Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

lubica69
20. srp 2010

Jeeej Ely Tak to už ste veľký Hrozne to letííí
keď je preč radšej ani spravý nesledujem čo sa tam deje 😅
A dolce gusto mňam mňam My máme len obyčajný presovač

ellysa
20. srp 2010

@lubica69 však ja mám pocit, že som len nedávno bola tehu 😉
my sme mali normálny espresso kávovar, čo aj sám mlel kávu-kávička super ale strašné hebedo a u nás pijem kávu len ja, tak sme ho posunulin svokrovcom, no a nový stojí 800 eur 🙄 , včera som natrafila na akciu za 70 EUR bol v parndorfe, tak som ho zobral 😉

lubica69
20. srp 2010

Ely za 70 eur dolce gusto???Aj ja chceeeeeeeeeeeeem 😀

ellysa
20. srp 2010

tak nabudúce keď budeš v BA smer Parndorf, oni ho tam majú bežne za 84 EUR, ale včera boli ešte posledné veľké výpredaje a to je už ten novší 15 barový, normálne stojí 150

lubica69
20. srp 2010

Super Ely ďakujem

mabe
autor
20. srp 2010

ahoj holky,tak jsme konecne doma. dojely jsme pred chvilkou. tatku mame na basketu, tak tedka jim, anicku vykoupu a dam spinkat. mela bych utrit prach nebo zehlit. 🙂

nefertitka
20. srp 2010

ahojte....
@ellysa blahozelame k prvemu stvrtroku🙂 my by sme inak tiez casom chceli vacsie auto,len teraz sa neda:( ale fakt tiez neviem ake...teraz mame peugeot206 a to je male,ked sa tam natrepeme vsetci aj s nikolkinymi vecami a kocikom,vyzerame ako ciganska rodina na cestach 😀

@lubica69 aj ja ta obdivujem, ja by som to tolko bez muza nevydrzala...a aj ten strach...

my sme dnes boli vonku,na ihrisku,v tescu,tam chcela skakat nikolka ku kaprom,ze ona chce ist tam a vyzula si topanky 😀 ...potom chuda narazila do skla,myslela si,ze tade prejde,a odrazilo ju to dozadu,ja som s amusela tak rehotat 😀 😀 😀 boze na vlastnom dietati som skodoradostna 😒 😝 ...ale aj ona sa potom smiala...
no a na tom ihrisku sme stretli tu kamosku mojej sestry,moje nervy,ta jej malinka mala na seba tricko Ed Hardy a tigrovane kratasky, a ona bola tiez cela v znackovom, slapky D&G a tricko som si ani nevsimla,len mama mi vravela,ze to bola nejaka znacka,ale nevedela si spomenut,ona sa v tom az tak nevyzna...ako tej malej naozaj neni jedno,co ma na sebe,ze?no ale ved ich vec...

@ellysa ja som dostala dolce gusto na predminule vianoce🙂 capuccino je velmi dobre aj latte macchiato a teraz mam cortado esspreso macchiato a to je tiez mnam;)

mili tak uz mate izbicku poriesenu🙂

lubica69
20. srp 2010

Nef tak ste sa nasmiali Chúďa moje malé
Tak značková kamoška?My sme dostali od známych minulé leto tričko Ed Hardy s lebkou z Turecka takže fake za nejakých smiešnych pár eur Nebola kámoška v Turecku kde sa tak zaodela
Nef a čo sa muža týka ja som si už zvykla My sme od začiatku tak málo spolu Spoznali sme sa keď som žila v UK a on tu a keď som prišla na trvalo na SVK od musel oddísť Ale možno je to návod na dobré manželstvo 😀 😀 😀

mabe
autor
20. srp 2010

@nefertitka tak to jste mely legraci dneska 🙂

nefertitka
20. srp 2010

urcite to nemaju z turecka,to by ona neprezila;) ako nech sa obliekaju znackovo,ale na ihrisko??

ano mabe🙂))) nasmiala som sa teda...

lubica69
20. srp 2010

Nef no ono aj také sa nájdu Ja poznám jednu čo je v dlhoch,že až na krku plno exekúcií ale chodí si s malou ako naj lady

mabe
autor
21. srp 2010

dobre ranko devcata, tak tedka jsem mela trosku sok. snidame, anicku na kline a ona boucha do stolu. a najednou udelala sup a mela ruku v hrnku s cajem. ten caj byl teda uz na piti, ale stejne byl hodne horkej, tak jsem vyskocila a strcila ji ruku pod vodu studenou. nastesti to nic neni, ale sok radnej. uz to neni sranda, musim si na ni davat vetsi pozor. jak dojde manza z tenisu kolem h jedeme na zahradu kosit travu, a ve 14h nastup u kamaradu na narozkach tchanovcu - cross country den, plno sportovnich disciplin. bude legrace, uz se tesim. a ti kamaradi tchanovcu maji taky vnucku 9 mesicu, tak jsem zvedava. akorat maji psa, neco jako pitbull, tak mam trosku strach. chtela bych mit anicku na dece venku, ale....uvidime. oni ho taky pry odhani od te male. tak peknej den 😉

nefertitka
21. srp 2010

ahojte....

@lubica69 no milujem take,fakt...mne tiez sestra stale tvrdi,ze nemaju penazi nazvys,navyse je s malou sama,teda pomaha jej jej mama,ale ze ona si neda na seba hocico a to iste je to aj s malou...no...

@mabe veru veru musis davat cim dalej tym vacsi pozor....

my sme dnes boli vonku v parku a ja som odskocila do terranovy,som kupila nikolke riflove kratasky(150sk), tricko(60 sk) a bluzku(120 sk) s kratkym rukavom...ale uz take vacsie na buduci rok...no teda 2 - 3 roky...ale uz jej to je aj celkom dobre;)))
inak by uz tak rozpravala a rozpravala,este jej to nejde....dnes skomolila vetu ze tete tepa dledle...preklad tecie tepla voda 😀 ...alebo este skomolila ze neni tete dledle..preklad netecie voda 😀

ellysa
21. srp 2010

@nefertitka ďakujeme za preklad, to by mi fakt nedošlo 😀 musí byť chutná

bambi7
21. srp 2010

cafte babulky ako sa mate?

no dnes sme boli s domkou vonku a potom kuki babku a dedka a zajtra ideme k nasim.....a este sme boli v rakusku domke nakupit mlieko a kase a samozrejme aj co sme nechceli 😀 klasika....

no co sa tyka znack.veci aj domka ich ma dost 😅 a nosi ich aj na ihrisko ja to dako nerozlisujem....ved niektore som kupila za 6eut tricka tak co to je ako z tesca ale ked sa operu aspon drzia pevnost aj ked veci v tesku sa mi pacia a j tam kupim ...... 😎 ked sa mi nieco paci beriem 😀 😀
a nas tato kuka co sa mu paci kupil jej tenisky za 50 eur teda aj ja som bola pri tom ale dako sme nekukali cenu 😀 a za 2mes stali 25 ale neva.....myslela som si ze stoja tak do 25-35 eur ale pacili sa nam 😀 😀 tak ma 😅

mili1
21. srp 2010

Ahojtee,,, lubi potom odfotim a dam do albumu,,,nef zatial v izbičke nemame nič 😀 ideme kupit svetlo a potom postupne ostatné, lebo naraz sa neda ,,, nedavno sme dali všetko do prerábania prízemia a kupelky a už nič nezostalo 😒
mohli by sme niečo vyhrať ....zislo by sa teraz 😀 😝
Elly aj ja chcem dolce gusto 😉 sa chystám kupiť nejaký kávovar ale ešte som sa k tomu nedostala 😀
Nef no teda, tej sa žije,,,, ja si v poslednom čase kupujem velmi málo vecí , stále myslím na malého ,,,predtým som si toho kupovala 😉
Včera sme sa boli kupat v Madarsku, malý nechcel vyjst z vody , stale pištal ..... 😀
Dnes som všetko poupratovala tak uz len oddychujem

bambi7
21. srp 2010

no uz ma tolko veci vzdy si poviem uz nekupim ale daco sa mi zapaci a je to doma 😅

a co je tu nove?

mili1
21. srp 2010

Ahoj bam... 😉 🙂 akurat som chcela napisat kde je bambi 😀 😉

mili1
21. srp 2010

Bam ja som na tom podobne ,,,niektore veci ani nenosil a uz su odložene 😀

bambi7
21. srp 2010

caf ako sa mate?

mili1
21. srp 2010

Dakujem za opytanie, mame sa fajn, a vy? ako Domča?

bambi7
21. srp 2010

my tiez super dominika ta uz spinka dnes bola daka unavena mame 12 zubkov a idu dalsie ale inak ok

mili1
21. srp 2010

Aj Niky uz spinká ,,,nám idu teraz stoličky a očný ,,nejaký je mrzutý...ale inak ok...
a ty ako sa máš? ako bolo na dovče?

bambi7
21. srp 2010

jaj uplne superrrr len kratko 😀 este by som slaaa .....

bambi7
21. srp 2010

no idem hajat mam dnes dost tak dobruuu noccc

mabe
autor
22. srp 2010

dobre ranko devcata,
tak vcera jsme dosly v 22h domu z te oslavy. anicka byla uzasna, strasne ji to tam bavilo. koukala jak jsme sportovaly a rechtala se uplne nahlas a dlouho, kdyz se skakalo pres svihadlo. 2x si zdrimla po pul hodce, ale potom v 20h mela jecaka nez usla jako na spani, asi z tech vsech zazitku. doma uz v poho usla. dneska jsme tedka doma a odpo jeste k tchanovcum na narozky s rodinou a pak uz konecne konec tech oslav.

ellysa
22. srp 2010

ahojteeee
mabe anička je šikulka 🙂
ja sa pochválim, že my sme dnes mali naj noc spinkala od 20.00-4.00, napapala sa a potom ešte do 7.30

ellysa
22. srp 2010

a musím ju ešte pochváliť, že spinká úplne sama, jednoducho vidím, že je unavená dám do postieľky a spinká

lubica69
22. srp 2010

Ahojte kočky
Aký ste mali víkendík?
My návštevu z Moravy s detičkami takže sme si užili grilovali kúpali sa a tak
A dnes krásny dník tak sme na záhrade 🙂

ellysa
22. srp 2010

ahojte, no my tiež tak ubehane, dnes sme boli na kuchajde, celkom fajn, kuknite aké brílky sme pre malú našli, aj ma mrzí, že sme ich nevzali

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru