niečo spozorovala hned prísť....že také pády budú ešte vela ....tak ju len sleduj či pekne papá, nie je ospalá, nezvracia atd

lubica69
25. čer 2010

Ahojte kočky @nefertitka nebojkaj to bude dobré Asi sa to stalo každej z nás Aj keď je to hrozné stáva sa žiaľ bohu Len ju ako píše Mili celý deň pozoruj a keby niečo buď bola ospalá alebo oťapená alebo taká malátna tak zavolaj dokine Kamoška bola po takomto incidente s malou v nemocnici ale tiež len na pozorovanie a to môžeš aj doma A tiež myslím,že keby niečo tak by sa to prejavilo hneď Takže neboj moja Len ju sleduj Šarlot to sa stáva Mili no áno keď chceme byť s mužom aspoň cez víkend musím to urobiť Ale v pohode Tak poumývaj okno Juj aj mne by sa zišlo Som pred 2mesiacmi a zas sú špinavé Mabe no ona bude teraz skúšať nové polohy keď prišla na to,že nemusí len ležkať na chrbátiku Držkajte sa všetky

sarlotta
25. čer 2010

@nefertitka takové ujištění po pádu na hlavu je vzít baterku a posvítit do očka - pokud se zornička stáhne před světlem tak je to ok🙂 pokud ne tak do nemocky 😉 pokud je dítko spavé, zvrací, špatně chodí, vrávorá... tak do nemocky.... jinak se neboj🙂

sarlotta
25. čer 2010

@mabe uuu sluníčko neee🙂)) možná bys měla koupit krém s UV faktorem a malé natřít nožky a pusinu--- nejlíp Vichy 50 tku s buněčnou ochranou nebo nějaký daylong... ono Ti to mlíčko v pohodě vydrží na příští rok, tak se neboj, nevyhodíš penízky zbytečně 😉

lubica69
25. čer 2010

Šarlot dobrá rada obe zlato Ďakujeme Si budem pamätať ak by náhodou Ale dúfam,že to potrebovať nebudem

ellysa
25. čer 2010

ahojte idem len na chvíľu, tak malá mi po tom AR mliečku total zle spí stále je hladná a vidno že má mc ťažký žalúdok, tak doki povedala že jej mám dávať najprv 30ml toho mliečka nech jej to sadne a potom sensitiv, no čo ja viem, takto ich miešať 😒 ale vypadá, že jej to robí lepšie a kázala mi aby cez deň spinkala aj na brušku, tak som ju dala, najprv mrnčala asi ju tlačilo bruško a teraz už dve hoďky spí, le pri nej sedím aby sa jej niečo nestalo.
inak nechce mi byť posledné tri dni vôbec v kočíku, asi kvôli tomu refluxu sa jej zle spí, dala som jej tam aj taký malý vankúšik ale ešte asi budem musieť vyvýšiť, inak som dokočíkovala 😒
ale tak ževraj teraz jej to vrcholí dúfam, že už bude len lepšie
oviem vám pravdu, prišla som si k našim oddýchnuť a u som dnes musela vypadnúť von a revala som na lavičke mám total depku, unavená som viac než doma, my tu máme celú rodinu a akosi nikto nechápe, že malá aj ja potrebujeme mať aj svoj kľud, stále chodia návštevy, že na pol hoďku a každý skysne aj tri aj keď malá plače, svokrovci prídu každý deň aj na 5 hodín, včera som musela naklusať k nim, nechali ma sedieť v kuchyni aj s ňou od rána do druhej poobede, malá vôbec nespala a revala, čo bola nervná zasa zo zmeny, tak som sa už nasrala a pobrala sa domov, tak ma svokor ešte sprdol, že prečo už idem, že ka sa ponáhľam, tk som sa naprdla, že či nevidia, že dieťa je nervné, tak mi svokra povedala, že malú sme naučili na ruky, tak je rozmaznaná, no bodaj by nie keď ju týždeň stále niekto nadŕda.
no strašne ma to sere, ešte aj moja sestra, moji rodičia k nej chodia stále, býva tu na Orave 14 rokov jej opatrujú deti, pritom svokrovcov na dôchodku má vo vedľajšom dome, nosí k našm aj teraz každý deň 4 ročného synovca od 7.00-18.00, ktorý potrebuje non stop dozor, fakt by mohla byť trocha ohľaduplnejšia, vie že som tu týždeň a že malá má problémy.
takže ja som na malú aj tak sama a ešte aj v permanentnom hluku a bordeli.
dnes poobede zasa majú prísť svokrovci a mňa už asi vystrie, minule mi ju svokor skoro zadusil, držal ju dole hlavou ona sa zvíjala a mrnčala a ja že nech ju dá vyššie že má reflux, lenže on je strašne tučný a nedokáže ju nadhodiť cez brucho, tak len povedal, že sa jej nič nerobí a držal ju tak až kým sa nezgrcala.svpkra zasa v kuse fajčí a ani si neumyje ruky, alebo malá spí a ona ju yoberia na ruky a yačne ju bozkávať a chytať za líčka a ručičky a samoyrejme ju zobudí

prepáčte, že sa tu vypisujem ale mám nervy na dranc a samo to nemôžem povedať mužovi, lebo by sa urayil, že len moja rodina je dobrá...
nef idem kuknúť fotku ale isto je niki zlatunká
mabe anička je šikovná, podľa mňa jej už prejdu aj tie prdky keď sa viac hýbka

a poraďte mi prosím, chcem malej kúpiť hraciu deku, že akú, dnes má meninky
😀
už vstáva tak letím 😉

lubica69
25. čer 2010

@ellysa v prvom rade všetko naj naj naj malej k dnešným prvým meninkám

lubica69
25. čer 2010

@ellysa v druhom rade ti vôbec nezávidim a prajem pevné nervy A keby si im niečo povedala?Môj svokor fajčí tiež ale vždy si bol pred chytením malého dôkladne umyť ruky a to je chlap Tak svokru fakt nechápem A segre by som to tiež vytmavila Veď je tiež matka Moja a čo sa týka toho vankúšiku v kočíku Neviem akú máš vaničku v kočíku ale niektoré sa dajú polohovať tak že sa pridvihne celý ten spodok Vankúše mne dokina zakázala Skôr pridvihnúť celé a do postielky podložiť pod matrac Tak ak sa ti dá radšej sa vezmi a choď domov Tam budeš mať asi väčší kľud

ellysa
25. čer 2010

@lubica69 no hneď by som šla, a hlavne keď si predstavím, že každá naša návšteva bude takáto 😠 kočík sa mi dá polohovať ale tá poloha sa mi zdá až moc šikmo a Oliv mi padá dole, tak jedine ju naspodku niečim vypodložiť , ja som myslela, že jej dám nejaký vankúšik pod matrac v kočíku len aby mala šikú plochu, chúďa malá a už je na "šikmej ploche" 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru