Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

aanda
17. zář 2010

@nefertitka ale zaobisli by sme sa bez toho, ze???

ellysa
17. zář 2010

baby už máme 38 ☹ asi dám radšej na noc nurofen, nožičku okolo vpichu má opuchnutú

ellysa
17. zář 2010

to som dnes dotvorila

nefertitka
17. zář 2010

@aanda no hej veru, ja som total vystrasena ked je Nikolka nejak chora...a vzdy mi jej je strasne luto....
a k tej svokre tvojej, s tym plechom,no neviem co povedat, ta nasa je este horsia,ta sa stale neozvala...

@ellysa no chuda male,daj jej ten nurofen,ak nezaberie,tak paralen potom,pol cipku do ritky...ale podla mna to prejde...drzim palce...

dnes som volala so svojou babkou, moja mama je tam na navsteve, nema telefon,tak si volame,len ked tam niekto je, ona je z Kysuc a telefon nechce...:( no a taku mam blbu naladu,uz bude mat 81 rokov a neni na tom moc dobre,uz sa aj pocikava a tak, zabuda, je strasne chuda,nechuti jej jest, no a dnes take veci rozpravala,ze ako sa ma Nikolka,ze ju uz asi neuvidi a tak...az mi je do placu...sme tam so sestrou travili kazde prazdniny,dedko zomrel pred 7 rokmi a babka ostala po tom taka aka je, teraz je to este horsie, hned mala aj dve porazky,necudo,ved boli spolu cely zivot..
a pri dedkovi som vedela nejak v ten den,ze sa to stane,fakt ani neviem ako,cely den som mala divnu zlu naladu,zle tusenie,potom mi volal bratranec a uz sm vedela kolka bije...dvihla som az na treti krat...ja viem,ze stari rodicia ani nikto tu nemoze byt vecne,ale je to strasne tazke,s niekym sa rozlucit...a vediet,ze ho uz neuvidis nikdy... 😢 dufam,ze moje pocity su len falosne a bude tu este dlho...

nefertitka
17. zář 2010

no a manzel ma uz aj horucku 😒

nefertitka
17. zář 2010

krasne elly🙂) si sikovna

ellysa
17. zář 2010

@nefertitka no chúďatko babka, aj ja ti prajem aby ešte dlho požila aj keď naozaj to asi človek cíti, moja starká sa tiež s nami lúčila a o pár dní umrela, ona chcela ísť veľmi za starkým ☹
ja si tak neviem predtaviť, že raz odídu rodičia

nefertitka
18. zář 2010

bre ranko...

@ellysa tak to si teda vobec neviem predstavit....to bude velmi tazke...ani nechcem mysliet

ako budete vikendovat?

aanda
18. zář 2010

ahojte, no, malinky ma soplik a co ma viac trapi ze obcas aj zakasle.... tak teraz neviem, ci mam ist na pohotovost, alebo pockat ci to ustupi behom dna ☹ on este takyto soplik nemal.... mal asi 2x soplik pri zubkoch, ale to mu len tak trochu vytieklo z nosika, ani odsat to neslo, a hned na druhy den bolo dobre.... poradte...

aanda
18. zář 2010

@ellysa krasne vies strikovat........alebo hackovat? no jednoducho peknucke, sikulka sa 😉

ellysa
18. zář 2010

@aanda no skús najskôr sprej do nošteka a odsávať ale ak máš pocit, že mu to lezie aj na hrdielko radšej choď, oni mu asi zatiaľ dajú len nejaký sirupček ale predsa ☹
akosi je naozaj veľa ľudí chorých, liečte sa
naša v noci ok, dala som jej nurofen a pekne spala, dnes ráno je už šidlo ako vždy, hádam sa to už nevráti, aj keď doktor hovoril, že je to možné aby sme sa nezľakli

nefertitka
18. zář 2010

@aanda kup malemu sterimar a striekaj mu to do nosteka, ja to streknem vzdy pred odsavanim,lepsie sa potom odsava,ak mas dojem,ze ma vela soplikov,urcite odsava,je to dolezite,aby to potom nesadlo na priedusky alebo tak....
neviem,mozno to uz doma mate...to sa moze pouzivat akokolvek dlho a casto,je to len morska voda...

nefertitka
18. zář 2010

na pohotovost by som nesla,iba ak by mal aj horucky nebodaj,ale to staci zavolat na 112 a spytat sa co robit....my to tak robime...

aanda
18. zář 2010

@nefertitka diky za rady, hej sterimar mam doma, to mu davam...aj mu odsajeme, teploty nema, ved preto som vahala s tou pohotovostou... ma len mierne zvysenu 37,2....citala som, ze to je normalne pri nadche.... tak uvidim, dufam, ze sa to uz nezhorsi........

este raz dakujem za rady, ste zlate

mili1
18. zář 2010

Ahojte,,,, idem si vas prečitat, tento tyzden akosi nemam času sa sem dostat...
elly to je krava riadna, hned by som ju vyfackala,,,chuda babatko v brušku,,,život je taký nespravodlivy ,,,tie čo by chceli babo mat nemôžu a tie čo si nezaslužia hned maju,,mam kamošku čo sa im nedari otehotniet a uz vyčerpala aj všetky tri pokusy ivf ,,,, ale verím že sa predsa dočkaju babatka 😉 boli by ti najšťastnejší ,,,,
nef mas pravdu,,,aj ja som sa bala čo len pohnut ked som bola tehotna a ked sme boli na dovolenke tak som sa bala do bazena ist kupat,,,,a zavidim tym čo lyžuju skákaju, cvičia , behaju a nič im nie je ,,,ja som take stastie nemala,,,
elly si šikulka ...čiapočka krásna,,,
nef chuda babka ,,,,,,má krásny vek a nech ešte dlho vydrzí,,,, ja uz nemam ani babky ani dedkov, ani ocka,,,to mi je najsmutnejšie ze sa ani nedožil mojho drobceka ☹ ale chodime ho s malinkym pozerat na cintorin
annda ja som pouzivala ten sterimar a odsavala sopliky , ked nema vysoku teplotu na pohotovost nemusis

mili1
18. zář 2010

Emka držím palce nech sa čím skôr podarí,,,táto tema prináša šťastie,,,všetky sme to tu prežili, ja osobne som mala 2 missedy potom som si urobila všetky vyšetrenia,,,hematologia, genetka imunologia a gynekologia a na prvy mesiac sa hned zadarilo a teraz mame krasneho chlapčeka ,,,tak držím palceeee aj vam ,,, 😉
Kde je lubka?

mabe
autor
18. zář 2010

ahojte, tak uz konecne ten den za nama. deda a strejda narozky. bylo to narocny, jak pro nas, tak pro anicku, ale zase se uplne vycerpala. 🙂 usla u kojeni a spi jak zabita. pred 2 hodinama mela teplotu a tedka dobry, tak nevim jestli zoubky, nebo co...jinak ty tvaricky nic moc, v pondeli zavolam na kozni a uvidime, treba je to fakt jenom slintani, ale at ji davam neco ucinnyho. zadek ma dneska opruzenej, jak jsme byly porad nahore, tak jsme moc nevetraly. 😖 zitra zase obed nahore s nasema, tetou a strejdou a babickou a dedou, pak uz konec a mame klid. je to super se sejit, ale teta a strejda jsou hlucni - slovacko 🙂 , tak je pak toho dost. 🙂
@aanda tak doufam, ze nachlazeni bude lepsi a lepsi.
@mili1 nazdarek
@ellysa ty ses sikulka
@nefertitka jeje, snad to bude dobry. 😒

mabe
autor
18. zář 2010

@ellysa dej ji na noc cipek, nebo si to uz vlastne udelala. uvidis, cipek zabere

ellysa
18. zář 2010

ahojte, jej mabe máte to perné, ja som teraz sama, môj šiel odviezť svokrovcov do BA k známym, doviezli nám nové auto, dnes sme sa strašne pohádali-kvôli prachom, tak som mala celý deň blbý, už sa za mnou doplazil ale ja som stále nejaká ofúknutá, pozerám film rozvod a veru veľa vecí je mi povedomých 😝 🙄

nefertitka
19. zář 2010

dobre ranko...

@ellysa aj ja som to pozerala 😝 aj mne tam bolo vela veci velmi znamych 😝
no a inak uz sme obe chytene aj s Nikolkou...ona ma sopliky,cervene hrdielko,mna zas boli hrdlo a cely clovek...zajtra to asi vypukne naplno...a to mam este dostat aj menzes 😖 ...to bude den....
tomu sa fakt neda vyhnut.ked to donesiem ja,alebo manzel,tak vzdy to schyta Nikolka...a aj ja,manzel zas neochorie od nas vzdy,on ma lepsiu imunitu...no a tento krat to bol zas on...uz druhy krat,zeby sa mu imunita pokazila?hm...a to mal cely vikend rusku na tvari a moc k nej ani nechodil...
no ale beriem to aj z tej lepsej stranky,kazdou chorobou v takomto malom veku si vytvara lepsiu imunitu do buducnosti...

nefertitka
19. zář 2010

no a uz ma nikolka aj 38 teplotu ☹

nefertitka
19. zář 2010

aj vam sa tak drobci brania pri tom odsavani?mne sa nikolka vzdy branila,ale co vyvadza dnes,to je sila,vzdy sa potom aj predtym klepe ako osika a tak place,ze ju napina a dusi sa hlienmi,cize si po odsati dalsie vytvara placom...neviem uz ako jej to urobit bez placu...
a ako mam postupovat,ked sa dusi hlienom?zatial som buchala po chrbte,ale neviem,ci je to efektivne

mabe
autor
19. zář 2010

ahojte, tak uz mame za sebou oslavy. anicka spala dneska uz 4x po hodine, dost ji to vycerpava. tedka si hraje s tatkou. manzovi uz je lip.
@ellysa rozvod? to snad neee. ja taky s manzou se chytnu, ale vetsinou kvuli anicce neco. no, bude asi jeste hodne sporu kvuli ni, ale to je asi normal.
@nefertitka sakra, ta nemoc. no nastava asi obdobi nemoci 😒

nefertitka
19. zář 2010

ahoj mabe,no ved,teraz to bude caste:(
ja uz neviem,ako jej to odsavat,som z toho vyklepana a vystresovana,ona tu odsavacku zbada,spusti rev a cela sa trasie ☹

ellysa
19. zář 2010

@nefertitka bože chúďatko, tak sa bojí? a tak na ňu reaguje od začiatku? Olivia sa trochu vzpiera, ale neplače. neviem ako by si jej pomohla, nejak jej z toho urobiť hru, alebo jej ukážte aj s ocinom, že aj vy si odsajete a tvárte sa že je to zábava, fakt neviem ☹
@mabe nie rozvod to len film sa tak volaa, alebo rozchod?a sú tam také pravdivé scénky ako sa dvaja hádajú, no a vemi sa to podobalo na naše hádky

ellysa
19. zář 2010

@nefertitka bože chúďatko, tak sa bojí? a tak na ňu reaguje od začiatku? Olivia sa trochu vzpiera, ale neplače. neviem ako by si jej pomohla, nejak jej z toho urobiť hru, alebo jej ukážte aj s ocinom, že aj vy si odsajete a tvárte sa že je to zábava, fakt neviem ☹
@mabe nie rozvod to len film sa tak volaa, alebo rozchod?a sú tam také pravdivé scénky ako sa dvaja hádajú, no a vemi sa to podobalo na naše hádky

emka0
19. zář 2010

@aanda ahoj, dakujem ti za pekne slova... ale vies je to tazke, začali sme skusat, a teraz banujem ze ci som nemala ist radsej na nejake testy. No ale mne doktor povedal ze az po 3 MA!!! To je na nervy takto čakat a dufat!!! Snazim sa mysliet pozitivne ale aj tak mam chmurne myslienky!!! Uvidim ci mi pride menzes! Mam dostat okolo 2.10.! ach jaaj to je strasne dlho!!!

emka0
19. zář 2010

@mili1 Dakujem moc!! Dufam ze budem mat take štastie ako ty!

mabe
autor
19. zář 2010

@nefertitka neda se nic delat a musis vysat 😖
@ellysa ja vim, ze rozchod u vas ne 😉

mabe
autor
19. zář 2010

@ellysa napsala jsem to blbe, ze to vypada, ze... 😀

ellysa
19. zář 2010

@emka0 my sme ťa tu určite nechceli vystrašiť, niektoré aj boli na vyšetreniach a na nič sa neprišlo a na tretí krát sa zadarilo, no neboj to je už za chvíľočku, skús sa nejak zabaviť, urobiť si radosť

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru